Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5851
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 06, 2017 9:24 pm

exbabilon je napisao/la:
čet apr 06, 2017 8:49 pm
storm_raider je napisao/la:
čet apr 06, 2017 8:47 pm
Ubi Hasanovic nejac iz Akademije...
Ma poslali bolan akademce na najveci turnir u Evropi, ucestvuju Real, Bajern, Juve i Akademija. Ovo je neki drugi tim.
Pa naravno, ipak vrsni poznavaoc fudbala poznat kao Zukanovic na transfermarktu procjenjuje da akademci vrijede 1,8 miliona eura, dok nasi kadeti vrijede 175 hiljada eura :(
Tako da bezveze slavite pobjedu, ovo je neki D tim.
 
 
Avatar
Braveheart
Postovi: 95
Pridružen/a: uto feb 07, 2017 11:12 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 06, 2017 9:28 pm

Ajzea je napisao/la:
čet apr 06, 2017 7:53 pm
Evo uzet cu primjer Zelju. Cime mene neko moze ubijediti da je Duljevic bolji igrac od Zebe, Stevanovica ili jednog Lendrica?
Hocemo li stvarno porediti ucinak i igru Ivana Lendrica i Harisa Duljevica? Zajka Zebe i Harisa Duljevica ili pak Miroslava Stevanovica i Harisa Duljevica?

Lik je letva obicna i toga su svjesni cak i navijaci Sarajeva. Nije ni u top deset igraca lige. Izvikan igrac, u Slobodi imas trojicu boljih.
Od Lendrica jest :baklja: :baklja: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha:
 
Avatar
Rambo_Amadeus
Postovi: 1109
Pridružen/a: pon feb 13, 2017 5:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 06, 2017 9:36 pm

David Nwolokor umjesto vece na ljeto ? :3
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge. Upravo bi to trebao biti cilj svih navijačkih grupa"
 
Avatar
amar92
Postovi: 1612
Pridružen/a: čet jan 26, 2017 5:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 06, 2017 9:38 pm

Nwolokor je odlican, ali on je Rijekin igrac tako da je pitanje da li oni racunaju na njega. Uz to je i stranac.
 
Avatar
GoodisonPark
Postovi: 1495
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 06, 2017 9:39 pm

Pobjedom u subotu bi sigurno zasjeli na čelo kolone, (bar do nedelje navečer) a još bi dodatno povećali pritisak i na jedne i na druge, ne vidim razloga da nas ne bude 9000+ na Grbavici... Neki igrači povrijeđeni, neki suspendovani, neće biti lagana utakmica ni malo..
Željo samo Željo!!!

Bekrija majstore goodison je uz tebe!

Europa League - We are coming!
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3885
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 06, 2017 9:43 pm

Rambo_Amadeus je napisao/la:
čet apr 06, 2017 9:36 pm
David Nwolokor umjesto vece na ljeto ? :3
Vala od Bobića očekujem dosta. Golmanska pozicija nam ne bi trebala biti prioritet uopšte
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5851
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 06, 2017 9:44 pm

Meni je poslije Vece najbolji Fejzić iz Metalleghea.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 06, 2017 9:53 pm

Rambo_Amadeus je napisao/la:
čet apr 06, 2017 9:36 pm
David Nwolokor umjesto vece na ljeto ? :3
Da li je to necija navijacka zelja, nagađanje ili neke informacije provjerene ?
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
Plavi orkestar
Postovi: 1784
Pridružen/a: sri mar 16, 2016 3:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 06, 2017 9:53 pm

Krupa je jedna fina ekipa,ni malo krkanska i bez kompleksa i mrznje prema nama.Cjene našu prošlost a i sadašnjost i u skladu sa tim se tako i ponašaju.Dokazali su to i na našem zadnjem gostovanju i shodno tome treba ih lijepo docekati,uzvratiti dobrodošlicu a svaki njihov lijep potez nagraditi aplauzom.Doci ce da se nadigravaju,nece to biti na noz kao što neki rade i u takvoj utakmici kvalitetniji protivnik pobjedi a mi smo kvalitetniji.U svakom slucaju ja ih smatram našim sportskim prijateljem i jako ih cjenim a prvi put sam za njih cuo onda kad smo sa njima igrali kup utakmicu na Grbavici.Malo je danas prijatelja i to treba cjeniti.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 06, 2017 10:08 pm

Braveheart je napisao/la:
čet apr 06, 2017 9:28 pm
Ajzea je napisao/la:
čet apr 06, 2017 7:53 pm
Evo uzet cu primjer Zelju. Cime mene neko moze ubijediti da je Duljevic bolji igrac od Zebe, Stevanovica ili jednog Lendrica?
Hocemo li stvarno porediti ucinak i igru Ivana Lendrica i Harisa Duljevica? Zajka Zebe i Harisa Duljevica ili pak Miroslava Stevanovica i Harisa Duljevica?

Lik je letva obicna i toga su svjesni cak i navijaci Sarajeva. Nije ni u top deset igraca lige. Izvikan igrac, u Slobodi imas trojicu boljih.
Od Lendrica jest :baklja: :baklja: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha:
Ne trolaj. :D
 
BabOsim
Postovi: 1011
Pridružen/a: sub nov 19, 2016 4:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 06, 2017 10:11 pm

Nadam se da će Valjić prijaviti govna iz saveza uefi. Kad ćemo više dobiti poštene i kvalificirane ljude u savezu....
 
BabOsim
Postovi: 1011
Pridružen/a: sub nov 19, 2016 4:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 06, 2017 10:12 pm

Sad se sjeti one optužbe Faruka prije par mjeseći, kako su se pičke uspjeli izvuč kad je čovjek odnjeo dokaze na sud
(utaje poreza, lažne račune itd.)
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 06, 2017 10:15 pm

Legende i veterani Željezničara okupili se na svečanoj večeri

Pročitajte više na: http://sport1.ba/premijer-liga-bih/lege ... ceri/79445

:klanjase2: :klanjase2: :zeljeznicar1:

Volim te Željo!
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24761
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 06, 2017 10:18 pm

"Sve do nedavno nisam dolazio na utakmice Željezničara. Jedne prilike mi nije dozvoljen ulaz na stadion, iako me taj neko ko je stajao na ulazu na stadion itekako dobro poznavao. Dolaskom aktuelne Uprave i ljudi koji su rukovodećim strukturama kluba, legende Željezničara napokon su dobile tretman i status kakav zaslužuju", ispričao je za Faktor Mišo Smajlović, tokom druženja veterana Željezničara, koje je u restoranu Brajlović na Ilidži organizovao veliki navijač Plavih Sejo Brajlović.

"Može pričati ko šta hoće, ali sadašnji trener Petrović je od "razbijene ekipe" napravio pravi tim, a to se jasno vidi na rezultatima koje postiže. Ko zna šta bi bilo sa Željom da je Kostić ostao na klupi", kaže Smajlović.

"Mislim da klub nakon rata nikada nije bio bolje uređen i posložen, a ja dobro znam kako je bilo prije, tokom i poslije rata", ističe Smajlović.

"Možda će zvučati pretjerano ali mislim da sadašnja garnitura ljudi u klubu radi sjajan posao. Da se ja pitam gospodinu Senadu Misimoviću povjerio bih neko ozbiljnije mjesto u vlasti jer čovjek očito zna kako stvari organizovati i pokrenuti na pravi način", rekao je nekadašnji napadač Želje.

"Paze me iz Galate, jako cijene, ali i ovu posjetu iskoristit ću kako bih se raspitao mogu li nam i koliko pomoći oko izgradnje južne tribine jer s radovima na stadionu moramo nastaviti", kazao nam je Hodžić.


Šta znaju legendde, Miske ih natjerao da ovo kažu :lol:
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 06, 2017 10:22 pm

6:0

Lendrić, Lendrić, Lendrić, Lendrić, Lendrić, Lendrić.
1987
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23662
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 06, 2017 10:34 pm

Lijepo druzenje. Prije su se mnogi pitali - "kako to da legende ne pomazu?". Naravno da su zeljeli, ali ta pomoc ne bi nikad otisla tamo gdje treba. Sada su se nase legende razletile po svijetu, jer svako i dalje zeli da dio sebe ugradi i u noviju historiju Zelje. Bravo Sejo i hvala ti za divnu noc.

Hvala i sport1.ba portalu.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 06, 2017 10:38 pm

LARS1921 je napisao/la:
čet apr 06, 2017 10:18 pm
"Sve do nedavno nisam dolazio na utakmice Željezničara. Jedne prilike mi nije dozvoljen ulaz na stadion, iako me taj neko ko je stajao na ulazu na stadion itekako dobro poznavao. Dolaskom aktuelne Uprave i ljudi koji su rukovodećim strukturama kluba, legende Željezničara napokon su dobile tretman i status kakav zaslužuju", ispričao je za Faktor Mišo Smajlović, tokom druženja veterana Željezničara, koje je u restoranu Brajlović na Ilidži organizovao veliki navijač Plavih Sejo Brajlović.

"Može pričati ko šta hoće, ali sadašnji trener Petrović je od "razbijene ekipe" napravio pravi tim, a to se jasno vidi na rezultatima koje postiže. Ko zna šta bi bilo sa Željom da je Kostić ostao na klupi", kaže Smajlović.

"Mislim da klub nakon rata nikada nije bio bolje uređen i posložen, a ja dobro znam kako je bilo prije, tokom i poslije rata", ističe Smajlović.

"Možda će zvučati pretjerano ali mislim da sadašnja garnitura ljudi u klubu radi sjajan posao. Da se ja pitam gospodinu Senadu Misimoviću povjerio bih neko ozbiljnije mjesto u vlasti jer čovjek očito zna kako stvari organizovati i pokrenuti na pravi način", rekao je nekadašnji napadač Želje.

"Paze me iz Galate, jako cijene, ali i ovu posjetu iskoristit ću kako bih se raspitao mogu li nam i koliko pomoći oko izgradnje južne tribine jer s radovima na stadionu moramo nastaviti", kazao nam je Hodžić.


Šta znaju legendde, Miske ih natjerao da ovo kažu :lol:
Dobili petobanku ko i ti :D
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
dell21
Postovi: 2340
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 06, 2017 10:46 pm

U subotu uzeti prvo mjesto i ne puštati do kraja.
 
Dr. Adzem
Postovi: 2157
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:27 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 06, 2017 10:47 pm

imali sta novo u fan shop?
Cuva Bog Zelju svog!

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 190 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija