Moderator/ica: storm_raider

 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 03, 2016 10:30 pm

trougao, u sljedećem kolu se bodovi vraćaju da bi vitez ostao i da ne bi morao igrati jako protiv širokog... :rofl:
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 03, 2016 10:36 pm

Djulaga_ je napisao/la:Ovaj penal da je kod nas dosuden bio bi cirkus.
Platili sudiju pitari, zrinja zavrsio, i tako :rofl: :rofl: :rofl:
Simeone bi kod nas vec bio 5 puta iskljucen, zajedno sa pomocnicima i fiziotarapeutom :kafa:
Zadnja izmjena: Leon_Professional, dana/u uto maj 03, 2016 10:39 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 03, 2016 10:39 pm

pa pekić je u nas stvarno dobio kaznu, nije mogao biti isključen ali je kažnjen poslije... :rofl:
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Kapiten
Postovi: 2011
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:31 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 03, 2016 10:41 pm

Leon_Professional je napisao/la:
Djulaga_ je napisao/la:Ovaj penal da je kod nas dosuden bio bi cirkus.
Platili sudiju pitari, zrinja zavrsio, i tako :rofl: :rofl: :rofl:
Simeone bi kod nas vec bio 5 puta iskljucen, zajedno sa pomocnicima i fiziotarapeutom :kafa:
udari lik 4. sudiju :lol:
[url=http://drugstore-onlinecatalog.com/]drugstore-onlinecatalog.com[/url]
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 03, 2016 10:43 pm

Kapiten je napisao/la:
Leon_Professional je napisao/la:
Djulaga_ je napisao/la:Ovaj penal da je kod nas dosuden bio bi cirkus.
Platili sudiju pitari, zrinja zavrsio, i tako :rofl: :rofl: :rofl:
Simeone bi kod nas vec bio 5 puta iskljucen, zajedno sa pomocnicima i fiziotarapeutom :kafa:
udari lik 4. sudiju :lol:
Evo i dalje mu se smijem. Sablja ne pokušavaj ovo molim te. :rofl:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 03, 2016 10:44 pm

storm_raider je napisao/la:Hajde neka se neko pobrine za ove nase manijake koji su van drzave, a mnogo ih je. Ima skriveni.
:palacgore: :palacgore: KONAČNP DA SE ŠEF SALE SJETI DA UČINI DOBRO DJELO :) ZA GOSTE
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Avatar
Djulaga_
Postovi: 283
Pridružen/a: čet mar 03, 2016 10:38 pm
Lokacija: Melbourn
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 03, 2016 10:45 pm

ChWilla je napisao/la:trougao, u sljedećem kolu se bodovi vraćaju da bi vitez ostao i da ne bi morao igrati jako protiv širokog... :rofl:
:D
"Sa Željom sam se dogovorio u dvije minute.Jedva čekam obući dres najboljeg kluba u Bosni i Hercegovini.Velika čast i obaveza prema upravi, treneru i naravno navijačima.Uvjeren sam da ću im uzvratiti na ukazanom povjerenju" ; Ivan Lendrić
 
cala
Postovi: 950
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 03, 2016 10:45 pm

Identicno ponasanje tokom citave utakmice. Vise van prostora nego u njemu, skace k'o manijak, vristi, gura sve oko sebe...
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 03, 2016 10:46 pm

samo zna postaviti i igru :rofl:
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Djulaga_
Postovi: 283
Pridružen/a: čet mar 03, 2016 10:38 pm
Lokacija: Melbourn
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 03, 2016 10:48 pm

Kad se Alihodzic sutra nafura, pa napravi dubli blok ko Simeone. :ugeek:
"Sa Željom sam se dogovorio u dvije minute.Jedva čekam obući dres najboljeg kluba u Bosni i Hercegovini.Velika čast i obaveza prema upravi, treneru i naravno navijačima.Uvjeren sam da ću im uzvratiti na ukazanom povjerenju" ; Ivan Lendrić
 
Avatar
Kapiten
Postovi: 2011
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:31 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 03, 2016 10:49 pm

Djulaga_ je napisao/la:Kad se Alihodzic sutra nafura, pa napravi dubli blok ko Simeone. :ugeek:
treba sredit radio vezu sa Sabljom. Skeptican sam po pitanju Hareta pravo...
[url=http://drugstore-onlinecatalog.com/]drugstore-onlinecatalog.com[/url]
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 03, 2016 10:50 pm

Model1964 je napisao/la:
storm_raider je napisao/la:Hajde neka se neko pobrine za ove nase manijake koji su van drzave, a mnogo ih je. Ima skriveni.
:palacgore: :palacgore: KONAČNP DA SE ŠEF SALE SJETI DA UČINI DOBRO DJELO :) ZA GOSTE
Jos da se gosti sjete da plate pivu kad dodju do sehera. :mrgreen: Salim se, a moramo misliti na vas, Zeljo je to ipak.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
LARSSONN
Postovi: 785
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 03, 2016 10:50 pm

Zadnja izmjena: LARSSONN, dana/u uto maj 03, 2016 10:54 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
Vrag
Postovi: 2005
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 03, 2016 10:51 pm

Uprava FK Zeljeznicar ocekuje da mi mimo zakona djelujemo. SD je iznio dokaze i mi moramo postupiti po zakonu. Zasto bi opstina bila protiv gradnje stadiona. Osposobili smo reflektore, podrzali smo uefa projekat, podrzali smo akciju za Evropsku Grbavicu sa 100000 KM, platili smo idejni projekat, dali smo platiku na koristenju. Imamo u planu i dalja neka ulaganja. Ove male nesuglasice ta ulaganja nece dovesti u pitanju. Ja opet savjetujem da na miran nacin FK rijesi taj problem sa SD jer preko suda ce potrajati, a trenutno vrijeme je sto najmanje imamo.
Mi ne smijemo mimo zakona nista raditi. Bespotrebno se digla hajka i nadam se da cemo ubrzo riješiti ovaj problem. Na kraju krajeva imamo svi isti cilj, a to je moderan stadion kakav Željezničar zaslužuje, ovaj grad zaslužuje.
 
Avatar
Hrasno1921'
Postovi: 268
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 10:31 am
Lokacija: Hrasno
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 03, 2016 10:52 pm

Postoji velika mogucnost da se sutra na press konferenciji pojave i smradovi iz SD. ako do toga dodje to je apsurd apsurda drzave u kojoj zivimo, to bi znacilo da se opstina u startu svrstava na jednu stranu, od dvije strane u postupku.

Dzemo Bisic danas bio kod Koldze, napravio covjek dar mar, barem tako kazu, Dzemica veliki Zeljovac :palacgore:

Sutra hladno 0:2 ...
1921' :zeljeznicar1:

KOLDZO LOPOVE !!!!! J**** TI SVE !!!
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 03, 2016 10:53 pm

PENAL ZA ZELJU, HOCEMO PENAL ZA ZELJU, PENAL ZA ZELJUUUUUUUUUUUUUUU
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 03, 2016 10:53 pm

Kapiten je napisao/la:
Djulaga_ je napisao/la:Kad se Alihodzic sutra nafura, pa napravi dubli blok ko Simeone. :ugeek:
treba sredit radio vezu sa Sabljom. Skeptican sam po pitanju Hareta pravo...
HAre sutra ubacuje Dinu, Mailsona i Mirzu da ispostuje forum :kafa:
 
Avatar
Virtu4L
Postovi: 1040
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:54 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 03, 2016 10:55 pm

diego1921 je napisao/la:
Virtu4L je napisao/la:Igra li Bureković lijevog beka u Čeliku? Ako igra moglo bi Bosketu biti zajebano protiv njega.
Igra lijevog a Kojic desno !! Jebena su ekipa,igraju tvrdo puno udaraju a nisu ni naprijed losi,plus premije dobili !! Treba Salcinovica isprovocirati da crveni fasuje !! Kad se sjetim u prvom djelu uzeo flasu vodu i hoda po terenu :mrgreen:
To nam može biti problem. Patili smo se protiv svakoga ko nam je zatvorio desnu stranu.
"Joj ofirniji su od Maje koja je udaljena 2km od mene i zeli sex veceras.." by Minjore
 
dell21
Postovi: 2338
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 03, 2016 10:56 pm

Vrag je napisao/la:Uprava FK Zeljeznicar ocekuje da mi mimo zakona djelujemo. SD je iznio dokaze i mi moramo postupiti po zakonu. Zasto bi opstina bila protiv gradnje stadiona. Osposobili smo reflektore, podrzali smo uefa projekat, podrzali smo akciju za Evropsku Grbavicu sa 100000 KM, platili smo idejni projekat, dali smo platiku na koristenju. Imamo u planu i dalja neka ulaganja. Ove male nesuglasice ta ulaganja nece dovesti u pitanju. Ja opet savjetujem da na miran nacin FK rijesi taj problem sa SD jer preko suda ce potrajati, a trenutno vrijeme je sto najmanje imamo.
Mi ne smijemo mimo zakona nista raditi. Bespotrebno se digla hajka i nadam se da cemo ubrzo riješiti ovaj problem. Na kraju krajeva imamo svi isti cilj, a to je moderan stadion kakav Željezničar zaslužuje, ovaj grad zaslužuje.
Vrlo mogući scenario pressa.
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 03, 2016 10:59 pm

Vrag je napisao/la:Uprava FK Zeljeznicar ocekuje da mi mimo zakona djelujemo. SD je iznio dokaze i mi moramo postupiti po zakonu. Zasto bi opstina bila protiv gradnje stadiona. Osposobili smo reflektore, podrzali smo uefa projekat, podrzali smo akciju za Evropsku Grbavicu sa 100000 KM, platili smo idejni projekat, dali smo platiku na koristenju. Imamo u planu i dalja neka ulaganja. Ove male nesuglasice ta ulaganja nece dovesti u pitanju. Ja opet savjetujem da na miran nacin FK rijesi taj problem sa SD jer preko suda ce potrajati, a trenutno vrijeme je sto najmanje imamo.
Mi ne smijemo mimo zakona nista raditi. Bespotrebno se digla hajka i nadam se da cemo ubrzo riješiti ovaj problem. Na kraju krajeva imamo svi isti cilj, a to je moderan stadion kakav Željezničar zaslužuje, ovaj grad zaslužuje.
Eto, ako cita forum, ne mora se vise ni truditi da napise bilo sta, samo neka nastreba ovo. Valjda ima dovoljno vremena, valjda..

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 24 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija