Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 02, 2016 10:30 pm

Znači jašu i ChWillu a? :rofl1: :rofl1:
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 02, 2016 10:31 pm

baxuz87 je napisao/la:Danas je momku koji je poveo kcerkicu sa sobom pred Općinom napisana kazna od 200KM zato sto je imao papir na kojem pise Koldzo lopove!
@Neandertalac izbiše ti dvije glave službenici pod budnim okom načelnika
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3911
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 02, 2016 10:31 pm

Hurmasica je napisao/la:Znači jašu i ChWillu a? :rofl1: :rofl1:
:rofl:
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!
 
damirfile
Postovi: 3358
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 02, 2016 10:31 pm

najaviti protest i tada ce biti legalan, bez kazni ili bilo cega nemamo se sta bojati kad je najavljen.
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 02, 2016 10:32 pm

Imas politicare koji ce te ubijedit u laz, koji ce pricat lazi, insinuacije i poluistine sat vremena, a svi ce na kraju reci uh dobro je govorio. Koldzo nije taj, Koldzo to nema i to u srijedu treba iskoristiti. Naravno, ako ikom bude u interesu da to iskoristi. Zato pozivam novinare da se pripreme i postave par pitanja, samo cinjenice, protiv toga nece moci. Mada su meni gori ovi iz SD-a od Koldze, nose sveto ime kao drustvo, a svetinju nam pokopaju, jadnici jadni!
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 02, 2016 10:32 pm

Hurmasica je napisao/la:Znači jašu i ChWillu a? :rofl1: :rofl1:
Moj brate ChWilla je veliki mangup za sve njih ;)
 
Neandertalac
Postovi: 922
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:13 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 02, 2016 10:36 pm

Hrasno1921' je napisao/la:
baxuz87 je napisao/la:Danas je momku koji je poveo kcerkicu sa sobom pred Općinom napisana kazna od 200KM zato sto je imao papir na kojem pise Koldzo lopove!
Pojedinac sam uvijek naj*** to ti je tako, ali kada bi doslo par stotina ljudi pred opstinu, povesti zenu, djecu, uglavnom da ne lici na tipican skup navijaca vjerujem da bi bila drugacija situacija 100%
Pisali su nesto, a ne znam hoce li mi doci cestitka.
Uglavnom i sutra sam tamo opet.
Željeznicar za život cijeli!
 
damirfile
Postovi: 3358
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 02, 2016 10:38 pm

Svaka ti čast ti si pravi zeljovac :pljesak: :pljesak: :pljesak: :pljesak:
 
Avatar
Hrasno1921'
Postovi: 268
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 10:31 am
Lokacija: Hrasno
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 02, 2016 10:39 pm

A sta mislite da svi sa foruma sutra Naendartalcu pravimo drustvo?
1921' :zeljeznicar1:

KOLDZO LOPOVE !!!!! J**** TI SVE !!!
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 02, 2016 10:41 pm

Hrasno1921' je napisao/la:A sta mislite da svi sa foruma sutra Naendartalcu pravimo drustvo?
Pravac opština,pa pravac na uplate za Zenicu?! Tu sam :)
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3911
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 02, 2016 10:41 pm

Pa eto skupite se sutra na wilsu, u toliko i toliko, dostavite meni racun za kafe i kolace ja cu ga platit. To vam je cas posla da se dogovorite, ali dobit ce te svi kolektivno kazne ako ne najavite protest, to morate uraditi da bi nosili te transparente.
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!
 
Avatar
Dolina
Postovi: 951
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 02, 2016 10:41 pm

Ne treba ništa prijavljivati, u subotu korteo neka krene sa M. dvora, parole, zastave, navijači sa ženama i djecom i lagano prema stadionu, zaustaviti se na Socijalnom, to je 50-ak metara od opštine i napraviti bakljadu na raskrsnici. Niko ti ništa ne može.
Ivica Osim: "Ko ne može da trči, taj ne može da igra".
 
Avatar
Hrasno1921'
Postovi: 268
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 10:31 am
Lokacija: Hrasno
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 02, 2016 10:43 pm

Plava Porodica je napisao/la:
Hrasno1921' je napisao/la:A sta mislite da svi sa foruma sutra Naendartalcu pravimo drustvo?
Pravac opština,pa pravac na uplate za Zenicu?! Tu sam :)
Ista stvar, znaci trojica nas za pocetak, ostalo na pp.
1921' :zeljeznicar1:

KOLDZO LOPOVE !!!!! J**** TI SVE !!!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 02, 2016 10:47 pm

sajo10 je napisao/la:U svom ovom grotlu oko Koldze... jedno drugo pitanje :D

Jeli 100 % da Diadora oblaci ekipu iduce sezone? Bilo bi lijepo kad bi mogli potpisati ugovor sa nekom kompanijom koja ce praviti dresove i odjelo za juniore/kadete/pa cak mozda i jos mladje selekcije... :) Ove godine smo napokon posla mnogo godina imali bas dobre dresove od dizajna do fonta brojeva i imena. Nadam se da cemo iduce godine imati jos vise sexi dresove...jer ce biti :karanje:
Izgleda niko ne vidi :ganja: Koldzo je izazvao gnjev forumasa, nece na dobro izaci :ganja: Treba i ovim iz SD malo zaprijetiti, jer opet nisu oni nista bolji od Koldze, zbog njih mi smo na sudu i ganjamo nesto sto je NASE!
 
Avatar
Kapiten
Postovi: 2011
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:31 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 02, 2016 10:48 pm

Hrasno1921' je napisao/la:
Rodom s mejtaša je napisao/la:Ovo prije može imati epilog na CUM-u nego na sudu.

Izdrži Nedžade Aragon (poznat kao unuk, a inače poglup ko k...) i ostatak hordi su uz tebe.
Ćudi me da horde iz Novog Sarajeva ne organizuju miting podrške aktuelnom načelniku.
:ne:

Cijela opstina Novo Sarajevo je plavo bijela, ima ih malo na Ch.Willi i nesto na Malti, ostalo je sve cisto :DD:
ima njih na pofalicima dosta realno...
[url=http://drugstore-onlinecatalog.com/]drugstore-onlinecatalog.com[/url]
 
Avatar
Hrasno1921'
Postovi: 268
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 10:31 am
Lokacija: Hrasno
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 02, 2016 10:49 pm

Kapiten je napisao/la:
Hrasno1921' je napisao/la:
Rodom s mejtaša je napisao/la:Ovo prije može imati epilog na CUM-u nego na sudu.

Izdrži Nedžade Aragon (poznat kao unuk, a inače poglup ko k...) i ostatak hordi su uz tebe.
Ćudi me da horde iz Novog Sarajeva ne organizuju miting podrške aktuelnom načelniku.
:ne:

Cijela opstina Novo Sarajevo je plavo bijela, ima ih malo na Ch.Willi i nesto na Malti, ostalo je sve cisto :DD:
ima njih na pofalicima dosta realno...
Ko im j*** mater, tamo i gdje ih ima u manjini su, u Pofalicima gore skroz na vrhu, skoro pa Vogosca ...
1921' :zeljeznicar1:

KOLDZO LOPOVE !!!!! J**** TI SVE !!!
 
Rodom s mejtaša
Postovi: 1141
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 02, 2016 10:54 pm

Hrasno1921' je napisao/la:Bolan covjek pobjedjivao na izborima sa 1.500 do 2.000 glasova vise od konkurenta, sada mu 10.000 navijaca u glas j*** sve po spisku, trebaju momci iz udruzenja i sa tribine jasno i glasno reci sta planiraju, ovako svi blejimo po forumima i drustvenim mrezama, to jeste jedan vid protesta ali za nase drustvo kakvo je uredjeno nedovoljno, u slucaju da se nesto organizuje ja prvi idem, evo nas na forumu ima samo min. 15.-20. koji bi vjerujem dosli ...

Do tada cekam zapovjed ...

KOLDZO LOPOVE !!!!
Evo rezultata izbora iz 2012 godine:

https://www.izbori.ba/Rezultati/Rezulta ... a_139.html" target="_blank

Koldžo je ubjedljivo dobio izbore ispred Džele. Koldžo je imao nešto preko 13 milja glasova. To su smješne cifre. Oština ima inače oko 67000 birača, a pošto skoro pola raje ne izlazi na izbore, ko skupi cenera taj dobiva. Ako se Željini navijači sa pravom glasa dignu Koldžo ga je popušio sto posto. Glasat će raja koja već godinama i ne glasa.
Eto mu pitara nek glasaju za njega, možda bude treći pa izbori Evropu , hoću reči neku mjesnu zajednicu.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 02, 2016 10:54 pm

Strpite se da prođe ova utakmica sa Celikom uspjesno nadam se, a onda i ova sedmica. Dajte jos vremena upravi i ovim drugim da razrjese ovo a onda ako ne bude islo vjerovatno ce se dogovorit neki protest.

Samo ne treba neke nasilne stvari prvo radi vas samih a onda i kluba, tek tad nam nece izaci u susret.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Rodom s mejtaša
Postovi: 1141
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 02, 2016 10:57 pm

Kapiten je napisao/la:
Hrasno1921' je napisao/la:
Rodom s mejtaša je napisao/la:Ovo prije može imati epilog na CUM-u nego na sudu.

Izdrži Nedžade Aragon (poznat kao unuk, a inače poglup ko k...) i ostatak hordi su uz tebe.
Ćudi me da horde iz Novog Sarajeva ne organizuju miting podrške aktuelnom načelniku.
:ne:

Cijela opstina Novo Sarajevo je plavo bijela, ima ih malo na Ch.Willi i nesto na Malti, ostalo je sve cisto :DD:
ima njih na pofalicima dosta realno...
U mojoj raji (nas 15-ak) u moje vrijeme u Hrasnom nije bio nijedan. To je jednostavno bilo anatemisano.
 
Lampard
Postovi: 40
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 10:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 02, 2016 10:58 pm

Kako stojimo sa tehnickim sponzorom za sljedecu sezonu, moze i pp. Hvala :)
Zadnja izmjena: Lampard, dana/u pon maj 02, 2016 11:08 pm, ukupno mijenjano 1 put.

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija