Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Kospicar
Postovi: 1947
Pridružen/a: sub jun 11, 2016 10:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 17, 2017 2:36 pm

slika

Ima li neko ovu majicu i ako ima da li bi prodao?


Sent from my iPhone using Tapatalk
"Željo je religija i život. Nije samo fudbal, već stil življenja i ponašanja."
Ivica Osim
 
Avatar
Bosnia
Postovi: 508
Pridružen/a: sub maj 06, 2017 9:47 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 17, 2017 2:42 pm

Najveci problem povratnika je njihov nedostatak motivacije da igra. Nije isti pristup utakmici jednom Adilovicu, Svraki... kada igraju da se mogu prodati vani i da se obezbjede, dok sada igraju eto jer nemaju sta bolje.

Onda su grizli, jeli i cupali da se pokazu, sada nemaju tu motivaciju i bice im forma dosta slabija.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 17, 2017 2:45 pm

jači na transfermarktu igor radovanović od njega...
gradi željo boli te *****
 
KeepTheBlueFlag
Pobjednik 1. sezone S1 Lige
Postovi: 320
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 17, 2017 2:47 pm

MoRel sta Bajro Spahic? :kafa:
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 17, 2017 2:48 pm

evo dok mlađi i slabiji vjerom prvo izguglaju igora... :kafa:
gradi željo boli te *****
 
Avatar
pile87
Postovi: 3188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pon jul 17, 2017 2:50 pm

ChWilla je napisao/la:evo dok mlađi i slabiji vjerom prvo izguglaju igora... :kafa:
Pigi ni nakon povratka iz Rumunije i potpisa za nas nije znao gdje goni a tada je bio prilicno mlad.

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk

Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.
 
Avatar
IvanOsim
Postovi: 743
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 17, 2017 2:52 pm

Kako ne shvataju da sa povratnikom tipa Adilovic, Jamak itd samo stvaraju frustacije kod navijaca, pa brate jel moguce da nam je to vrhunac, jrl mogucr da si bezveze doveo Zaimovica, 22 god grob te je.bo, ako ne moze biti ni na klupi po odlasku prvog napadaca sto si ga dovodio, samo jedan razlog sto si ga dovodio. Veoma jednostavno, Zajmovica nisi trebao dovoditi ako hoces jos jednog takvog napadaca i brate dovedes Ramica iz Goska, prvi strijelac Federalne i istrpi ga malo... ne znam fkt sam razocaran max sto uopste dolazi do kontakata izmedju Zelje i Adilovica, a ako dodje, fkt necu moci gledati te starce na terenu i patiti sebe i svoje zdravlje..
Volim Zelju skoro ko vlastito djete, al mi ova spekulacija toliko sjebe dan, da nemam rjeci.

Hoce li iko Vedranu ponuditi ugovor za Boga miloga..
Zadnja izmjena: IvanOsim, dana/u pon jul 17, 2017 2:54 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 17, 2017 2:52 pm

jedan u dugom nizu likova iz tog perioda koji su na papiru trebali biti odlični. a neki su čak bili i u stvarnosti, kao kamber. ali nisi mogao sabrati to u dobar rezultat oko i van terena...
gradi željo boli te *****
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 17, 2017 3:00 pm

a što se stopera tiče, ako ćemo ići na kokuznu, ovaj radeljić je pravo solidan stoper tipa jablan...još igrao u paru sa graovcem.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
fcz
Postovi: 4128
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 17, 2017 3:00 pm

Plava Porodica je napisao/la:
pon jul 17, 2017 2:04 pm
Ali, zanimljivo, kako uvijek nađete tu jednu rečenicu u cijelom postu, i automatski taj post nije bitan, već ta rečenica.
Klasika brate moj, na to smo valjda vec navikli; izvlacenje iz konteksta je jedna od najrazvijenijih forumskih disciplina.

Iako sam cvrsto ubijedjen da niko nije toliko pogresno shvatio moj post, ipak cu malo "nacrtati". Jasno je da pod "ili ih boli racku" nisam nigdje implicirao da ih boli ona stvar za Zelju. To bi neko mogao pomisliti da sam napisao "Zeljo. Njih boli racku za njega.", ali posto sam to napisao u istoj recenici sa "sta donosi titula iduce godine", onda je kristalno jasno na sta se odnosi. Da, bojim se da na tom nekom putu koji su nasi zacrtali osvajanje titule naredne godine nije apsolutni imperativ. Bojim se da misle da ako nam opet neko uzme pehar to nece biti katastrofa. Ja mislim da hoce.

Ne znam kakav bih drugi utisak i mogao steci kad sedam dana prije pocetka prvenstva koje donosi najunosniju titulu ikad mi imamo ekipu koju su napustila dva ubjedljivo najbolja igraca a doveli smo Zeca, posudjenog Graovca i povrijedjenog Ramovica. Pritom smo "ispusili" i Crnova u kojeg smo polagali velike nade.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
IvanOsim
Postovi: 743
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 17, 2017 3:04 pm

I jos jedna stvar, sto kaze Safet Susic nedavno, htio sam dovrsti Spahica al predsjednik se nije slozio, tako da druze ne mozes slijepo ispunjavati zelje trenerima.. sve i ako je zelja Petrovica ne moze, ne uklapa se, prestar, nadji nekog drugog, i to je to.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 17, 2017 3:06 pm

a koliko je velika razlika između boli me za želju i boli me hoće li željo biti šampion? po meni minimalna do nikakva, ali eto.

ekipa koja je bila šampion po dolascima i odlascima stoji još gore nego mi. u ovom trenutku. ali to ne znači da mi i oni mislimo da nam ne treba još igrača, i da nećemo dovoditi još igrača. nego da klasni igrači čekaju i vagaju.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Plavanacija
Postovi: 226
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 8:48 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 17, 2017 3:06 pm

IvanOsim je napisao/la:
pon jul 17, 2017 2:52 pm
Kako ne shvataju da sa povratnikom tipa Adilovic, Jamak itd samo stvaraju frustacije kod navijaca, pa brate jel moguce da nam je to vrhunac, jrl mogucr da si bezveze doveo Zaimovica, 22 god grob te je.bo, ako ne moze biti ni na klupi po odlasku prvog napadaca sto si ga dovodio, samo jedan razlog sto si ga dovodio. Veoma jednostavno, Zajmovica nisi trebao dovoditi ako hoces jos jednog takvog napadaca i brate dovedes Ramica iz Goska, prvi strijelac Federalne i istrpi ga malo... ne znam fkt sam razocaran max sto uopste dolazi do kontakata izmedju Zelje i Adilovica, a ako dodje, fkt necu moci gledati te starce na terenu i patiti sebe i svoje zdravlje..
Volim Zelju skoro ko vlastito djete, al mi ova spekulacija toliko sjebe dan, da nemam rjeci.

Hoce li iko Vedranu ponuditi ugovor za Boga miloga..
Istina!!!! A za 4 god., 100 god. Željezničara, samo onako kažem.
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 17, 2017 3:07 pm

Grbavica je napisao/la:
pon jul 17, 2017 1:45 pm
fcz je napisao/la:Svi znamo sta donosi titula iduce godine, samo nasi kao da ne znaju ili ih boli racku. Osim sjajne startne sume u Evropi, ta titula je i velika prilika da se na duze vrijeme preuzme primat u ligi. Primat koji smo mi odavno izgubili. Imamo mi najvise navijaca i tradiciju, ali vec godinama neki drugi timovi uzimaju trofeje i igraju dok se mi patimo i uvijek nam nesto fali. Ako se mislimo i dalje busati u prsa da smo najveci klub, zadnji je cas da se uradi nesto konkretno i titula vrati na Grbavicu. Vracanje nedokazanih juniora i ponude od 30k sigurno nisu nacin za to.
Ma boli ih racku brate vjeruj mi
:placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha:
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 17, 2017 3:07 pm

salle86 je napisao/la:
pon jul 17, 2017 2:27 pm
ChWilla je napisao/la:
pon jul 17, 2017 12:09 pm
po meni isto vezni, pa napadač pa tek onda stoper.

al' ne vezni kakvih imamo, ne fali njih brojem...
ja očekujem od sinana da bude sve ono što nemamo
zašto nisam za dovođenje veznog?
zeba,sinan,jovan,darko,uglješa,dino,DENIS + ŠABANADŽOVIĆ(18), HRVANOVIĆ(19), ŠEHIĆ(21)
ukupno 10 igrača od toga 5 ozbiljnih i 5 za forsiranje
kakvi su da su, u kompletu kad se gledaju teško da koja ekipa ima kvalitetnijih 10 igrača u vezi od nas

ali mi napadača nemamo nikako
svaka čast Stevi, ali kao čovjeku
kod nas do sad ne znam jel odigrao 200 minuta (ne računajući ovo sad protiv AIK-a) i on je samo za to igrač, za kraj
(po meni) Zajmović je doveden očito da popuni potreban broj mladih igrača u zapisniku, ma kako to zvučalo grupo i glupo. volio bih da me slavko i on demantiraju tokom sezone.
tu je i đenis koji daj Bože da može biti i rezerva, daj Bože
Znači NAPADAČA NEMAMO, JEDNOG JEDINOG, IOLE KVALITETNOG
Ni rezervu kako treba istom tom napadaču

Zato je prioritet PO MENI taj napadač, i to napadač kojeg nećemo čekati, koji će davati golove i koji se neće povređivati...haman pa takav da i ne postoji (sirotinjski naravno hhhh)
Zajmović više nije mladi igrač
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 17, 2017 3:10 pm

NE znam za vas ali ja bih ako mogu prodao Vecu. Vidim svi potencijaru produženje ugovora, ali ako Veca ima ponudu ja bih ga prodao. Razloga milion. Imamo dobre golmane u rezervi, zaradiš love, Veci pružiš šansu da zaradi. Ako ne uspije eto njega oopet nama da brani. Ako uspije opaet nam dobro. Šta treba momak da brani do 35-te kod nas.
 
pestabudimpesta
Postovi: 494
Pridružen/a: pon jun 05, 2017 1:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 17, 2017 3:13 pm

Hajde Eldineeeeeeee
Mi smo uz Želju u radosti i tugi,u dobru i zlu,oni zbog kojih,konacno,on i postoji
 
damirfile
Postovi: 3365
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 17, 2017 3:17 pm

ponosannavas je napisao/la:
pon jul 17, 2017 3:10 pm
NE znam za vas ali ja bih ako mogu prodao Vecu. Vidim svi potencijaru produženje ugovora, ali ako Veca ima ponudu ja bih ga prodao. Razloga milion. Imamo dobre golmane u rezervi, zaradiš love, Veci pružiš šansu da zaradi. Ako ne uspije eto njega oopet nama da brani. Ako uspije opaet nam dobro. Šta treba momak da brani do 35-te kod nas.
Naravno da bi se prodao još sutra da ima ponudu.
 
Avatar
BlwD
Prijatelj foruma
Postovi: 2237
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 17, 2017 3:18 pm

Jel se zna tacan razlog sto je ovaj Durakovic otisao u Zrinjski?
Najvise minuta, 5 golova, 8 asistencija, zasto ga tako lahko pustiti?
A ovo "Nisu se uspjeli dogovoriti" mi je cudno jer je tek u kadetima...


Edit:
Spoiler:
Zeljeznicar - GOSK | MojaTV
Mladost - Zeljeznicar | MojaTV
Zeljeznicar - Vitez | MojaTV
Zeljeznicar - Borac | MojaTV
Sarajevo - Zeljeznicar | MojaTV
Zeljeznicar - Siroki Brijeg | MojaTV
Radnik - Zeljeznicar | MojaTV
Zeljeznicar - Krupa | MojaTV
Sloboda - Zeljeznicar | MojaTV
Zeljeznicar - Zrinjski | MojaTV
Celik - Zeljeznicar | MojaTV
GOSK - Zeljeznicar - MojaTV
Zeljeznicar - Mladost | MojaTV
Vitez - Zeljeznicar | MojaTV
Borac - Zeljeznicar | MojaTV
Zeljeznicar - Sarajevo | MojaTV
Siroki - Zeljeznicar | MojaTV
Zeljeznicar - Radnik | BHT
Svaka cast savezu, a i nama koji smo prihvatili ovakav ugovor...
Zadnja izmjena: BlwD, dana/u pon jul 17, 2017 3:25 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 17, 2017 3:25 pm

Necemo produzit ugovor Veci, dovest cemo Adilovica i Jamaka, necemo dat priliku mladim igracima, upravu boli k za Zeljom. U inat hejterima, ZELJEZNICAR SAMPION! :kafa:
Željezničar ante portas !

Online

Trenutno korisnika/ca: billybih, Dzezvar, Google [Bot] i 313 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija