• 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 18
 
Avatar
rodjenisa
Postovi: 82
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:41 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Velež

ned avg 07, 2016 11:12 pm

LARS1921 je napisao/la:[video]https://www.youtube.com/watch?v=zNQT3lW3zhU[/video]

Proširi tamo na forumu :P
Kakav si kralj majstore :palacgore:
Volim te mama, al' ne kao Velež
 
baudelaire
Postovi: 69
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Velež

uto avg 09, 2016 10:48 pm

Ima li ovdje neko od Mostaraca ko je malo upućeniji? Da li je Zijo Tojaga bio prevarant kao ostali ljudi u Veležu u tom periodu ili je stvarno htio nešto promijeniti? Hvala :D
 
Avatar
rodjenisa
Postovi: 82
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:41 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Velež

sub avg 13, 2016 8:08 am

Danas očekujemo prvu pobjedu u ovoj sezoni što bi nakon remija u prvom kolu na teškom gostovanju u Travniku predstavljalo dobar start rođenih.Pobjedu u jednoj zvaničnoj utakmici čekamo nevjerovatnih 10 i po mjeseci, zadnju smo ostvarili lani u Zvorniku 27.09 protiv Drine.Zasigurno najteži period u našoj historiji dugoj 94 godine.
Vjerujem da je taj neslavni niz iza nas i da se više nikada neće ponoviti. Takva očekivanja su gledano iz današnje perspektive sasvim realna i ne samo to nego se s razlogom nadamo da dolaze bolji dani. Novi UO radi bez prestanka i više su oni uradili za ovih dvadesetak dana nego mnoge prošle uprave zajedno.Teren na stadionu je doveden u izvrsno stanje, neka oprema neophodna za funkionisanje kluba je kupljenja i instalirana, te je u pogonu.Pomoćni teren sa umjetnom travom je u završnoj fazi izrade, zanči komletan sa svim potrebnim sadržajem. Na glavnu tribinu se uskoro postavljaju nove stolice, vjerovatno već slijedeću domaću utakmicu će mo imati nove stolice.Pokrenuta je nakon dugo vremena i uplata članskih karti za navijače a veoma brzo se otvara fan šop.
Na sve ovo treba spomenuti i otplatu jednog djela duga koji uopšte nije mali a bez koje nebismo ni krenuli u sezonu. Mi rođeni nakon dugo vremena imamo pravo biti optimisti i sad nam treba malo strpljenja da se i sportski aspekt počne uređivati a po nekim najavama tu bismo mogli najviše uživati.
Forza Velež ljubavi moja
Volim te mama, al' ne kao Velež
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Velež

sub avg 13, 2016 8:14 am

Danas prenos na City TV od 17:30. Sretno :)
 
Avatar
rodjenisa
Postovi: 82
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:41 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Velež

sub avg 13, 2016 8:18 am

LARS1921 je napisao/la:Danas prenos na City TV od 17:30. Sretno :)
:palacgore: da, da, zaboravio sam to pomenuti. Čak mislim da smo s njima dogovorili saradnju i da će prenosti sve domaće tekme. I hvala @ LARS1921
Volim te mama, al' ne kao Velež
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Velež

sub avg 13, 2016 8:20 am

Ništa, a postaviću ja i na yt snimak kad meni stigne, a ako vam trebaju još neki snimci iz prijašnjih sezona javite, što imam poslat ću vam
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Velež

sub avg 13, 2016 9:24 am

Sretno rođeni.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Velež

sub avg 13, 2016 1:55 pm

Idemo rodjeni po pobjedu danas :)
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
Kapiten
Postovi: 2011
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:31 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Velež

ned avg 14, 2016 10:58 am

Dobili ste vi odlicnog igraca u Ajkunicu ... Meni je jako zao sto nije potpisao za nas. Nadam se da ce pruzati odlicne partije u vasem dresu pa nek se vrati kod nas nekada :D
[url=http://drugstore-onlinecatalog.com/]drugstore-onlinecatalog.com[/url]
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Velež

pon avg 15, 2016 9:24 pm

 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Velež

uto avg 16, 2016 10:12 pm

Vidim Rođeni polako i vi rješavate ove infrastrukturne probleme. Radi se pomoćni teren, neka i treba. Nadam se da ćete uskoro riješiti i sve druge probleme oko kluba i konačno se malo stabilizovati. Nakon toga će doći i sportski rezultat i ja se nadam što skoriji povratak u Premijer ligu. Pozdrav za Raju! :palacgore:
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23653
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Velež

sri avg 17, 2016 1:18 am

Pozdrav pravoj Raji! Hajde Velez, vidim neke pozitivne pomake. @Pastrmko, kakva je situacija?
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
rodjenisa
Postovi: 82
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:41 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Velež

pet avg 19, 2016 2:40 pm

Evo, nama nam pastrmke brata duži period ovdje ( valjda čehinje i holanđanke ugošćuje po Mostaru :P ), pa da napišem koju rečenicu, a ujedno se zahvalim plavoj raji na podršci :palacgore:
Kao što je poznato u prošlom kolu nismo uspjeli kao domaćini pobjediti Jedinstvo, bilo je šansi, imali smo inicijativu večim djelom utakmice ali ipak je nismo krunisali. Kako sam i najavljivao naš najveći problem je totalna fizička nesprema a također i dosta mlad i neiskusan kadar. Svakako bih volio vidjeti malo jači tim ali smo zaista odmah na početku dobili instrukcije da se ne nadamo previše u ovoj sezoni što se tiče rezultata. S obzirom da sam jedan od onih koji su pomno pratili i doživljavali sva dešavanja u Veležu zadnju godinu moram biti zadovoljan sa dosad urađenim. Naime nakon "kliničke smrti" pokrenut je proces totalne rehabilitacije i oporavka. Zaista gotovo neprekidno stižu vjesti oko saniranja lošeg stanja nastalog neradom i nebrigom mnogih predhonih uprava. Najviše se to osjeti u pogledu saniranja dugova i infrastrukture, ali i namjere da se ustroji jedan ozbiljan i zdrav sportski kolektiv. Ugovori sa svim igračima su potpisani i apsolutno se poštuju, igrači imaju jasne smjernice u kojima se moraju kretati. Nakon vječnosti dočekali smo trenutak da jedan igrač bude kažnjen radi narušavanja klupske discipline. Nažalost radi se o mladom momku koji je bio na posudbi i koji je trebao tu posudbu iskoristiti da se vrati jači i soremniji u matični klub. Možda će mu ova kazna dobro doći za nastavak karijere, ako je naravno shvati i uvidi grešku koju je sam izazvao.

Sutra smo gosti u Gračanici kako kažu kod favorizovane ekipe Bratstva, tako da bi me i eventualni bod zadovoljio mada lično i ne očekujem puno. Valjda zaredamo s pobjedama na domaćem terenu i na taj način učinimo mirnom ovu stabilizirajuću sezonu i uhvatimo zalet za narednu.

I na kraju da odgovorim momku koji ima fino mišljenje o malom Ajkuniću, mislim da je u pravu jer se momak dosad pokazao kao korektan i izgleda da je shvatio da ima priliku ostvariti nešto od karijere.

Sutra pomno pratim i zbivanja na Grbavici gdje želim i očekujem da ljoŽe upiše pobjedu i na taj način obraduje masu moje raje i ponovo uhvati priključak u vrhu.
Zadnja izmjena: rodjenisa, dana/u pet avg 19, 2016 2:46 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Volim te mama, al' ne kao Velež
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Velež

pet avg 19, 2016 2:42 pm

E brate jel dolazis u Gr, da popijemo? :D
Željezničar ante portas !
 
Avatar
rodjenisa
Postovi: 82
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:41 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Velež

pet avg 19, 2016 2:48 pm

AsharaK je napisao/la:E brate jel dolazis u Gr, da popijemo? :D
Na vezi sam sa jaranom, postoji mogućnost ima još nekih detalja da rješimo. Ako krenemo sutra ti se javim ovdje pa možemo kahvenisati gore.

Pozz
Volim te mama, al' ne kao Velež
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Velež

pet avg 19, 2016 2:51 pm

Moze
Željezničar ante portas !
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Velež

sub avg 20, 2016 5:52 pm

Rodjeni, previse vam se navlaci ovde. :D
Željezničar ante portas !
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Velež

ned avg 21, 2016 2:53 am

Jel to bila neka frka robijaša i Ra ?
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Velež

sub sep 03, 2016 1:31 am

Hocel se iscupat Velez iz ove situacije?

Inace u drugom kolu kupa FBiH igraju protiv Seone u gostima.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Velež

sub sep 03, 2016 1:41 am

Ono sto sam ja skontao do sada, na pauzi ce se dovoditi neka pojacanja i strucni stab definitivno ce se morati kvalitetan dovesti. Bez toga ne moze.
Dva-tri iskusna, dobra igraca i da se ne sekira poslije za opstanak. Ovako nece moci koliko ja vidim. Ali, koliko sam ja shvatio, od ove sezone svakako ne treba ocekivati nista previse u rezultatskom smislu. Samo eto da ne dodje u pitanje opstanak, to bi malo bezveze bilo. U drugoj polusezoni vec stvarati polako ekipu za napad na PLBIH. Sve najbolje Rodjeni!
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 18

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija