Avatar
sekac
Postovi: 45
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:51 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

ned jul 09, 2017 11:11 pm

zapat je napisao/la:
ned jul 09, 2017 8:17 pm
sekac je napisao/la:
ned jul 09, 2017 6:18 pm
zapat je napisao/la:
ned jul 09, 2017 5:08 pm
Majkleeee,javi seee,odavno nam nisi nista slagao,sto se krijes kao mis u rupi!
A Sekac onda obavezno da se javi pa da te brani po svaku cijenu!
:D
Što to mene prozivaš matere ti( yebo te majkll a ti njega jesi li čuo a ako ti šta nije jasno može i da se nađemo),a ja samo ljudski gledam nisam kao vas večina koji jedva čekate da neko ne dođe od igrača i onda majkl kriv ili neko deseti što taj nije došao i majklu se tad od do i prijeti se banovanjem.Pa eto banujte mene yebo vas forum kad ne smije pisati šta ko hoče.E moj storm raidere ko sve piše nije mi jasno niti če ikad biti svaka vam čast.
Mani se agresive sekac,bolje za tebe,covjek u godinama moze te sta strefiti.
Cuvaj zivce trebace ti kad budes opet majkla branio.
Inace jesi li mu advokat po profesiji ili iz hobija.
Ovde završava priča sa tobom i sa ovim forumom da ti ne bi šta lanuo bez veze a samim tim čuvam živce i zdravlje.Eto nisam ti ja od onih jakih tastaturaša bujrum pa se uvjeri.
Ja volim volim volim samo tebe
 
Avatar
zapat
Postovi: 64
Pridružen/a: sri avg 24, 2016 8:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

ned jul 09, 2017 11:40 pm

@sekac;
Znam da nisi kabadanija,a znam i da si dobar insan. Zato pusti nerviranje i budalastine. I meni i tebi je stalo do Saraj'va samo to ispoljavamo na drugi nacin,nismo mi kao @majkl i slicni njemu koji se tu vrte radi vlastitog interesa. Vidis da lik kad se provali jednostavno nestane.
Neka si ti ziv i zdrav!
Sarajevo će biti,sve drugo će proći.
 
Avatar
sekac
Postovi: 45
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:51 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

pon jul 10, 2017 7:09 pm

zapat je napisao/la:
ned jul 09, 2017 11:40 pm
@sekac;
Znam da nisi kabadanija,a znam i da si dobar insan. Zato pusti nerviranje i budalastine. I meni i tebi je stalo do Saraj'va samo to ispoljavamo na drugi nacin,nismo mi kao @majkl i slicni njemu koji se tu vrte radi vlastitog interesa. Vidis da lik kad se provali jednostavno nestane.
Neka si ti ziv i zdrav!
Ma pusti ga brate neka piše kome se čita neka čita kome ne ignore i tačka.Meni ne fali babo mrtvi pa tako ni on ako je šta ok ja čitam ako lupeta ja ignore i to je to hajde ba nek si ti meni zdrav i živio mi sto godina.,
Ja volim volim volim samo tebe
 
Avatar
zapat
Postovi: 64
Pridružen/a: sri avg 24, 2016 8:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

pon jul 10, 2017 8:51 pm

sekac je napisao/la:
pon jul 10, 2017 7:09 pm
zapat je napisao/la:
ned jul 09, 2017 11:40 pm
@sekac;
Znam da nisi kabadanija,a znam i da si dobar insan. Zato pusti nerviranje i budalastine. I meni i tebi je stalo do Saraj'va samo to ispoljavamo na drugi nacin,nismo mi kao @majkl i slicni njemu koji se tu vrte radi vlastitog interesa. Vidis da lik kad se provali jednostavno nestane.
Neka si ti ziv i zdrav!
Ma pusti ga brate neka piše kome se čita neka čita kome ne ignore i tačka.Meni ne fali babo mrtvi pa tako ni on ako je šta ok ja čitam ako lupeta ja ignore i to je to hajde ba nek si ti meni zdrav i živio mi sto godina.,
Losi rezultati,lose stanje u i oko kluba pa nam onda sve smeta i sve nas nervira. Nekada to prenesemo jedni na druge,ali jbg. sve je to ljudski.
Sjecas se one sampionske sezone,sve je nekako bilo potamam,bolja komunikacija itd.
Sarajevo će biti,sve drugo će proći.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

sub jul 15, 2017 9:03 am

Izvinite na pisanju, ali sekac je ljudina samo takva. Ponosan sam sto je ovdje.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
sekac
Postovi: 45
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:51 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

sub jul 15, 2017 6:57 pm

storm_raider je napisao/la:
sub jul 15, 2017 9:03 am
Izvinite na pisanju, ali sekac je ljudina samo takva. Ponosan sam sto je ovdje.
HVALA TI STORM_RAIDER drago mi je za takvo mišljenje družit ćemo se mi ovde ako Bog da !
Ja volim volim volim samo tebe
 
Avatar
Delboy
Postovi: 147
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 2:07 am
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

sri jul 19, 2017 5:04 pm

eto @Majkele mozes pisati ponovo al probaj da pises normalno i o cemu god hoces u vezi kluba samo bez dovodjenja pojacanja :D
He who dares, wins !
 
Avatar
majkl
Postovi: 135
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:00 pm
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

čet jul 20, 2017 10:46 am

Izvinjavam se jos jednom,Petrak je bio zavrsen ,ali desilo se to sto se desilo promjenio je odluku i slagao.Ja nisam slagao slicno je i za Obradovica ,Stojcev je pristao ,e sad sto je Atromitos napravio problem i sto se nije mogao naci zajednicki jezik to je drugo,jer ovaj ima prevelik ugovor.Ja iz losih namjera nisam prenosio.
Okrecemo se sad Zrinjskom i ocekujem pobjedu,ekipa je u odlicnom stanju,spremna je i zeli da se iskupi za nesretno ispadanje od Zarije.Ne sumnjam da ce pobjediti i uz odlicnu igru i podrsku sa tribina da cemo pobjediti,Ova ekipa ima kvalitet ,mlada je i potrebna joj je podrska,klub im je obezbjedio sve uslove potrebne za rezultat,uz podrsku ockujem trofej bar jedan ove sezone.
Sto se tice igraca doci ce,jos dvojica mislim trebali bi ali necu o imenima.Izvinjavam se jos jednom
I DOK TE GLEDAM SA TRIBINAAAA
U MENI GORI ZELJAAA SVAAAA
DA PODIGNES DO VISINA
PEHAR TI NA RUKAMAAAA
SVI NA KOSEVO
NEDJELJA 19:00
Madjionicar sam ja abraka dabra
kada te vezem lancima budi hrabra
Evander debil
Pitar Bordo debil
Siox=koza
 
Avatar
zapat
Postovi: 64
Pridružen/a: sri avg 24, 2016 8:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

čet jul 20, 2017 3:21 pm

Ja mislim da su Cala i SS zelili i Petraka,Tomica,Stojceva,Obradovica i mozda jos neke igrace i da si ti imao tu informaciju.
ALI,da niko odgovornih u klubu nikada nije ni bio uopste u nekim realnim pregovorima sa njima,mozda neki upit i sl.
Razlog? Jednostavno klub nema para niti ima sposobnih ljudi da namaknu pare! Pa oni nisu mogli zadrzati Kovacevica i Bekica za koje sigurno znam da je SS zelio da ostanu,a da dovedu igrace koji su kvalitetniji/skuplji od njih.
Ekipa jeste mlada,ima tu i kvaliteta sigurno,ali ona je takva jer ne mozemo priustiti bolju. Fer bi bilo i od strane kluba da jasno kazu kako stoje stvari,a ne ovako nekakav hinjaluk prosipaju,eno gledam Svrakicevu izjavu sve nesta zamotava,ali ko imalo ima mozga izmedu redova ce procitati i shvatiti kako stoje stvari,poceli su prosipati muda pod bubrede kao ovi nasi politicari.
'Nemamo para idemo sa vlastitim snagama' bi sigurno dovelo do vece podrske,nego izjava tipa 'igraci traze sestocifrene iznose i nisu vrijedni toga pa mi idemo sa nasim mladim igracima koji nisu puno slabiji'.
Sarajevo će biti,sve drugo će proći.
 
Avatar
zapat
Postovi: 64
Pridružen/a: sri avg 24, 2016 8:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

čet jul 20, 2017 3:29 pm

I cuj 'klub im obezbjedio sve uslove potrebne za rezultat'!!!
Sa ovim se nikako ne mogu sloziti!
Klub nije obezbjedio osnovni uslov za rezultat,nije doveo kvalitetne igrace.
Otisli:Duljevic,Kovacevic,Bekic,Rustemovic. Crnic takode ode,jos se sprda sa klubom otisao lik niko ne zna gdje je. Malog Catakovica u bescjene dali.
Istovremeno doveli solidnog igraca (Kuzmanovica) iz kluba sa donjeg dijela tabele,Rahmanovica koji jos nije spreman za 90 minuta i Krstu za kojeg je upitno u kakvom je stanju.
Valentin je javno govorio da ce dovesti par kapitalaca,gdje su mu ti kapitalci?!
I kako neko moze reci da je klub obezbjedio preduslove za rezultat?!
Jedino ako je taj rezultat 3.-4. mjesto,mada je i to upitno sa ovakvim rosterom.
Sarajevo će biti,sve drugo će proći.
 
Avatar
majkl
Postovi: 135
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:00 pm
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

čet jul 20, 2017 4:01 pm

@zapat nije tacno.Stvorila se takva percepcija da se nema para,jer se ne dovodi po 7 ili8 igraca slobodnih u tom trenutku kao ranije.Nesto se naucilo iz predhodnih gresaka.To je sad tesko razumljivo navijacima jer su navikli na to i odmah su krenuli price da se nema para i kad se doda da niko iz uprave to ne demantuje (sto pozdravljam)ostaje prostora za razne spekulacije.Ali vrijeme ce pokazati ko je bio upravu,jer besmisleno je da ja tebi objasnjavam i ubjedjujem.A stvari stoje tako da ce se dovoditi igraci koje zelimo i igraci kpje ss zeli i odobri.Da ce se sto vise mladih gurati sto pokazuje i politika sa produzivanjem ugovora i prosjek godina ekipe u zadnjih godinu dana i sto su nosioci igre igraci iz akademije Mihojevic,Kadusic,Radovac,Andjusic.Ljudi rade u tisini i rezultati ce se vidjeti jer ss vjeruje u ovu ekipu,a vi nastavite pljuvati dalje,vidjecemo ko ce biti upravu
Madjionicar sam ja abraka dabra
kada te vezem lancima budi hrabra
Evander debil
Pitar Bordo debil
Siox=koza
 
Avatar
zapat
Postovi: 64
Pridružen/a: sri avg 24, 2016 8:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

čet jul 20, 2017 5:50 pm

majkl je napisao/la:
čet jul 20, 2017 4:01 pm
@zapat nije tacno.Stvorila se takva percepcija da se nema para,jer se ne dovodi po 7 ili8 igraca slobodnih u tom trenutku kao ranije.Nesto se naucilo iz predhodnih gresaka.To je sad tesko razumljivo navijacima jer su navikli na to i odmah su krenuli price da se nema para i kad se doda da niko iz uprave to ne demantuje (sto pozdravljam)ostaje prostora za razne spekulacije.Ali vrijeme ce pokazati ko je bio upravu,jer besmisleno je da ja tebi objasnjavam i ubjedjujem.A stvari stoje tako da ce se dovoditi igraci koje zelimo i igraci kpje ss zeli i odobri.Da ce se sto vise mladih gurati sto pokazuje i politika sa produzivanjem ugovora i prosjek godina ekipe u zadnjih godinu dana i sto su nosioci igre igraci iz akademije Mihojevic,Kadusic,Radovac,Andjusic.Ljudi rade u tisini i rezultati ce se vidjeti jer ss vjeruje u ovu ekipu,a vi nastavite pljuvati dalje,vidjecemo ko ce biti upravu
Da se razumijemo ja ne pljujem,ja sam samo razocaran i zabrinut.
Bili smo nadomak titule izgubili je,bili smo u finalu KUP-a izgubili ga i onda kao sol na ranu ispadnemo od amatera iz Moldavije u 1. pretkolu,priredivsi time najvecu bruku u historiji evropskih nastupa fks i pritom izgubivsi 500k KM!
Kazes dovode se igraci po zelji SS.
Pa zelja SS je bila ostanak Kovacevica i Bekica,Dulju da ne spominjem. Zelja SS je bio Petrak,Tomic,Ordagic,Obradovic,Stojcev. Gdje su,sto nisu dosli?!
Dalje kazes,daju sansu mladima. Daju je zato sto moraju sa njima popuniti roster,popuniti broj,pa mali Hadzic je uvrsten u tim samo zbog pritiska na Calu,tesko ce kod Cale dobiti sansu i on i Heric i ostali omladinci. A ako je naglasak na mladim igracima i da oni budu nosotelji igre,zasto ugovor nije produzen Kadusicu i Mihojevicu? Ili ce se i oni dati onome ko prvi ponudi 100k evrica ili ce otici kao i kapiten im djabaluka.
Isto tako ako rade u tisini i sve dobro i uredeno u klubu,zasto se dozvoljava da se Crnkic ovako sprda i poigrava sa klubom? Ako se u klubu radi ozbiljno kako to da imamo 11 zaposlenih u marketingu,a znamo i sami kakav nam je marketing.
Itd.,itd...da ne nabrajam dalje.
Problem je sto se vise ne moze bacati suplja navijacima jer i onaj ko ne prati previse fudbal i nije u toku vidi da nesto nije u redu.
I na kraju da se razumijemo,ja bi volio da je sve tako kako ti kazes,ali nije brate i sam znas.
Sarajevo će biti,sve drugo će proći.
 
Avatar
majkl
Postovi: 135
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:00 pm
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

čet jul 20, 2017 9:31 pm

A koji ti dokaz treba da vidis da je tako.Vise se nece desiti da igraci ko Duljevic odu dzaba,ili nece igrati ili ce produziti ugovor.
Ti kazes da nije ko sto ja kazem ja kazem da jeste jer znam ,a ti ne moras vjerovati ,ja te ne mislim vise ubjedzivati a pravo da ti kazem nemam ni razloga da te u to ubjedzujem a nemam ni koristi,ti vjeruj dvojici debila na ss.ba forumu koji cipelare Sarajevo i pljuju i sire notorne lazi a usput je to jedan covjek ustvari jedan debil koji ima dva profila i koji sve to pise .Postujem ti vjerujes da je tako ja znam da je ovako vidjecemo koje u pravu.
A sto se tice Crnkica ,postavljena je cifra koja se mora platiti za njega tako da je to glupost sto pricas,Valentin nije toliki levat sto ce vrijeme i pokazati ali frajer radi i ne prica puno,rezultati rada ce se vidjeti kakvi ce biti.
Madjionicar sam ja abraka dabra
kada te vezem lancima budi hrabra
Evander debil
Pitar Bordo debil
Siox=koza
 
Avatar
zapat
Postovi: 64
Pridružen/a: sri avg 24, 2016 8:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

čet jul 20, 2017 9:46 pm

majkl je napisao/la:
čet jul 20, 2017 9:31 pm
A koji ti dokaz treba da vidis da je tako.Vise se nece desiti da igraci ko Duljevic odu dzaba,ili nece igrati ili ce produziti ugovor.
Ti kazes da nije ko sto ja kazem ja kazem da jeste jer znam ,a ti ne moras vjerovati ,ja te ne mislim vise ubjedzivati a pravo da ti kazem nemam ni razloga da te u to ubjedzujem a nemam ni koristi,ti vjeruj dvojici debila na ss.ba forumu koji cipelare Sarajevo i pljuju i sire notorne lazi a usput je to jedan covjek ustvari jedan debil koji ima dva profila i koji sve to pise .Postujem ti vjerujes da je tako ja znam da je ovako vidjecemo koje u pravu.
A sto se tice Crnkica ,postavljena je cifra koja se mora platiti za njega tako da je to glupost sto pricas,Valentin nije toliki levat sto ce vrijeme i pokazati ali frajer radi i ne prica puno,rezultati rada ce se vidjeti kakvi ce biti.
Ok,ti imas svoje misljenje ja svoje i tamam,razilaze nam se misljenja,ali to nije razlog da ne razgovaramo normalno. Uostalom misljenje je relativno i sto kazes vrijeme ce pokazati ko je u pravu.
Ali ima nesto sto nema veze sa misljenjem mojim ili tvojim,a to su cinjenice i one su u ovom momentu vrlo porazavajuce i pesimisticne,to je ono sto brine vecinu navijaca fks.
Sarajevo će biti,sve drugo će proći.
 
Avatar
majkl
Postovi: 135
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:00 pm
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

čet jul 20, 2017 10:18 pm

@zapat to svakako ,normalno mozemo razgovarati ,stoji da rezultati nisu tu,ali isto takp stoji da se od proslog prelaznog roka drugacije radi ne gomilaju se igraci,mislim od ljeta pa do evo ovog ljeta ,pokasava se zadrzati ekipa ,minimalno se mjenja ,prave se ugovori sa mladim igracima,treba sad podrska i treneru da se ne mjenja i da se pusti da radi,iako se ne slazem sa njim u nekim stvarima ali to je nebitno,mislim da je kontinuitet vazan,primjer je Kek koji je po mom misljenu prosjecan strucnjak ali uz kontinuitet radi velike stvari. Vrijeme ce pokazati da li Valentin i ostali dobro rade i da li su naucili iz gresaka proslih ljudi mislim na Edisa i ostale koji su dobro radili ali su imali gresaka i ovi sad to koriste jer su vidjeli gsje su ovi gresili.
Jako je tesko ovdje raditi i treneru i igracima,nema se strpljenja trofeji su imperativ uvijek nema cekanja nema ne moze ,ali to je Sarajevo i to je tako.
Ova ekipa moze mnogo i vidjecemo ,zato SVI NA KOSEVO
Madjionicar sam ja abraka dabra
kada te vezem lancima budi hrabra
Evander debil
Pitar Bordo debil
Siox=koza
 
Avatar
zapat
Postovi: 64
Pridružen/a: sri avg 24, 2016 8:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

čet jul 20, 2017 11:22 pm

majkl je napisao/la:
čet jul 20, 2017 10:18 pm
@zapat to svakako ,normalno mozemo razgovarati ,stoji da rezultati nisu tu,ali isto takp stoji da se od proslog prelaznog roka drugacije radi ne gomilaju se igraci,mislim od ljeta pa do evo ovog ljeta ,pokasava se zadrzati ekipa ,minimalno se mjenja ,prave se ugovori sa mladim igracima,treba sad podrska i treneru da se ne mjenja i da se pusti da radi,iako se ne slazem sa njim u nekim stvarima ali to je nebitno,mislim da je kontinuitet vazan,primjer je Kek koji je po mom misljenu prosjecan strucnjak ali uz kontinuitet radi velike stvari. Vrijeme ce pokazati da li Valentin i ostali dobro rade i da li su naucili iz gresaka proslih ljudi mislim na Edisa i ostale koji su dobro radili ali su imali gresaka i ovi sad to koriste jer su vidjeli gsje su ovi gresili.
Jako je tesko ovdje raditi i treneru i igracima,nema se strpljenja trofeji su imperativ uvijek nema cekanja nema ne moze ,ali to je Sarajevo i to je tako.
Ova ekipa moze mnogo i vidjecemo ,zato SVI NA KOSEVO
Ma znam brate,djelomicno se i s tobom slazem. Dobro je to da se ne gomilaju igraci i da postoje neki kriteriji. Ali vidi,ne bi bilo gomilanje da su do ovog momenta doveli kvalitetnog zadnjeg veznog koji nam je neophodan i to niko ne spori i recimo jednog stopera za rotacije. Mislim sta je tu pametno i sistemski uci u sezonu sa 3 vezna igraca seniora i 2 stopera?! Nije zar da nije bilo igraca na trzistu i nije zar da svi traze milionske iznose?! Ovi prije gomilali igrace,a ovi sada imaju manjak :) pogresno i jedno i drugo! Jos ne produzise sa Kovom koji je mogao obje pozicije igrati jako solidno. Ja tu ne vidim nista pohvalno za ovu upravu i SS.
I eto kazes radi se sistemski i pametno,zimus oba igraca koja smo doveli (Livaak i Lelic) griju klupu,nikakve koristi od njih na terenu nije bilo,a sudeci po ovim uvodnim utakmicama nece biti ni ove sezone. Ako imaju kvalitet,a ne igraju nije dobro. A ako nemaju kvalitet,a dovedeni onda je to jos gore.
Na osnovu gore navedenog ja mogu zakljuciti slijedece ili da jednostavno nema para ili da u klubu ne znaju raditi i nije im uopste stalo do rezultata. I ovako ovih dana rezonuje velika vecina navijaca fks i to ne na forumima nego medu obicnom rajom po kaficima,uz kafu,na poslu,na tribinama!
Sarajevo će biti,sve drugo će proći.
 
Avatar
zapat
Postovi: 64
Pridružen/a: sri avg 24, 2016 8:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

pet jul 21, 2017 1:33 am

Stanojevic i Kojasevic,ovo ako bude tacno +novi dresovi + eventualno Dupovac. Ovo bi umnogome popravilo dojam pred sezonu,a i znacajno bi povecalo posjetu u nedjelju.
Sarajevo će biti,sve drugo će proći.
 
Avatar
sekac
Postovi: 45
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:51 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

pet jul 21, 2017 10:28 pm

Ja volim volim volim samo tebe
 
Avatar
zapat
Postovi: 64
Pridružen/a: sri avg 24, 2016 8:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

pet jul 21, 2017 11:01 pm

sekac je napisao/la:
pet jul 21, 2017 10:28 pm
https://youtu.be/6SAVIymTZyI
Mislim da bi ovaj momak mogao biti solidno pojacanje.
Sarajevo će biti,sve drugo će proći.
 
Avatar
zapat
Postovi: 64
Pridružen/a: sri avg 24, 2016 8:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

pon jul 31, 2017 12:13 pm

Cuj Repuh! Hahahahha
Pa smijesno sta su od kluba uradili,pomocnik trenera koji je dao otkaz dobije 'povjerenje' kluba!
Smijesno i zalosno u isto vrijeme fujjjj
Sarajevo će biti,sve drugo će proći.

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija