Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Rambo_Amadeus
Postovi: 1109
Pridružen/a: pon feb 13, 2017 5:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: Ljetni prelazni rok - 2017

sri maj 31, 2017 3:43 pm

Veca - Marković, Kostić, Šerbečić, Stanić - Blagojević, Beširević (Ordagić), Redzic (Žerić ili Dado) - Subić Koljić Zakarić
Klupa Šabanadzovic,Kemo,Jusufi,Nikolić,Beširević,Bobić i mozda eventualno Zeba.
Mislim da nije ništa nerealno, nije da se sad nešto pravim strucnjak ili da sam kompetentan o tome pricat' ali ako ne dovedu barem dvojicu od nabrojanih gore, bolidi su.
Lars, šta to fali Atajicu ?
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge. Upravo bi to trebao biti cilj svih navijačkih grupa"
 
Avatar
Bela_King
Postovi: 245
Pridružen/a: sri jul 27, 2016 3:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: Ljetni prelazni rok - 2017

sri maj 31, 2017 3:45 pm

Rambo_Amadeus je napisao/la:Veca - Marković, Kostić, Šerbečić, Stanić - Blagojević, Beširević (Ordagić), Redzic (Žerić ili Dado) - Subić Koljić Zakarić
Klupa Šabanadzovic,Kemo,Jusufi,Nikolić,Beširević,Bobić i mozda eventualno Zeba.
Mislim da nije ništa nerealno, nije da se sad nešto pravim strucnjak ili da sam kompetentan o tome pricat' ali ako ne dovedu barem dvojicu od nabrojanih gore, bolidi su.
Lars, šta to fali Atajicu ?
Ma ništa Bo'me. Čovjek je zvjerka. Šanse da ga dovedemo su tanke, ali ja se vodim politikom ako smo Stevanovića doveli da možemo i njega. Ista priča je i sa Harbom, pa i Musićem.

Sent from my Metal using Tapatalk

:zeljeznicar1: Kad stane srce moje i Bog mi sklopi oči, zakucat će bar još jednom i s neba će za te doći :zeljeznicar1:
 
Avatar
droba
Postovi: 179
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Ljetni prelazni rok - 2017

sri maj 31, 2017 3:47 pm

Biće pojačanja, samo nama navijacima fali sabura. Opušteno i uzivajte!!! pozzzz
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Ljetni prelazni rok - 2017

sri maj 31, 2017 3:50 pm

joj atajic
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Ljetni prelazni rok - 2017

sri maj 31, 2017 3:54 pm

droba je napisao/la:
sri maj 31, 2017 3:47 pm
Biće pojačanja, samo nama navijacima fali sabura. Opušteno i uzivajte!!! pozzzz
Normalno. Samo lagano.
Al baci nam kakvu insajdersku :D
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Ljetni prelazni rok - 2017

sri maj 31, 2017 3:55 pm

droba imaš li boba ?
 
Avatar
Rambo_Amadeus
Postovi: 1109
Pridružen/a: pon feb 13, 2017 5:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: Ljetni prelazni rok - 2017

sri maj 31, 2017 4:22 pm

Bela_King je napisao/la:
sri maj 31, 2017 3:45 pm
Rambo_Amadeus je napisao/la:Veca - Marković, Kostić, Šerbečić, Stanić - Blagojević, Beširević (Ordagić), Redzic (Žerić ili Dado) - Subić Koljić Zakarić
Klupa Šabanadzovic,Kemo,Jusufi,Nikolić,Beširević,Bobić i mozda eventualno Zeba.
Mislim da nije ništa nerealno, nije da se sad nešto pravim strucnjak ili da sam kompetentan o tome pricat' ali ako ne dovedu barem dvojicu od nabrojanih gore, bolidi su.
Lars, šta to fali Atajicu ?
Ma ništa Bo'me. Čovjek je zvjerka. Šanse da ga dovedemo su tanke, ali ja se vodim politikom ako smo Stevanovića doveli da možemo i njega. Ista priča je i sa Harbom, pa i Musićem.

Sent from my Metal using Tapatalk
Ma nije toliko ni nerealno, nafurao si me sa njim i Hambom pravo, nisu mi ni na kraju pameti bili. Nemoj Harbu, neka ga konama.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge. Upravo bi to trebao biti cilj svih navijačkih grupa"
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2920
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: Ljetni prelazni rok - 2017

sri maj 31, 2017 7:55 pm

Je li Atajicu ističe ugovor ili ?
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Ljetni prelazni rok - 2017

sri maj 31, 2017 10:57 pm

Kjosevski- S. Stevanović, Vukotić, Pandža, Stipo Marković- Ordagić, Petrak- Peco, Žerić, Crnov- ???

Klupa: Bobić, Fejzić, Stanić, Osmanković, Bogičević (4. stoper), Beširević, Blagojević, D. Hasanović, Zeba, Sadiković, Zakarić, Nikolić. Priključiti im još iz juniora Hasanovića i Kurtovića.

To bi po meni bila odlična ekipa. Mašta radi svašta... Teško da ćemo mi i za koga platiti obeštećenje...
Za napadača mi se vrte jedino Koljić (po meni najbolja opcija iz naše lige) i Obradović. Ali ja ne bih ni jednog ni drugog. Moraju pronaći i dovesti nekog killera, koji će rešetati. :D

Evo nekoliko po meni kvalitetnih igrača iz naše lige kojima prema transfermarktu ističe ugovor ovog ljeta:
Nevres Fejzić (golman), Besim Šerebečić (Radnik, stoper, 19 godina), Boris Pandža (Široki, stoper, 30 godina), Stipo Marković (Široki, lijevi bek, 23 godine), Marin Galić (MDK, desni bek, 21 godina), Goran Brkić (MDK, vezni, 26 godina), Oliver Petrak (Zrinjski, vezni, 26 godina), Tomislav Tomić (Zrinjski, vezni, 26 godina), Jasmin Mešanović (Zrinjski, napadač, 25 godina), Asim Zec (Sloboda, napadač, 23 godine).
Pored njih tu su i igrači sa ugovorom: Vukotić, Jašarević, Menalo, Peco, Redžić, Beširović, Ordagić, Subić, Obradović, Koljić...

Moramo dovesti Ordagića ako postoji imalo šanse. Tih 50 hiljada koje se spominju (ukoliko je istina da toliko traže) ne smije biti prepreka, ako mislimo praviti normalnu ekipu. 50 hiljada ćemo zaraditi od utakmica u Evropi na Grbavici, tako da...
Također, moramo reagovati i ugrabiti ovog Petraka. Ima kvalitet, bez ugovora je (što mi i tražimo), teško da ćemo boljeg naći, a znamo kakav nam je trenutno vezni red...
Što se tiče lijevog beka, spominje se Jašarević. Gledao sam ga nekoliko puta i djeluje dobro. Pored njega, tu je i Stipo Marković i mislim da su po kvalitetu tu negdje i da nećemo pogriješiti kojeg god da dovedemo. Za ove što su do sada bili tu su giganti. :)
Stoperi su nam ogroman problem. Vukotić je najpoželjniji, ali izgleda da nije realno da dođe... Sa Kostićem ne znam ni šta je, Pandža iz Širokog je bez ugovora, ali ni tu nisam pametan (ima godina i mislim da mnogi ne bi željeli da dođe), a mislim da ima kvalitet.

Kako god, svi imaju pune ruke posla. Pripreme će ubrzo doći i što prije treba početi rješavati igračku križaljku. Ja već sutra očekujem bar jednog igrača. :DD:
Da sam na mjestu ovih u klubu, već sutra bih razjasnio kome ide raskid ugovora i ko odlazi, te bih dogovorio Petraka i Jašarevića/ Markovića. :)
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Ljetni prelazni rok - 2017

sri maj 31, 2017 11:51 pm

Svako ko je pisao na ovoj temi nema pravo da piše na glavnoj inače mu ide ban

Hvala :D
 
Avatar
Simply Blue
Postovi: 2128
Pridružen/a: pet mar 04, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Ljetni prelazni rok - 2017

čet jun 01, 2017 12:04 am

Pošto vidim da je ponosni online, bilo bi lijepo da obogati ovu već ionako dobru temu sa svojim zapažanjima sa zadnje utakmice Juniora, znam da je na glavnoj temi pisao da planira ići gledati.
Treba poraditi na realizaciji...
NO ODA, NO PARTY
 
Strinin Najmlađi
Postovi: 7
Pridružen/a: pon sep 05, 2016 8:29 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Ljetni prelazni rok - 2017

čet jun 01, 2017 12:05 am

https://www.youtube.com/watch?v=gEoAibP9frk

Jesam li ja jedini blento koji bi njeg vratio :') btw istekao mu ugovor, prema transfermarktu
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Ljetni prelazni rok - 2017

čet jun 01, 2017 12:49 am

 
Avatar
Rambo_Amadeus
Postovi: 1109
Pridružen/a: pon feb 13, 2017 5:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: Ljetni prelazni rok - 2017

čet jun 01, 2017 12:51 am

Lijevi bek Urdinov, stoper Kemo, desno Stana, zadnji vezni DIno Hasanovic.. Kako srcana ekipa bi to bila, gegenpressing da bi i Klopp zavidio :P
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge. Upravo bi to trebao biti cilj svih navijačkih grupa"
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Ljetni prelazni rok - 2017

čet jun 01, 2017 1:06 am

phpBB [video]
 
Avatar
Kospicar
Postovi: 1946
Pridružen/a: sub jun 11, 2016 10:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: Ljetni prelazni rok - 2017

čet jun 01, 2017 2:51 am

LARS1921 je napisao/la:
čet jun 01, 2017 1:06 am
phpBB [video]


Samo treba da promijeni ime i naš je :kafa:
"Željo je religija i život. Nije samo fudbal, već stil življenja i ponašanja."
Ivica Osim
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Ljetni prelazni rok - 2017

čet jun 01, 2017 11:00 am

Ramovic je bas imao pravilan razvoj u karijeri. Sad je sasvim sazrio za daljnji iskorak da se oproba u nekom jacem, ozbiljnijem klubu.
Mislim da se nekad i pisalo da ga je pratio Mesa Bazdarevic i da su njegovi ljudi bili odusevljeni.
Nije bahat momak kako kazu, fin, pristojan. Uz to i nas navijac ako se ne varam.

U svakom slucaju fin igrac i po mom misljenju on i Dujakovic bi bile dobre opcije. Sinan je i bolji vjerovatno, ali Dujakovic je mladji 2-3 godine.
Cenane reaguj :kafa:
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Ljetni prelazni rok - 2017

čet jun 01, 2017 11:05 am

Moramo ga na testiranje voditi za dnk
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Ljetni prelazni rok - 2017

čet jun 01, 2017 11:14 am

Od sebe cemo platiti :lol:

http://spor.tske.ba/susicevi-ljudi-snimaju-ramovica/
Brojni će menadžeri i skauti biti u Doboju kod Kaknja. Uglavnom zbog Sinana Ramovića, najboljeg igrača Mladosti koji igra u životnoj formi.

I do Safeta Sušića su stigle preporuke o brzonogom napadaču. Nermin Čengić, menadžer sa FIFA-inom licencom, u superlativima je treneru Alanye govorio o Ramoviću. Još neki turski klubovi ”skeniraju” napadača Mladosti.

Navodno je i Demir Hotić dobio zeleno svjetlo struke u Kaiserslauternu da pregovara o mogućem transferu u ovaj njemački klub.

Pored Ramovića, na dobrom glasu je i Mićo Kuzmanović. Menadžeri i skauti evropskih klubova prate i Bordo asove, Harisa Duljevića i Amera Bekića. Duljević je, kako saznaju Sportske.ba pred potpisom ugovora za jedan španski klub.


http://spor.tske.ba/ramovic-odusevio-ba ... asistente/
Mehmed Baždarevic prvi je stigao u Zmajevo gnijezdo, ali nije mogao doći na Bilino polje. Meša je na utakmicu Čelik – Mladost poslao svoje asistente.

Gledali su neke igrače Čelika, a vidjeli dvostrukog asistenta u gostujućem timu Sinana Ramovića.

Brzonogi plemejker Mladosti razigravao je i upošljavao saigrače i sam prijetio domaćem golmanu. Odlične preporuke i pohvale na Ramovićev račun stigle su do selektora.

– Znam za Ramovića. Gledao sam ga ja ranije. Zato ja šaljem svoje asistente ne bi li proširili krug kandidata. Niko sretniji od nas u stručnom štabu da imamo što više igrača iz naše lige u reprezenraciji. Teren je jedino mjesto gdje se mogu svi dokazati,- poručio je Mehmed Baždarević.

Inače, Ramović je najbolji igrač Mladosti u proljetnom dijelu. Nastavi li ovako neće biti iznenađenje ukoliko se nađe na širem spisku Mehmeda Baždarevića.


http://spo.rtske.ba/olaf-marschall-nije ... briljirao/

http://spor.tske.ba/cetiri-asistencije- ... -mladosti/

:ganja:


P.S Radi li TM kod vas, ne mogu da mu vidim statistiku.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Ljetni prelazni rok - 2017

čet jun 01, 2017 11:15 am

Ne radi mater im

Nego šae ovo koper izbacuju, Matej Pučko i Toni Datkovic kod njih su fini

ramovic mislim u ligi 5 golova i 7 asistencija

gledao sam prije par dana

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 61 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija