alombardo
Postovi: 985
Pridružen/a: pet sep 02, 2016 9:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Velež

čet jan 26, 2017 9:33 pm

rodjenisa je napisao/la:
čet jan 26, 2017 8:44 am
Omar500 je napisao/la:
čet jan 26, 2017 1:02 am
Radujem se generalnoj probi protiv Veleza u februaru. :palacgore:

Nova uprava Veleza od samog starta radi strasan posao! Uopste me ne iznenadjuju ovi planovi za stadion i nadam se da ce se ovo sa makete ispuniti do ulaska u PL, jer to Velez i zasluzuje. Odlicno se usminkao do sada stadion, ona centralna tribina je dosla sebi i tek se nazire kako ce odlicno izgledati sa krovom i stolicama, te uradjenim prostorima i svlacionicama ispod iste. Kakvi su planovi u daljoj buducnosti za RA tribinu?

Naprijed Rodjeni!

:palacgore: hvala drug na lijepim riječima i podršci.
Kao što si rekao, ova uprava je od dolaska na čelo kluba zasukala rukave i radi vrhunski posao. Ide se po prioritetima, prvo smo dogovorili neki reprogram dugovanja prema savezu jer nam je prietilo izbacivanje iz lige zbog nekog ranijeg duga, taj se dogovor ispoštovao i onda su počele stizati na naplatu tužbe redom igrača i trenera koji su ranije bili angažovani . Omča oko vrata nam je skinuta onog momemnta kad smo isposlovali reprogram duga prema trenerskom dvojcu Bratić- Dzafić iz 2012-13 sezone. Njima smo bukvalno u roku jednog dana prebacili cca 48 000 km a ostatak dogovorili na 36 rata. U ukupnom zbiru su nas koštali cca 240 000 km, Nesavjesno upravljanje bivših uprava ili operativaca u istim nas je zamalo koštalo gašenja a što se to hvala bogu nije desilo možemo biti zahvalni postojećoj garnituri na čelu kluba. I Dzelo nas je uzeo, ali eto on je imao bar malo osjećaja i obraza te nam je oprostio cca 20 000 km i dobio jednokratno 12 000.

Radovi koji su započeti na infrastrukturi stadiona trebaju rezultirati svim ispiunjenim uvjetima za UEFA licencu , nisam siguran do kad ali pretpostavljam do 22-ge i stogodošnjice kluba. Maketa koju ste mogli vidjeti ovdje predviđa onakav izgled stadiona za godinu dana. Ono nije krajnji cilj, radi se o jednoj fazi rekonstrukcije. Postoje male nedoumice oko one makete jer smo nedavno informisani od strane predsjednika Hasića da je projekat spajanja VIP tribine i centralne, u završnoj fazi. Na maketi se može vidjeti da je taj prostor predviđen za hitne službe ( vatrogasci, hp ) a da se tribina širi na drugu stranu, prema predionici. Vidjećemo za koji dan šta se to desilo, možda su izmjenjeni planovi. Inače FK Velež je prije nekog vremena dobio na korištenje dodatnih 15 metara zemljišta prema predionici duž cijelog stadiona završno sa magistralnim putem M17. Taj prostor se počeo ograđivati zidanjem te ćemo na taj način dobiti jasno izražene konture našeg prostora u kompletnom kompleksu stadiona. Jučer je krenula demontaža objekta iza VIP tribine ( taj prostor je bio vešeraj i nedavno je zapaljen od strane nepoznatih počinilaca) jer smeta izgradnji tribine koja će se u konačnici spojiti sa novom prema predionici. Opet ta nova koja bi trebala imati sve sadržaje , kako se može čuti počinje sa gradnjom iduće godine. Vidjećemo šta će na kraju biti od svega toga.

RA tribina, za nju se teško dolazi do pouzdanih informacija, još ljetos je bila priča da će se dizati na nivo dedare i to na naćin da bude dupla tribina. Znači trebalo je da se stražnjim djelom okrene prema pomoćnom terenu ( neko naopako slovo V) Lično sam od jednog našeg čelnika dobio tu informaciju, međutim očigledno se odustalo od te ideje. Inače bi se vjerujem uskoro trebala postaviti montažna tribina na pomoćni kako sam čuo kapaciteta 250 stolica.

Mi navijači Veleža konačno živimo san, konačno smo dobili ono što nam je falilo ovih dvadesetak godina, ljude voljne i motivirane da nam klub vrate na mjesto gdje svi želimo, u vrh bh fudbala. Tamo smo bili dugo vremena prije tamo se želimo opet vratiti. Uporedo sa infrastrukturnim radovima klub polako slaže igrački kadar koji će nam omogućiti opstanak ove a napad na prvo mjesto iduće godine. Između ostalih pojačanja doveli smo 2 brazilca i jednog kolumbijca i kako čujem biće pravo otkriće za naš klub.

Ko pročita ovaj post, hvala mu i neka halali na dužini, ali ja jednostavno o ovim stvarima mogu pisati neprekidno, toliko sam sretan i pomno pratim dešavanja i slijedeće poteze. Uživanje je ovih dana biti Rođeni, meni je istina taj osjećaj poznat dugo, dugo ali eto ipak ljudi vole uspjeh pa se nadam da će ove pozitivne promjene pokrenuti armiju Veležovih navijača bez kojih inače ništa ne bi imalo smisla. Nadam se da uskoro dolazi ta sinergija klub- navijači te da ćemo ponuditi bh fudbalu pravo osvježenje i svojim radom ga podići na nivo više. Živili.
Ma kako predugo redovno nam pisi novosti iz veleza, ljudi poput hasica i misimovica vracaju nadu u fudbal BiH.
 
Avatar
rodjenisa
Postovi: 82
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:41 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Velež

ned jan 29, 2017 8:38 am

Odigrasmo jučer i treću po redu utakmicu u ovom pripremnom dijelu. Nakon Olimpika i Viteza dođe red i na Sarajevo, ekipa koja pretenduje na sam vrh PL i koja realno do sad najjača provjera. Igra naših Rođenih je bila više nego ok, potpuno ravnopravno prvo poluvrijeme u kojem su obje ekipe igrale u najjačim postavama. Čak se zadnjih desetak minuta prvog poluvremena igrala prava viktorija pred golom Sarajeva i pravo je čudo da nisu primili gol u tom periodu. Trkački smo bili ako ne bolji, onda barem ravnopravni tokom cijele utakmice. Drugo poluvrijeme je igrala naša druga postava i tada je tempo opao jer su i protivnici dosta izrotirali.

Sve ukupni dojam je dobar, Velež sa onakvom igrom i pristupom izgleda odlično za drugi razred bh fudbala i realno očekujemo da izađemo iz zone ispadanja u par prvih kola nastavka prvenstva. I sam Ibro Rahimić je poslije utakmice izjavio da je zadovoljan s tim što ima puno prostora za napredak. Novi igrači su se svi od reda pokazali kao pojačanja ali nećemo letiti u visine , pred nama je puno posla i daleko smo mi od zelene grane. Međutim jako smo motivisani i spremni za dane koji dolaze i vjerujemo u potpuno ozdravljenje našeg kluba a kad to dočekamo onda nema sumnje i u bolje rezultate.
Forza Velež i nema povratka...
Volim te mama, al' ne kao Velež
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Velež

uto feb 14, 2017 11:13 am

Kako će uskoro izgledati stadion u Vrapčićima

Pročitajte više na: http://sport1.ba/nize-lige-bih/kako-ce- ... cima/75993

:palacgore:
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
rodjenisa
Postovi: 82
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:41 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Velež

uto feb 14, 2017 12:39 pm

Hurmasica je napisao/la:
uto feb 14, 2017 11:13 am
Kako će uskoro izgledati stadion u Vrapčićima

Pročitajte više na: http://sport1.ba/nize-lige-bih/kako-ce- ... cima/75993

:palacgore:

Hvala portalu što prati dešavanja kod nas :palacgore:

Evo jutros se klub zvanično oglasio povodom ovog pitanja i jasno je da su krenuli radovi na modernizaciji stadiona. Kako sam jutros saznao rekonstrukcija će se vršiti u 3 faze i to

1 faza- proširenje VIP tribine na obje strane, s tim da se prema predionici širi do korner zastavice a prema dedari nekoliko metara i tamo će biti ostavljen prostor za dežurne službe koje obezbjeđuju utakmice. U ovoj fazi se predviđa nakon proširenja postavljanje krova i na ovu tribinu i na centralnu a nakon toga idu stolice. Kako čujem predviđeno je cca 4000 sjedećih mjesta.

2 faza- predviđa već od jeseni izgradnju tribine prema predionici, tj nasuprot centralne i ona će vjerovatno imati sadržaje koje zahtjeva UEFA licenca. Biće najveće samim tim i najskuplja tribina. Nezvanično info od jutros, predviđena mogućnost kupovine desetogodišnjih ulaznica, po ugledu na Željezničarevu akciju.

3 faza- rekonstrukcija RA tribine

Uz sve ovo treba dodati plan za postavljanje reflektora koji će biti obavezni za sve klubove od sezone 18/19. Nemam pouzdanih informacija kad će ici postavljanje ali sam siguran da ćemo na vrijeme obezbjediti sve potrebne uslove.
Volim te mama, al' ne kao Velež
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Velež

uto feb 14, 2017 4:19 pm

rodjenisa je napisao/la:
uto feb 14, 2017 12:39 pm
Hurmasica je napisao/la:
uto feb 14, 2017 11:13 am
Kako će uskoro izgledati stadion u Vrapčićima

Pročitajte više na: http://sport1.ba/nize-lige-bih/kako-ce- ... cima/75993

:palacgore:

Hvala portalu što prati dešavanja kod nas :palacgore:

Evo jutros se klub zvanično oglasio povodom ovog pitanja i jasno je da su krenuli radovi na modernizaciji stadiona. Kako sam jutros saznao rekonstrukcija će se vršiti u 3 faze i to

1 faza- proširenje VIP tribine na obje strane, s tim da se prema predionici širi do korner zastavice a prema dedari nekoliko metara i tamo će biti ostavljen prostor za dežurne službe koje obezbjeđuju utakmice. U ovoj fazi se predviđa nakon proširenja postavljanje krova i na ovu tribinu i na centralnu a nakon toga idu stolice. Kako čujem predviđeno je cca 4000 sjedećih mjesta.

2 faza- predviđa već od jeseni izgradnju tribine prema predionici, tj nasuprot centralne i ona će vjerovatno imati sadržaje koje zahtjeva UEFA licenca. Biće najveće samim tim i najskuplja tribina. Nezvanično info od jutros, predviđena mogućnost kupovine desetogodišnjih ulaznica, po ugledu na Željezničarevu akciju.

3 faza- rekonstrukcija RA tribine

Uz sve ovo treba dodati plan za postavljanje reflektora koji će biti obavezni za sve klubove od sezone 18/19. Nemam pouzdanih informacija kad će ici postavljanje ali sam siguran da ćemo na vrijeme obezbjediti sve potrebne uslove.
Odlično :palacgore:

Nego da te pitam, da li je u planu vraćanje/obnavljanje Februarskog turnira za seniore? Negdje sam nekada čitao o toj ideji ali da me ubiješ ne mogu sada naći to. Mislim da bi to bila odlična stvar.
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
rodjenisa
Postovi: 82
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:41 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Velež

uto feb 14, 2017 5:36 pm

08.01 ove godine smo imali skupštinu našeg UGMR i na njoj je gost bio naš predsjednik kluba Sudo Hasić. Odgovarao je na mnoga pitanja nas navijača a bukvalno prvo pitanje je bilo oko povratka februarskog turnira. Kazao je da će se o turniru razmišljati nakon što sve stvari u Veležu dovedu u red. Također je rekao da nema ništa protiv te ideje ali da principijelno nećemo ništa dirati što nema direktne veze sa oporavkom kluba. Mogu ga i shvatiti, iako onako laički razmišljam šta mu smeta uporedo praviti turnir i dizati klub. Velež je bio klinički mrtav prije dolaska ove garniture ljudi u upravu i danas oni daju svoje novce, troše svoje vrijeme, energiju, veze itd za rehabilitaciju kluba, jbg imaju pravo da raspolažu i organizuju kako misle da je najbolje. A zasad im sve ide u prilog, uradili su za ovih 6 mjeseci jako mnogo i dalje nezaustavljivo napreduju. Ja mislim da nije dan prošao od kraja polusezone a da bar jedan ekser nisu zakucali na stadionskom kompleksu.
Idemo bukvalno od nule , rješavamo goruće probleme a istovremeno radimo planski na razvoju kluba u svim segmentima.
Volim te mama, al' ne kao Velež
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Velež

sub feb 18, 2017 5:57 pm

Fino ste odigrali danas Rođeni, puno sreće u nastavku prvenstva. Sa ovom ekipom moći ćete napraviti iskorak ka boljem sigurno :bih:
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
rodjenisa
Postovi: 82
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:41 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Velež

sub feb 18, 2017 11:22 pm

Utakmica igrana u teškim uslovima, ali mislim da manje više svi možemo biti zadovoljni, izuzmemo li povredu Dine Ćemalovića ( srećom nema nikakvog loma ali je večeras na štakama i sutra ide na detaljne pretrage). Željo pokazao zašto je legitiman kandidat za sam vrh a mi opet moramo biti zadovoljni da smo dobar dio utakmice bili ravnopravan protivnik. Ipak je kod nas sve friško, Ibro ima tešku zadaću ali mislim da smo na dobrom putu i da če ovo s čim raspolažemo biti dovoljno za ostvarivanje ovosezonskog cilja. Ekipa u kojoj je najstariji igrač 26 godina a većina mladići od 18-21 godine , današnji Velež , napravi dvije dobre prilike i ne dozvoli renomiranom protivniku više od 3 šanse, moramo biti zadovoljni.

Želji sretno u nastavku prvenstva, a mi čemo svojim putem istina težim ali sigurno jedinim ispravnim. Sve po redu, vračanje dugova, infrastruktura, mlad i potentan sastav, odličan stručnjak i izuzetno motivirana i stabilna uprava. Forzza Velež ljubavi moja
Volim te mama, al' ne kao Velež
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Velež

ned feb 19, 2017 12:35 am

Sretno Rodjeni, dobro ovo izgleda kod vas da budem iskren. Jako sam pozitivno iznenadjen. Nadam se da decko sto je izasao zbog povrede pred kraj nije teze povrijedjen. Nesmotren potez naseg mladog stopera.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Velež

pet mar 03, 2017 4:50 pm

Rođeni sretno sutra :palacgore:
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Velež

pon mar 13, 2017 10:54 pm

Ima li kakvih novosti Rođeni? Pobjeda u Bihaću zlata vrijedna, a dokle se došlo sa radovima na stadionu? :)
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Velež

sub apr 01, 2017 3:49 pm

Red Army, sretan rođendan! :bih:
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
Nicaragua
Postovi: 90
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:41 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Velež

sri apr 05, 2017 10:10 am

Hurmasica je napisao/la:
sub apr 01, 2017 3:49 pm
Red Army, sretan rođendan! :bih:
Hvala brato. Nisam odavno bio na ovom forumu. Pozdrav za tebe storma ajzeu i svu plavu raju i cestitke na tribini i svemu sto se desava u Zelji. Nadati se nasem povratku iduce sezone pa da bacamo lopte ko uvijek sto smo. Neka se ne ljute neki ali smijesno gledati neke krupe mladosti viteze i pm. Sretno vam danas i sve do titule
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Velež

sri apr 05, 2017 2:36 pm

Nicaragua je napisao/la:
sri apr 05, 2017 10:10 am
Hurmasica je napisao/la:
sub apr 01, 2017 3:49 pm
Red Army, sretan rođendan! :bih:
Hvala brato. Nisam odavno bio na ovom forumu. Pozdrav za tebe storma ajzeu i svu plavu raju i cestitke na tribini i svemu sto se desava u Zelji. Nadati se nasem povratku iduce sezone pa da bacamo lopte ko uvijek sto smo. Neka se ne ljute neki ali smijesno gledati neke krupe mladosti viteze i pm. Sretno vam danas i sve do titule
Navrati češće da bacimo šuplju :D. Hvala na lijepim željama, sretno i vama!
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5846
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Velež

sub apr 22, 2017 1:28 pm

Pozdrav rođeni, prolazim neki dan s autom i stanem malo da obiđem stadion, stvarno lijepo izgleda i brzo se napreduje i sa novom tribinom, sve pohvale. Samo me zanima hoće li veliki parking još malo srediti, odnosno hoće li se asfaltirati i ograditi uskoro, a interesuje me takođe s obzirom da sam vidio da neki trotoar prave, hoće li isti ići skroz do uže gradske jezgre, mislim da je to stvarno prioritet, jer prilaz Vrapčićima je katastrofa tj nije moguć bez prevoznih sredstava, a na tribinama je najviše djece i mladih, a isti nemaju mogućnost da dolaze na utakmice autima, mora se tu napraviti trotoar s obje strane kako bi svi mogli bezbjedno pješke lagano na utakmicu. i još nešto, nisam bio par godina u Mostaru na utakmici, ali kako se sjećam prije je bila neka kuća ispred stadiona, a sad je stadion odma tu vidljiv sa ulice, ili se nešto rušilo ili sam zaboravio kako je bilo, uglavnom još jednom sve pohvale za radove, za koju godinu biće to jedan lijepi mali engleski stadion.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Velež

pet maj 05, 2017 11:12 am

Nicaragua je napisao/la:
sri apr 05, 2017 10:10 am
Hurmasica je napisao/la:
sub apr 01, 2017 3:49 pm
Red Army, sretan rođendan! :bih:
Hvala brato. Nisam odavno bio na ovom forumu. Pozdrav za tebe storma ajzeu i svu plavu raju i cestitke na tribini i svemu sto se desava u Zelji. Nadati se nasem povratku iduce sezone pa da bacamo lopte ko uvijek sto smo. Neka se ne ljute neki ali smijesno gledati neke krupe mladosti viteze i pm. Sretno vam danas i sve do titule
Zivio! Hajde i vi da se vratite, pa da igramo kako treba ove derbije. Pisi cesce, prati se i Velez ovdje.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
RA81.
Postovi: 43
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Velež

uto maj 16, 2017 1:09 pm

Užasna igra protiv Čapljine ( 1:0 ), kriminalna, pickasta, nema riječi kojom se može opisati. Bez šuta na go, nismo prišli njihovom golu za 90 minuta, sramotno. Ni oni nisu ništa bolji, sudija na njihovoj strani, poslat sa zadatkom, a mi ne možemo bit gori. Drugi poraz ove polusezone, prvi bio od Budućnosti 3:0, na gosotvanju ovo porljeće smo uzeli 7 bodova, računajući Novi Travnik 0-3. 9 smo za sada, izvukli smo se nakon jesenjeg dijela gdje smo završli na predzadnjem mjestu sa 13 bodova. Poslije 26 kola imamo 36 boodova. Strašan napredak zahvaljujući Ibri Rahmiću i nama navijačima koji smo i kad nije išlo gurali ekipu. Još 4 kola, slljedeća tekma protiv Seme kući, igramo bez 3 važna igrača, dva stoopera, ne znam kako će završiti. Nadam se pobjedi i to moraju ostvariti pa kako god. Između nas, Goražda i Jedinstva se vodi borba za opstanak.
I u vatru i u dim i u pakao za njim... 1922X1981
MOSTAR U SRCU VELEŽ DO GROBA!!!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Velež

sri maj 17, 2017 12:48 am

Piši češće :)
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3878
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Velež

sri maj 17, 2017 5:23 pm

Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
Avatar
RA81.
Postovi: 43
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Velež

čet maj 18, 2017 10:35 pm

Pozdrav za plavi dio Sarajeva. U subotu nas očekuje najvažnija tekma, sa 3 boda osiguravamo 90% opstanak. Atmosfera u timu nije obećavajuća.
Oko infrastrukture se radi, ne posustaje uprava, fan shop uskoro gotov, dio VIP tribine isto tako, izbili su se stubovi za krov na toj tribini, tako Da bi do septembra trebali imati natkrivene obe tribine.
Samo da opstanemo!
I u vatru i u dim i u pakao za njim... 1922X1981
MOSTAR U SRCU VELEŽ DO GROBA!!!

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 13 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija