Molba i novim i već postojećim korisnicima da obrate posebnu pažnju na pravila: viewtopic.php?f=45&t=70, hvala!

Moderator/ica: boccaccio

• 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12

LARS1921
Status: Online

Re: FK Velež

sri jan 11, 2017 9:26 pm

rodjenisa je napisao/la:
sri jan 11, 2017 9:04 pm
LARS1921 je napisao/la:
sri jan 11, 2017 10:10 am
Kad cete raditi platformu za kamere? Kazu ovi ako uradite radice stream

Ma ne znam bgm, znam da imamo puno nužnijih stvari od platforme na pomoćnom. Čini mi se da uprava radi baš po prioritetima, tj siguran sam. Međutim s obzirom da je kod nas za 14 Februar predviđen turnir juniora kojim se na mala vrata vraća čuveni februarski turnir povodom dana oslobođenja od fašizma grada Mostara, možda čak nešto i naprave po pitanju platforme. Možda će se nešto i prenositi sa turnira. Na turniru če učestvovati Željo, Sarajevo, Mladost DK i Velež.
Samo naprijed, ako ništa bićeneki izvještaj

AsharaK
Global Moderator
Status: Offline

čet jan 12, 2017 1:28 pm

Svaka cast rodjeni

rodjenisa

uto jan 17, 2017 7:09 pm

slika

Današnja perverzna slika sa stadiona u Vrapčićima.
Po najavama za otprilike godinu- godinu i po biće i glavni stadion u još ljepšem izdanju.
Hvala svim ovim ljudima koji tako uspješno i domaćinski rješavaju jedan po jedan problem i na taj način stvaraju preduslove da se konačno jednom za uvjek vratimo na mjesto u bh fudbalu gdje smo desetinama godina pripadali.
Volim te mama, al' ne kao Velež

Eisenbahner1921
Status: Online

uto jan 17, 2017 7:49 pm

Na prvi pogled izgleda kao kompjuterska vizuelizacija budućeg izgleda terena, a ne kao da je stvarna slika :palacgore:
SEI BELLA COME UN GOL AL 90'

Hurmasica
Moderator

uto jan 17, 2017 8:04 pm

Vidim na slikama da su lijepo sredili i onu centralnu tribinu. Još kad stolice postave bit će perfektna.
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar

rodjenisa

uto jan 17, 2017 8:37 pm

slika

Ovako je izgledao teren na kojem su trenirali mlađe kategorije našeg Veleža prije samo desetak mjeseci.

Mogao bih roman napisati o svim našim mukama i patnji, ali također i o silnoj borbi i ljubavi jednog djela navijača koja je na kraju urodila ovim pozitivnim promjenama. Teško je bilo koga imenovati ( grijeh bi bio nekoga nenamjerno izostaviti), današnju upravu kluba predvodi gospodin Šemsudin Hasić, naš nadzorni odbor sačinjavaju velika imena FK Velež, Enver Marić, Dzemo Hadziabdić i Duško Bajević. Danas, 5 mjeseci nakon preuzimanja kluba od strane ovih ljudi imamo jasno vidljive rezultate njihovog rada.

Da se nadovežem na ove gornje postove, nedavno sam boravio u Mostaru i i u razgovoru sa našim čelnicima sam saznao da se nastavljaju radovi na glavnom stadionu. Trenutno je u završnoj fazi izgradnja svlačionica za omladince, koja se nalazi ispod velike tribine u neposrednoj blizini pomoćnog terena. U podtribinskom prostoru se nastavlja gradnja i to teretana, bife i wc-ovi. Današnje informacije kažu da se u Januaru kreće sa spajanjem VIP i velike tribine (dedara). Na dedari se počinje sa gradnjom krova (naglašena je želja da taj krov bude od najsavremenijih profila najmanje 4-5 cm debljine, odmah po izgradnji krova će se postaviti nove stolice. U dijelu nove tribine (koja spaja vip i dedaru) se gradi restoran i sala za relaks igrača te analize utakmica. Ograda oko cijelog stadiona se završava i ona će na veliko čudzenje mnogih biti minimalne visine.To je praktično novitet na našim terenima zbog dobro poznatog riziko faktora od nesavjesnih gledalaca. Međutim nakon podužeg razgovora naš predsjednik je ostao čvrstog stava da ne želi nikakve životinjske ograde za navijače i da to jednom moramo prelomiti.

Eto, malo se raspisah a inspirisan današnjim fotkama sa stadiona, Nemam preve riječi da opišem svoja osjećanja kad sve ovo posmatram a istodobno se prisjećajući prošlih vremena. Danas sam ponosan i sretan i sa velikim optimizmom dočekujem buduće dane. Nadam se, Boga molim da su nesretni dani iza nas i da idemo u vrh bh fudbala.

AsharaK
Global Moderator

uto jan 17, 2017 8:40 pm

svaka čast, zaista

Анарки
Acta, non verba

uto jan 17, 2017 8:44 pm

Fino ovo izgleda. Velež mi nikad nije bio mrzak, nadam se povratku u PL što prije :)

rodjenisa

uto jan 17, 2017 8:51 pm

Hvala momci na podršci :palacgore:
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.

Prijava  •  Registracija