Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 03, 2016 11:30 pm

KASAPOVIĆ ANER!

kad se čovjek zamisli i skonta koliko braće nije sa nama više, a prerano su otišli... Mirza, Ćata, Aner, Paco, Mimi, Irvin, Aner S. i još puno momaka koji su voljeli Želju i koji su gonili svuda i zadnje pare davali da ga gledaju...
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
Virtu4L
Postovi: 1040
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:54 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 03, 2016 11:31 pm

Model1964 je napisao/la:A DRUGI VIDIM NAPO kolžu :)
Nije on nikoga napao.
"Joj ofirniji su od Maje koja je udaljena 2km od mene i zeli sex veceras.." by Minjore
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 03, 2016 11:35 pm

DESET GODINA ISTINA SE KRIJE, ŠTA JE TO PRAVDA, NAMA JASNO NIJE !
Kasapović Aner !

RAHMET TI DUŠI ĆAĐO !
 
LARSSONN
Postovi: 785
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 03, 2016 11:37 pm

Tryg je napisao/la:
LARSSON je napisao/la:Nek se javi onaj momak sa telemachom u PM, trgy se ne javlja

ako mislite gledat :D
Tu sam ba, daj mi jos 10 minuta.
Instaliraj teamviewer i posalji id i pw na pm
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 03, 2016 11:37 pm

Larso, svaka tebi cast druze.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
LARSSONN
Postovi: 785
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 03, 2016 11:40 pm

storm_raider je napisao/la:Larso, svaka tebi cast druze.
:ganja: :zeljeznicar1:
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 03, 2016 11:50 pm

Hrasno1921' je napisao/la:Postoji velika mogucnost da se sutra na press konferenciji pojave i smradovi iz SD. ako do toga dodje to je apsurd apsurda drzave u kojoj zivimo, to bi znacilo da se opstina u startu svrstava na jednu stranu, od dvije strane u postupku.

Dzemo Bisic danas bio kod Koldze, napravio covjek dar mar, barem tako kazu, Dzemica veliki Zeljovac :palacgore:
Ako neko fizicki napadne Koldzu tek tad ce da se zainati pa nam problem napravi, također da ga neko verbalno napadne da pređe granicu.

Pustite da ovo uprava rijesi pravnim putem i pregovaranje, ako dođe do toga da trebaju protesti oni treba da budu mirni ne nasilni.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 03, 2016 11:53 pm

Elegant je napisao/la:
Hrasno1921' je napisao/la:Postoji velika mogucnost da se sutra na press konferenciji pojave i smradovi iz SD. ako do toga dodje to je apsurd apsurda drzave u kojoj zivimo, to bi znacilo da se opstina u startu svrstava na jednu stranu, od dvije strane u postupku.

Dzemo Bisic danas bio kod Koldze, napravio covjek dar mar, barem tako kazu, Dzemica veliki Zeljovac :palacgore:
Ako neko fizicki napadne Koldzu tek tad ce da se zainati pa nam problem napravi, također da ga neko verbalno napadne da pređe granicu.

Pustite da ovo uprava rijesi pravnim putem i pregovaranje, ako dođe do toga da trebaju protesti oni treba da budu mirni ne nasilni.
treba mu muda gladiti ,bolja vrijanta :ganja:

salu na stranu ne vjerujem da ga je fizicki napao...ako neko zna vise o tome ...nek napise ...
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
Avatar
Hrasno1921'
Postovi: 268
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 10:31 am
Lokacija: Hrasno
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 12:12 am

Jeste mahalci :mrgreen:
Naljepio ga momacki pricom, u fazonu babuka ti pola zemlje poklonio klubu a ti zajebavas sa dozvolama, Dzemo je lud ko struja, jedne godine sam prisustvovao sceni gdje frajera naljepio pred masom ljudi, sav zajapuren crven, treso se od huje, on i Koldzo se znaju dugo godina nebi tu ni doslo ne necega ozbiljnijeg sta vam je ;)
1921' :zeljeznicar1:

KOLDZO LOPOVE !!!!! J**** TI SVE !!!
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3919
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 12:13 am

Tu sam :D
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!
 
Rodom s mejtaša
Postovi: 1141
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 12:23 am

Džemo legenda.
Koldžo ga je popušio kako god okreneš. Da je imalo pametan sutra dozvolu na noge da donese mada mu ni to više ne može pomoći. Sad ćemo vidjeti je li ona zadnja sorta luzera da gura svoje do kraja. Ušao je crnim slovima u istoriju Želje, a uz malo pameti moglo je i drukčije. Umjesto da je kao što bi svaki pravi Željovac na položaju uradio, zovno bagru iz SD-a i on s njima sve završio silom ili milom. E moja budaletino, a stoljećima ti je familija malte ne u stadionu živila. A ljudi iz Brčkog, Bihaća ili Čapljine bi poginuli za Želju.
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 12:26 am

Koldzo je u svakom slucaju, kakav god epilog ova saga imala, PERSONA NON GRATA !
 
Rodom s mejtaša
Postovi: 1141
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 12:31 am

Ma naravno. Bruka. Što ono kažu za bruku nikad nije kasno. Da mi je onog buraza mu sresti da mu kažem koju.
 
Avatar
tm8782
Postovi: 1920
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:13 pm
Lokacija: Dolina Cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 12:34 am

Hrasno1921' je napisao/la:Jeste mahalci :mrgreen:
Naljepio ga momacki pricom, u fazonu babuka ti pola zemlje poklonio klubu a ti zajebavas sa dozvolama, Dzemo je lud ko struja, jedne godine sam prisustvovao sceni gdje frajera naljepio pred masom ljudi, sav zajapuren crven, treso se od huje, on i Koldzo se znaju dugo godina nebi tu ni doslo ne necega ozbiljnijeg sta vam je ;)
Mislim da kao prvo siris dezinformacije. Danas je neradni dan, po zakonu. Koldzo sigurno nije radio. Kao drugo Dzemo nije bio kod Koldze. Nije mi jasna tvoja namjera. Prvo Jahic, pa sad ovo. Ne valja ti to nikako.

Poslano sa mog U7 PRO koristeći Tapatalk
Ovo je važan trenutak u historiji Kluba. Tribinu ne grade pojedinci. Tribinu gradi porodica Željo. Gradnja tribine neće biti po modelu javno privatnog partnerstva niti po modelu koncsesije. To će ... podrazumijevati vlasništvo Kluba nad tribinom
 
Avatar
tm8782
Postovi: 1920
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:13 pm
Lokacija: Dolina Cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 12:39 am

mavi je napisao/la:
ChWilla je napisao/la:
Čini se da je ovo prvi put od njegovog dolaska na vlast da se zakazuje konferencija za štampu ovakve vrste, pa će biti interesantno šta će reći načelnik koji se i sam deklarisao kao navijač kluba sa Grbavice.

Pročitajte više na: http://www.republika.ba/sport/nogomet/a ... -stopirao/" target="_blank
odličan tekst.
Džokol je, prema provjerenim informacijama, u popriličnoj panici. Nije mu nimalo jednostavno bilo nakon skandiranja na zadnjoj utakmici. Seljačina, navikao da bez ikakvih problema radi šta god hoće i dobija šta god želi. Svjestan je da građanskim neposluhom Željinih navijača i nastavljanjem istog vjerovatno gubi izbore, jer imamo najširu navijačku bazu. Zbog svega ovoga je, vjerovatno, i zakazao za sutra press konferenciju (što je svojevrsni presedan za njega), gdje će na sve moguće načine, koristeći isprazne floskule i demagogiju, pokušati da se opravda i da krivicu zbog neizdavanja urbanističke dozvole prebaci na neku drugu stranu. Ne dozvolite da se to desi, ostanimo jedinstveni i bez presedana podržimo ovu upravu, jer su zaista to i zaslužili.
Ovakvim informacijama vjerujte ljudi. Momci su provjereni i njima vjerujem 100%. Sve što su napisali je tacno.

Poslano sa mog U7 PRO koristeći Tapatalk
Ovo je važan trenutak u historiji Kluba. Tribinu ne grade pojedinci. Tribinu gradi porodica Željo. Gradnja tribine neće biti po modelu javno privatnog partnerstva niti po modelu koncsesije. To će ... podrazumijevati vlasništvo Kluba nad tribinom
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 12:41 am

Hrasno1921' je napisao/la:Postoji velika mogucnost da se sutra na press konferenciji pojave i smradovi iz SD. ako do toga dodje to je apsurd apsurda drzave u kojoj zivimo, to bi znacilo da se opstina u startu svrstava na jednu stranu, od dvije strane u postupku.

Dzemo Bisic danas bio kod Koldze, napravio covjek dar mar, barem tako kazu, Dzemica veliki Zeljovac :palacgore:

Sutra hladno 0:2 ...
Ne lazi vise i ne hajcaj raju ovdje.

slika
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 12:42 am

Gledam malo situaciju oko ugovora, pa bi volio da me neko ispravi ako nisam u pravu ali kako stvari stoje sljedecim igracima istice ugovor na ljeto:

Golmani:
Aldin Ceman - "Ugovor se nece produziti?"

Odbrana:
Jasmin Bogdanovic - "Ugovor se nece produziti?"

Vezni red:
Nermin Zolotic (Vraca se u Gent, s kojim ima ugovor jos jednu godinu)
Amer Hirosi - "Ugovor se nece produziti?"

Napad:
Nedo Turkovic - "Ugovor se nece produziti?"
 
LARSSONN
Postovi: 785
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 12:45 am

Ako neko ima windows i dobar upload da radimo stream da napravimo nek se javi Tu sam još 1h
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 12:45 am

DANAN je napisao/la:
Hrasno1921' je napisao/la:Postoji velika mogucnost da se sutra na press konferenciji pojave i smradovi iz SD. ako do toga dodje to je apsurd apsurda drzave u kojoj zivimo, to bi znacilo da se opstina u startu svrstava na jednu stranu, od dvije strane u postupku.

Dzemo Bisic danas bio kod Koldze, napravio covjek dar mar, barem tako kazu, Dzemica veliki Zeljovac :palacgore:

Sutra hladno 0:2 ...
Ne lazi vise i ne hajcaj raju ovdje.

slika
Što ga puče punim u usta. :lol:
 
Avatar
tm8782
Postovi: 1920
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:13 pm
Lokacija: Dolina Cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 12:46 am

LARSSON je napisao/la:Ako neko ima windows i dobar upload da radimo stream da napravimo nek se javi Tu sam još 1h
Nažalost nemam lars inače bi to i ja radio...

Poslano sa mog U7 PRO koristeći Tapatalk
Ovo je važan trenutak u historiji Kluba. Tribinu ne grade pojedinci. Tribinu gradi porodica Željo. Gradnja tribine neće biti po modelu javno privatnog partnerstva niti po modelu koncsesije. To će ... podrazumijevati vlasništvo Kluba nad tribinom

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija