• 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 16
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Opste diskusije/ - Tipovanje

čet jun 21, 2018 10:28 am

Ma to i jest problem. Sampaoli voli ratnike, ovdje ih nema.
Sam je kriv, glumi nesto s kojekakvim Mezama. Sto se Icardija tice to donekle i mogu opravdat jer onakvi supci nisu dobri za atmosferu ali ni ovo sad nije ni blizu te neke dobre atmosfere.

Stvari su postavljene da i igraci i navijaci ocekuju sve od Messija. To je isto kao na basketu, terminu kad imas nekog "profesionalca" koji se tako postavi i onda i ti samo njemu dodajes, ne smijes driblat i radit ono sto inace radis. Ne znam, skroz je pogresno. Nije Argentina Iran pa da niko ne zna lopte pa da se samo u Messija gleda. Rasteretite ga, tako ce i on biti bolji, opasniji, imaju fine igrace koji mogu rjesavati duele, meceve. Ali jok, oni svi kao da lopte ne znaju sutnuti, samo se Messi trazi.

Sto se tice Maradone i tog prijasnjeg vremena. Upravu si da se sad nema toliko emocija, ali Messi izjavi da bi sve dao da osvoji s Argentinom, znaci stalo mu je, nije da nije. Ali navijaci kao i kod nas ovdje, zive u tom proslom vremenu. Ni ovdje niko nece reci da je sad neki igrac bolji od nekog prije. Sve legende u svim nacijama su "iz proslog vremena".
A nekim ljudima, igracima i okolnosti se poklope pa lakse udju u legende, kao npr.to za Maradonu. Veliki igrac, stvari se bas tad tako poklopile. Moras i srece imati, ili je to nagrada od Boga pa tako velike igrace prate i velike stvari.

Messi ce za mene biti najbolji kojeg sam gledao ikad, ali mi je zao sto zbog gluposti nece moci s Arg.uzeti SP.
 
Avatar
Pompey
Postovi: 2286
Pridružen/a: uto feb 14, 2017 11:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: Opste diskusije/ - Tipovanje

čet jun 21, 2018 11:48 am

Ma znam da je on to izjavio, ali ja to uopste ne vidim na njemu. Ne vidim mu na licu tu neku zelju kao npr. u Barci.

To si u pravu. Sve legende postanu legende tek kad okace kopacke o klin. Dok igraju oni nisu legende vec samo igraci mada ima izuzetaka. Eto Messi je prvi izuzetak u Barci. Sta je drugo nego legenda, ovo su zlatne godine kluba a on je glavni igrac. Ima tu dosta igraca koji su ili su bile legende svojih klubova dok su igrali. Isto je i sa nacijama. Ronaldo Nazario je bio legenda Brazila i za vrijeme igranja. Mozda ne najveca, jer to je njima Pele, ali vrlo vazan igrac kojeg su navijaci voljeli i obozavali i smatrali legendom.
Sto se tice nas, mnogi nasi jos ne shvataju kolika je legenda bh. fudbala Dzeko, ali polahko, svatice kada nam jedina varijanta u napadu budu Kodro il Hodzic. Svaka cast njima obojici, ali ljudi su naspram Edina nista.

Da li je za mene Messi najbolji kojeg sam gledao? Ne znam..., pa mozda i jest. Momak ima jednostavno sve sto fudbaler treba imati, ali mislim da se do sad dalo zakljuciti da vise preferiram Ronalda kao igraca.
Ne znam, mozda sam u krivu, ali imam osjecaj da kada bi sad stavio Ronalda u Zelju da bi ovaj cuda radio kao i do sad.
S druge strane kada bi stavio Messija, mislim da bi prica bila kako on u Zelji nema s kim igrati. Rekoh, mozda ovo sto ja pricam nema nikakvog smsla, ali ja sam do sad takav dojam stekao.

Jednostavno, mislim da je vrlo tesko reci i odrediti ko je bolji. Na kraju se to svede na onu ko koga vise voli, tj. ko koga vise simpatise.
Pa imas npr. 90% navijaca/simpatizera ManUniteda koji ce reci CR bolji i 100% Realovaca koji ce imati isto misljenje.
S druge strane Katalonci... Rekoh, na kraju se to svede da je bolji onaj koji ti je nekako drazi, simpaticniji :)
Nije to, nije to...
Čuva Bog Želju svog...
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Opste diskusije/ - Tipovanje

čet jun 21, 2018 12:48 pm

Pa dobro, ja bas mislim drugacije. Da Ronaldo zivi od ostatka ekipe, a da Barca zivi od Messijeve igre.
Real je osvojio LP da Ronaldo nije dodirnuo loptu u polufinalu i finalu, dok Barca to ne bi mogla bez Messija.
Ne mogu se bas sjetiti kad je Ronaldo ono nesto sebi iskreirao i zabio iz solo prodora. Ne kazem ja, on je za mene najbolji napadac trenutno, frajer trpa kao niko, al mislim da dosta svi igraju za njeg a on to posprema sto on pripreme. Dok Messi mora pripremiti ( sto govori broj asistencija ), a mora i zabiti.
Ne znam, moje je ovo misljenje bas kao i ti sto imas.

A upravu si sto se tice toga. Zavisi sta ko voli. Neko voli trpanje, neko voli magiju dodavanja, soloprodora. Pa na osnovu toga se bira ko je bolji. :D
 
Avatar
Pompey
Postovi: 2286
Pridružen/a: uto feb 14, 2017 11:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: Opste diskusije/ - Tipovanje

čet jun 21, 2018 1:23 pm

Ja kazem odmah u startu, mozda sve ovo sto pricam nema veze s vezom.
Ronalda stizu godine, i to se osjeti. Ronaldo nema ni upola talenta kojeg ima Messi, zato ni on vise ne igra sto je prije igrao vec postaje samo napadac, a hvala Bogu masina je za golove tako da se ne osjete toliko te godine. Sve zasluge idu jednom covjeku za to. Zidane nije mogao u bolji vakat doci jer cisto sumnjam da bi bilo koji drugi trener ucinio ono sto je Zidane ucinio, tj. pomjerio Ronalda u sami vrh napada. Posljednje 2 sezone Ronaldo igra tako, a Zizou mu je odlicno dozirao i minutazu i ovaj je to prihvatio. Isprva mozda i ne sa zadovoljstvom, bilo je onih trenutaka kada je Ronaldo bio ljut na njega, ali je na kraju i on shvatio da mora mijenjati ulogu u ekipi i nacin na koji igra, jer njegovo tijelo vise fizicki ne moze podnijeti napore kao prije pet, sest godina. I dalje se radi o jednoj masini, ali je on sada samo masina za golove bez nekih prodora, driblinga i sprinteva.
Sa druge strane imas Messija koji moze izgubiti samo brzinu, dribling nikako jer ono je urodjeno. Njegov "dribling bez driblinga"(dribling koji to nije :lol: ), ona njegova varka, trzaj kojom izbaci tri igraca odjednom je prirodni talenat. Ne mozes nauciti ono onako izvoditi iz utakmice u utakmicu, i on to nikad nece izgubiti.
Zato su oni dva potpuno razlicita tipa igraca i to se tek sada najbolje vidi. Na kraju se sve to svede na to koga vise volis, ili mozda mrzis.

A ni ja ne govorim sad za ovog Ronalda, vec za onog Ronalda iz primea, kada je bio krilo. Prije bih njega npr. u Zelju nego Messija iz razloga koje sam naveo maloprije.
Nije to, nije to...
Čuva Bog Želju svog...
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Opste diskusije/ - Tipovanje

čet jun 21, 2018 1:56 pm

Ja bi Zubu da kako kloniraju.
Zbog njega sam zavolio fudbal.
 
Avatar
Pompey
Postovi: 2286
Pridružen/a: uto feb 14, 2017 11:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: Opste diskusije/ - Tipovanje

čet jun 21, 2018 2:00 pm

A realno ko nije. Ne postoji dijete(znaci mi koji smo se rodili u tom periodu oko rata) koje se nije furalo na njega. Vrati se frajer poslije operacije i nastavi ko da nista nije bilo, a svi mislili da ce zavrsiti karijeru, jednostavno Il Fenomeno.
Poslije njega ne da Brazil nije imao dostojnu devetku, nego nije imao nikakvu devetku.
Nije to, nije to...
Čuva Bog Želju svog...
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Opste diskusije/ - Tipovanje

čet jun 21, 2018 3:50 pm

Pompey je napisao/la:
čet jun 21, 2018 2:00 pm
A realno ko nije. Ne postoji dijete(znaci mi koji smo se rodili u tom periodu oko rata) koje se nije furalo na njega. Vrati se frajer poslije operacije i nastavi ko da nista nije bilo, a svi mislili da ce zavrsiti karijeru, jednostavno Il Fenomeno.
Poslije njega ne da Brazil nije imao dostojnu devetku, nego nije imao nikakvu devetku.
Bas tako.
Prvenstvo, a mi preko ljeta pravili kucu i jos nije namjestaj unesen a finale protiv Njemacke. Ja tek zavrsio 1. razred, TV na podu ja ispred TV-a legao potrbuske i gledao Zubu bez miganja :D
Eh ...
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: Opste diskusije/ - Tipovanje

čet jun 21, 2018 10:36 pm

Moze li se sutra za Srbija-Svicarska tipovati vise od pet kartona ? :D
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Tema Autor/ica
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: Opste diskusije/ - Tipovanje

čet jun 21, 2018 10:37 pm

:D
Željezničar ante portas !
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Opste diskusije/ - Tipovanje

pet jun 22, 2018 8:09 am

Albanija
0.2
Xhaka :lol: :lol:
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Opste diskusije/ - Tipovanje

pet jun 22, 2018 8:09 am

A raja ce hladno popusiti ga na kartonima kad fifa izmanipulise sudije...
 
KLIS
Postovi: 535
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 1:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Opste diskusije/ - Tipovanje

pet jun 22, 2018 8:10 pm

Mitrovićuuu
...bodreni uvijek od vjernih navijača, za Želju časno borimo se mi...

SAVEZ NAPOLJE!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Tema Autor/ica
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: Opste diskusije/ - Tipovanje

pet jun 22, 2018 10:44 pm

Čestitke Kospicaru, Sir Alexu, samo_plavo, jovanu i meni na maksimumu :D

Čestitke i novom lideru :D
Željezničar ante portas !
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Tema Autor/ica
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: Opste diskusije/ - Tipovanje

pet jun 22, 2018 11:03 pm

Nesto ste se usutili :kafa:
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Pompey
Postovi: 2286
Pridružen/a: uto feb 14, 2017 11:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: Opste diskusije/ - Tipovanje

pet jun 22, 2018 11:11 pm

Nakon sto sam vidio da skoro pa niko nije odigrao kec na Srbiju, osim Larsa i mozda jos nekog, nisam mogao a da ne probam svima u kontru.
Riskirao sam, ali ne prodje. :D

Krstajic futavac se lafo povuce, a u prvih 15 minuta ih je mogao zavrsiti. Uvaliti im jos jedan i gotovo.
Nije to, nije to...
Čuva Bog Želju svog...
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Opste diskusije/ - Tipovanje

pet jun 22, 2018 11:19 pm

Ma da se on zatvorio fino i dobio bi mec, a ne ovako glupo.

Nek su ih braca Albanci satrali. :D
 
Avatar
amar92
Postovi: 1604
Pridružen/a: čet jan 26, 2017 5:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Opste diskusije/ - Tipovanje

pet jun 22, 2018 11:20 pm

Kako sam se sjebao, zaboravio tipovati. Mislio staviti 1:1 Mitrovic, tako da odose boda ali hajd, zabi ga Šaćir pa mi je lakse odmah bilo. Da sam izgubio 10 bodova objesio bih se :D


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Avatar
Rigel
Postovi: 115
Pridružen/a: pet dec 01, 2017 12:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Opste diskusije/ - Tipovanje

sub jun 23, 2018 7:59 am

Jest da sam trebao dobiti 10 bodova sinoc... Ali citati portale i gledati cetnike kako placu. Neprocjenjivo!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Opste diskusije/ - Tipovanje

sub jun 23, 2018 9:18 am

Nabijem ja nase ljudi i ovaj nas podcjenjivacki mentalitet. Mi sami sebe podcjenjujemo. Jebla vas Hrvatska i javna podrska njima.
 
Avatar
Pompey
Postovi: 2286
Pridružen/a: uto feb 14, 2017 11:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: Opste diskusije/ - Tipovanje

sub jun 23, 2018 9:56 am

Sta bi @Leone?
Nije to, nije to...
Čuva Bog Želju svog...
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 16

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija