Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 02, 2016 10:59 pm

Elegant je napisao/la:Strpite se da prođe ova utakmica sa Celikom uspjesno nadam se, a onda i ova sedmica. Dajte jos vremena upravi i ovim drugim da razrjese ovo a onda ako ne bude islo vjerovatno ce se dogovorit neki protest.

Samo ne treba neke nasilne stvari prvo radi vas samih a onda i kluba, tek tad nam nece izaci u susret.
NIKAKVO NASILJE NE DOLAZI U OBZIR

U OVOM TRENUTKU POTREBNA JE GRAĐANSKA NEPOSLUŠNOST. SPREJ PA UDRI. MIRNA BLOKADA OPŠTINE OD STRANE NEKOLIKO HILJADA NAVIJAČA. ZASIPANJE OPŠTINE SA HILJADE MAILOVA DNEVNO NA SVE OPŠTINSKE I DRŽAVNE ADRESE. AUTO SA RAZGLASOM KAO ZA REKLAME PA OPLETI. UKLJUČITI I STRANE MEDIJE.... ISTO TAKO BLOKIRATI RAD SD NA SDOZVOLJENE NAČINEVE .
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Rodom s mejtaša
Postovi: 1141
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 02, 2016 11:02 pm

Leon_Professional je napisao/la:
sajo10 je napisao/la:U svom ovom grotlu oko Koldze... jedno drugo pitanje :D

Jeli 100 % da Diadora oblaci ekipu iduce sezone? Bilo bi lijepo kad bi mogli potpisati ugovor sa nekom kompanijom koja ce praviti dresove i odjelo za juniore/kadete/pa cak mozda i jos mladje selekcije... :) Ove godine smo napokon posla mnogo godina imali bas dobre dresove od dizajna do fonta brojeva i imena. Nadam se da cemo iduce godine imati jos vise sexi dresove...jer ce biti :karanje:
Izgleda niko ne vidi :ganja: Koldzo je izazvao gnjev forumasa, nece na dobro izaci :ganja: Treba i ovim iz SD malo zaprijetiti, jer opet nisu oni nista bolji od Koldze, zbog njih mi smo na sudu i ganjamo nesto sto je NASE!
Ma riješeno i napisano davno, čini mi se Pile prvi rekao. Ja kasnije provjerio u Fan Shop-u. Ide Diadora 100%, e sad detalje ne znam. Kao reče ona u fan shopu upravo bi ti uslovi odnosno dostupnost dresova za djecu trebala biti bolja nego što je trenutno. Je.b.iga sramota je da ja nikad nisam uspio kupiti malom originalni dres, a pitao sam masu puta, a na Čaršiji ga uredno ima ko onih svaštara.
 
LARSSONN
Postovi: 785
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 02, 2016 11:04 pm

Rodom s mejtaša je napisao/la:
Leon_Professional je napisao/la:
sajo10 je napisao/la:U svom ovom grotlu oko Koldze... jedno drugo pitanje :D

Jeli 100 % da Diadora oblaci ekipu iduce sezone? Bilo bi lijepo kad bi mogli potpisati ugovor sa nekom kompanijom koja ce praviti dresove i odjelo za juniore/kadete/pa cak mozda i jos mladje selekcije... :) Ove godine smo napokon posla mnogo godina imali bas dobre dresove od dizajna do fonta brojeva i imena. Nadam se da cemo iduce godine imati jos vise sexi dresove...jer ce biti :karanje:
Izgleda niko ne vidi :ganja: Koldzo je izazvao gnjev forumasa, nece na dobro izaci :ganja: Treba i ovim iz SD malo zaprijetiti, jer opet nisu oni nista bolji od Koldze, zbog njih mi smo na sudu i ganjamo nesto sto je NASE!
Ma riješeno i napisano davno, čini mi se Pile prvi rekao. Ja kasnije provjerio u Fan Shop-u. Ide Diadora 100%, e sad detalje ne znam. Kao reče ona u fan shopu upravo bi ti uslovi odnosno dostupnost dresova za djecu trebala biti bolja nego što je trenutno. Je.b.iga sramota je da ja nikad nisam uspio kupiti malom originalni dres, a pitao sam masu puta, a na Čaršiji ga uredno ima ko onih svaštara.

Nadam se da ce biti unikatan dres, da ne bude ono standardno uzmu template nabace logo i tjt
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 02, 2016 11:08 pm

U ovoj svoj halabuci, ne zaboravite na utakmicu u Srijedu,ne zaboravite da su još sutra uplate,i da je broj mjesta ograničen.Moramo invaziju izvršit na Zenicu,radni je dan,radim i ja,ali se uvijek snađem,uzmem slobodan dan,dan godišnjeg,nekad i protiv volje šefa odem,ali tu sam uz Želju.Nikakvo daleko gostovanje,čisto komšijski da ih obiđemo i mlatnemo 3 boda.
DAKLE,UPLATE JOŠ SUTRA U PLAVOM SALONU ISPRED FANSHOPA OD 17-19.Vidimo se tamo :)
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 02, 2016 11:11 pm

Budi ta Diadora lijepe uspomene... :)

slika

slika

slika
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
Hrasno1921'
Postovi: 268
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 10:31 am
Lokacija: Hrasno
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 02, 2016 11:14 pm

Ako Miralem Borovac muz Semihe Borovac koja je godinama u stranci SDA na visokim funkcijama, covjek kojeg pola Hrasnog jako cijeni, i koji je jedan od najboljih havera Koldze, javno pred ljudima kaze da se Koldzo zajebao, i da mu ovo sve nije trebalo, e onda znaj koliko je gnjev javnosti, gradjana i navijaca
1921' :zeljeznicar1:

KOLDZO LOPOVE !!!!! J**** TI SVE !!!
 
dell21
Postovi: 2338
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 02, 2016 11:15 pm

Mozda i ove godine ugostimo kakvo veliko ime u dolini :ganja:
ANTIKOLDZO !!!!!!!!
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 02, 2016 11:17 pm

ANTIKOLDZO!!!

KOLDZO SOTONO GOTOVO JE GOTOVO!!!
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Rodom s mejtaša
Postovi: 1141
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 02, 2016 11:18 pm

Pitao sam danas, ali niko ne odgovori.
Kad se igraju finalne utakmice Kup-a odnosno između kojih je to kola. Ukoliko ne pobjedimo u Zenici to bi moglo biti od značaja.

Koliko ja kontam stvari ovakva je situacija onako na brzinu:

9 bodova - Evropa sigurna nebitno sa koje pozicije

7 bodova (pod uslovom da pitari dobiju Mladost i Olimpic):
a) ukoliko Široki negdje kiksa opet Evropa sigurna osvojila Sloboda Kup ili ne
b) ukoliko Široki ne kiksa onda Sloboda mora uzeti i Kup i pitare
 
LARSSONN
Postovi: 785
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 02, 2016 11:19 pm

Rodom s mejtaša je napisao/la:Pitao sam danas, ali niko ne odgovori.
Kad se igraju finalne utakmice Kup-a odnosno između kojih je to kola. Ukoliko ne pobjedimo u Zenici to bi moglo biti od značaja.

Koliko ja kontam stvari ovakva je situacija onako na brzinu:

9 bodova - Evropa sigurna nebitno sa koje pozicije

7 bodova (pod uslovom da pitari dobiju Mladost i Olimpic):
a) ukoliko Široki negdje kiksa opet Evropa sigurna osvojila Sloboda Kup ili ne
b) ukoliko Široki ne kiksa onda Sloboda mora uzeti i Kup i pitare

Prvi finalni meč između Slobode i Radnika bit će odigran na stadionu Tušanj 11. maja u 20:00 sati, dok je revanš utakmica na rasporedu 18. maja u 17:00 sati.
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3921
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 02, 2016 11:21 pm

https://www.facebook.com/bbcnews/videos ... =2&theater" target="_blank

Place dok prica, kamen bi zaplako isto. Sto ti je ljubav.
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!
 
Avatar
Jaozinho22
Postovi: 2746
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:09 pm
Lokacija: Baza
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 02, 2016 11:22 pm

Yebo majku ovaj Leicester iznenadio kao Sarajvo prošle godine :ganja: :ganja:
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.
 
Avatar
BHDragons
Postovi: 2240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 02, 2016 11:24 pm

Bravo Plavi!
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!
 
Avatar
Hrasno1921'
Postovi: 268
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 10:31 am
Lokacija: Hrasno
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 02, 2016 11:27 pm

Jbg tek sad skontam Koldzo zimus na zgradi opstine promijenio sve prozore, sad su novi PVC, a vidio sam i nove klime postavljene ... :ganja:
1921' :zeljeznicar1:

KOLDZO LOPOVE !!!!! J**** TI SVE !!!
 
baxuz87
Postovi: 445
Pridružen/a: sri feb 10, 2016 10:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 02, 2016 11:38 pm

Hrasno1921' je napisao/la:A sta mislite da svi sa foruma sutra Naendartalcu pravimo drustvo?
Ne bi bilo lose..
"Sarajevski Željezničar je novi-stari prvak, slijede ostale vijesti." -Dnevnik FTV
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 02, 2016 11:38 pm

Vardy ko diler iz Svrakina haha :rofl1: :lol:
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5108
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 02, 2016 11:43 pm

Rodom s mejtaša je napisao/la:Pitao sam danas, ali niko ne odgovori.
Kad se igraju finalne utakmice Kup-a odnosno između kojih je to kola. Ukoliko ne pobjedimo u Zenici to bi moglo biti od značaja.

Koliko ja kontam stvari ovakva je situacija onako na brzinu:

9 bodova - Evropa sigurna nebitno sa koje pozicije

7 bodova (pod uslovom da pitari dobiju Mladost i Olimpic):
a) ukoliko Široki negdje kiksa opet Evropa sigurna osvojila Sloboda Kup ili ne
b) ukoliko Široki ne kiksa onda Sloboda mora uzeti i Kup i pitare
najjednostavnije receno... bravo!!! kao knjizevni statisticar ponosan sam na tebe :ganja:

salu na stranu... previse je kombinacija za sve timove koji se bore za evropu... do zadnje minute se nece znati ko ce u evropu...







... osim zelje naravno...
100/94/37/34 - i to je to!
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 02, 2016 11:50 pm

ŽEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEELJOOOOOOOOOOO ŽEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEELJOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO ŽEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEELJOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO ŽEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEELJOOOOOOOOOOOOOO :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 03, 2016 12:13 am

Moje je mišljenje da bilo kakve demonstracile ili proteste treba organizovati sa temom "ZA EVROPSKU GRBAVICU" a ne protiv Koldža, Violina i ostalih smradova. Nas ne interesuje politika niti bih volio da se ovo pitanje ispolitizora, mi se borimo da izgradimo stadion a ne da mjenjamo režim. Vjerujem da bi takvi protesti olakšali posao našoj upravi da se lakše bori za Želju.
イビチャ・オシム
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 03, 2016 12:21 am

IMAM JEDNU KONU, YEBO SAM JE DVA PUTA ZA SEZONU :ganja: :ganja:

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 23 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija