Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5946
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 30, 2017 5:37 pm

Pa nece se Il Capitano trositi u nebitnoj utakmici.. :ganja:
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 30, 2017 5:38 pm

A i to sto kazete, da se dzaba ne nadam :D
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 30, 2017 5:39 pm

Al svaka im čast kad igraju po ovom džehenemu, meni se maloprije gospa ukazala
 
neroazzuro
Postovi: 1896
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 30, 2017 5:40 pm

bianco blu je napisao/la:
sri avg 30, 2017 4:54 pm

Jug srušiti, prikljupljeni novac uložiti u izgradnju zapadne tribine.
Na mjesto južne tribine, uz pomoć sponzora izgraditi neki tržni centar, pa da bude atmosfera kao na utakmici olipika.
Možel 'vako?
Stvarno kontam koji dio od "Molio bih samo bez patetike..." ne razumiješ. Znaš li ti šta znači pitanje? Koliko godina ti imaš?
 
Ivicahuljev
Postovi: 608
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 8:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 30, 2017 5:41 pm

Elegant je napisao/la:
sri avg 30, 2017 2:41 pm
Mene samo nervira mit o Amar tj. da bi se on sa nama setao ligom a niko da obrati paznju na trenutni tim i tim koji je on nekada imao, također kako on nema inostrani angazman kad je takav super trener ? Liga u njegovo doba, ljudi u savezu tada, SUDIJE i suđenje tada, ljudi u klubovima Zeljeznicara, Sarajeva, Sirokog, Zrinjskog,...itd., tadašni i danasnji uslovi tada i ovi danas se ne mogu porediti.
Mit ili ne Amar se svaki put sa nama setao ligom,
Danasnji treneri Zelje nisu u stanju donijeti JEDAN trofej a ne ono sto je on osvojio sa nama,on je za ovu ligu bog otac,ovo oko kvalitete lige tad I sad doboljno je pogledati od koga se sad ispada u evropi I samo ce ti se sve reci,a sto se tice tima koji je vodio ti igraci nisu sami dosli u Zelju,Iako su za danasnje igrace bili igracine cesto su bili na udaru kritika istog,danas trener kaze ako ovi na tribinama misle da mogu bolje nek sidju na teren,sto se I desilo proslo polo
 
neroazzuro
Postovi: 1896
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 30, 2017 5:44 pm

P.S. Elegant, mislim da trebas razmisliti o tome da u pokušaju da jednu stvar prikažeš boljom onu drugu s kojom je porediš ne prikazuješ lošijom nego što to jeste.
If ju nou vot aj min.
Drugim riječima, ne lupaj.
 
Avatar
Pompey
Postovi: 2286
Pridružen/a: uto feb 14, 2017 11:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 30, 2017 5:49 pm

Ooooj pa gdje ce danas igrati, u subotu protiv Sirokog igrali. Pocrkace svi :cry:
Nije to, nije to...
Čuva Bog Želju svog...
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 30, 2017 5:51 pm

Stalna je dilema i razlicita misljenja oko kvaliteta ekipa igraca lige. U principu kvalitet i iskorake lige ocjenjuju nastupi u Europi. Ono sto je sigurno je da prije 15-ak godina kvalitet se skoncentrisao u par klubova, dok je sada to malo ujednacenije. Titule su uzimale ekipe tipa Leotara ili Modrice( i to su bili nacionalni "one shot term " projekti) sto bi danas bio ekvivalent Goska ili Krupe. U principu neki kontinuitet imamo mi, pitari , Siroki, i zadnjih sezona Zrinjski. Prelaskom na ligu 12 ekipe su izjednacenije, kvalitet se u totalu dize, i niko nema para da napravi drasticne kvalitativne iskorake iznad ostalih. Zrinjki zadnjih godina pravi rezultatske, ali svi znamo kako. Po meni ovdje nije problem igraca i njihovog kvaliteta, nego je kljuc u struci i organizaciji klubova, pa i saveza i sudijske organizacije ako hocete. Tu ja vidim najvece nedostatke, i to nama ne da naprijed.
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 30, 2017 5:52 pm

u cijelom periodu poslije 2002. i 2003. situacije da neka naša ekipa prođe iole jače protivnike u evropi su ispadi, a ne pravilo. da je ovo ljeto nešto gore od prosjeka u zadnjih 15ak godina - i nije.
gradi željo boli te *****
 
Ivicahuljev
Postovi: 608
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 8:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 30, 2017 5:53 pm

neroazzuro je napisao/la:
sri avg 30, 2017 5:44 pm
P.S. Elegant, mislim da trebas razmisliti o tome da u pokušaju da jednu stvar prikažeš boljom onu drugu s kojom je porediš ne prikazuješ lošijom nego što to jeste.
If ju nou vot aj min.
Drugim riječima, ne lupaj.
Tacno mi je pritisak skocio od posta mu,dosta mi je sto slusam otvorene neprijatelje kluba koji javno peru Amarovo ime bez imalo stida sa nenormalnim glupostima
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 30, 2017 5:56 pm

ChWilla je napisao/la:
sri avg 30, 2017 5:52 pm
u cijelom periodu poslije 2002. i 2003. situacije da neka naša ekipa prođe iole jače protivnike u evropi su ispadi, a ne pravilo. da je ovo ljeto nešto gore od prosjeka u zadnjih 15ak godina - i nije.
Naravno da nije.. I cudno je da se evropski rezultati uopce uzimaju u obzir kod nekih poredjenja..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 30, 2017 5:57 pm

Plava Porodica je napisao/la:
sri avg 30, 2017 5:10 pm
Kjosevski - Stanic, Graovac, Bogicevic, Projic - Sabanadzovic, Blagojevic- Zakaric,Ramovic,Zec - Kajkut

Izgleda da je ovo sastav..
Trenutno, najboljih 11.
Toliko jak sastav da Borcu iz Jelaha gola nisu mogli zabiti nakon 45 minuta. Jeste nebitna utakmica ali je to sramota..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 30, 2017 5:58 pm

puštamo ih da im se ne poseremo u dernek :D
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 30, 2017 5:59 pm

Ma vidi @ChWila u ovoj ligi se isti treneri vrte godinama. Evo mi prvi prizivamo Amara po treci put. Musemic kod pitara peti put, jos treniro pola lige. Jado Vlagodic, Musa, Baka i jos par likova do penzije su u nasoj ligi. Nema sansi da bilo gdje i nizeligase mogu trenirati. Evo citam danas Borac doveo tre era koji je titulu sa Partizanom uzeo. Mozda je to nesto. Nas ko zadnje levate naguzise za onog Vukomanovica i pitare za Ljupka. Po meni u struci je kljuc. Nemamo tu dovoljno kvaliteta...
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 30, 2017 6:01 pm

Ma nema dovoljno love u odnosu na ekipe i iz regije a da negledamo sire i u tome je kljuc.. Losi treneri i igraci su samo produkt te cinjenice..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 30, 2017 6:07 pm

Brkoo je napisao/la:
sri avg 30, 2017 5:57 pm
Plava Porodica je napisao/la:
sri avg 30, 2017 5:10 pm
Kjosevski - Stanic, Graovac, Bogicevic, Projic - Sabanadzovic, Blagojevic- Zakaric,Ramovic,Zec - Kajkut

Izgleda da je ovo sastav..
Trenutno, najboljih 11.
Toliko jak sastav da Borcu iz Jelaha gola nisu mogli zabiti nakon 45 minuta. Jeste nebitna utakmica ali je to sramota..
Opusti se drug. :)
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 30, 2017 6:11 pm

Brkoo je napisao/la:
sri avg 30, 2017 5:57 pm
Plava Porodica je napisao/la:
sri avg 30, 2017 5:10 pm
Kjosevski - Stanic, Graovac, Bogicevic, Projic - Sabanadzovic, Blagojevic- Zakaric,Ramovic,Zec - Kajkut

Izgleda da je ovo sastav..
Trenutno, najboljih 11.
Toliko jak sastav da Borcu iz Jelaha gola nisu mogli zabiti nakon 45 minuta. Jeste nebitna utakmica ali je to sramota..
Pa nećeš ih posrat za svečanost :D
I nas je tada veoma jaka reprezentacija "samo" 2:1 dobila..
I Hajduk je sa Barsom nulu odigro :kafa:
A realno je da je ovo najjače što imamo.. I sa tim ćemo se nažalost tući bar do polusezone.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 30, 2017 6:12 pm

Pa kad sve saberes tu smo gdje smo. Cinjenica je i da se sastav lige i klubova mjenja. Mladost i Krupa su solidne ekipe, privatni kapital, i sigurno iskorak u odnosu na Zepce, Laktase ili Modricu. Jbg mi smo nezadovoljni sa nama pa nam nista ne valja. Pitaj na vijace Zrinjskog...njima je liga ikad jaca...pa Maribor ih na zevagu uze i uleti u grupe LP...
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 30, 2017 6:16 pm

A gdje ste vidjeli sastav? Ima li za drugo poluvrijeme? Igra li Taty :D ?

Edit: Našao

slika
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3949
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 30, 2017 6:19 pm

otklen ti to? :D
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba

Online

Trenutno korisnika/ca: alombardo, Bing [Bot], cvrle_jedanesterac i 72 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija