Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3954
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 03, 2016 12:32 pm

NAJAVA: Željezničar gostuje Čeliku

http://1921.ba/najava-zeljeznicar-gostuje-celiku-2047" target="_blank
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 03, 2016 12:36 pm

Hrasno1921' je napisao/la:
Okolele je napisao/la:Ako Bekrija bude kao i u prethodnim utakmicima onda nista od njega..
Ja stvarno ne znam sta je sa njim, protiv Sirokog bljesne, odigra poslije jos jednu dvije kako treba ostalo sve da te bog mili sacuva, ista stvar kao i kada se 2013.vratio, gubi lopte, nepovezani pasovi, isto kao da ima tremu pa mu se noge sasjeku tako se i ponasa na terenu, ili se od njega previse ocekuje pa mu je to problem, teret u startu ili je jednostavno igracki grohno, trece nema ...
uvijek je znao s loptom iako nikada nije bio startan i brz, ali je u odnosu na ovo sto gledamo danas, bio daleko startniji, pokretljiviji, brzi.... to je njegov jedini problem. s obzirom da u ovim godinama ne moze znatno popraviti taj segment, mislim da moramo naci dostojnu zamjenu/izmjenu.

naravno, Bekric jos uvijek moze odigrati odlicne partije i tu nema sumnje. medjutim, cinjenica je da od njega ne mozemo ocekivati maestralne predstave iz utakmice u utakmicu.
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5108
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 03, 2016 12:37 pm

fedeltafrotta je napisao/la:NAJAVA: Željezničar gostuje Čeliku

http://1921.ba/najava-zeljeznicar-gostuje-celiku-2047" target="_blank
mala pogresica... ovo je 95. zvanicni susret a ne 88. :ganja:
100/94/37/34 - i to je to!
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3954
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 03, 2016 12:43 pm

gdje nadje jos tih 8 tekmi :P
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5108
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 03, 2016 12:46 pm

fedeltafrotta je napisao/la:gdje nadje jos tih 8 tekmi :P
pretpostvaljam u cemu je problem, ali nidje ih ne nadje, nego je celik jedno vrijeme nosio ime fk zenica pa te utakmice vjerovatno nisi uracunao... :ganja:
100/94/37/34 - i to je to!
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3954
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 03, 2016 12:46 pm

gdje ce ko sa tobom :klanjase2: :klanjase2:

:palacgore:
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 03, 2016 12:47 pm

za_zivot_cijeli je napisao/la:
uvijek je znao s loptom iako nikada nije bio startan i brz, ali je u odnosu na ovo sto gledamo danas, bio daleko startniji, pokretljiviji, brzi.... to je njegov jedini problem. s obzirom da u ovim godinama ne moze znatno popraviti taj segment, mislim da moramo naci dostojnu zamjenu/izmjenu.

naravno, Bekric jos uvijek moze odigrati odlicne partije i tu nema sumnje. medjutim, cinjenica je da od njega ne mozemo ocekivati maestralne predstave iz utakmice u utakmicu.
ni sa 22 on nije uzimao ljude na brzinu niti to od njega iko očekuje. nego on ne radi ni ovo što zna i što se (opravdano) očekuje...
gradi željo boli te *****
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 03, 2016 12:47 pm

Hrasno1921' je napisao/la:Jutros ja sa malim u opstini da mu izvadim rodni list za obdaniste, i pred opstinom ga ja pitam, reko jel ti volis Zelju? kaze volim, reko da li bil sve uradio za Zelju?, kaze on bi, e reko sa kad udjemo u opstinu, ja cu stati u red a ti sjedi tamo i deri se na sav glas "Koldzo lopove", slobodno reko ne smije ti niko nista, gledat cu te ja, ma nije mali ni tri puta izgovorio, govori ona sa saltera, kaze gospodine nemojte molim vas, ako imate nekih nesuglasica sa nacelnikom ili ste nezadovoljni radom opstine, mozete zatraziti prijem kod nacelnika ili podnijeti zalbu za odredjeni problem, reko ne treba hvala ima nas 15.000 ne mozemo svi stati u zgradu opstine ...

KOLDZO LOPOVE !!!
slika
Hahaha! :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
 
psihopata
Postovi: 958
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 03, 2016 12:52 pm

ChWilla je napisao/la:
za_zivot_cijeli je napisao/la:
uvijek je znao s loptom iako nikada nije bio startan i brz, ali je u odnosu na ovo sto gledamo danas, bio daleko startniji, pokretljiviji, brzi.... to je njegov jedini problem. s obzirom da u ovim godinama ne moze znatno popraviti taj segment, mislim da moramo naci dostojnu zamjenu/izmjenu.

naravno, Bekric jos uvijek moze odigrati odlicne partije i tu nema sumnje. medjutim, cinjenica je da od njega ne mozemo ocekivati maestralne predstave iz utakmice u utakmicu.
ni sa 22 on nije uzimao ljude na brzinu niti to od njega iko očekuje. nego on ne radi ni ovo što zna i što se (opravdano) očekuje...
nemojte zajebavati,tada je imao eksplozivan prvi korak i nezaustavljiv dribling,sada nema ništa od toga,a da se trudi,trudi se i ne može mu se zamjeriti a da je loš,loš je,uprkos trudu.
tajne misli violine: http://postimg.org/image/k6gp7mo01/
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 03, 2016 12:53 pm

Ma idu uplate

Džemat Buchs iz Lihtenštajna i Švicarske je podržao projekat evropske Grbavice i uplatio 140 KM
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3028
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 03, 2016 12:54 pm

Bit ce ovo jako teska utakmica, ali svaka nam je takva u ovom proljetnom dijelu sezone. Po meni trebalo bi malo zarotirati ekipu i pokusati ostaviti Bekrica na klupi i krenuti sa Beganovicem ili Djermanovicem od prve minute i zaigrati klasicnu 442 formaciju. Isto tako bih Zahirovica zamjenio sa Zoloticem koji moze dosta toga uraditi kada je igra prema naprijed u pitanju. Ovo govorim iz razloga da ako nam preuzmu sredinu terena i zatvore Jovana i Bekrica mi smo donji jer onda slijedi samo nabijanje lopte na Stevanovica i Lendrica, a na postavljenu odbranu ce to jako tesko uroditi plodom.

Siguran sam da cemo mi navijaci biti njjaci adut u sutrasnjoj utakmici i da cemo se svi zajedno na kraju radovati.
Alea iacta est!
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 03, 2016 12:54 pm

mislim da je eksplozivan prejaka riječ, čak i sa 22... :mrgreen:
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 03, 2016 12:57 pm

cipiripi je napisao/la:Bit ce ovo jako teska utakmica, ali svaka nam je takva u ovom proljetnom dijelu sezone. Po meni trebalo bi malo zarotirati ekipu i pokusati ostaviti Bekrica na klupi i krenuti sa Beganovicem ili Djermanovicem od prve minute i zaigrati klasicnu 442 formaciju. Isto tako bih Zahirovica zamjenio sa Zoloticem koji moze dosta toga uraditi kada je igra prema naprijed u pitanju. Ovo govorim iz razloga da ako nam preuzmu sredinu terena i zatvore Jovana i Bekrica mi smo donji jer onda slijedi samo nabijanje lopte na Stevanovica i Lendrica, a na postavljenu odbranu ce to jako tesko uroditi plodom.

Siguran sam da cemo mi navijaci biti njjaci adut u sutrasnjoj utakmici i da cemo se svi zajedno na kraju radovati.
Slazem se za Beganovića ili Đermanovića umjesto Bekrića jer mislim da ce ovi iz Celika igrati agresivno odmah na startu a u takvoj igri Bekrija je beskoristan..Zato bih nekog od ove dvojice ubacio da se udara sa njima i tako otvara prostor Lendriću a onda kad se ovi izmore u drugom ubaciti Bekrića da odradi posao..
Zadnja izmjena: Okolele, dana/u uto maj 03, 2016 1:01 pm, ukupno mijenjano 1 put.
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
psihopata
Postovi: 958
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 03, 2016 12:59 pm

ChWilla je napisao/la:mislim da je eksplozivan prejaka riječ, čak i sa 22... :mrgreen:
za našu ligu preeksplozivan rekao bih :mrgreen: ,ne fakat se sjećam da je protivničke igrače uzimao iz mjesta prvim korakom,pa skoro sam nam je nosio čitavu igru jedan period.
tajne misli violine: http://postimg.org/image/k6gp7mo01/
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 03, 2016 1:04 pm

neka ih sablja naloži a adžem stvarno postavi formaciju...
gradi željo boli te *****
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 03, 2016 1:06 pm

U prvom mandatu Bekrija je imao i brzinu, brz prvi korak, bio je dobar u duelu, a s loptom je uvijek znao. Sada je previse uzeo na sebe, bukvalno je shvatio ulogu vodje na terenu, pa loptu carini bas bas dosta, u pogresnom trenutku dodaje, pogresna rjesenja nalazi itd. Samo da malo pocne jednostavnije igrati, brze, prvom do sebe, bez puno filozofije... al yebiga, tako ne igraju vodje na terenu valjda. Moze Bekrija jos puno nama dati, al neke stvari mora promijeniti. Bez obzira na sve svaka ekipa bez Bekrica je 20% slabija od ekipe s Bekricem, samo Dado moze koliko toliko odigrati tu poziciju kako treba, a i on se vraca poslije povrede, kad je usao protiv Slobode nije napravio nista. Tako da dok ne dovedes boljeg igraca na tu poziciju, Bekrija je najbolje sto imamo.
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 03, 2016 1:07 pm

ChWilla je napisao/la:neka ih sablja naloži a adžem stvarno postavi formaciju...
Sto bi Adzem pored Sablje ista postavljao ?
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 03, 2016 1:08 pm

ma ja to za sebe... :mrgreen:

pošto će morati voditi utakmicu...
Zadnja izmjena: ChWilla, dana/u uto maj 03, 2016 1:08 pm, ukupno mijenjano 1 put.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Hrasno1921'
Postovi: 268
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 10:31 am
Lokacija: Hrasno
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 03, 2016 1:08 pm

Posto sinoc pojedinci potvrdise da je Diadora novi tehnicki sponzor, zna lli neko jeli direktni ugovor ili je preko neke posrednicke firme, i bilo bi lijepo kada bi znali dizajn dresova :DD:
1921' :zeljeznicar1:

KOLDZO LOPOVE !!!!! J**** TI SVE !!!
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5997
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 03, 2016 1:16 pm

Dresovi ce biti ako vec i nisu specijalno dizajnirani za nas.
Znaci po mom skromnom misljenju bit ce vrh.....
Ali ipak sutra igra Željo....
Zadnja izmjena: Dzezvar, dana/u uto maj 03, 2016 1:17 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 20 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija