Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
SWRA_1921
Postovi: 1595
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 13, 2017 1:06 am

Ja sam misljenja da Kajkutu treba dati priliku kao prvom napadacu na derbiju, zbog iskustva zabijanja malenima, nema treme kod njega... A kad se on umori onda ubaciti Zajmovica da grize i zabije jos jedan za pobjedu 2:0... :)
 
Avatar
salle86
Postovi: 5126
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 13, 2017 1:07 am

igla je napisao/la:
ned avg 13, 2017 1:00 am
Ovaj pristup večeras mi se sviđa. Zajmović je ok, ali taktički mi nije jasno da on igra lijevo krilo.
Meni je ovo večeras više ličilo na 433 nego 4141
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 13, 2017 1:07 am

Zajmovic je opravdao ukazano povjerenje. Prije tekme sam mislio da ce bit zavaljen na krilu i da nece puno pokazat, ali za svoju visinu ima zavidnu tehniku i brzinu. Treba njega isforsirati mozda i na mjestu napadaca kad se Zakaric oporavi, pa nek s Kajkutom dijeli minute. Od Steve ruku na srce i nema neke koristi iako mi je stvarno drag igrac.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 13, 2017 1:08 am

11plavih'92 je napisao/la:
ned avg 13, 2017 1:03 am
rodrigo87 je napisao/la:
ned avg 13, 2017 12:53 am
Ali fakat, Zajmovic i vise nego korektno odigrao ono sto je dobio danas. Nadam se da to nece biti samo jedna utakmica, vec da ce sve cesce dobijati minute. Ako ga uvali na lavoru, imamo spica za prvih 11 sa ogromnim samopoudanjem.
Obzirom da mu je ovo prva utakmica i to u ne bas kvalitetanom raspolozenju koje prati ekipu u zadnje vrijeme, sasvim pristojna partija. Onako krakat a motorika kao da je visok 1.75

Onaj br 4 kod Borca, ako lik nema istetoviranog Drazu Mihajlovica treba ga cim prije zagonjat
Ako je Galešić čvrka, on je pregovarao sa nama u onom prelaznom kad su stevanovic, zahirovic i kompanija dosli
 
Avatar
black64
Postovi: 820
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 13, 2017 1:08 am

Ala je Ramovic igracina,nemam rijeci.
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2640
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 13, 2017 1:13 am

Zajmović će očito, u nedostatku krila, popunjavati tu poziciju. Ja i dalje mislim isto o njemu - fantastične fizičke predispozicije, ali... Fali mu štošta. On mora najviše od svih individualno raditi. Zna on svašta nešto, ali sve to mora biti na višem nivou.

U napadu imamo četvoricu. Nadam se Mujagićevim ozbiljnijim minutama, pa da u napadu rotiramo njega i Kajkuta, a Dženisa i Nikolića za ne daj Bože.

I bravo Adžeme. Vidi se šta želi od ekipe. Traži igru, promjenu pozicija u napadu, da se akcija završi šutem ili centaršutem, više igrača u završnici...

Brine me odbrana. Borac je, najčešće nakon naših grešaka, imao neke prilike. Malo veća koncentracija igrača (da ne gube olako loptu) i malo jače i čvršće u odbrani.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 13, 2017 1:15 am

Okolele je napisao/la:
ned avg 13, 2017 12:43 am

Dalje svaka cast sjeveru sto su prepoznali trenutak i digli ekipu kad je bilo potrebno a Jug je veceras smijesan bio,mogu sad pojedinici kako hoce komentarisati ovaj komentar ali ono je malo reci smijesno,repertoar pjesama katastrofa,kad je najpotrebnije bilo oni neke uspavanke pjevaju..
Sto posto tacno receno.
 
staaarinavijac
Postovi: 608
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:17 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 13, 2017 1:17 am

čestitke za pobjedu ...
utakmica definitvno stresna ...
što se tiče malog Zaimovića , ja sam prijatno iznenađen ,... za svoju godine i visinu pozitivno sportski drzak igrač , pa ako ovako nastavi , lako može biti pojačanje ...
ono što ke ključno - BORBENOST , svih 90 minuta ... Adžem ih mora pritisnuti da se konstantno bore ...
 
Avatar
Rambo_Amadeus
Postovi: 1109
Pridružen/a: pon feb 13, 2017 5:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 13, 2017 1:19 am

Ramovic po meni najbolji. Bogicevic strasno ispao u onoj situaciji kad nas je Veca iscupao. Zajimovic odlican, ja mislim da je ovo bas pozicija za njega, brz je, jak, zna brzo obradit' loptu i poslat' dalje.
Samo gdje ovi nađoše Kajkuta za igraca utakmice :D
ebem ga ludog cuj spic sa brojem 4
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge. Upravo bi to trebao biti cilj svih navijačkih grupa"
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 13, 2017 1:19 am

Najvaznije stvari su borbenost, ne odustajanje i kolegijalnost.
Inace utakmica na malo visocijem nivou u odnosu na PL.
 
Avatar
voltron30
Postovi: 674
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 5:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 13, 2017 1:20 am

Haj' Adzeme pokazi da imas muda i klupiraj Zebu i Bogicevica, eto samo to te molim. Imamo slifa, mnogo je igraca u rosteru zeljnih dokazivanja, od nasih juniora, do pridoslica. Samo da se uvede taj red, da se pokaze da niko nije nezamjenjiv.

Poslano sa mog Redmi Note 3 koristeći Tapatalk

 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5848
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 13, 2017 1:24 am

Minjore je napisao/la:
ned avg 13, 2017 1:15 am
Okolele je napisao/la:
ned avg 13, 2017 12:43 am

Dalje svaka cast sjeveru sto su prepoznali trenutak i digli ekipu kad je bilo potrebno a Jug je veceras smijesan bio,mogu sad pojedinici kako hoce komentarisati ovaj komentar ali ono je malo reci smijesno,repertoar pjesama katastrofa,kad je najpotrebnije bilo oni neke uspavanke pjevaju..
Sto posto tacno receno.
Slike ima tona nema.
Svaka čast za organizaciju i trenutno funkcionisanje grupe, ali repertoar pjesama, momentum i ta sinergija prema trenutnom stanju na terenu je užas..
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 13, 2017 1:27 am

Okolele je napisao/la:
ned avg 13, 2017 1:06 am
samo_plavo je napisao/la:
ned avg 13, 2017 1:03 am
Odlično pred derbi, atmosfera među igračima će biti bolja. Ja sam zadovoljan ovim večeras. Svi su se borili, ginuli, i to je ono što nas raduje i što želimo gledati. Bukvalno svi su odigrali kako se očekuje.
Kjosevski- odličan, odbranio nekoliko opasnih šuteva i pokušaja, bravo
Stevanović- solidno
Bogičević- ja sam zadovoljan, pred kraj je očistio dosta lopti, uzeo dosta duela...
Osmanković- takodjer solidan
Stanić- i ako nije igrač za prvog tima, on gine za svaku loptu, i svaka čast za borbu
Blagojević- ok
Ramović- vrlo dobar
Zec- za mene igrač utakmice, pokazao dosta od samog početka, drago mi je za gol kao da sam ga ja dao, povećaće mu samopouzdanje, fakat mu je bio potreban ovaj gol :pljesak:
Zajmović- bravo, mnogi su kritikovali njegovo dovodjenje, dobio priliku, pokazao da zna i mislim da nam može biti od pomoći, čekam da ga vidim u napadu
Nikolić- vjerovatno i najlošiji, poštovanje prema Stevi, ljudina je, ali nema teorije da igra od početka, sto puta smo rekli, a evo i da potvrdimo- igrač za posljednjih 15-20 minuta
Kajkut- šta reći... Kajkut Saša ljubav naša... :D
Žerić i Hasanović- premalo vremena da se išta može komentarisati

VTŽ! Jebi Saraj'vo!
A Zeba igrac manje.. :D
:rofl:
Odigrao je tako dobro da sam ga zaboravio spomenuti... :lol:
Fakat ga nisam ni primjetio na terenu. Jedino kad je izveo onaj slobodnjak u prvom poluvremenu. :D
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
Avatar
Rambo_Amadeus
Postovi: 1109
Pridružen/a: pon feb 13, 2017 5:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 13, 2017 1:28 am

Koliko je kec na sabljine sutra ? :D
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge. Upravo bi to trebao biti cilj svih navijačkih grupa"
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 13, 2017 1:30 am

Malo se pretjeruje i s ovim "klupiranjem" Zebe. Kad na papir stavis sve vezne na koje Adzem racuna, to su Zeba, Blagoje, Ramovic, Zeric, Hasanovic, Sabanadzovic.

Ne vrvimo bas od rjesenja i daleko je to od slatkih muka. Minutaza bi se realno trebala smanjivati postepeno jer se vidi da Zeba nije kao nekad, ali daleko od toga da bi mi postali Barca ako bi Zebu zacementirali na klupu.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 13, 2017 1:35 am

Da se ponovim jos jednom, Adzem je "bolji" trener od Slavka i vise ce nam valjati ( ovdje prije svega mislim na afirmaciju mladjih igraca koji ce se prodati) .
Ne znam zasto uopce dovodite u pitanje podrsku Adi. Konstantno se ta prica provlaci ovdje, kao on nema podrsku.
Ima je sigurno. **** sve ostale "profesionalce" Ado je nas. Nema price druge, on ovo radi sa puno emocija pa i daje neke izjave koje nisu uredu ( poslije meca ) koje niko ne uzima za zlo i ne ismijava se.

Vidi se da on ima plan. To sam govorio i kad je tek dosao, kad je gostovao na onoj televiziji. Ima on dobru ideju da napravi nesto od Zelje, ali trebat ce ga istrpiti duze nego sto smo trpili ikoga do sada. Treba i navijaci i uprava. Uprava prije svega.
Vidi se ta zelja i pokusaj iganja i stvaranja. Ne moze brzo se to desiti. Meni je ovo koristenje 20 igraca u 4 kolo dobar znak. Takodjer i ovi mladi igraci.
Njegovom sistemu treba vremena jer do sad smo igrali totalno drugi stil i na postavljenu odbranu smo nabijali na Miru. Treba mu i igraca jer ruku na srce kako smo i rekli fali 2-3 igraca. Treba da ga i ovi iznad njeg slijede u tom pravcu.
Sad za sad borba je ono sto mozemo dati dok se stvari ne isprave, jer smo i vcrs vidjeli da se patimo sa defanzivnim ekipama.
Zato se nadam da ce ga istpriti oni koji su bitniji od nas. Koji su mu i dali povjerenje. Nije kasno sad poceti stvarati nesto, jer ovo do sad nije bilo dobro nikako, a vjerujem da je Adzemov put dobar put. ( Ovo sto nam fali par igraca i sad se krpimo s ovim starijim su posljedica prijasnjeg ne sistema )

A mislim da ne bi trebalo biti polemike ima li on podrsku nasu i da se na taj nacin nekako selektujemo i dijelimo.

Vcrs fina atmosfera, ali ne treba puno letjeti i misliti da je bajno. Meni je poslije Zrinjskog bilo i ljepse, a epilog znamo.
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 13, 2017 1:42 am

Samo lesinari i horde zla ostavljaju bratske grupe same u belaju :)
Pravda za firmase i UD ;)
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 13, 2017 1:44 am

Veca - na dušu mu ide onaj go, istrčavanja su mu baš problem. ali zato što se tiče refleksa, tu je neprikosnoven. izvadio priliku svaka mu čast
Siniša - 95% vremena ko da je malouman, idiotske greške, ispadanja ko iz tramvaja, nabijanja lopte napamet, centrašutevi baloni, ali ipak bude 5% minuta vremena gdje on nekim klizećim iščeprka loptu, provuče je nekako do slobodnog saigrača. Veoma loš i veoma malo dobar. A tako je od početka sezone.
Stanić - malo manje "glup" nego inače, bolji od Siniše večeras, ali opet tanko ko rizla. Fin dribling uradi i centaršut ili nema kuveta, ili ode u Švrakino.
Bogi - iskusno odigro, pokupio većinu zračnih duela, nije pametovo, solidno.
Kemo - ulazi u rutinu, skuplja iskustvo, borben, jak, par puta ispo, ali ispravlja se. Samo naprijed Kemo.
Blagojević - što neko reče usto na dobru nogu :D fin večeras.
Zeba - bude pokoji bljesak, nešto se i na iskustvo uzme, ali je usro svaki korner večeras.
Ramović - iskreno ne znam zbog čega ga ljudi hvale. Odbija se lopta od njega ko od drvo. Vjerujem da trema dosta utiče na njegove partije i kad se oslobodi izgleda to na momente solidno, ali sad za sad ništa spektakularno.
Zec - nekad izabere najgore i najgluplje moguće rješenje, ali da ga ne mračim, pročepio je, zabio je prvi go i nadam se da će ga sad krenuti i da će igrati sa manje pritiska.
Zaimović - vrlo dobar, drzak, jak tehnički, jak fizički, malo je znao upropastiti par dobrih driblinga sa pogrešnim pasom. sve u svemu, večeras je pokazao da zaslužuje igrati i prije Steve i prije Dženisa.
Stevo - oprosti se druže, stvarno ne ide više.
Kajkut - sa klupe zabio go, na iskustvo dosta situacija riješio ili smirio loptu i proslijedio je ili izvuko faul
Žera - bio nezgodan, pokušavao, jednom napravio žestok kiks, gurno u kontru napadače Borca, ali nakon toga su mu svi pružili priliku. Samo neka nastavi sakupljati minute, biće nešto od njega.
Dino - ušo, par puta klepio igrače Borca :D, prekratko igro za duži komentar
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
vobznaazna
Postovi: 123
Pridružen/a: uto maj 09, 2017 12:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 13, 2017 1:46 am

LARS1921 je napisao/la:
ned avg 13, 2017 12:29 am
I de Boga vam recite Tatyu ili da ide ili ostaje, momak bezveze dolazi po utakmicama :lol:
Bio je on na našoj utakmici i protiv aik-a
 
Avatar
mirzoni1921
Postovi: 539
Pridružen/a: uto dec 06, 2016 3:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 13, 2017 2:10 am

Kao sto sam pisao poslije Viteza nemojte crnjaciti tako i poslije ove pobjede nemojte previse letiti. Idemo od utakmice do utakmice, bice i uspona i padova. Cestitke svim akterima u plavim dresovima na pobjedi i pozrtvovanoj igri.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 59 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija