Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 15, 2017 11:26 pm

Hurmasica je napisao/la:
pon maj 15, 2017 11:25 pm
U 9. kolu Lige za prvaka sastaju se Sarajevo - Željezničar, Radnik - Zrinjski i Sloboda - Krupa, a sve tri utakmice igraju se u subotu od 17 sati.

Susreti 10. kola Lige za prvaka BiH na rasporedu su u nedjelju, 28. maja od 17 sati, a sastaju se: Željezničar - Radnik, Zrinjski - Sloboda i Krupa - Sarajevo.
Nek pomjere svi u petak da do aksama mogu ispit koji litar
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Vipla1921
Postovi: 350
Pridružen/a: pon jan 30, 2017 10:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 15, 2017 11:27 pm

Kakvi koferi kakav radnik.. Ovisimo sami o sebi, pazi bod na hadisonu i pobjeda zadnje kolo protiv tog istog radnika.. Ako to nisu u stanju onda jbg.. Ja sam uvjeren da možemo čak sam poprilično siguran u pobjedu gore u lavoru.. Svi ko jedan!
Na jugu stojimo, zastave vijemo, barjake dižemo i baklje palimo..
 
Avatar
godrina
Postovi: 1421
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 15, 2017 11:37 pm

Ja bi volio da bude samo tih 5%, tako nastaviti od sad pa ko kome. Meni se vala više ne gleda ono divljanje i paljenje na Grbavici. Sto se tiče navijanja, i to će bit izjednačeno, njih na sjeveru neće bit više od 2500 nema teorije.
Slavko ogadi svima fudbal, idi na x a ti Lendricu zajebbi stvar i zabij za 0:1
uvjek uz tebe i ti to dobro znas, tebe volim ja za tebe navijam :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
boro elcic: igrac ne smije trcat direktno na gol protivnika jer time opstruise igru i ugrozava njenu regularnost
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5946
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 15, 2017 11:38 pm

Jos 4 boda i da zaboravimo sezonu..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 15, 2017 11:42 pm

Okolele je napisao/la:
pon maj 15, 2017 11:38 pm
Jos 4 boda i da zaboravimo sezonu..
ma šta da zaboravimo drug, pa ova sezona se nikad neće zaboravit
Željezničar ante portas !
 
Avatar
FrankHurley
Postovi: 65
Pridružen/a: pon maj 08, 2017 4:54 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 15, 2017 11:49 pm

Pocinje propaganda, medijski rat i naruceni clanci uprave kluba iz Titove sve u cilju da sacuvaju sebe i opravdaju se na sve moguce nacine, vecina medija se poziva na nezvanicne informacije a niko da zvanicno kontaktira FKS ili CSR i sve bi se dileme mogle otkloniti, MANIJACIMA IDE CIJELI JUG !
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 15, 2017 11:58 pm

1750 razloga da ih pocijepamo!
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 16, 2017 12:02 am

FrankHurley je napisao/la:
pon maj 15, 2017 11:49 pm
Pocinje propaganda, medijski rat i naruceni clanci uprave kluba iz Titove sve u cilju da sacuvaju sebe i opravdaju se na sve moguce nacine, vecina medija se poziva na nezvanicne informacije a niko da zvanicno kontaktira FKS ili CSR i sve bi se dileme mogle otkloniti, MANIJACIMA IDE CIJELI JUG !
I 1750 karti po svoj prilici ;)
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 16, 2017 12:09 am

nek' nam daju onoliki postotak koliko oni dobiju na grbavici i završena priča. a oni dobiju više od 5 posto.
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
drtooth
Postovi: 231
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

uto maj 16, 2017 12:11 am

djoxxx1921 je napisao/la:Ljudi halalite na offu, treba mi onaj nas doktor, stomatolog s foruma? Nisam upratio da se javlja u posljednje vrijeme
Imas pp, ako si na mene mislio...

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

Željo, to je moj tim!
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 16, 2017 12:23 am

AsharaK je napisao/la:
pon maj 15, 2017 4:09 pm
Izborena Evropa, izgrađen istok, početak izgradnje juga, uz to moguća i titula. Ako uzmemo titulu, ova godina treba da bude kao najznačajnija godina u našoj historiji.
Dodao bih i rekonstrukciju terena, nemam nikakve informacije u vezi toga ali mislim da ce se i to raditi nakon evropskih utakmica. Napisao je forumas @tm8782, da je i generalni zavrsen, nisam informisan u vezi toga ali je rijec o forumasu kojem vjerujem. Titula bi bila slag na torti, mada sportski segment mora jos vise napredovati, prvenstveno mislim da nam trebaju bolji igraci u seniorskoj ekipi, potrebno je jos vece ulaganje u omladinski pogon, mozda razmisliti i o skauting mrezi za podrucje nase drzave, poceti sa 5-6 skauta podijeljenih na odredjene regije, kasnije taj broj samo povecavati, to bi nam se uvjeren sam u to u buducnosti isplatilo pravo. Uglavnom srce mi je ko Trebevic jer klub kontinuirano samo napreduje i samo ce ako Bog da i napredovati u buducnosti.. :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 16, 2017 12:59 am

Bas tako Brko. Ovo bi ako sve uzmemo u obzir bila sezona gdje bismo ostvarili najvise uspjeha kombinovano. Ja znam da su nama svima porasli apetiti i zelimo tu titulu kada smo vec prvi i drzimo sve u svojim rukama, ali sezona je do sada uspjesna. Barem za mene. Kako je pocela, veoma uspjesna! Realno gledajuci.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
FrankHurley
Postovi: 65
Pridružen/a: pon maj 08, 2017 4:54 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 16, 2017 1:49 am

Model1964 je napisao/la:
uto maj 16, 2017 12:02 am
FrankHurley je napisao/la:
pon maj 15, 2017 11:49 pm
Pocinje propaganda, medijski rat i naruceni clanci uprave kluba iz Titove sve u cilju da sacuvaju sebe i opravdaju se na sve moguce nacine, vecina medija se poziva na nezvanicne informacije a niko da zvanicno kontaktira FKS ili CSR i sve bi se dileme mogle otkloniti, MANIJACIMA IDE CIJELI JUG !
I 1750 karti po svoj prilici ;)
Vidjet cemo svi na kraju sta ce biti, njihov klub se prvo uopste nije oglasio po tom pitanju, Muhamed Alaim koji je njihov covjek i uposlenik CSR-a sam kaze da ta je ta odluka tesko izvodljiva prvo zbog pravila saveza, finansijskog poslovanja kluba a zatim i MUP-a, ovo sto oni sada vrte po medijima je vid prebacivanja price sa finalne utakmice KUP-a i ostalih problema kojih imaju u i oko kluba, jednostavno receno preusmjerevanje price sa sportskog neuspjeha na oba fronta.
Sarajevo kao klub duzi period egzistira bez finansijske podrske vecinskog vlasnika sve u cilju da kao normalno funkcionisu i u takvoj konstalaciji se nikako ne mogu odreci vecih finansijskih sredstava zbog kurcevitosti jer kako to da objasne vecinskom vlasniku i njegovim ljudima u klubu

Ovo su sve vec prezvakane price danas je tek utorak a derbi je u nedjelju do tada ce raju jos loziti preko placenickih medija i novinarskih g*** a na kraju ce biti skroz druga prica i do tada se uopste nebi trebali zamarati tim pricama
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 16, 2017 4:36 am

Vratija se Amidza 8-)

Popusih ban jer sam rek'o nekome ovdje da ne sere. Nisam znao da ste tako striktni, al posteno. Nemam zamjerki na to. Halali lice, sto sam ti rek'o da ne seres. Iziritiralo me to i brisanje nekih mojih postova o uvjerenjima A. Subica, pa sam mislio da necu vise ni pisat nesto ovdje, al' evo me. Jace od mene. Neko mi stavio drogu u heroin. Nebitno. Moram s nekim da popricam, pa makar i virtuelno, u vezi zadnje utakmice i jos par stvari, a najradije cu ovdje jer znam da svi (ako ne svi, onda vecina) ovdje zele samo dobro Zelji. Zvucace kao floskula koju ponavlja sav ovdasnji polusvijet redom - od sportskih radnika i komentatora, do navijaca i trenera, ali jednostavno je istina: Zeljeznicar je nesto posebno i ljudi koji ga vole su prava raja. To nam niko nikad ne moze uzet. Zato i pisem ovdje, jer znam da vas ima puno takvih. Oprostite na jos jednom kilometarskom postu.

Par stvari me iritira, svojstvene su mnogim gledaocima fudbala, a posebno navijacima bh klubova. Nazalost, Zeljo tu nije izuzetak. Zao mi je sto je tako. Iritira me sto kad izgubimo onda treba tjerat trenera, upravu, ekipu...haman srusit stadion i spalit grad. Shvatam tu frustraciju i shvatam da je, vecinom, iz ljubavi (nekako kontam da ima i onih s drugim namjerama, al eto), samo je kontraproduktivno i u krajnjoj liniji netacno.

Kao i obicno, kao glavni razlozi za poraz se navode dvije stvari: umor i manjak zalaganja. Koliko je i jednog i drugog bilo (po meni jako malo prvog, drugog apsolutno nikako), dalo bi se raspravljati ali sasvim je sigurno da zbog tih stvari nismo izgubili. Jednostavno, izgubili smo jer ekipa nije podnijela pritisak ili, narodski receno, usrali smo se. Trebala je i morala, ali nije. Ko misli da se igraci nisu trudili i da su eto onako odlucili da uriniraju po svojim navijacima jer im se, toboze, ne igra je ili lud ili se previse druzio s pitarima ko mali, pa poprimio njihove osobine.

Trebala bi ekipa podnijeti pritisak, trener bi ih trebao psiholoski spremiti, fudbal je takav sport, to se stalno desava, pritisci ce uvijek postojati, bataljon manijaka je otputovao u Krupu, napravili smo stadion, otisle nase legende tamo, mogli smo osigurati titulu - SVE ali sve od ovoga stoji, zato i boli poraz, ali ekipa je jednostavno pod tim pukla. Na ovo sve dodati povredu S. Stevanovica (prvenstevno jer je Stana morao mijenjati stranu, a iako mu je to prirodna pozicija, nije lako tek tako odradjivati nesto za sto te trener nije spremio u odnosu na protivnicku ekipu, niti si ocekivao, pa se u tome i nasa igra dosta raspala), neigranje Zebe, uzasnu plasticnu podlogu i, na kraju krajeva, odlicnu Krupu.

Iza nas je nenormalno turbulentna sezona, jedna od najturbulentnijih u novijoj historiji, ali i jedna od najljepsih. Ako je zavrsimo s titulom bice najljepsa ni sam ne znam od kad. Ja vjerujem da titulu uzimamo i nadam se da ne grijesim. Steta je sto cemo pokidati zivce do tad, ali Boze moj. Da kazem jos neke stvari o samoj utakmici i igracima posebno. Uz iznad nabrojane razloge, neko moje misljenje o svemu sto se desavalo i desava. Po meni smo prvo poluvrijeme koliko-toliko OK stajali, u drugom je vec sve otislo u qrac krasni.

Slavko Petrovic - Mislim da je izveo na teren manje-vise ono sto se od njega ocekuje, ali i najbolje sto ima na raspolaganju. Stevo je, mada ce mnogu tvrditi zakasnjela, hrabra izmjena. Da smo primili drugi go, bilo bi: "Sto se nisi zatvorio ubleha celava, vidis da nas ne ide. Uvodis spica, neznalico". Kad izgubis, sve su ti odluke pogresne. Nije lako bit trener, jbg. Vjerovatno je imao svoje razloge sto je umjesto Crnova stavio katastrofalnog Zakarica od pocetka, ali i da nije morao bi ga ubaciti kasnije. Nijedan ni drugi ne mogu trenutno izdrzati 90 minuta i to je to. Moja jedina zamjerka Slavku je sto nije ekipu psiholoski pripremio bolje, ali realno upitno je i koliko je to moguce u ovakvoj situaciji.

Kjosevski - Najbolji na utakmici. Ne samo da nas je vadio nevjerovatnim odbranama, nego je mudonja bukvalno vukao ekipu naprijed tokom cijele utakmice. Jedini koji nije podlegao pritisku. Nevjerovatno je kako se brzo transformise u klasnog, modernog golmana. Fantasticne reakcije, na kraju iz nervoze i on krenuo naprijed, sto mu je mozda i jedina greska bila. Taj manjak opreza. A 21 mu godina tek. Ljudi, mi nismo svjesni kakvo blago imamo na golu. Samo neka ostane jos dugo ovdje i ide za milione jer ce toliko vrijediti ako ovako nastavi.

Bogicevic - Ljudi njega pljuju po navici, ali covjek je zadnje dvije utakmice beton. Gotovo bez greske. Kiks kod onog nabijanja lopte, smeo se tu, ali osim toga je radio sve kako treba, cak krpio rupe koje je ostavljao Boka. Ovakav Bogi nam treba i ovakav Bogi nam moze pomoci.

Boka - Kad ga Slavko nije stavljao i kad nije dobijao mjesto ispred Kerle i/ili Bogija zvalo ga se svakakvim imenima, a po ko zna koji put, ispostavlja se da covjek zna sta radi. Mislim, i prije smo bili svjesni Bokinih mana, ali su se na ovoj utakmici vidjele vise nego prije. Nista protiv njega, cak mi ne bi smetalo da ostane kao neka opcija na poziciji stopera, ali momak nenormalno pliva. Konkurencija mu je prelosa i stranac je - mislim da su to osnovni razlozi sto se uzdize toliko. Kerline i Bogijeve greske su katastrofalne i smijesne za vidjet, ali Bokine su jednako kardinalne, samo suptilnije, da tako kazem. Nevjerovatno mi je da momak koji je stoper tako ne osjeti prostor. Kretnje su mu ocajne, pliva, luta, katastrofalno se postavlja, ne prati igraca, izlazi previse naprijed...takav je bio u Krupi. Vidjelo se to i u nekim drugim utakmicama, ali u Krupi kad su svi bili katastrofa se dalo primjetiti jos vise.

Stana - Vjerovatno najgora njegova partija ove sezone. Pogubio se totalno. Preorao teren (jos jedan argument da trka nikad nije sve i da se ne radi o umoru ni manjku zalaganja kod igraca), ali previse grijesio. Uticala je na to i promjena pozicije u sred utakmice. Pisao sam i prije, Stanic je nas ubjedljivo najbolji bek. Govorim o obje bekovske pozicije. Jos univerzalac i Zeljino dijete. Nikako se ne odricati njegovih usluga (neki su svasta predlagali).

Sinisa - OK za ono malo sto je bio u igri. Nista posebno, nisam ga previse ni primjecivao. Odradio otprilike sto se od njega ocekuje.

Markovic - Igrac koji nekako uvijek eskivira kritike, prvenstveno jer se dosta krije. U zadnje vrijeme je totalno nekonstantan. Drag mi je i vidi se da voli i cijeni Zelju, ali jbg volim i ja. Ne tvrdim da je los ili potpuno beskoristan igrac, ali nekad jednostavno nestane. Kad ga ide - ide, a kad ne ide daje alibi pasove koji ukopaju igraca koji primi loptu i skinu odgovornost s njega. Takve stvari pogotovo unose nervozu u zadnju liniju i tjeraju ekipu da se trosi i ganja izgubljene lopte.

Blagojevic - Dosta se njega kritikovalo nakon ove utakmice. Jeste grijesio i stoji da je samo sjena Blagojevica od prije, ali u Krupi uopste nije bio toliko los. Par puta fantasticno iznio loptu, podijelio par svojih pasova. Kasnije se uklopio u qarinasku igru ekipe, ali ne moze se reci da je bio medju gorim. Meni kod njega inace smeta sto nevjerovatno puno izgubljenih lopti ima, kad ga ne ide. Srlja, pada (ne shvatam kako neko padne, sam od sebe i bez da ga iko takne, par puta apsolutno svaku utakmicu, mozda ima nekih problema s ravnotezom ili nesto) i gubi lopte, daje sansu protivniku da razvije brz napad 40 metara od naseg gola.

Stevanovic - I kada odigra mozda i najgoru utakmicu u Zelji, opet je nas najbolji igrac. To dovoljno govori o Miroslavu Stevanovicu. Veci, ne od ove lige, nego i mnogih drugih. Onaj sprint i cisto oduzimanje lopte uz iznudjen faul - fantazija, perverzija. Trudio se, umirao, ali uz pregrst pogresnih pasova. Fantasticno uposlio Lendru par puta. Covjek izmisli sansu iz nicega.

Bekric - Svaka cast za go, mada je vise plod greske Krupe nego icega drugog, al jbg treba ga znat zabit. Osim gola i par finih poteza, apsolutno nista. Nestao Bekrija potpuno.

Zakaric - Ne znam sta da kazem o ovom momku vise. Pocinje mi strasno ici na zivce, a sve se borim sam sa sobom da mu halalim, da ga istrpim, da ovo da ono. Prelos. Uzasan. Iz nemoci igrace rukama zaustavlja, zabija se u bekove Krupe, grijesi...ukratko, katastrofalan je bio. Mislim da polako gubi mjesto, ne u prvoj postavi nego u Zelji uopste. Da me sad pitate da li ga ostaviti za iducu sezonu ili nabit nogom ne znam sta bi odgovorio. Gorane ili se trzni ili idi negdje drugo. Shvatam i umor i dijete i skidanje kilaze i sve, al jbg vise.

Lendric - Trcao jeste i pravio pritisak, mada ne koliko smo navikli. Nije realizovao mozda jednu gol sansu, ali realno niti je imao lopti niti ista. Glupo bi ga bilo krivit sto nije zabio. Bezveze partija.

Stojanovic - On cak i zna OK odigrati, ali je nenormalno spor igrac za svoju poziciju. Eventualno da moze treceg stopera igrat, ako ikad budemo igrali 5-3-2, jedino ga tu mogu zamislit, ali s obzirom na godine, necu ni da ga zamisljam. Nista protiv Danijela, znamo svi da je tu da zakrpi rupu na lijevom beku, ali zahvalit mu se i pozdravit ga na kraju sezone. Ne govorim to na osnovu danasnje utakmice, nego generalno. Jbg.

Crnov - Odigrao bolje nego Zakaric, cisto jer nije pravio katastrofalne greske, ali bio bezopasan i manje vise beskoristan. Inace, pokazao se kao pojacanje i dosta bolji igrac od Gorana i mislim da cemo njegov pravi kvalitet uvidjeti tek iduce sezone.

Stevo - Nista posebno. Malo odigrao, malo lopti dobio.

To je to. Seronja sam, pa ne znam kratak post napisat. Ne bih da se pravim pametam, da moralisem ili govorim ljudima sta da rade, ali molim sve zeljovce da se trude da nauce gledati fudbal, ali i da razumiju sport sam po sebi, stvari koje se ne ticu samog terena, stvari u i oko kluba. Ne treba ocajavati nakon poraza i tjerat sve u pm majku mu, polako.
Slavko Petrovic je odlican trener koji je stigao jedan monstruozan zaostatak sa dosta limitiranom ekipom, koja hoce trebati taj cuveni remont nakon sezone, ali nije priblizno losa koliko se govori kada izgubi, niti priblizno dobra koliko ljudi tvrde kad dobijemo.

Price da nemamo igre (mada se o tome prica samo kad izgubimo, ali svi napomenu "nemamo igre dugo, samo sto smo na srecu prije dobijali") su presmijesne. Nije dobar ko od ovakve ekipe i u PLBiH ocekuje leprsavu igru, a disciplinovaniju i takticki bolju ekipu u nasoj ligi nisam gledao ne znam ni sam od kad. Napisem i ja vruce glave svasta, ali odvadite malo kad kritikujete. U novoj sezoni se krece iz pocetka. Vidjecemo nakon Europe, transfera, para i (nadam se) titule, kako cemo nastavit gurati. Mislim da na ovako zdravim temeljima, a takvi se cine, mozemo nastaviti da gazimo naprijed. Ostavit Slavka, pojacat se kako treba, uvodit mlade, pravit igrace - jednostavno, krvavo i posteno raditi da budemo ono sto mozemo.

Klub nam funkcionise i cini se da ljudi u njemu vrijedno rade, da sve lagano sjeda na svoje mjesto. Imamo Istok, imacemo i Jug, a uzecemo, nadam se, i titulu. Od propale sezone mozemo napraviti jednu od najboljih ikad. Ako pregrmimo sve ove turbulencije, kao klub i na kraju uzmemo titulu, onda smo pravi i veliki. Vec smo davno mi prerasli ovu zemlju i ovo podneblje uopste, ali ovo je iskusenje kakvo dugo nismo imali. Tek cemo biti svjesni svega ovoga za 5, 10, 20 godina. I to bas odlucujuca utakmica protiv najveceg, mada nam nedostojnog, rivala - sljama koji igra na iznajmljenom gradskom stadionu. Shvatite to ovako, u nedjelju na Kosevu igra dobro protiv zla. Mi smo sve sto oni nikad nece biti i vrhunac poetske pravde bi bio kad bi ih ponizili s 3:0. Dakle, realno, citava ova sezona i sve sto se desavalo prica za jednu dobru sportsku dramu, s Denzelom Washingtonom u ulozi Slavka Petrovica.

Zavrsit ovo s titulom i idemo dalje. Cuva Bog Zelju svog.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
FrankHurley
Postovi: 65
Pridružen/a: pon maj 08, 2017 4:54 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 16, 2017 4:46 am

steta sto nema vise raje koja radi nocnu :ganja:

dobar post, sve receno, nije daviteljski i ako sam to ocekivao :palacgore:
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 16, 2017 7:43 am

ma mi naprosto i dalje padamo čim ne ide baš sve onako kako je zamišljeno. a evo nekad i kad dobro krene. u prvoj utakmici polusezone ta ista krupa nama ne stvori nijednu šansu. tad nisu bili ni premladi ni prebrzi ni spremniji. hajde, navijači upisali tri boda, to tako ide. ali nakon solidnog (ne odličnog ali solidnog) prvog poluvremena ući onako katastrofalno u drugo, to znači da su i igrači na poluvremenu upisali tri boda...a to se ne smije dešavati.
gradi željo boli te *****
 
dukela
Postovi: 54
Pridružen/a: ned maj 07, 2017 7:38 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 16, 2017 8:13 am

Ja opet mislim da je nama svima na kraju utakmice lako biti general poslije bitke. Ovo su, ono su, a ustvari odigrali su jako loše kao dosta utakmica do sad. Čitava sezone od 6 utakmica 1 odigraju da valja ostalih 5 preloše. Samo što smo nekako pobjeđivali pa se niko nije osvrtao na loše igre.
Najbitnije trenutno da mi osvojimo titulu a na kraju sezone htjeli ili ne remont ekipe se mora uraditi.
Ostavi Stanica, Bogičevića, Sinišu, Blagojevića,Zebu i to je to. Lendrić, Miro, Kjosevski svakako ide.
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 16, 2017 8:14 am

Sezona bez titule je neuspjesna, narocito u ovoj situaciji. Ne znam kako bilo kome sezona moze biti uspjesna ako zavrsimo drugi, pa to je za linca.
Treba ti remi i pobjeda za titulu i da, u slucaju da ne uspijemo u tome, kazem da je sezona uspjesna?

Ipak, bez obzira na svu patnju tokom sezone, ukoliko osvojimo titulu, nece se moci nikada zaboraviti ova sezona. U jednoj sezoni sagraditi istok i osvojiti titulu. Kako da je zaboravim?
Otom potom..
 
BabOsim
Postovi: 1011
Pridružen/a: sub nov 19, 2016 4:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

uto maj 16, 2017 8:41 am

Ajzea je napisao/la:Sezona bez titule je neuspjesna, narocito u ovoj situaciji. Ne znam kako bilo kome sezona moze biti uspjesna ako zavrsimo drugi, pa to je za linca.
Treba ti remi i pobjeda za titulu i da, u slucaju da ne uspijemo u tome, kazem da je sezona uspjesna?

Ipak, bez obzira na svu patnju tokom sezone, ukoliko osvojimo titulu, nece se moci nikada zaboraviti ova sezona. U jednoj sezoni sagraditi istok i osvojiti titulu. Kako da je zaboravim?
Otom potom..
Nadam se da ova sezona nam neće ući u pamćenje samo zbog sivi dlaka
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5946
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 16, 2017 9:01 am

Ma mjerone ocm 1750 ulaznica pa ko prvi do njih..Treba doci i pokazati da nama manji broj ulaznica nece umanjiti i ljubav prema klubu..Pogotovo ne u ovako vaznoj situacijij..Kladim se da ce ovih 1750 napraviti bolju atmosferu nego onih 5-6 hiljada sto bi standardno doslo i da cemo utisati onih 5-6 hiljada sa druge strane..Ovim ogranicavanje broja ulaznica samo su pitari na gubitku jer oni taj novac sa svojim navijacima ne mogu nadomjestiti,dok smo mi pokazali na proslom derbiju da njihov izostanak nama ne predstavlja nikakav finansijski gubitak..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.

Online

Trenutno korisnika/ca: Diverzant, Google [Bot], kemo, ublehas i 117 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija