nebitan lik
Postovi: 116
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

sub apr 08, 2017 12:43 am

Ajde valjda moderatori ne banuju,nakon sto iskompleksiranu laznu radnicku klasu uvrijedim,posto vidim nasi navijaci se ubise od pisanja pa im ja kvarim temu. Mitomani i smecari koji duguju drzavi oisu na njihovoj temi da nemamo za plata,i da dugujemo svima jel moguce dokle ide njihov debilizam
 
Avatar
Анарки
Acta, non verba
Postovi: 1922
Pridružen/a: sri feb 10, 2016 12:39 am
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

ned apr 09, 2017 9:19 pm

Jedna riječ - katastrofa.
 
Avatar
Delboy
Postovi: 147
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 2:07 am
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

pon apr 10, 2017 10:04 pm

Анарки je napisao/la:
ned apr 09, 2017 9:19 pm
Jedna riječ - katastrofa.

pa i nije :D
He who dares, wins !
 
Corona
Postovi: 49
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 1:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

uto apr 11, 2017 4:19 pm

Bez HORDI ZLA na derbiju 99%!!!
 
nebitan lik
Postovi: 116
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

uto apr 11, 2017 9:10 pm

Bijednici vazda bili bijednici i ostali,jos da platimo istu cijenu kao i oni i to bez stolica ko stoka,a kod nas hoc3 lafo jug dobice k8tu marijanovu,treba ih ko sardine poredat,uvest tampon zone,stavit mreze i maknut stolice,otvorit samo jedan ulaz,da osjete cari derbija kao mi na sugavici,lazna radnicka klasa ko ih sisa otic na njihov dio sjevera i sve ih otjerat. Govnari ako nam daju 10 posto damo i mi njima 10 cista racunica,koliko oni nama toliko i mi njima,jos sad se kao bune sto bi mi njima dali 5 posto haha
 
Avatar
majkl
Postovi: 135
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:00 pm
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

uto apr 11, 2017 9:42 pm

I tako SDA i hadzije ,ratni profiteri ,lopovi sjebase sve sto su mogli,sjebase derbi.Aferim ,braco
SUTRA SVI NA KOSEVO,PODRZIMO DIVOVE!!!
Madjionicar sam ja abraka dabra
kada te vezem lancima budi hrabra
Evander debil
Pitar Bordo debil
Siox=koza
 
Avatar
sekac
Postovi: 45
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:51 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

uto apr 11, 2017 9:44 pm

majkl je napisao/la:
uto apr 11, 2017 9:42 pm
I tako SDA i hadzije ,ratni profiteri ,lopovi sjebase sve sto su mogli,sjebase derbi.Aferim ,braco
SUTRA SVI NA KOSEVO,PODRZIMO DIVOVE!!!
Tako je moj Majkl sutra gore ako Bog da !
Ja volim volim volim samo tebe
 
nebitan lik
Postovi: 116
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

sri apr 12, 2017 12:27 am

Gurbeti se raspisali pravo ne vidim.razlog sta se nerviraju,dobice identicne uslove kao mi sto dobijamo godinama 5 posto,bice ogradjeni,bez stolica,jedan ulaz sa otvorenim jednim vratima,bice 1700 karti a moce da ih stane 1000. Pitaju u cemu je problem? Problem je sto umremo dok udjemo u zdenku,problem je sto se disat ne moze i sto prodate 1500 karti a ne moze stat 700 ljudi. Vidim pisu kako nazivamo sugavicu,kakve im nazive dajemo pitam ja njih isto? Sa g9vnarima go9narski samo smo ovo davno trebali uraditi,htjeli su ovakav derbi dali smo im ga i to je to. Kazu mi ih gadjamo,nek se sjete sa kojeg dijela sjevera su prve baklje dolijjetale,pa kad odgovoris placu,kad su rusili Kosevo sve im ok bilo
 
Avatar
majkl
Postovi: 135
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:00 pm
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

čet apr 13, 2017 10:54 am

Momci pokazite u subotu da smo najbolji i najveci klub.Pokazite i dokazite,pljuvacima,misevima,trovacima da ste najbolji ,poginite za sveti dres!!!
Ova ekipa na celu sa ss nora ostati na okupu bez obzira na rezultat na kraju sezone jer ova mlada ekipa moze puno.
POKAZITE MOMCI DA SMO NAJBOLJI,DOBITE IH,ZGAZITE IH!!!
SVI U NAPAD JEDAN JE HASE!!!
Madjionicar sam ja abraka dabra
kada te vezem lancima budi hrabra
Evander debil
Pitar Bordo debil
Siox=koza
 
Avatar
majkl
Postovi: 135
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:00 pm
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

ned apr 16, 2017 10:03 am

Cestitke momcima,sjajna igra ,pokazali smo u utakmicama sa zrinjskim i zeljom da smo najkvalitetnija ekipa.Idemo dalje ,u srijedu dobiti Mladost ,momci moraju ostati na kraju sezone na okupu zajedno sa ss,i uz jedno ili dva pojacanja mozemo puno.
I DOK TE GLEDAM SA TRIBINA,U MENI GORI ZELJA SVAAAAA
DA PODIGNES DO VISINAAAA,PEHAR TI NA RUKAMAAAAA
Madjionicar sam ja abraka dabra
kada te vezem lancima budi hrabra
Evander debil
Pitar Bordo debil
Siox=koza
 
Avatar
majkl
Postovi: 135
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:00 pm
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

uto apr 18, 2017 11:03 pm

:zid: |Ali kad sport1 zeljan klikova napise da je moguca odgoda utakmica a znaju da u savezu niko i ne pomislja na to i da im to niko nije ni reko
Madjionicar sam ja abraka dabra
kada te vezem lancima budi hrabra
Evander debil
Pitar Bordo debil
Siox=koza
 
Avatar
Анарки
Acta, non verba
Postovi: 1922
Pridružen/a: sri feb 10, 2016 12:39 am
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

sri apr 19, 2017 9:06 am

ako se odgodi na Grbavici ja te banujem, može l'? :D
 
Avatar
Анарки
Acta, non verba
Postovi: 1922
Pridružen/a: sri feb 10, 2016 12:39 am
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

sri apr 19, 2017 10:09 am

hmm, šta ćemo Majkle, odluka je na tebi :D
 
dell21
Postovi: 2333
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

sri apr 19, 2017 3:02 pm

Ako kakav link za Sarajevo za mobitel bude daj postavite, nisam u mogućnosti gledati kod kuće.
 
Avatar
Delboy
Postovi: 147
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 2:07 am
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

sri apr 19, 2017 7:54 pm

Анарки je napisao/la:
sri apr 19, 2017 10:09 am
hmm, šta ćemo Majkle, odluka je na tebi :D
mojne ga, koliko cujem trajno je banovan na ss.ba pa neka ga barem ovdje :D
He who dares, wins !
 
Avatar
majkl
Postovi: 135
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:00 pm
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

sri apr 19, 2017 9:58 pm

Ja sam znao 100% da se nwcw odgoditi u Kaknju,a moglo sw i u Sarajevu odigrati ali eto.Ni pojednom pravilu se nije trebala odgoditi ali izgleda da su neke vise sile umjeaale prste.Cwstitam momcima na prolazu u koji ni sekunde nisam sumnjao,i ako sam ruku na srce zelio vise Listicu u polufinalu jer mislim da je Mladost bolja ekipa.Sta reci o utakmici ,pobjeda i igra ,gdje smo od prve minute nametnuli tempo,igru i vidjelo se odmah da je samo pitanje koliko ce Mladost primiti.Osvjwziti se do nedjelje i svi na Kosevo pruzimo podrsku Divovima ,SVI U NAPAD JEDAN JE HASE
Madjionicar sam ja abraka dabra
kada te vezem lancima budi hrabra
Evander debil
Pitar Bordo debil
Siox=koza
 
Avatar
sekac
Postovi: 45
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:51 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

sri apr 19, 2017 11:03 pm

Molio bi administratore nemojte dirati majkla koji vam je pa ne radi nikom ništa niti piše nešto loše još jednom bi molio momak je OK pustite ga na miru tamo na SS.BA su mu se raja natovarila na kosti i zbog njih je popio ban a nikad nije nikog uvrijedio naprotiv njega su pljuvali i vrijeđali a on je samo ponekad znao biti naporan ali zlobe i mržnje i uvreda u njegovom pisanju nije bilo ostavite momka na miru to je molba !
Ja volim volim volim samo tebe
 
Avatar
Анарки
Acta, non verba
Postovi: 1922
Pridružen/a: sri feb 10, 2016 12:39 am
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

čet apr 20, 2017 8:43 am

ma zajebajem se, jer je uletio k'o padobranac s klikEvima. sve dok ne'a vrijeđanja, nema problema :D
 
Avatar
majkl
Postovi: 135
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:00 pm
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

čet apr 20, 2017 7:55 pm

Анарки je napisao/la:
čet apr 20, 2017 8:43 am
ma zajebajem se, jer je uletio k'o padobranac s klikEvima. sve dok ne'a vrijeđanja, nema problema :D

Ja nikad nikog nisam vrjedjao nego sam tamo banovan zbog smrada koji" ima para" i koji organizuje nagradne igre,koji pljuje po Sarajevu i igracima,raja mu se ulizuje kao i admini (cast izuzecima) i generalno ako ne pljujes igrace Rustemovica ,Saida i Radovca,onda si trol i traze da te banuju.To je tako u ovoj drzavi u svemu,moras biti u vecini moras se ulizivati i bices prihvacen .Ja znam nebitno kako znam,znam da nas klub fantasticno funkcionise,da imaju sjajne uslove ,najbolje u BiH ,igracki kadar najbolji sto ce i dokazati i dokazali su ,to njima nije prihvatljivo ,iz ne znam kojih razloga i zato sam je tamo nepozeljan.
Smrad nece napisati kad pobjedi Sarajevo ni jednu lijepu rijec nego ce pricati o deugim temama ,povredama igraca i sl.,a kad izgubi Sarajevo smrad i pojedinci prvi napisu ne valja ovo ne valja ono.
Ja sam uvijek za normalnu diskusiju i za slobodu govora ali ulizivanje i podilazenje nikad.
Madjionicar sam ja abraka dabra
kada te vezem lancima budi hrabra
Evander debil
Pitar Bordo debil
Siox=koza
 
Avatar
sekac
Postovi: 45
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:51 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

čet apr 20, 2017 9:39 pm

Анарки je napisao/la:
čet apr 20, 2017 8:43 am
ma zajebajem se, jer je uletio k'o padobranac s klikEvima. sve dok ne'a vrijeđanja, nema problema :D
Hvala brate!
Ja volim volim volim samo tebe

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija