Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
fcz
Postovi: 4091
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 17, 2017 8:22 pm

psihopata je napisao/la:
pon jul 17, 2017 8:16 pm
LARS1921 je napisao/la:
pon jul 17, 2017 7:58 pm
U slučaju prolaska našeg tima u treće pretkolo Evropske lige, Željo bi Bragu dočekao na Stadionu Grbavica.

https://fkzeljeznicar.ba/stadion-grbavi ... olo/27221/
:palacgore:
koliko god da bi sa finansijske strane bolje bilo tu,mogucu,utakmicu odigrati na kosevu,nikad ne treba odustajati od grbavice dok god postoji sansa da se na njoj igra,taman da milana u plej ofu izvucemo(ako bi nam uefa i tada progledala kroz prste za grbavicu).
Iskreno, sumnjam da bi Braga postavila neki rekord Koseva, a igranje gore nije besplatno, siguran sam da su i troskovi organizacije veci tako da je upitno koliko bi finansijski bilo isplativije. O atmosferi da ne pricamo. Hajde sad momci, preorite Stokholm pa da portugalcima probijemo bubnjice. 8-)

Svaka cast upravi na uradjenom poslu oko stadiona, kad te UEFA ovako nagradi to je znak da si uradio pravi, kvalitetan posao. :palacgore:
Naravno, na to smo dijelom sigurno uticali i svi mi - bez baklje, bez petarde, bez ijednog ekscesa. :zeljeznicar1:
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
HajrA
Postovi: 356
Pridružen/a: sub dec 24, 2016 7:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 17, 2017 8:22 pm

LARS1921 je napisao/la:
pon jul 17, 2017 7:58 pm
U slučaju prolaska našeg tima u treće pretkolo Evropske lige, Željo bi Bragu dočekao na Stadionu Grbavica.

https://fkzeljeznicar.ba/stadion-grbavi ... olo/27221/
SVAKA CAST ZELJOVCI !!!
Ovako se gradi klub, ovako se dize rejting.














Hejteri, letvica je dignuta visoko...
TM87
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 17, 2017 8:26 pm

Bravo Zeljovci!
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pon jul 17, 2017 8:29 pm

tm8782 je napisao/la:
pon jul 17, 2017 8:07 pm
LARS1921 je napisao/la:U slučaju prolaska našeg tima u treće pretkolo Evropske lige, Željo bi Bragu dočekao na Stadionu Grbavica.

https://fkzeljeznicar.ba/stadion-grbavi ... olo/27221/
A ne tako davno, bila je upitna licenca za PL. Naklon do poda, svima... Da ne izdvajam...

Poslano sa mog UniverseTap koristeći Tapatalk
Jos kad skontas da cemo uskoro ako Bog da, krenuti i u gradnju juga, pa onda novi teren, pa krov na jugu i istoku itd.. Srce mi je ko Trebevic. Hvala svakom covjeku u klubu na ovom neopisivom osjecaju. Fali samo jos sportski rezultat, jer je Zeljo fudbalski klub, titula bi bila slag na torti ovako kvalitetnog rada upravljackih struktura kluba i fenomenalnih navijaca. Bravo Zeljovci! :zeljeznicar1:
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
psihopata
Postovi: 958
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 17, 2017 8:29 pm

fcz je napisao/la:
pon jul 17, 2017 8:22 pm
psihopata je napisao/la:
pon jul 17, 2017 8:16 pm
LARS1921 je napisao/la:
pon jul 17, 2017 7:58 pm
U slučaju prolaska našeg tima u treće pretkolo Evropske lige, Željo bi Bragu dočekao na Stadionu Grbavica.

https://fkzeljeznicar.ba/stadion-grbavi ... olo/27221/
:palacgore:
koliko god da bi sa finansijske strane bolje bilo tu,mogucu,utakmicu odigrati na kosevu,nikad ne treba odustajati od grbavice dok god postoji sansa da se na njoj igra,taman da milana u plej ofu izvucemo(ako bi nam uefa i tada progledala kroz prste za grbavicu).
Iskreno, sumnjam da bi Braga postavila neki rekord Koseva, a igranje gore nije besplatno, siguran sam da su i troskovi organizacije veci tako da je upitno koliko bi finansijski bilo isplativije. O atmosferi da ne pricamo. Hajde sad momci, preorite Stokholm pa da portugalcima probijemo bubnjice. 8-)

Svaka cast upravi na uradjenom poslu oko stadiona, kad te UEFA ovako nagradi to je znak da si uradio pravi, kvalitetan posao. :palacgore:
Naravno, na to smo dijelom sigurno uticali i svi mi - bez baklje, bez petarde, bez ijednog ekscesa. :zeljeznicar1:
sigurno da ne bi postavila rekord koseva,ali isto tako sigurno bi bilo makar duplo vise ljudi nego na grbavici,a kad se sve sabere i oduzme vjerovatno bi bili u plusu,ali kako rekoh hebo sve to dokle god postoji ikakva sansa za grbavicu...
tajne misli violine: http://postimg.org/image/k6gp7mo01/
 
Avatar
voltron30
Postovi: 674
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 5:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 17, 2017 8:31 pm

Ma UEFA će uvijek pogurati klub u kojem vidi da se ljudi svojski trude da napreduju, ulažu koliko mogu. Najgore je bilo drpati muda, čekati sadaku i kukati kako nam niko ne želi pomoći. Vidimo u kakvom nam je stanju država zbog sadaka mentaliteta. Svaka čast ovoj Upravi!!
 
Avatar
BlwD
Prijatelj foruma
Postovi: 2237
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: RE: Re: FK Željezničar

pon jul 17, 2017 8:32 pm

skretnicar je napisao/la:
BlwD je napisao/la:
pon jul 17, 2017 8:20 pm
skretnicar je napisao/la:-----------------zec-------------------
---ramovic---zeba-----hrvanovic
-----radinovic----saban-------
projic-----graovac-----kemo----stevanovic

Sta vi mislite o ovome ? Mislim da bi bili puno brzi , konkretniji...
Lijepo to izgleda ovako ali ima puno mana. Trenutno Bogicevica ne treba izbacivati jer se vidilo da ga je Kerla kvario. Sa Sabanadzovicem i Radinovicem vjerovatno dobijas bolju igru po zemlji ali gubis na sigurnosti jer pored Sabanadzovica neko ko ce mu biti podrska i ko ce ga cuvati ako pogrijesi. Ugljesa to moze, ali u rijetkim trenutcima. Ko zna, mozda se i promjeni, dođe sebi kao sto mi to pominjemo mjesecima unazad.
Sad sto se tice ovog ofanzivnog dijela, Zec bi u napadu bio odlican ali iza imas tri ofanzivna vezna, uz to da Hrvanovic moze igrati i krilo. Po onom sto sam gledao steta bi bilo Ramovica gurnuti na krilo. A jos veca steta staviti Zakarica na klupu. Ovako kako si ti to postavio moglo bi uspjeti jedino ako se sva trojica rotiraju maksimalno, ali to je bas rijetkost kod nas.
Cak mislim da smo i AIKu mogli gol dati samo da su bar 2-3 puta Zakaric i Zec zamjenili strane. Ali nisu ni jednom...

Poslano sa mog GT-I9301I koristeći Tapatalk
Ne znam, ali mi se zakaric nimalo ne dopada, dosta puta ostane na centru ne moze dalje, ne otvara stranu uopste, stana igra i ofanzivno i defanzivno, kada je tu igra kratke pasove koji nemaju smisla, vazda se ne razumiju, ramovic i hrvanovic ne moraju biti striktna krila, bas tako mogu rotirati dosta, otvarati svaku stranu, ulaziti u sredinu... sve to puno sporije sa zakaricem ide.
Nije on ni malo los samo tako izgleda na lijevom krilu. Ali trznuo se malo zadnje 3-4 utakmice, zna sta mu je posao, trudi se, ubacuje. Meni je zao sto bas nikad nije dobio pravu priliku na desnom krilu jer ima taj kvalitet da driblingom, laznjakom, dođe u situaciju da suta lijevom nogom a vidili smo protiv Zete kako moze...
 
Avatar
gavran
Postovi: 7545
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 17, 2017 8:33 pm

Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 17, 2017 8:36 pm

Plava Porodica je napisao/la:
pon jul 17, 2017 8:13 pm
Jos jednom kapa do poda.. :klanjase2: :klanjase2: :pljesak: :pljesak:
Imao sam šuhu da će nas Uefa pogurat radi svega što sami radimo.

Još samo da prođemo u treće pretkolo :ganja:
Da nas za teren hoce pogurati bilo bi odlicno.

Bravo giganti iz uprave. :klanjase2: :klanjase2: :klanjase2:

slika

Mao, propadamo!!! Ja moram srati, a mozda i prdnuti!


Hajmo manekeni, ovo vam je dodatni motiv da dadnete od sebe 200% u Svedskoj. :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
 
Avatar
kremenko
Postovi: 1163
Pridružen/a: pon dec 19, 2016 10:34 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 17, 2017 8:40 pm

fcz je napisao/la:
pon jul 17, 2017 8:22 pm
psihopata je napisao/la:
pon jul 17, 2017 8:16 pm
LARS1921 je napisao/la:
pon jul 17, 2017 7:58 pm
U slučaju prolaska našeg tima u treće pretkolo Evropske lige, Željo bi Bragu dočekao na Stadionu Grbavica.

https://fkzeljeznicar.ba/stadion-grbavi ... olo/27221/
:palacgore:
koliko god da bi sa finansijske strane bolje bilo tu,mogucu,utakmicu odigrati na kosevu,nikad ne treba odustajati od grbavice dok god postoji sansa da se na njoj igra,taman da milana u plej ofu izvucemo(ako bi nam uefa i tada progledala kroz prste za grbavicu).
Iskreno, sumnjam da bi Braga postavila neki rekord Koseva, a igranje gore nije besplatno, siguran sam da su i troskovi organizacije veci tako da je upitno koliko bi finansijski bilo isplativije. O atmosferi da ne pricamo. Hajde sad momci, preorite Stokholm pa da portugalcima probijemo bubnjice. 8-)

Svaka cast upravi na uradjenom poslu oko stadiona, kad te UEFA ovako nagradi to je znak da si uradio pravi, kvalitetan posao. :palacgore:
Naravno, na to smo dijelom sigurno uticali i svi mi - bez baklje, bez petarde, bez ijednog ekscesa. :zeljeznicar1:
Kosevo je 8000 KM po danu.
Moras uzeti 2 dana,jer moras gostima omoguciti barem 1 trening na terenu na kojem ce se igrati utakmica.
Dakle,da igramo gore utakmicu morali bi platiti 16k KM.
FK ŽELJEZNIČAR-LJUBAV RADNIČKE KLASE, KLUB NOSTALGIČARA I ROMANTIČARA
Ivica Osim: "Željo će živjeti zauvijek"
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 17, 2017 8:40 pm

Hvala upravi, ovo je zaista prelijepa prica.

Ostaju jos neki ciljevi, shodno s mogucnostima, a to su:
3 odlicna igraca da dodju uz rijesavanje postepeno malog skarta u ekipi, ruku na srce ako hocemo boljeg Zelju, moramo se rijesiti staraca i shvatiti da igrac nije mlad vise sa 22/3 godine, vec sa 16. Ali, polahko.
Titula u narednoj sezoni.
Izgradnja juga i postavljanje krova preko istoka.

Ovo je itekako, uz ove ljude, ostvarivo zato puna podrska upravi.
1987
 
Avatar
mirzoni1921
Postovi: 539
Pridružen/a: uto dec 06, 2016 3:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 17, 2017 8:43 pm

Cudi me izjava ovog trenere Lensa da je Lendra fizički spreman. Pa kako majku mu kad nas trener nema pojma
 
Avatar
zubanovic89
Postovi: 829
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 17, 2017 8:44 pm

kremenko je napisao/la:
pon jul 17, 2017 8:40 pm
fcz je napisao/la:
pon jul 17, 2017 8:22 pm
psihopata je napisao/la:
pon jul 17, 2017 8:16 pm

:palacgore:
koliko god da bi sa finansijske strane bolje bilo tu,mogucu,utakmicu odigrati na kosevu,nikad ne treba odustajati od grbavice dok god postoji sansa da se na njoj igra,taman da milana u plej ofu izvucemo(ako bi nam uefa i tada progledala kroz prste za grbavicu).
Iskreno, sumnjam da bi Braga postavila neki rekord Koseva, a igranje gore nije besplatno, siguran sam da su i troskovi organizacije veci tako da je upitno koliko bi finansijski bilo isplativije. O atmosferi da ne pricamo. Hajde sad momci, preorite Stokholm pa da portugalcima probijemo bubnjice. 8-)

Svaka cast upravi na uradjenom poslu oko stadiona, kad te UEFA ovako nagradi to je znak da si uradio pravi, kvalitetan posao. :palacgore:
Naravno, na to smo dijelom sigurno uticali i svi mi - bez baklje, bez petarde, bez ijednog ekscesa. :zeljeznicar1:
Kosevo je 8000 KM po danu.
Moras uzeti 2 dana,jer moras gostima omoguciti barem 1 trening na terenu na kojem ce se igrati utakmica.
Dakle,da igramo gore utakmicu morali bi platiti 16k KM.
I vise, trebamo i mi odraditi barem jedan trening, po pravilu je cini mi se javni trening domacina 2 dana prije utakmice.
Skupo nas kosevo izadje, vise redara, organizacija sve je skuplje.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 17, 2017 8:44 pm

gavran je napisao/la:
pon jul 17, 2017 8:33 pm
https://fkzeljeznicar.ba/zoran-kokot-zv ... ar1/13334/
baš hoćeš piletu da se spoje gornji i donji pritisak...
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Jaozinho22
Postovi: 2746
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:09 pm
Lokacija: Baza
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 17, 2017 8:44 pm

mirzoni1921 je napisao/la:
pon jul 17, 2017 8:43 pm
Cudi me izjava ovog trenere Lensa da je Lendra fizički spreman. Pa kako majku mu kad nas trener nema pojma
Lendra je kod nas navijen otkako je došao i on i Miro. Vidjelo se ko je trčao i ganjao kad niko nije mogao,nemoj da se zavaravamo.
Što se tiče pretkola, svaka čast ! Na lavor, nikad više !!!!
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.
 
Avatar
tm8782
Postovi: 1920
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:13 pm
Lokacija: Dolina Cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pon jul 17, 2017 8:47 pm

skretnicar je napisao/la:
mirzoni1921 je napisao/la:
pon jul 17, 2017 8:43 pm
Cudi me izjava ovog trenere Lensa da je Lendra fizički spreman. Pa kako majku mu kad nas trener nema pojma
I ja o tome razmisljam .. :pljesak: :pljesak:
slika

Poslano sa mog UniverseTap koristeći Tapatalk

Ovo je važan trenutak u historiji Kluba. Tribinu ne grade pojedinci. Tribinu gradi porodica Željo. Gradnja tribine neće biti po modelu javno privatnog partnerstva niti po modelu koncsesije. To će ... podrazumijevati vlasništvo Kluba nad tribinom
 
Avatar
tm8782
Postovi: 1920
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:13 pm
Lokacija: Dolina Cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pon jul 17, 2017 8:48 pm

ChWilla je napisao/la:
gavran je napisao/la:
pon jul 17, 2017 8:33 pm
https://fkzeljeznicar.ba/zoran-kokot-zv ... ar1/13334/
baš hoćeš piletu da se spoje gornji i donji pritisak...
Poželimo piletu brz oporavak
...

Poslano sa mog UniverseTap koristeći Tapatalk

Ovo je važan trenutak u historiji Kluba. Tribinu ne grade pojedinci. Tribinu gradi porodica Željo. Gradnja tribine neće biti po modelu javno privatnog partnerstva niti po modelu koncsesije. To će ... podrazumijevati vlasništvo Kluba nad tribinom
 
Avatar
Pompey
Postovi: 2286
Pridružen/a: uto feb 14, 2017 11:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 17, 2017 8:50 pm

Evo, lik bukvalno moli da ga se potpise. A i odgovara nekom nasem standardu :D

http://sportklub.rs/Fudbal/Serie-A/a178 ... uzeti.html
Nije to, nije to...
Čuva Bog Želju svog...
 
Avatar
Dominic
Postovi: 1130
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 8:52 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 17, 2017 8:52 pm

LARS1921 je napisao/la:
pon jul 17, 2017 7:58 pm
U slučaju prolaska našeg tima u treće pretkolo Evropske lige, Željo bi Bragu dočekao na Stadionu Grbavica.

https://fkzeljeznicar.ba/stadion-grbavi ... olo/27221/
Yess! Bas sam o ovome nedavno napisao duzi post ovdje, vjerujuci da ce nam Uefa progledati kroz prste zbog sjajne organizacije meceva u EL i radova na infrastrukturi, ali mi je odmah prigovorio smrknuti Chwilla kako nema sanse da nam ''trebaju jezevi, jaci reflektori i sta sve ne'' sto je misaona imenica za nas. Uefa gleda sve i nagradila nas je. :pljesak:
Ipak treba smanjiti dozivljaj. Ovo je trenutna odluka Uefa. Ako ne bismo nista poradili na stadionu za godinu dana, mozda bi nam rekli hajte vi na Kosevo u trecem kolu kad niste zavrsili sto ste zapoceli. Samo lakapo.
 
bianco blu
Postovi: 1044
Pridružen/a: pon apr 04, 2016 12:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 17, 2017 8:53 pm

e jesam se obradovao ovoj vijesti. Nikad više europske utakmice na jezeru. Volim Te Željo!

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Majestic-12 [Bot], pintol_TM87 i 121 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija