Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
pile87
Postovi: 3188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pon jul 17, 2017 4:40 pm

LARS1921 je napisao/la:
za_zivot_cijeli je napisao/la:
pon jul 17, 2017 4:36 pm
LARS1921 je napisao/la:
pon jul 17, 2017 4:31 pm
Bolje panj stavit u napad nego njega
?
statistika kaze da je bio najproduktivniji napadac Zvezde gledajuci provedene minute na terenu i broj postignutih golova.
Šta fali Adilovicu onda, ako gledamo produktivnost
Ništa igrao 6 minuta zadnju sezonu. Da ne čitamo više priče o Adilovicu neće kod nas.

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk

Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.
 
Avatar
chile
Postovi: 1375
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pon jul 17, 2017 4:44 pm

ponosannavas je napisao/la:
chile je napisao/la:
pon jul 17, 2017 4:38 pm
Toliko o tome da ce sk prenositi nase prvenstvene tekme...sve i jedna utakmica u kojoj igramo ide na njihovoj tv. Bas me zanima kakvu su ponudu dali i kako klubovi prihvate ovu glupost. Pa ni 10% stanovnika ove drzave nema priliku pratiti na tv-u utakmice zalosno.
KO je rekao da će SK prenositi. Fino je pisalo da samo Evropske prenose
Pa ovdje na forumu su mene ubjedjivali masovno da ce prenositi i prvenstvene...nigdje zvanicno nije pisalo.
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije !
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 17, 2017 4:47 pm

salle86 je napisao/la:
pon jul 17, 2017 4:34 pm
ChWilla je napisao/la:
pon jul 17, 2017 4:04 pm
ama nije kaiš u pitanju. i prije prodaje lendrića i prije prolaska zete dogovoren je još jedan poskup igrač za naše uslove. svima je jasno šta fali i pojačanja će biti još. stvar je u rejtingu lige, i u nakaradnom rasporedu i trajanju pauze i prelaznog roka. niko pravog pojačanja još nije doveo, a otišao je i sarajevu najbolji igrač, zrinjskom su otišla tri. ali dovodiće sigurno još mjesec do dva, i oni i mi.
znaš šta mene handri ?
nekako filing da kad se mi usredotočimo na jedan "problem" samo njega vidimo i ništa drugo
ganjaš jednog igrača, ostale ko šiša
praviš tribinu, zanemario si totalno marketing
ganjaš pojačanja a ne produžuješ ugovore igračima kojima je ostalo <godinu
itd itd
nama treba "lista obaveza" i na svaku stavku treba (gotovo) podjednako obraćati pažnju a ne da idemo principom "kreni sa vrha pa šta stigneš"
TO za igrače sigurno nije tačno. Vjerujem da se istovremeno pregovara sa više njih i to ne nekoliko nego desetak sigurno, naravno ako ganjaš više pozicija. Vjerujem čak i ako ne ganjaš neku poziciju da ispadne neko ko bi mogao unaprijediti igru pa se i sa njim popriča itd itd.
Što se tie ostalih stvari realno je da smo mi klub koji nema kapacitet da razvija istovremeno sve segmente kluba. Radi se po prioritetima. Objašnjavao sam to jednom. Ne možeš ti odmha zaposliti dvadeset ljudi da se bave sa dvadeset različitih stvari. KLub raste malo po malo kao i firma. Zapošljavaš ljude kako dobijaš mogućnost da ih redovno plaćaš. Postoje i istraživanja. Vjerujem da su se neke stvari stavile u drugi plan jer ne donose veliki povrat, dok se ne završe krucijalne stvari. Mene recimo ne brine fan shop, meni je članstvo malo zapostavljeno jer je jako bitno p ai zbog tog marketinga, ali opet da bi mogao reći da ne podržavam ovaj način koji sad preferiraju morao bih znati detaljnije prihode i rashode kluba. PO iskustvu, bez puno ulaganja i bez puno oduzimanja vremena tu se može napraviti napredak, ali kažem ne znam sve detaljno pa čekam da vidim šta dalje ide i na koji način.
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pon jul 17, 2017 4:50 pm

chile je napisao/la:
pon jul 17, 2017 4:44 pm
ponosannavas je napisao/la:
chile je napisao/la:
pon jul 17, 2017 4:38 pm
Toliko o tome da ce sk prenositi nase prvenstvene tekme...sve i jedna utakmica u kojoj igramo ide na njihovoj tv. Bas me zanima kakvu su ponudu dali i kako klubovi prihvate ovu glupost. Pa ni 10% stanovnika ove drzave nema priliku pratiti na tv-u utakmice zalosno.
KO je rekao da će SK prenositi. Fino je pisalo da samo Evropske prenose
Pa ovdje na forumu su mene ubjedjivali masovno da ce prenositi i prvenstvene...nigdje zvanicno nije pisalo.
Ma pusti forum. Napisano na zvaničnoj fino da se samo prenose tekme u Evropi
 
hardwell
Postovi: 1198
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:40 am
Lokacija: Llanfairpwllgwyngyll
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 17, 2017 5:05 pm

Željo i Sarajevo su na najvećem gubitku. Znaju dobro ovi u Telekomu koji su mečevi najpraceniji i znaju da navijaci ova dva kluba najvise imaju fanova koji koriste njihove usluge.

Fino se ograditi od ovih govnara i ako žele meč na MojaTV nek lagano plate, svaki meč pojedinačno, a ne da određuju kad ćemo igrati. A naravno mi ćemo taj isti meč ustupiti i drugim tv kućama po istoj cijeni.

Za gradski derbi više niko sa strane (neko ko ne navija za Želju i Sarajevo) i ne zna. Uđu na rezultate i vide kolko smo igrali, ako malo više prati PL pregleda rezime kola i to je to. I koliko nas prati derbi između Dinama i Hajduka ili CZ i Partizana i koliko Hrvata i Srba prate naš derbi?
Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja
 
Avatar
salle86
Postovi: 5089
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 17, 2017 5:09 pm

ponosannavas je napisao/la:
pon jul 17, 2017 4:47 pm
salle86 je napisao/la:
pon jul 17, 2017 4:34 pm
ChWilla je napisao/la:
pon jul 17, 2017 4:04 pm
ama nije kaiš u pitanju. i prije prodaje lendrića i prije prolaska zete dogovoren je još jedan poskup igrač za naše uslove. svima je jasno šta fali i pojačanja će biti još. stvar je u rejtingu lige, i u nakaradnom rasporedu i trajanju pauze i prelaznog roka. niko pravog pojačanja još nije doveo, a otišao je i sarajevu najbolji igrač, zrinjskom su otišla tri. ali dovodiće sigurno još mjesec do dva, i oni i mi.
znaš šta mene handri ?
nekako filing da kad se mi usredotočimo na jedan "problem" samo njega vidimo i ništa drugo
ganjaš jednog igrača, ostale ko šiša
praviš tribinu, zanemario si totalno marketing
ganjaš pojačanja a ne produžuješ ugovore igračima kojima je ostalo <godinu
itd itd
nama treba "lista obaveza" i na svaku stavku treba (gotovo) podjednako obraćati pažnju a ne da idemo principom "kreni sa vrha pa šta stigneš"
TO za igrače sigurno nije tačno. Vjerujem da se istovremeno pregovara sa više njih i to ne nekoliko nego desetak sigurno, naravno ako ganjaš više pozicija. Vjerujem čak i ako ne ganjaš neku poziciju da ispadne neko ko bi mogao unaprijediti igru pa se i sa njim popriča itd itd.
Što se tie ostalih stvari realno je da smo mi klub koji nema kapacitet da razvija istovremeno sve segmente kluba. Radi se po prioritetima. Objašnjavao sam to jednom. Ne možeš ti odmha zaposliti dvadeset ljudi da se bave sa dvadeset različitih stvari. KLub raste malo po malo kao i firma. Zapošljavaš ljude kako dobijaš mogućnost da ih redovno plaćaš. Postoje i istraživanja. Vjerujem da su se neke stvari stavile u drugi plan jer ne donose veliki povrat, dok se ne završe krucijalne stvari. Mene recimo ne brine fan shop, meni je članstvo malo zapostavljeno jer je jako bitno p ai zbog tog marketinga, ali opet da bi mogao reći da ne podržavam ovaj način koji sad preferiraju morao bih znati detaljnije prihode i rashode kluba. PO iskustvu, bez puno ulaganja i bez puno oduzimanja vremena tu se može napraviti napredak, ali kažem ne znam sve detaljno pa čekam da vidim šta dalje ide i na koji način.
mene brine što se dešavaju neki očigledni propusti koji se mogu ispraviti ali se "odgađa" ili preskače jer je manje bitno
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
fcz
Postovi: 4091
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 17, 2017 5:10 pm

HajrA je napisao/la:
pon jul 17, 2017 4:27 pm
fcz je napisao/la:
pon jul 17, 2017 4:23 pm
ChWilla je napisao/la:
pon jul 17, 2017 4:04 pm
ama nije kaiš u pitanju. i prije prodaje lendrića i prije prolaska zete dogovoren je još jedan poskup igrač za naše uslove. svima je jasno šta fali i pojačanja će biti još. stvar je u rejtingu lige, i u nakaradnom rasporedu i trajanju pauze i prelaznog roka. niko pravog pojačanja još nije doveo, a otišao je i sarajevu najbolji igrač, zrinjskom su otišla tri. ali dovodiće sigurno još mjesec do dva, i oni i mi.
Daj Boze da nije, niko sretniji od mene. Cini mi se da znas nesto vise od mene pa cu ti vjerovati.

Slazem se i za rejting i za sugav raspored, ali ne mogu se oteti utisku da bismo mogli vise s boljim i reprezentativnijim sportskim direktorom od ovog... Trenutnog.

Sto se tice konkurencije - **** njihova pojacanja. I jedni i drugi svakako imaju svoje zvizdace i mahace. Mi koje zanima samo teren moramo biti nivo iznad njih da bi ih sve gurnuli ispod sebe.
S boljim i reprezentativnijim svakako da bi mogli bolje :)
Predpostavljam da ti je slucajno promaklo da napises ko bi to bio...
Klupski funkcioneri treba da pronadju nekoga ko valja za taj posao. Cenan ocito ne valja.

Nisam jedan od onih koji po forumima "neofirno" agituju za nekog svog. Obican sam navijac koji zeli da njegov Zeljo opet bude najbolji.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
Jaozinho22
Postovi: 2746
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:09 pm
Lokacija: Baza
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 17, 2017 5:18 pm

Kalibar i kalup onog Adilovica iz Amarove ere nam je sigurno potreban, a da li postoji takav igrač i da li je realan za naše uslove neka procijene ljudi koji su plaćeni za taj posao.
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 17, 2017 5:21 pm

Al sta oni uhljupi rade s kartama, i onda pocnu porediti posjetu...

Kaze djeca do 14 godina s nekom clanskom dzaba ulaz, trebe dzaba ulaz. Pojedinacne djecije po marku ili dvije. Za godisnje masa nekih navlacenja, student zapad 30 maraka, i slicno. Protiv pola ekipa na Kosevu karte 3,5,7.

Svaki vid poredjenja posjete na Kosevu i Grbavici u iducoj sezoni je nedopustiv.

Sent from my LG-K430 using Tapatalk

 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 17, 2017 5:21 pm

Jos 4.dana plaćamo obeštećenja, a poslije dovodimo slobodne igrače :kafa:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Reha1921
Postovi: 777
Pridružen/a: sri dec 07, 2016 4:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 17, 2017 5:26 pm

Ma Lazara vratiti da se konkurencija upisa od straha :ganja:
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2623
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 17, 2017 5:34 pm

exbabilon je napisao/la:
pon jul 17, 2017 5:21 pm
Al sta oni uhljupi rade s kartama, i onda pocnu porediti posjetu...

Kaze djeca do 14 godina s nekom clanskom dzaba ulaz, trebe dzaba ulaz. Pojedinacne djecije po marku ili dvije. Za godisnje masa nekih navlacenja, student zapad 30 maraka, i slicno. Protiv pola ekipa na Kosevu karte 3,5,7.

Svaki vid poredjenja posjete na Kosevu i Grbavici u iducoj sezoni je nedopustiv.

Sent from my LG-K430 using Tapatalk
Ja baš mislim da rade solidan posao. Istina je da su im cijene ulaznica preniske, ali imaju puno nekih ponuda koje su prilagođene svim ciljnim grupama. Tako se to radi u Evropi. Zašto mi imamo popust samo za penzionere, a ne i za studente i učenike? Šta je sa ženama i djecom? Porodicama? Ok, ne treba biti skoro džaba kao kod kona, ali neki popust bi bio ok. I ne može svaka utakmica biti ista cijena ulaznice. To niti jedan ozbiljan klub ne radi. Znači da je pogrešno. Ljudi koji odlučuju o ovome u klubu rade katastrofalan posao. Treba samo malo pogledati kako se radi "vani" i to primijeniti.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 17, 2017 5:36 pm

exbabilon je napisao/la:
pon jul 17, 2017 5:21 pm
Al sta oni uhljupi rade s kartama, i onda pocnu porediti posjetu...

Kaze djeca do 14 godina s nekom clanskom dzaba ulaz, trebe dzaba ulaz. Pojedinacne djecije po marku ili dvije. Za godisnje masa nekih navlacenja, student zapad 30 maraka, i slicno. Protiv pola ekipa na Kosevu karte 3,5,7.

Svaki vid poredjenja posjete na Kosevu i Grbavici u iducoj sezoni je nedopustiv.

Sent from my LG-K430 using Tapatalk
šta fali, nek' porede. i prvo kažu 12, pa "oko 10", a skeniranih karata 8. gužva pa ne može sve da se skenira.
gradi željo boli te *****
 
Ivicahuljev
Postovi: 608
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 8:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 17, 2017 5:37 pm

Plava Porodica je napisao/la:
pon jul 17, 2017 5:21 pm
Jos 4.dana plaćamo obeštećenja, a poslije dovodimo slobodne igrače :kafa:
Bar cemo znati ko sigurno ne dolazi :placeodsmijeha:
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 17, 2017 5:39 pm

Bit ce kvalitetnih pojacanja, sta se sikirate :D
Željezničar ante portas !
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 17, 2017 5:50 pm

Oni su bas zglajzali i cijene srozali ispod svakog nivoa, u odnosu na ono kakvim se predstavljaju.
Mi smo s druge strane otisli u neku drugu krajnost i inovativnost oko tih nekih ponuda nam se nije popravila zadnjih 10 godina.
Istina je negdje izmedju, i oni su bolji jer nesto pokusavaju, ali cisto govorim oko poredjenja posjeta na utakmicama, sto svi rade, ove sezone ce to biti nerealno porediti.

Sent from my LG-K430 using Tapatalk

 
Avatar
salle86
Postovi: 5089
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 17, 2017 5:55 pm

exbabilon je napisao/la:
pon jul 17, 2017 5:21 pm
Al sta oni uhljupi rade s kartama, i onda pocnu porediti posjetu...

Kaze djeca do 14 godina s nekom clanskom dzaba ulaz, trebe dzaba ulaz. Pojedinacne djecije po marku ili dvije. Za godisnje masa nekih navlacenja, student zapad 30 maraka, i slicno. Protiv pola ekipa na Kosevu karte 3,5,7.

Svaki vid poredjenja posjete na Kosevu i Grbavici u iducoj sezoni je nedopustiv.

Sent from my LG-K430 using Tapatalk
gluho bilo, nikad ne bih volio da smo ko oni, ali treba priznati da pametnije rade od nas po tom pitanju
roditelja možeš odbiti ako mora platiti i za sebe i dijete pojedinačnu kartu
tako gubiš jednu umjesto da dobiješ dvije
plus gubiš potencijalnog kupca karte za 3-4 sezone kad to dijete poraste
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 17, 2017 5:57 pm

Mi smo na ovom prelaznom roku doveli Zeca koji se dokazao, a odigrane su tek tri utakmice. Graovca svi vec znaju, donijet ce nam sigurnost u odbrani, a i Bogicevic malo bolje izgleda uz njega. Ramovic kad bude zdrav ce biti odlican, isto ko prati ligu zna kakav je on igrac. Sezona nije ni krenula, a vecina kuka i kmeci. Sacekajte, sa AIKom smo se muski potukli, postoji neka nada za prolaz, a mi opet kmecimo i ne valja nam
 
Bergeron
Postovi: 255
Pridružen/a: čet apr 13, 2017 12:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 17, 2017 6:01 pm

Ako neko ima onaj popis broja gledalaca po utakmicama za proslu sezonu neka postavi, da ne skrolam trazeci... :D
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3911
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 17, 2017 6:05 pm

Puklo 208 karata vec


Sent from my iPhone using Tapatalk
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 136 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija