Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3953
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 24, 2017 12:51 am

poyy raja :D
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24758
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 24, 2017 12:51 am

Grbavica je napisao/la:
pon jul 24, 2017 12:47 am
Sile koje nasrću na Želju umoriće se, mi se nećemo umoriti :D
phpBB [video]
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 24, 2017 12:53 am

fcz je napisao/la:
pon jul 24, 2017 12:42 am
Molim vas ako neko pouzdano da mi napise hoce li biti moguce kupiti godisnje prije utakmice.

Hvala!!!
Do šest sati
イビチャ・オシム
 
Avatar
fcz
Postovi: 4119
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 24, 2017 12:54 am

Izlija je napisao/la:
pon jul 24, 2017 12:53 am
fcz je napisao/la:
pon jul 24, 2017 12:42 am
Molim vas ako neko pouzdano da mi napise hoce li biti moguce kupiti godisnje prije utakmice.

Hvala!!!
Do šest sati
Hvala!
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 24, 2017 12:59 am

Poslije prodaje na kraju sezone ja sam rekao, ovo mi se sve cini nazor, odapet ce kad tad. Davao sam mu 3-4 kola, al ipak zajebase me :D
Uprava je pomalo ispala licemjerna. Ostavila je covjeka da im ostvari cilj u Evropi jer vjerovatno da su Slavka smjenili bilo bi guravo hoce li neki trener uspjet odraditi svoj posao.
Nakon ostvarenog cilja, dobio je nogu.
Znaci i poslije pola dana jos uvjek ne moze biti jasna situacija zasto ga otpustaju dan pred mec. Dismr i to pravo.

Ko zna zasto i pojacanja nisu dovedena. Jesu li bas ti zahtjevi bili toliko neostvarivi.
Onaj Brada je pogan, na faci mu se vidi.

Nek nam je sretno sutra. Necemo mi na zelenu granu, jer pocelo je stekati i u upravljackim strukturama.
 
Avatar
Reha1921
Postovi: 777
Pridružen/a: sri dec 07, 2016 4:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 24, 2017 1:14 am

Leon_Professional je napisao/la:
pon jul 24, 2017 12:59 am
Poslije prodaje na kraju sezone ja sam rekao, ovo mi se sve cini nazor, odapet ce kad tad. Davao sam mu 3-4 kola, al ipak zajebase me :D
Uprava je pomalo ispala licemjerna. Ostavila je covjeka da im ostvari cilj u Evropi jer vjerovatno da su Slavka smjenili bilo bi guravo hoce li neki trener uspjet odraditi svoj posao.
Nakon ostvarenog cilja, dobio je nogu.
Znaci i poslije pola dana jos uvjek ne moze biti jasna situacija zasto ga otpustaju dan pred mec. Dismr i to pravo.

Ko zna zasto i pojacanja nisu dovedena. Jesu li bas ti zahtjevi bili toliko neostvarivi.
Onaj Brada je pogan, na faci mu se vidi.

Nek nam je sretno sutra. Necemo mi na zelenu granu, jer pocelo je stekati i u upravljackim strukturama.
Mi bez napadaca stopera i veznjaka nemamo sta traziti nez ko da nam je trener ne pise nam se dobro nadam se da uprava radi na pojacanjima pa da se potucemo sa mađarima
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24758
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 24, 2017 1:16 am

Opušteno. Neće niko doći
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 24, 2017 1:19 am

Boli ih kc za ligu. Bitna je Evropa, al mozda je i to upitno s ovim kadrom
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 24, 2017 1:25 am

osvojićemo ligu
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2640
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 24, 2017 1:26 am

Leon_Professional je napisao/la:
pon jul 24, 2017 1:19 am
Boli ih kc za ligu. Bitna je Evropa, al mozda je i to upitno s ovim kadrom
Konkurencija je baš loša ove sezone. Maksimalno 5 ozbiljnih ekipa (Željo, Sarajevo, Zrinjski, Široki i Borac). I ovih 5 ekipa je onako, iskreno tanko. Ostali su ili loši ili su promijenili skoro cijelu ekipu.

Hebote, nisam mogao zamisliti da bi Baka mogao biti najbolji trener lige. Ali osvojio ligu, pošteno se potukao s Mariborom, a sad ubacio u prvi tim onog Ćavara i mali odluči tekmu na lavoru. Prethodno odlično igrao u Evropi.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
Southboy
Postovi: 390
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 11:55 pm
Lokacija: dolina čupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 24, 2017 1:29 am

Nez stvarno,iskreno ja sam zabrinut mnogo..ne zelim da se ikada ponovi ono 2005-2009 zato toliki strah kod mene vlada.Nemam nikakvih informacija nit sam blizu kluba sto saznam to je internet i "mahala".
Al osjecaj je da nije dobro,bol u stomaku (barem meni),jer ovakav scenario tesko da bi bio normalan u ekipama lige petice i sve nekako upucuje na ono najgore (odma mi to naumpadne kao paralela jer tih 100 ekipa ne bi se dovele u ovaj scenarij,jer nisam nikada slicno cuo mozda je i bilo).

Samo se nadam i molim Boga da se ljudi nisu umorili koji su sada tu (jer poznavajuci svoj mentalitet da sam na njihovom mjestu,digao bi kofere i rekao:sto ovo vise meni treba u zivotu?) I nadam se da MORAJU ZAPOCETI ono sto su poceli,mnoge od nas istinske su navikli i kupili svojim radom.Ono vase ni milimetar je ostalo duboko urezano u podsvjesti i nadam se da jos aktuelno.
Napisem preko 10 redova pa onda sve izbrisem jer nmg vidjeti u buducnost da znamnkako ce biti..Briga je tu,postoji pogotovo kad nesto volis i uzivas u tome..Bojazan na crne i tamne dane je opet jace od svega.Mi smo jos jedno veliko bure,koje ljudi iz uprave pokusavaju politi vodom i dosta su uradili a opet jedna mala iskra odozdo ili iza ledja moze sve zapaliti i buktiju napraviti da onda posljedice dugo osjecamo..mozda i kratkorocno jer bi se i skroz ugasili..

Nema se sta vise napisat,u glavi hiljadu misli:kako ce sad biti? Jel to to? Ili nam je kraj blizu i da samoprozvani "spasioci" trebaju prste umjesati,i to bas sada...
Nervoza,znoj na celu,suza u oku al ona mala sto ne ide niz lice nego ostane u kapku i podsjeca na gorku proslost tjera da otvaram novu limenku karle i brojim kolko jos ima do pocetka tekme sutra i susreta sa svojom bracom

Poslano sa mog GT-I9060 koristeći Tapatalk

 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24758
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 24, 2017 1:30 am

Imal kakva tema za ove što samo crnjače

jes, došao nam kraj, bekrija nam dohakao, patetika level šesnes
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 24, 2017 1:39 am

Ma ko nas jebe sve kolektivno, realno. Ocigledno je da se nesto iza kulisa desava i da postoje previranja i vise nekih struja u i oko kluba.

Tesko je spojit sve kockice jer nije dostupno dovoljno informacija. Barem meni licno nije.

To sve znaju dobro ovi insajderi, sto medjusobno komuniciraju u siframa. Mi sto pratimo klub iskljucivo sa tribina i nismo ukljuceni u ove mahalske tokove smo u mraku.

Razocaran sam radi svega sto se izdesavalo. Zaboli me karina i za Slavka i za sve bivse i buduce uprave i trenere.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
Plavi orkestar
Postovi: 1784
Pridružen/a: sri mar 16, 2016 3:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 24, 2017 1:40 am

Da bi napravili uspjeh puno je kockica koje se moraju posloziti.Mi ne da ih ne slazemo nego razbacujemo vec odavno.Nadam se da ce i uprava malo prodiskutovati o svemu i donijeti neke zakljucke.Nije Zeljo nicija prcija.Iza Zelje stoje hiljade i hiljade navijaca razlicitih profila koji vide šta se dešava.Crno iza nokata izdvajaju za Zelju da bi neki Jahici i slucni njemu u tome uzivali a neko im je to iz kluba omogucio.Niciji kredit nije beskonacan.Nadam se da ce nas vec danas biti veliki broj na Grbavici i da cemo vidjeti neke nedodirljive kako griju klupu a na terenu vidjeti naše talente iz naše škole kako sa velikom cašcu nose plavi dres i bore se za svoj klub.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".
 
Avatar
Ujko
Prijatelj foruma
Postovi: 1194
Pridružen/a: ned jul 02, 2017 9:54 pm
Lokacija: tijelo u Canadi dusa u Dolini cupova
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

pon jul 24, 2017 4:33 am

Lijep pozdrav nasoj plavoj braci i sestrama !
Vec poduze vrijeme pratim ovaj forum, prvo kao gost, a u posljednje vrijeme i kao punopravni clan, pa sam osjetio potrebu i da napisem par rijeci.
Ocigledno sam jedan od najstarijih ovdje, pa cu u duhu staromodnih pravila lijepog ponasanja i da se predstavim, unaprijed se izvinjavajuci ako
ce to uzeti malo vise vremena, posebno u ovim trenucima, kada su , ocigledno, zivci svima prenategnuti....
Poticem iz familije, koja je sa velikim ponosom uz naseg Zelju bukvalno genetski vezana, evo, vec pet generacija. Moj deda je bio jedan od onih
koji su radeci u Glavnoj zeljeznickoj radionici, pocetkom proslog vijeka, osnovali nasu svetinju. pa se ovom prilikom zahvaljijem Jovanu, koji je na
jednom od podforuma objavio i zapisnik sa osnivacke skupstine gdje se vidi i nase prezime. Ne moram ni spominjati da je ta slika uokvirena i da
se nalazi na udarnom mjestu u mojoj kuci. Skoro sto godina poslije, njegov praunuk, a moj sestric je ponosni clan te iste skupstine, a u isto vrijeme
uvazeni clan i cijenjeni analiticar na ovome forumu. Njegov bratic, kao peta generacija familije, nedavno je odigrao prvu zvanicnu tekmu za Zelju u
najmladjoj kategoriji , a moj otac je bio jedan od onih koji su dobrovoljnim radom, krampama i lopatama gradili Dolinu cupova...Eto, to je ta genetika.
Zbog cega sam osjetio potrebu da se javim upravo sada ? E, to je malo teze objasnjivo, to je, jednostavno neki osjecaj...Kakav ? Prvo, osjecam da
ste svi vi na ovom forumu prava raja, istinski navijaci, kojima je Zeljo na srcu i kojeg iskreno i neizmjerno volite, i na tome vam svaka cast ! Ali, po-
stoji jos nesto, neka briga, neki strah u meni, kojeg odavno nisam osjetio... Postoji neki tesko objasnjiv osjecaj jednog malog djecaka koji je imao
cast i privilegiju da ga velika raja povedu na prvu Zeljinu utakmicu, u ljeto 1971. godine, kada smo na Kosevu elegantno isprasili Maribor sa 8:0, i
kada je on, po prvi put u zivotu vidio nase plavo-bijele zastave, cuo huk tribina, cuo himnu " Mi smo Zeljini, Zeljo je nas " i zauvijek udahnuo u sebe
tu ljubav i euforiju. To je osjecaj onog istog djecaka koji je na Butmiru docekao nase ratnike sa sampionskom titulom ( u opstoj gunguli, upadoh u
neki otvoren saht, jedva me izvukose, ali, jbg ) to je osjecaj onog mladica koji je nedjeljom u 11 sati ujutro prtio snijeg na starom jugu da bi gledao
Zelju u Drugoj ligi ( pitari u istom kolu bili domacini u Prvoj ), to je osjecaj onog mladog covjeka koji pade kao mitraljezom pokosen kada Cuhai zabi
gol. to je osjecaj onog vec ozbiljnijeg muskarca kojem se srce kidalo gledajuci Dolinu cupova kako gori ( mada mu je i rodjena kuca slicno prosla )
to je osjecaj ove sada vec ozbiljne osobe ( da ne kazem starca ) koji je jecajuci, sa drugog kontinenta gledao otvorenje istoka i Svabin govor, to je
osjecaj onoga kojemu je Zeljo posljednja misao prije nego utone u san, a prva misao nakon budjenja. Yeben osjecaj, braco draga....
Ne dajte mi mog Zelju, ko Boga vas molim !!!!!
Ne dajte da se u i oko kluba stvaraju bile kakve struje, grupe, podgrupe, interesne sfere ! Ne dajte da nam se misevi pocnu uvlaciti i donositi losu
atmosferu, ne dajte da nam papci iz opanaka kroje politiku i pljuju po tradiciji i svetinji, ne dajte !!!!!
Uvijek smo bili i bicemo, uvijek smo opstajali i opstajacemo, zahvaljujuci nasoj ljubavi, slozi, jedinstvu....Iz ljubavi prema tradiciji !!!!
Ne dajte mi mog Zelju, ko Boga vas molim !!!!!

Mnogo srece Adzemu, mnogo srece nasem Zelji, sutra napunite Grbavicu, idemo jako, idemo slozno.....
Iz ljubavi prema tradiciji, plavo - bijeli za zivot cijeli !
 
nikad_izvini
Postovi: 217
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 24, 2017 4:41 am

igla je napisao/la:
pon jul 24, 2017 12:27 am
Pacovi koji pokušavaju da se vrate i priključe na Željinu pipu crpe snagu u podršci Amaru Osimu, koji je svetac kod određenog broja navijača. Ti navijači vrlo često Amara odvajaju od te družine, iako je evidentno da je dio iste, čak među prvima.
Večerašnja izjava o organizaciji skupštine je komična jer isti izbjegava sva okupljanja u klubu, a još komičnija iz razloga što traži da se organizuje skupština, a u njegovo vrijeme organizacijom ličili na debelu crnačku kitu gdje se isti pitao o čistačicama, sponzorima, platama, knjigovodstvu, postavljao i sklanjao sebe sa dužnosti kako mu se digao, postavljao druge i sklanjao i sl.
Od početka pišem o tome i tempiranju i "skrivenim porukama" koje su skrivene onim koji kad nema toalet papira kući deru se : Amar Amar Osim Osim.
Takoe, Amar je rinaka, a Cenan i Nikolic su Željezničar, naše legende. Ovi škartovi od igrača su se sami doveli u klub i potpisali ugovore, dođe kamion igrača, odu dva kamiona i sve tako, sve sami dolaze, a što tek pogađamo sa igračima, to je čudo jedno, sve majstor do majstora. Hajde što pogađamo sa igračima, al što ih tek prodajemo, boli gava. Al ništa ni to, imamo više od pola ekipe koje možemo prodati kad hoćemo i to ne u druge lige nego po ligama petice, tačno otimačina za naše talente, nije da smo inače poznati po tome.

Ovi treneri isto tako, svi oni naime igraju igru zvanu trener možeš biti ti, pa ko dobije postane, jednoglasno, trener na mjesec dana sa mogućnosti produženja na još 15-ak dana. Ako odlazi, isto bude jednoglasno. To nam dušmani podmeću. Doduše nismo imali puno trenera u zadnje dvije sezone i evo nekoliko dana treće sezone, svega šestoricu, šta je to za Željezničar.

A tek što otjerasmo mahalu iz kluba, to je zaista dostignuće, iz kluba ne cure informacije, ne spinuje se po forumima, nema insajdera, al nikako, sve se radi u tajnosti, ne zna se sa kojim igračima pregovaramo, znači vrh, nema dalje, ups, umalo da zaboravim, ti igrači sami dolaze i odlaze, ko i treneri.

E, umalo da zaboravim, Amar je dušman kluba, Nikolić i Ćenan su legende kluba, za sve su krivi treneri, igrači, bojkoti i opet Amar, ovo je forum navijača Želje, a ne uprave FKŽ-a dok sam ja lično Paja Patak. Drago mi je........

Adžemu puno sreće, trebaće nam. Djeca, koja inače nemaju kvalitet - dok ima para, ne mogu biti lošija od ovih škartova što sami dođoše u naš klub.

Mi se baš nameračili da prekucamo Njanje. Dobro nam ide. Hoće to tako kad uradiš dobre stvari pa počneš kontati da si najpametniji i svemoguć, u svemu, bez kritičkog mišljenja i različitog mišljenja Rezultat(e) vidimo.......

Laku noć, sretno nam protiv GOŠK-a
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 24, 2017 5:54 am

Prizivao sam otkaz Petrovica odmah nakon sto je osvojenu titulu izgubio. Velika vecina raje takodjer, neki u onom bijesu a neki jer su zaista smatrali da nije trener za nas.
Na sastanaku Uprave, pruzena mu je jednoglasna podrska, i vala sam taj potez vidio kao mangupski.
Ovo sad je hinjski, kukavicki i ide na stetu kluba !

Niko nije nezamijenljiv i jedan fantastican potez vam nece opravdati pet katastrofalnih !
Ispasti licemjeran i covjeka prvo jednoglasno podrzati a zatim i jednoglasno smijeniti, dan pred pocetak PLBiH nije renome ovog kluba. Ako mu je planiran otkaz, a ocigledno jeste, to ste trebali uraditi u trenutku kada ste za to imali razloga ! Dopustili ste igracima da kroje sudbinu kluba i da od noge na koju su ustali ovisi da li ce dan u nasem klubu biti miran ili turbulentan.

Na stetu kluba idete, a to je ono sto najvise boli..Dozovite se dok nije kasno jer ste haman sve konce pogubili !

Prestante praviti cirkus od Zeljeznicara !!!!!

Adzemu zelim svu srecu ovog svijeta i da zajedno proslavimo titulu. Sem znanja i srece, trebat ce mu i snage na pretek..
 
malta071
Postovi: 129
Pridružen/a: sub mar 12, 2016 1:43 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 24, 2017 6:20 am

Nikad izvini je tu. Neko bi pomislio da je dio plana.
A nisi ti to lacvi. Nisi ti protiv kluba, ali je tvoja ishitrenost, moguce zbog nedostatka informacija stetna. Isto kao i gospodina lepog koji je, svjestan sam, covjek koji voli Zelju.
Sabura u teskim trenutcima nam treba.
 
kontranogama
Postovi: 1000
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 24, 2017 6:28 am

Mene nikad nije puno interesovalo sta se to desava iza kulisa, nikad nisam komentirao to sto mnoga raja ovde pise, uvijek sam govorio kod nas nikad nije sve islo ko podmazano naucite se na to, ali bih ovaj put volio da uprava izadje sa saopstenjem sto se i zasto radi kako se radi. Ako ce Adzem okrenuti list pa opet krenuti sa dosta mladih u prvom timu onda nek su otjerali SP ali onda nam stvarno ne treba SD jer imamo igrace iz nizih kategorija kluba koje ne treba dovoditi i muntati da dodju u Zelju. Ovo je sve ali... Zato bih kad smo vec transparentni trebalo reci kakav je sad plan, da brate ovi bolesnici kad vec idu na svaku tekmu znaju sta da ocekuju za izvjesno vrijeme.
Pisem sad ovako jer mi se svidja ova uprava sa vecinom njihovih odluka pa mi sad nije bas jasno sta nas sad ceka sa ovim potezima. Ok neka Adzema kao SSS nas je, ali kakav su mu zadatak dali? Hoceli imati podrsku da reorganizuje prvi tim, da izbaci ove koji sebe vide da su veci od imena kluba u kojem hljeb zaradjuju ili je ovo samo nako nek se nesto mijenja pa makar i na gore.
Kazem nikad me nije interesovalo to ko sta odlucuje u vodstvu ali sam ovaj put malo vise zabrinut nego inace.
.... A ONDA SU BAGERI ODNIJELI STARI ISTOK A VRAG ODNIO SALU...
 
D.B.Cooper
Postovi: 117
Pridružen/a: sub feb 18, 2017 7:48 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 24, 2017 7:07 am

Ocel biti utakmica veceras na Sportklubu?

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], Haklapuc, Ujko i 173 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija