Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
salle86
Postovi: 5126
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

ned avg 13, 2017 12:42 am

Ne znam, ja sam zadovoljan ovim večeras. Ma potpisao bih svaku utakmicu do kraja, u ovoj našoj ligi u kojoj i nema baš nekog nogometa i gdje treba dobrano očekivanja spustiti. Sasvim sasvim dobro.
Borac zabio glup go, jebbi ga, ali ni jednog trenutka nisam sumnjao da se može prokrenuti jer smo jednostavno tako izgledali na terenu.
Čitam ove neke komentare, i baš je zanimljivo kako imamo suprotna mišljenja toliko...a opet dobro je i to u jednu ruku.
Nekako me Zajmović najviše oduševio. Valjda jer su očekivanja bila baš niska a on odigrao pa može se reći odlično. Dobar u duelu, a ni na zemlji nije ništa "manje potkovaniji" od ovih sa niskim težištem, sportski bezobrazan igrač koji što se kaže ima muuda, ide da "lomi" protivničkog igrača. Nek odigra još 2-3 ovako da se može reći da ovo nije bilo samo slučajnost, i imamo sasvim finog igrača.
Siniša po meni večeras isto dobar, odličan. Mada čitam neke opet kao loš. Stanić isto tako, kao krilo ima taj sportski bezobrazluk koje krilo treba da ima, dribling, samo mu fali taj centaršut.
Ramović se fali a meni on loš. Mislim nije loš, na trenutke je imao bljeskove koji da traju 90 minuta bio bi najbolji igrač lige. Ali umjesto da kad dobije loptu stalno je vuče naprijed, on dosta puta ide u stranu, dosta puta stoji i ne otkriva se. Ne igra. A kad "igra" to je fakat odlično.
Blagi ustao na pravu nogu :) . Zeba onako, vala niti smrdi niti miriše. Uništio nam je svaki prekid...
Zec isto onako vala, valjda više očekujem pa me nekako uvijek iznervira.
Bogi ispade ko balavac kod one odlične reakcije Vece, Kemo solidan. Veca pantera, da ima sve segmente kao taj refleks, bio bi reprezentativni kadar.
Kajkut, šta reći...gol mašina :D Za razliku od Steve koji fakat nema taj kalibar.
Adžem odlično radi ovo, isprobava sve varijante.
Jedini minus večeras ide "navijačima". Sramotna posjeta...
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 13, 2017 12:43 am

Svaka cast ekipi na borbi i zalaganju,,Odlicna igra..Ima tu jos toga da se popravi ali sve bolje ovo izgleda..Nejasno mi jedino veceras bilo zasto je Bogi dobio prednost u odnosu na Graovca..Zaimović je po meni bio najbolji veceras,s obzirom da mu je ovo bio debi odlican,trudio se,borio,trcao,vrlo jak na nogama i s obzirom na visinu i konstituciju dobar sa loptom,mislim da u nastavku sezone treba dobijati vise prilike..Takodjer drago mi je sto je Zec veceras pogodio jer je definitivno zasluzio da napokon procepi i mislim da ce u narednim utakmicama biti jos bolji i da ce mu ovaj gol podici samopouzdanje..Dalje Bogicevic i Zeba nisu za prve postave..Da nismo u deficitu sa stoperima volio bih da Bogicevica otjeraju ali ipak zasad je potreban ali samo kao rezerva..Zeba je vec odavno za klupe i da udje u igru zadnjih pola sata..Adzeme ako si trenirao strogocu ili sta vec na pojedinim igracima onda je red i da na Zebi to pokazes..I naravno Nikolic definitivno ne smije vise biti prvi napadac sad kad imas Kajkuta i Zaimovica kao tu opciju

Sto se tice kompletne ekipe drago mi je da smo upravo ovako dobili nakon preokreta kako bi se podiglo samopuzdanje i moral kompletnoj ekipi,jer vidi se da moze ali jednostavno isto kao da imaju neke tegove vezane na nogama..

Ono na cemu se mora poredati je koncentracija igraca tokom citave utakmice i to nas zeza od pocetka sezone..Primili smo 4 gola ni iz cega..Protiv Goska greska Sinise i gol,protiv Mladosti prvo greska Keme i gol i drugi gol greska na sredini i gol i sad protiv Borca igrac neometano kod prekida zabija gol..

Dalje svaka cast sjeveru sto su prepoznali trenutak i digli ekipu kad je bilo potrebno a Jug je veceras smijesan bio,mogu sad pojedinici kako hoce komentarisati ovaj komentar ali ono je malo reci smijesno,repertoar pjesama katastrofa,kad je najpotrebnije bilo oni neke uspavanke pjevaju..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 13, 2017 12:43 am

AsharaK je napisao/la:
ned avg 13, 2017 12:38 am
Grbavica je napisao/la:
ned avg 13, 2017 12:35 am
naserem se u usta i nogom nabijem da više stane svim ovim kritičarima i stručnjacima koji pišu po forumu dok željo igra i koji priželjkuju loše rezultate i loše igre da bi palamudili. stidite se.


rekoh ja da zaim ima šlifa, a Boga mi čini mi se samo @storm da je isto reko. ostali ga dobro napljuvaše ni tinta se nije osušila na ugovoru.
Tata nahvalio Zajma cim je dosao, nacuo da je dobar preko svojih izvora, niko mi nije vjerovao :kafa:
Skontali smo da si ti Cenane :kafa:
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 13, 2017 12:45 am

Ako je on Ćenan, ja sam Miske :kafa:
 
Avatar
SWRA_1921
Postovi: 1595
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 13, 2017 12:46 am

1921.ba je napisao/la:
ned avg 13, 2017 12:27 am
sasa kajkut pitarima tabut
1921.ba je napisao/la:
sub avg 12, 2017 8:53 pm
bice bolje..... nekad
:D
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 13, 2017 12:47 am

I momčina je pogodio :kafa:
 
Avatar
heisenberg
Postovi: 592
Pridružen/a: uto maj 30, 2017 2:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 13, 2017 12:47 am

Zajmovic :pljesak: :klanjase2:
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18954
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 13, 2017 12:51 am

Nisam ja Cenan, ja sam mnogo veca riba
Željezničar ante portas !
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3952
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 13, 2017 12:52 am

SWRA_1921 je napisao/la:
ned avg 13, 2017 12:46 am
1921.ba je napisao/la:
ned avg 13, 2017 12:27 am
sasa kajkut pitarima tabut
1921.ba je napisao/la:
sub avg 12, 2017 8:53 pm
bice bolje..... nekad
:D
nista ni ne povlacim, ja sam i dalje razocaran, drago mi je zbog svake pobjede al tankologija je sve to
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 13, 2017 12:53 am

A sta se desilo iza istoka kad su izlazili lesevi..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 13, 2017 12:53 am

Ali fakat, Zajmovic i vise nego korektno odigrao ono sto je dobio danas. Nadam se da to nece biti samo jedna utakmica, vec da ce sve cesce dobijati minute. Ako ga uvali na lavoru, imamo spica za prvih 11 sa ogromnim samopoudanjem.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 13, 2017 12:54 am

AsharaK je napisao/la:
ned avg 13, 2017 12:51 am
Nisam ja Cenan, ja sam mnogo veca riba
:kafa:
 
Avatar
nookey
Postovi: 2332
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:19 pm
Lokacija: Stolica F14
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 13, 2017 12:54 am

Stevo Nikolic
 
Fanzi
Postovi: 417
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:58 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 13, 2017 12:55 am

Pravo sam sretan zbog ovog veceras. Ne mogu ja glavom razmisljati kada je Zeljo u pitanju. Pokusam, obecam sebi svasta - politicar bi mi pozavidio na spisku laznih obecanja.
Adzema uvijek posmatram ko samohranog oca. Nije on hendikepiran, ali on je u mojoj formuli Amar bez reputacije oca na pocetku karijere, Slavko bez Lendre i Miroslava, trener bez priprema i reprezentativnog odmora.
Admir je Zeljo. Citav zivot je s nama. Nije savrsen, nije najbolji, ali puno dalje od toga da bude opet najgori. Kad bih mu podapinjao, podapeo bih generacijama ljudi i strucnjaka koji su bas njemu dali priliku. Ja nisam veci ni bolji od mnogih.

Proci ce jos puno vode Miljackom da ga prestanu udarat. Zato osjecam potrebu da mu nudim svoja ledja i polozim sve nade u njega. Lakse je zajedno.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 13, 2017 12:58 am

Joj kad se Zeba i Blagi sastavise dole na lijevoj strani i pocese pucat laznjake :rofl1: :rofl1:
Ko ce bolje :lol: :lol:

Preletio sam ova 4 kola i valjda dobro upratio ko je sve igrao. Adzem je izrotirao 20 igraca u 4 kola. :o
Fino Fino.
Spoiler:
1. Nikolic
2.Zakaric
3.Ramovic
4.Zeric
5.Zeba
6.Osmankovic
7.Projic
8.Graovac
9.Bogicevic
10.Stevanovic
11.Vedran
12.Zec
13.Blagojevic
14.Dzenis
15.Radinovic
16.Stanic
17.Sabanadzovic
18.Hasanovic
19.Kajkut
20.Zaimovic
 
Avatar
igla
Postovi: 3634
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 13, 2017 1:00 am

Ovaj pristup večeras mi se sviđa. Zajmović je ok, ali taktički mi nije jasno da on igra lijevo krilo.
Blagojević odličan, Sale lisac.
Oni pozdravi Adzema i igrača su mi super, ako mu ne dođu glave.
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 13, 2017 1:03 am

Odlično pred derbi, atmosfera među igračima će biti bolja. Ja sam zadovoljan ovim večeras. Svi su se borili, ginuli, i to je ono što nas raduje i što želimo gledati. Bukvalno svi su odigrali kako se očekuje.
Kjosevski- odličan, odbranio nekoliko opasnih šuteva i pokušaja, bravo
Stevanović- solidno
Bogičević- ja sam zadovoljan, pred kraj je očistio dosta lopti, uzeo dosta duela...
Osmanković- takodjer solidan
Stanić- i ako nije igrač za prvog tima, on gine za svaku loptu, i svaka čast za borbu
Blagojević- ok
Ramović- vrlo dobar
Zec- za mene igrač utakmice, pokazao dosta od samog početka, drago mi je za gol kao da sam ga ja dao, povećaće mu samopouzdanje, fakat mu je bio potreban ovaj gol :pljesak:
Zajmović- bravo, mnogi su kritikovali njegovo dovodjenje, dobio priliku, pokazao da zna i mislim da nam može biti od pomoći, čekam da ga vidim u napadu
Nikolić- vjerovatno i najlošiji, poštovanje prema Stevi, ljudina je, ali nema teorije da igra od početka, sto puta smo rekli, a evo i da potvrdimo- igrač za posljednjih 15-20 minuta
Kajkut- šta reći... Kajkut Saša ljubav naša... :D
Žerić i Hasanović- premalo vremena da se išta može komentarisati

VTŽ! Jebi Saraj'vo!
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
11plavih'92
Prijatelj foruma
Postovi: 964
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 7:56 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 13, 2017 1:03 am

rodrigo87 je napisao/la:
ned avg 13, 2017 12:53 am
Ali fakat, Zajmovic i vise nego korektno odigrao ono sto je dobio danas. Nadam se da to nece biti samo jedna utakmica, vec da ce sve cesce dobijati minute. Ako ga uvali na lavoru, imamo spica za prvih 11 sa ogromnim samopoudanjem.
Obzirom da mu je ovo prva utakmica i to u ne bas kvalitetanom raspolozenju koje prati ekipu u zadnje vrijeme, sasvim pristojna partija. Onako krakat a motorika kao da je visok 1.75

Onaj br 4 kod Borca, ako lik nema istetoviranog Drazu Mihajlovica treba ga cim prije zagonjat
5. - 7. Okt 1992.
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 13, 2017 1:05 am

11plavih'92 je napisao/la:
ned avg 13, 2017 1:03 am
rodrigo87 je napisao/la:
ned avg 13, 2017 12:53 am
Ali fakat, Zajmovic i vise nego korektno odigrao ono sto je dobio danas. Nadam se da to nece biti samo jedna utakmica, vec da ce sve cesce dobijati minute. Ako ga uvali na lavoru, imamo spica za prvih 11 sa ogromnim samopoudanjem.
Obzirom da mu je ovo prva utakmica i to u ne bas kvalitetanom raspolozenju koje prati ekipu u zadnje vrijeme, sasvim pristojna partija. Onako krakat a motorika kao da je visok 1.75

Onaj br 4 kod Borca, ako lik nema istetoviranog Drazu Mihajlovica treba ga cim prije zagonjat
Prvo neka plati korner zastavicu 8-)
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 13, 2017 1:06 am

samo_plavo je napisao/la:
ned avg 13, 2017 1:03 am
Odlično pred derbi, atmosfera među igračima će biti bolja. Ja sam zadovoljan ovim večeras. Svi su se borili, ginuli, i to je ono što nas raduje i što želimo gledati. Bukvalno svi su odigrali kako se očekuje.
Kjosevski- odličan, odbranio nekoliko opasnih šuteva i pokušaja, bravo
Stevanović- solidno
Bogičević- ja sam zadovoljan, pred kraj je očistio dosta lopti, uzeo dosta duela...
Osmanković- takodjer solidan
Stanić- i ako nije igrač za prvog tima, on gine za svaku loptu, i svaka čast za borbu
Blagojević- ok
Ramović- vrlo dobar
Zec- za mene igrač utakmice, pokazao dosta od samog početka, drago mi je za gol kao da sam ga ja dao, povećaće mu samopouzdanje, fakat mu je bio potreban ovaj gol :pljesak:
Zajmović- bravo, mnogi su kritikovali njegovo dovodjenje, dobio priliku, pokazao da zna i mislim da nam može biti od pomoći, čekam da ga vidim u napadu
Nikolić- vjerovatno i najlošiji, poštovanje prema Stevi, ljudina je, ali nema teorije da igra od početka, sto puta smo rekli, a evo i da potvrdimo- igrač za posljednjih 15-20 minuta
Kajkut- šta reći... Kajkut Saša ljubav naša... :D
Žerić i Hasanović- premalo vremena da se išta može komentarisati

VTŽ! Jebi Saraj'vo!
A Zeba igrac manje.. :D
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.

Online

Trenutno korisnika/ca: Diverzant, Google [Bot], salle86 i 111 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija