Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Plavi orkestar
Postovi: 1784
Pridružen/a: sri mar 16, 2016 3:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 11, 2017 10:31 pm

Mnogi su zaboravili kad su Bukija sa našeg starog Istoka komadom betona pogodili u glavu.U komi je bio.Oni su sramota za grad Sarajevo i sa njima ne treba ništa dogovarati vec samo ponoviti ono što im je Amar vec rekao.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23654
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 11, 2017 10:36 pm

Na stranu sve, meni je Zeljo sve i bez Zelje ne mogu dan svoj zamisliti, ali kao Sarajlija sam porazen onog dana kada je bilo paljenje. Znao sam da nece to na dobro. Nisu ni nasi nista bolji. Pricam o djeci - jednostavno takvo vrijeme doslo. Djeca puna energije koja tu energiju ne trosi na nista konstruktivno, filovana losim uzorima na svim televizijama. A nije, niti smije biti "zivi brzo, umri mlad" parola po kojoj trebate zivjeti. Eto mi imamo stadion, mozemo sta hocemo na tom stadionu, hajde divno - krasno, ali ebes ti taj derbi kada moras paziti ledja u gradu ako zapjevas neku pjesmu. Ma ebesh ti ovaj grad kada cim zaustavis auto da pomognes nekom dedi da predje ulicu svi te cudno gledaju. Ponosio sam se komsijskim zezanjima cijeli svoj zivot. I dalje cu nastaviti da se kladim sa uskim krugom pitara koje znam pred svaki derbi, ali je to pirova pobjeda. Beogradski derbi je sve ono sto fudbal ne smije da bude. Sarajevski derbi je uvijek bio sve ono sto je fudbal uvijek i trebao da bude... Bojim se da se nece stati dok se ne prolije majcina suza, a previse ih je proliveno na ovom asfaltu. I to ne tako davno!

Hajde da zabijemo gol Sirokom sutra...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
hardwell
Postovi: 1198
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:40 am
Lokacija: Llanfairpwllgwyngyll
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 11, 2017 10:36 pm

Treba ovako. Otjerati ove huligane sa stadiona, a što se mene tiče bujrum svakom normalnom navijaču Sarajeva na istok, sjever ili zapad :)
Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja
 
Avatar
chile
Postovi: 1375
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 11, 2017 10:36 pm

Nadam se samo da nasi nece podviti rep i popustiti. Nek zovu blekica nek im stavi platno i naplacuje ulaz na Kosevu. I da nakon ovog saopcenja od Sabrinice obavezno i ovo smanjiti na predvidjenih 5%. Derbi je svakako odavno prdnuo u sisu i draz istog.
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije !
 
Avatar
blueheart
Postovi: 1270
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 11, 2017 10:37 pm

Kakvog Bukija, pa izgleda da su zaboravili prošlu godinu... Plus izmedju nekoliko puta bezobrazno visoke cijene...
Država Željo
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 11, 2017 10:37 pm

Dolina je napisao/la:
uto apr 11, 2017 10:29 pm
@model1964, povedi nas u subotu da izginemo :D ali prije toga :pivo:
Samo se vi zajebajite na Janezov racun :D
Janez digo frku, Janez svira... za sve kriv Janez :D

Pravda za Janeza :rofl:
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Avatar
SirAlexFerguson
Postovi: 841
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 8:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 11, 2017 10:37 pm

Meni ne predstavlja neki gušt da čujem njih kako navijaju, veliko zadovoljstvo osječam kada čujem "Željooooo" sa svim strana..
Ovo nek im bude skola, nek se ne ljute mladji su, moraju slusati starije. ;)
:zeljeznicar1:

Ivica Osim : " Fudbal je dio nas, dio naše radosti, ponekad i tuge."
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 11, 2017 10:39 pm

Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
Reha1921
Postovi: 777
Pridružen/a: sri dec 07, 2016 4:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 11, 2017 10:40 pm

A nezz kako nasi misle npr ima raje koja nemaju clanske a zele na utakmicu i da ne mogu uzeti kartu bez clanske to je jedini minus.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 11, 2017 10:40 pm

Kakvi pitari, pustite njih mi sutra obavljamo pola posla za plasman u finale kupa.

O derbiju nakon sutrasnje pobjede !
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
fcz1921
Postovi: 32
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 7:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 11, 2017 10:42 pm

Ima jedna stvar koju ne shvatate a nije broj karata nego sto se mora licna karta dati uz kupovinu karte za tekmu. Jer od zadnjeg derbija policija nista ne prepusta slucaju. Pitari su sami krivi sto im se ovo sad sve desava jer da nije bilo zadnjeg divljanja njihovog ne bi bilo ni ovoga sad.

Ne podrzavam ovo sto se unistava derbi ali vi koji ste na sjeveru prvi ste osuli kamanje na upravu naseg kluba od zadnjeg derbija kada su bacali sve i svasta na vas a ima vas ovde koji govorite da im se dadne i veci sketor od ovoga. Da li ste svjesni da bi smanjili sjever za nase navijace za mozda jos jedan sektor pa da tampon zona bude veca od 1900 stolica kolika je sad.
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 11, 2017 10:43 pm

Hvala menstrualnim na bojkotu.

Sent from my LG-K430 using Tapatalk

 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 11, 2017 10:44 pm

Bravo za upravu i ovaj potez..Sutra lagano stvoriti zalihu za revans..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3921
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 11, 2017 10:44 pm

Oooooooooo
Jebi sirokiiiii, jebi siroki, jebi siroki, siroki maleniiiii.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 11, 2017 10:45 pm

ja se puno više slažem nego što se ne slažem sa gledištem da ovo nije derbi kakav bi trebao biti. međutim procjenama, ocjenama i diktatima policije mi ne možemo ništa, i njihova uprava to dobro zna. a što su te procjene u ovom trenutku takve, kriva je njihova navijačka grupa i oni to dobro znaju...
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Plavi orkestar
Postovi: 1784
Pridružen/a: sri mar 16, 2016 3:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 11, 2017 10:47 pm

hardwell je napisao/la:
uto apr 11, 2017 10:36 pm
Treba ovako. Otjerati ove huligane sa stadiona, a što se mene tiče bujrum svakom normalnom navijaču Sarajeva na istok, sjever ili zapad :)
Koji ba huligani...U masi se nešto nakurci a samo ulicom ne smije da hoda.Onaj Derbi na Grbavici kad ih murija pomlati sam bio do njih tj dokle je murija nama dozvoljavala i upratio sam ih nekolicinu,jednog po agresivnošcu posebno i kad murija krenu on je skocio na one svoje i po njima trci i bjezi,po glavama njihovim gazi i na jednom snimku se baš lijepo vidi taj "huligan".
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".
 
Avatar
tm8782
Postovi: 1920
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:13 pm
Lokacija: Dolina Cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 11, 2017 10:51 pm

Izvolite bojkotujte. Odlično. Nek naši isto urade. Seljačka politika sa njihove strane, od njihove uprave. Sad kad su uzeli kredit da isplate plate, vrate novonastale dugove, i on kažu dobićete 1750 karata. Oni Boga mole da dođemo sljedeći derbi, 100 000 od nas nije malo. Sad naši nek' izdaju saopštenje gdje im se daje 650 karata ili 5%. Bujrum izvolite. Poslije prošlog derbija, oni nam i ne trebaju. Nije ono sarajevski derbi koji sam naučio da gledam. Taraba, čao!!!

Poslano sa mog U7 PRO koristeći Tapatalk

Ovo je važan trenutak u historiji Kluba. Tribinu ne grade pojedinci. Tribinu gradi porodica Željo. Gradnja tribine neće biti po modelu javno privatnog partnerstva niti po modelu koncsesije. To će ... podrazumijevati vlasništvo Kluba nad tribinom
 
cala
Postovi: 950
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 11, 2017 10:51 pm

Reha1921 je napisao/la:
uto apr 11, 2017 10:40 pm
A nezz kako nasi misle npr ima raje koja nemaju clanske a zele na utakmicu i da ne mogu uzeti kartu bez clanske to je jedini minus.
Mislim da je to vise radi formalnosti i da ce svi moci uzeti karte.
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 11, 2017 10:53 pm

Model1964 je napisao/la:
uto apr 11, 2017 10:37 pm
Dolina je napisao/la:
uto apr 11, 2017 10:29 pm
@model1964, povedi nas u subotu da izginemo :D ali prije toga :pivo:
Samo se vi zajebajite na Janezov racun :D
Janez digo frku, Janez svira... za sve kriv Janez :D

Pravda za Janeza :rofl:

zakuho iz daljine :D
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
fcz1921
Postovi: 32
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 7:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 11, 2017 10:53 pm

cala je napisao/la:
uto apr 11, 2017 10:51 pm
Reha1921 je napisao/la:
uto apr 11, 2017 10:40 pm
A nezz kako nasi misle npr ima raje koja nemaju clanske a zele na utakmicu i da ne mogu uzeti kartu bez clanske to je jedini minus.
Mislim da je to vise radi formalnosti i da ce svi moci uzeti karte.
Nadji ti a i ostali ko ima clansku da ti kupi kartu. Jer ce se moci uzeti vise karata sa clanskom

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], Jacksparrow, salle86 i 201 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija