Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Vrag
Postovi: 2005
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 08, 2017 2:19 pm

drtooth je napisao/la:
čet jun 08, 2017 1:57 pm
Miro i menadzer mu su zimus trazili 300k godisnju platu, jer mu je navodno menadzer imao vec 2 kluba koji su mu bili spremni dati 450k po godini. Rijec je o BAM.
Po nekoj logici stvari ne bi bilo strasno potpisati ga na 2 godine i onda ga prodati sljedece ljeto... a ako ga ne mozemo prodati za 300k BAM i na taj nacin vratiti pare date za njegovu platu, onda jbg

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
Ne znam na osnovu cega oni traze godisnju platu od 300k KM ? Sta je to Miroslav pokazao sto nije Kokot, Djelmic, Tomic, Hadziahmetovi, Bajic, Adilovic pa da moze traziti 300k KM
 
Avatar
chile
Postovi: 1375
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

čet jun 08, 2017 2:22 pm

Leon_Professional je napisao/la:
chile je napisao/la:
čet jun 08, 2017 2:15 pm
Ja se nadam da je Zec zajebancija forumasa, mislim da nam takvi igraci nikako nemogu doprinjeti u napretku pa ni pojacanju konkurencije, ala Lazic. To je igrac da kazes da si doveo nekoga, opet vidjecemo kako i sta ce izgurati ovaj prelazni rok a da nam treba dosta igraca treba nam. Zaglibili smo zadnjih 3-4 prelazna roka s neperspektivnim poluigracima te se nadam da su nesto i naucili iz tog perioda ljudi koji rade na dovodjenju igraca.
Kazu i ovog smo za klupe doveli. :kafa:

Bar je pozitivno sto su U-23 igraci.
To je jedino ogroman napredak u odnosu na raniji period mada ja od decka koji je doveden se vise nadam nego od Zeca. Usao na mala vrata zeljan dokazivanja, obicno takvi sve iznenade.
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije !
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

FK Željezničar

čet jun 08, 2017 2:23 pm

Ljudi ba pricamo o 25 milja maraka mjesecno. Za te pare mozemo dovesti 5 igraca koji ce biti prevaga u nasoj ligi, ili 10 solidnih.
Smijesan zahtjev iskreno.
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 08, 2017 2:27 pm

Promijenile su se pregovaracke pozicije od tad. Tad su to trazili jer su znali da necemo to ispuniti pa da bi sa slobodnim papirima mogli naci nekog ko im to moze dati. Ocito im niko toliko ne nudi pa se s nama jos pregovara.

Sent from my LG-K430 using Tapatalk

 
Bruda.TM
Postovi: 96
Pridružen/a: pon avg 22, 2016 12:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 08, 2017 2:29 pm

Vrag je napisao/la:
čet jun 08, 2017 2:19 pm
drtooth je napisao/la:
čet jun 08, 2017 1:57 pm
Miro i menadzer mu su zimus trazili 300k godisnju platu, jer mu je navodno menadzer imao vec 2 kluba koji su mu bili spremni dati 450k po godini. Rijec je o BAM.
Po nekoj logici stvari ne bi bilo strasno potpisati ga na 2 godine i onda ga prodati sljedece ljeto... a ako ga ne mozemo prodati za 300k BAM i na taj nacin vratiti pare date za njegovu platu, onda jbg

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
Ne znam na osnovu cega oni traze godisnju platu od 300k KM ? Sta je to Miroslav pokazao sto nije Kokot, Djelmic, Tomic, Hadziahmetovi, Bajic, Adilovic pa da moze traziti 300k KM
👍🏼 Vala bas, od svih koje si nabrojao najmanje je upravo on pokazao.
Just do it.
:zeljeznicar1:

Pyongyang 🇰🇵🇰🇵🇰🇵🇰🇵
 
MATORI
Postovi: 1140
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 9:38 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 08, 2017 2:30 pm

salemprolic je napisao/la:
čet jun 08, 2017 1:58 pm
Haha a ne znam fakat odakle vam ideja nadati se njegovom ostanku na osnovu instagram prepiski. Jok reci ce gomili ludaka koji ga ubise porukama i komentarima, odlazim, sta cu ovdje koji qrac vise. On ce ovdje ostati ako bukvalno niti jednu ponudu ne dobije iz vana. A to je malo tesko za ocekivati, s obzirom na dobre igre, poziv u repku i status slobodnog igraca.
Vala da se hoće negdje i prodati, pun mi je K više kukumavčenja, ostani pa ostani...
Ko' da je Meša LIČNO - zemanile.
Nebi ćaću svoga toliko molio i prenemagao se.
Samo lud čovjek može misliti da će neko naprasno zavoljeti "Želju" više od para.
 
psihopata
Postovi: 958
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 08, 2017 2:31 pm

Vrag je napisao/la:
čet jun 08, 2017 2:19 pm
drtooth je napisao/la:
čet jun 08, 2017 1:57 pm
Miro i menadzer mu su zimus trazili 300k godisnju platu, jer mu je navodno menadzer imao vec 2 kluba koji su mu bili spremni dati 450k po godini. Rijec je o BAM.
Po nekoj logici stvari ne bi bilo strasno potpisati ga na 2 godine i onda ga prodati sljedece ljeto... a ako ga ne mozemo prodati za 300k BAM i na taj nacin vratiti pare date za njegovu platu, onda jbg

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
Ne znam na osnovu cega oni traze godisnju platu od 300k KM ? Sta je to Miroslav pokazao sto nije Kokot, Djelmic, Tomic, Hadziahmetovi, Bajic, Adilovic pa da moze traziti 300k KM
pa dobro sad,necemo pretjerivati,iako se generalno slazem da je precjenjen,mislim da mu je najveca prednost sto se profesionalno odnosi prema dresu,treneru i igri bilo da igramo protiv olimpika ili pitara,on zuji uvijek i daje maksimum na terenu,i bukvalno ga ima svuda po terenu(desno,lijevo,u sredini u odbrani)...eh sad sto taj maksimum nije bas ono sto se ocekuje od najboljeg igraca lige tj. da ponekad prodje igraca ili nanize po dvojicu,zabije koji gol i prelomi utakmicu nekim potezom,to je drugi par cipela,ali na volji,zelji i htjenju mu se ne moze zamjeriti....
tajne misli violine: http://postimg.org/image/k6gp7mo01/
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6741
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 08, 2017 2:34 pm

Kakvih 300 hiljada? Pa on bi za te pare morao da bude bas prevaga na terenu.
Njemu dati tolike pare je ludost jer ces odmah u ekipi stvoriti probleme sa drugim igracima
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
gavran
Postovi: 7558
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 08, 2017 2:35 pm

MATORI je napisao/la:
čet jun 08, 2017 2:30 pm
salemprolic je napisao/la:
čet jun 08, 2017 1:58 pm
Haha a ne znam fakat odakle vam ideja nadati se njegovom ostanku na osnovu instagram prepiski. Jok reci ce gomili ludaka koji ga ubise porukama i komentarima, odlazim, sta cu ovdje koji qrac vise. On ce ovdje ostati ako bukvalno niti jednu ponudu ne dobije iz vana. A to je malo tesko za ocekivati, s obzirom na dobre igre, poziv u repku i status slobodnog igraca.
Vala da se hoće negdje i prodati, pun mi je K više kukumavčenja, ostani pa ostani...
Ko' da je Meša LIČNO - zemanile.
Nebi ćaću svoga toliko molio i prenemagao se.
Samo lud čovjek može misliti da će neko naprasno zavoljeti "Želju" više od para.
Sve si u pravu,ali
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
Blueworld21
Postovi: 341
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 08, 2017 2:36 pm

Valja li vama iko ikad. Zec nas iskaro u dvije tekme tri gola nam zabio ove sezone. Mlad i sasvim korektan igrač. To sto se zove Asim a preziva Zec i sto nije neki Pozder iz druge holandske pa da kolektivno onanisete to je drugi par rukava. Ili ti ga druge rase egzotičnog imena. Igrač dzabni vjerujem da nije ni skup a mlad može samo valjat, ako ne ni prvi ni posljednji za nabiti nogom u trticu.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

čet jun 08, 2017 2:39 pm

chile je napisao/la:
čet jun 08, 2017 2:22 pm

To je jedino ogroman napredak u odnosu na raniji period mada ja od decka koji je doveden se vise nadam nego od Zeca. Usao na mala vrata zeljan dokazivanja, obicno takvi sve iznenade.
zec je isto godište kao i ovaj, može igrati i na krilu i u napadu, zabio je sad 9 golova, i on je upravo u fazi da traži iskorak na neku sljedeću stepenicu...
gradi željo boli te *****
 
Avatar
mirzza
Postovi: 1401
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 12:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 08, 2017 2:42 pm

Ajzea je napisao/la:
čet jun 08, 2017 2:17 pm
Mi ne smijemo zaboraviti da se i strucni stab mora pojacati. Kondicionog dovesti cak i u slucaju da Petrovic kaze da nije potreban. Nekog strucnog i fakultetski obrazovanog za to. Dosta mi je trenera starog kova od kojeg igraci, na spomen imena, krv propisaju. To je prevazidjeno i moramo ici u korak sa vremenom. Ili da decidno kazemo, ubleha za naivne.
Ne moze Petrovic znati bolje od Seferovica, nikako.

Sem kondicionog, pored Cice, u strucnom stabu bih volio vidjeti i Adzema. Medjutim, dabogda da budemo gledali i tog jednog na klupi uz Petrovica.
Ja sve to skoro napisah i jos dodah Odovica.
Velika je greska sto je Sefer otisao i peh sto se Cica povrijedio.
Adzem bi para vrijedio jer on zna sa mladim igracima kao niko.
 
Avatar
gavran
Postovi: 7558
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

čet jun 08, 2017 2:43 pm

ChWilla je napisao/la:
čet jun 08, 2017 2:39 pm
chile je napisao/la:
čet jun 08, 2017 2:22 pm

To je jedino ogroman napredak u odnosu na raniji period mada ja od decka koji je doveden se vise nadam nego od Zeca. Usao na mala vrata zeljan dokazivanja, obicno takvi sve iznenade.
zec je isto godište kao i ovaj, može igrati i na krilu i u napadu, zabio je sad 9 golova, i on je upravo u fazi da traži iskorak na neku sljedeću stepenicu...
Dajte nam igraca sa ljudskim prezimenom.Dosta vise zeceva,zebi I sl.Dovedite onog gavrana za trenera pa da sakupljamo slicice zivotinjsko carstvo
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 08, 2017 2:43 pm

Zecovi su brzi.. :kafa:
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
ceze
Postovi: 233
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 1:48 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 08, 2017 2:43 pm

Neko napisa da Dado nije u planovima, je li istina to?

Ako jest zašto?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 08, 2017 2:43 pm

Simpatican igrac. Strasno brz. Ili je samo tako izgledao pored nasih dizelasa :D
Doveden je kao zamjena Mici. Mada moze igrati oba krila i napadaca u formaciji 4-4-2.

@ceze, ja kako znam nije. Tako mu je i poruceno. Mozda to i nije tacno, ali Model je ovdje pisao da u Krskom igra lose i nezainteresovano, da su oni imali plan da ga negdje utale ali da nema sanse.
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 08, 2017 2:46 pm

Ja bi najviše volio Adžema u stručnom štabu, ali pitanje je hoće li patiti omladinski pogon njegovim izostankom, ali s druge strane on bi opet bio taj koji najbolje zna kako promovisati mladog igrača.
Jedno je sigurno, stručn štab se mora pojačati, po mogućnosti mlađim trenerom koji teži posjedu i dobroj kombinatorici, stručni štab mora biti dobar miks različitih trenera sa različitim pogledima na fudbal, u smislu da jedan više zna o taktici, drugi o defanzivi, a šef da to sve upotpuni i usvoji, iskreno se nadam da će pored Čiče biti neko tipa Adžem uz Slavku i da ćemo dovest nekoga ko je život posvetio edukaciji i školovanju kada je u pitanju fizička priprema igrača, nije Sefer jedini ali bilo bi dobro i njega vratiti ako nema druge opcije..
 
Avatar
black64
Postovi: 820
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 08, 2017 2:46 pm

Leon_Professional je napisao/la:
čet jun 08, 2017 2:43 pm
Simpatican igrac. Strasno brz. Ili je samo tako izgledao pored nasih dizelasa :D
Doveden je kao zamjena Mici. Mada moze igrati oba krila i napadaca u formaciji 4-4-2.

@ceze, ja kako znam nije. Tako mu je i poruceno. Mozda to i nije tacno, ali Model je ovdje pisao da u Krskom igra lose i nezainteresovano, da su oni imali plan da ga negdje utale ali da nema sanse.
Znaci kod nas ne moze igrati napadaca :D
 
Avatar
salle86
Postovi: 5145
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 08, 2017 2:47 pm

Blueworld21 je napisao/la:
čet jun 08, 2017 2:36 pm
Valja li vama iko ikad. Zec nas iskaro u dvije tekme tri gola nam zabio ove sezone. Mlad i sasvim korektan igrač. To sto se zove Asim a preziva Zec i sto nije neki Pozder iz druge holandske pa da kolektivno onanisete to je drugi par rukava. Ili ti ga druge rase egzotičnog imena. Igrač dzabni vjerujem da nije ni skup a mlad može samo valjat, ako ne ni prvi ni posljednji za nabiti nogom u trticu.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
vala baš
šta sve nećeš pročitati ovde
dođe Zajmović, ide priča koji će nam on qrac, nikakva statistika
dok su dolazili starohani sa 30+ godina, koji će nam qrac oni daj mlađe

sad dođe momak od 23 sa solidnom statistikom i opet ne valja
ko valja ?

slika
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
chile
Postovi: 1375
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

čet jun 08, 2017 2:48 pm

Blueworld21 je napisao/la:Valja li vama iko ikad. Zec nas iskaro u dvije tekme tri gola nam zabio ove sezone. Mlad i sasvim korektan igrač. To sto se zove Asim a preziva Zec i sto nije neki Pozder iz druge holandske pa da kolektivno onanisete to je drugi par rukava. Ili ti ga druge rase egzotičnog imena. Igrač dzabni vjerujem da nije ni skup a mlad može samo valjat, ako ne ni prvi ni posljednji za nabiti nogom u trticu.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Nema potrebe da spinujes Pozderom i slicnim... A zabijali su nam i drugi pa kad su dosli kod nas nisu znali hodati kako treba.
I kakve veze ima kako se ko zove kako mi ta prica ide na q.
Meni ne pase jer imam oci i svoje misljenje, slicno mislim i za Ordagica koji je opet avion za Zeca.
Tj. ako dodje ocekujem drugog Radinovica, a od Zeca drugog Lazica.
Ako dodju i podrijesim niko sretniji od mene.
Opet nema potrebe sa spinujes glupostima tipa Pozder, niger qurac palac. Ako imas suprotno misljenje svaka cast i drzi se njega.
ps. Ova tvoja zadnja i je najveci problem sto nebkoga dovoditi i placati mu taman i za kifle da bi ga nabio u trticu, bolje dati priliku nasem nekom junioru.
Kad dovodis igraca treba da je prevaga ili ispod 19 god. Ovaj je vec izgradjen igrac kojem bi Zeljo bio vrh u karijeri.
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije !

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot], Jacksparrow, South i 97 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija