Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 21, 2017 1:02 pm

pod pretpostavkom da i dalje idemo na oba trofeja... :DD:

ja bih protiv radnika od prve stavio sva tri igrača u polju koja nemaju pravo nastupa u kupu: crnova, stojanovića i dinu. lepi je igrao bukvalno sve utakmice i lipsava, a u kupu bukvalno mora igrati jer musa po meni definitivno ne može beka odigrati kako treba. stojanović lijevo, stana desno, dino umjesto markovića koji je isto igrao skoro sve minute.

a onda u kupu u srijedu stana lijevo, lepi desno, musa lijevo krilo, i bar još jedan između bekrića, nikolića i keme (ili bokačinija) da počne utakmicu. mislim da bi to bilo optimalno zbog svega što nas očekuje.
gradi željo boli te *****
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 21, 2017 1:03 pm

E jbg sad, nije cilj posudbe samo da igras nego i da napredujes i razvijas se kao igrac. Ne govorimo o juniorima bez iskustva koje smo npr. tek poslali na neku posudbu nego o igracima koji su vec igrali kod nas u prvoj ekipi i koji vec imaju neko iskustvo. Sta je to Beganovic pokazao u ovoj ekipi iz Jajca? Dino u Celiku nije bio standardan, uloga mu bila ista kao i kod nas, da udje 10-15 minuta i nekoga slomi. Sadikovic u Sloveniji nista specijalno, ekipa mu pri samom dnu a on ne odskace kvalitetom. Jedno je kad trpis kvalitetnog igraca a drugo kad trpis igrace koji nemaju kvalitet za nas klub..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 21, 2017 1:23 pm

Kakav nas teren ceka protiv Radnika ?
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
incident
Postovi: 71
Pridružen/a: pon jul 11, 2016 4:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 21, 2017 1:39 pm

Elegant je napisao/la:
pet apr 21, 2017 1:23 pm
Kakav nas teren ceka protiv Radnika ?
Tri dana vec pada kisa,danas popodne i sutra nesto lijepse vrijeme,a u nedelju kisa i zima,teren vjerovatno ce biti los za igru nesto onako poput u kupu kada je bilo 2:2,ako ne i gori.
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5846
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 21, 2017 2:21 pm

Minjore je napisao/la:
pet apr 21, 2017 12:30 pm
slika
Naš igrač, pa pogledajte marku podšorca :kafa: :D
 
Avatar
igla
Postovi: 3618
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 21, 2017 2:23 pm

Treba Nyemu dovest za zadnjih par kola, ne mora više niko trčat na utakmicama :D
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 21, 2017 2:27 pm

igla je napisao/la:
pet apr 21, 2017 2:23 pm
Treba Nyemu dovest za zadnjih par kola, ne mora više niko trčat na utakmicama :D
brat igrao za sebe ,Svraku i Zebu haha :D :D
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
Bergeron
Postovi: 255
Pridružen/a: čet apr 13, 2017 12:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 21, 2017 2:44 pm

Ja bih Said Ahmed Saida volio vidjeti u nasem dresu. Prosle sezone je stigao u Hajduk, potpisao na godinu, tako da mu ove istice taj ugovor. Nekako mi se cini igracem koji bi nam pasao u napadu, stabilan i cvrst u skoku, pokretljiv, ne libi se osutati sa 20ak metara...
 
teatrale36
Postovi: 1139
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 21, 2017 3:14 pm

ChWilla je napisao/la:
pet apr 21, 2017 1:02 pm
pod pretpostavkom da i dalje idemo na oba trofeja... :DD:

ja bih protiv radnika od prve stavio sva tri igrača u polju koja nemaju pravo nastupa u kupu: crnova, stojanovića i dinu. lepi je igrao bukvalno sve utakmice i lipsava, a u kupu bukvalno mora igrati jer musa po meni definitivno ne može beka odigrati kako treba. stojanović lijevo, stana desno, dino umjesto markovića koji je isto igrao skoro sve minute.

a onda u kupu u srijedu stana lijevo, lepi desno, musa lijevo krilo, i bar još jedan između bekrića, nikolića i keme (ili bokačinija) da počne utakmicu. mislim da bi to bilo optimalno zbog svega što nas očekuje.
Dobro si ovo rasporedio mada po meni Dino nema mjesta uopste u ovoj ekipi, ne znam koja je njegova uloga u ekipi i sta on igra?
 
Avatar
Jaozinho22
Postovi: 2746
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:09 pm
Lokacija: Baza
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 21, 2017 3:20 pm

Kada ćete prestat srat po našem djetetu!? Dini Hasanovicu! Momak koji je dokazao da je Gatusso za Adnana Šećerovica, istog tog Secerovica kojeg ste vi kovali u zvijezde i govorili da će nam biti top pojačanje bla bla! Momak koji je korisniji od fudbalskog nehljeba Ugljese!
Dijete udje,razbije nekog sto mu je i posao :D Presječe par napada,uzme par lopti! To mu je i posao i odlično ga radi! Odlično za razliku od pojedinih antitalenata i uhljupa koji su klepali pare da prodaju 3 lopte od samog ulaska u igru u rekordnih 78 sekundi!
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 21, 2017 3:24 pm

radnik otprilike nas sigurno neće napasti...a kod svoje kuće neće baš ni igrati bunker. ja kontam da tu dino može rasteretiti blagojevića da može više vući prema naprijed, a odmoriti markovića koji izgleda crknuto i ispod ranijeg nivoa kao i siniša...
gradi željo boli te *****
 
dell21
Postovi: 2333
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 21, 2017 3:27 pm

Poželio sam se utakmica, duga ova sedmica.
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 21, 2017 3:30 pm

stay tuned

slika
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 21, 2017 3:30 pm

Ko sere po Dini? Cinjenica je da nema kvalitet za Zelju isto kao i Secerovic, Ugljesa itd. Ne znam zasto je to problem napisati. Ne mozemo na takav nacin pricati o bilo kojem igracu, ovaj je los al onaj je bio losiji i zbog toga ga treba ostaviti jer je manje losiji od prethodnika. Nama trebaju bolji igraci i u prvih 11 i na klupi..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 21, 2017 3:32 pm

Brkoo je napisao/la:
pet apr 21, 2017 3:30 pm
Ko sere po Dini? Cinjenica je da nema kvalitet za Zelju isto kao i Secerovic, Ugljesa itd. Ne znam zasto je to problem napisati. Ne mozemo na takav nacin pricati o bilo kojem igracu, ovaj je los al onaj je bio losiji i zbog toga ga treba ostaviti jer je manje losiji od prethodnika. Nama trebaju bolji igraci i u prvih 11 i na klupi..
naravno da nema ...igras za zadnjih 15 min za zatvaranje utakmice i to je sve...ali najludje mi je kad svrsavaju kao joj kako Dino udara ha hu...a da te ostavi u 15 min sa igracem manje zbog toga svi bi mu jebali majku...decko je borben i treba mu skinuti kapu ali igracki kvaliteti su upitni i to dobro ....ali sto kaze Petrovic da je kao zvijer trkom kad udje to je cinjenica i ne treba je osporavati...
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3949
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 21, 2017 3:35 pm

sreca pa se ne pita nista raja sa foruma :D
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 21, 2017 3:39 pm

valjda ovdje mozemo diskutovati o tome ili ????
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 21, 2017 3:45 pm

Dino moze biti fin igrac samo ako malo dotjera neke tehnicke aspekte svoje igre. I malo iskustva dok skupi, da nije svaki start faul, nego pametno da mlati :D Meni je drag.


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
dell21
Postovi: 2333
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 21, 2017 3:51 pm

Ovi prvoligaši izgleda ozbiljno misle. Nadam se da će se što više klubova priključiti i da se lopovluku saveza stane u kraj. Fino što su naveli koliko savez košta klubove a apsolutno ništa ne daje zauzvrat.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 21, 2017 3:52 pm

pa onaj ko radi može nešto i dotjerati. a onaj ko ne radi ne može...
gradi željo boli te *****

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 80 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija