Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 02, 2016 9:54 pm

@Model1964, ma dobro sad se čini da smo tromi ali po meni prvo klub treba odraditi svoje (a odradio je), prozvan je uhljup na utakmici protiv Zrinjskog i sa sjevera i sa juga, čekamo naredne poteze a vjeruj mi budu li kočili nešto više neće na dobro izaći. Radovi se nastavljaju i idu svojim tokom zasada. Može raja naša trpiti al' kad pukne e onda baš pukne. Posebno se to odnosi na nas Željovce :)
Zadnja izmjena: Hurmasica, dana/u pon maj 02, 2016 9:55 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
Plavi orkestar
Postovi: 1784
Pridružen/a: sri mar 16, 2016 3:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 02, 2016 9:55 pm

exbabilon je napisao/la:Hajmo sad Ligata, hajmo novinari ako vas ima, pa pripremite se za press i postavite to jedno pitanje kako treba, toliko ste valjda sposobni.

Toliko mi je ovo diglo pritisak, ne mogu vam opisat. Bukvalno smo svijet digli na noge, uplate sijevale sa svih strana, copa90 nas ispostovala, Amerika, Katar, sirom Evrope, legende, politicari, bivsi fudbaleri, pjevaci... ogromna kolicina ljubavi se prezentovala i ulozila u sve ovo, prvi ja i svi ostali smo skuckali koliko smo mogli, otisli i uplatili sredstva za novu Grbavicu. Svaki dan jedva cekam da udjem da vidim ko je jos uplatio, sta se novo desilo, koliko smo skupili, dokle su radovi.. zivim za to prvo pretkolo na Grbavici. Na Kosevu slavim go, skacem na ljude oko sebe samo zato jer je ostvarenje sna korak blize. Evropa na Grbavici! Pravimo ovdje danima tabele, kontamo nacine kako da imamo bod vise od cetvrtog na tabeli, sastavljamo ekipe, molimo za stream, a sve s jednim ciljem, da izborimo Evropu, Evropu na Grbavici. I sad da mi nekoliko parazita srusi sve, da nam svima zarad svog licnog interesa onemoguce nesto sto je nama sveto. Da naseg Zelju onemoguce u najvecem koraku u zadnjih 10-ak godina. E pa ne moze bagro, nece moci ove noci, makar vas Zeljina jalija morala fizicki odvajat od Grbavice i Zelje.

Upravo molim te, ili molim Vas, izgurajte ovo do kraja, ne dajte uhljupima ni pedalj svetinje, ne prihvatajte njihove dogovore za 5 minute, nista im ne dajte. Borite se na svaki nacin, a i mi cemo s vama. Ovu lijepu pricu niko ne smije da zaustavi, niko!
:palacgore:
I nikad zaboraviti imena i prezimena onih uhljupa,sa koljena na koljeno generacijama prenositi a svaki pogodan trenutak koristiti i uzvratiti deset puta jace.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 02, 2016 9:55 pm

ŽELJEZNIČAR!
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Jaozinho22
Postovi: 2746
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:09 pm
Lokacija: Baza
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 02, 2016 10:02 pm

Plava Porodica je napisao/la:ŽELJEZNIČAR!
IZ METROPOLE !
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 02, 2016 10:03 pm

GRADI ZELJO, BOLI TE KUR.AC !
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 02, 2016 10:07 pm

Tryg je napisao/la:Ljudi de sta vam je, i ja sam glup, al jel vam napisao vec covjek gore da sve ide po planu i da ce do kraja maja sve biti gotovo i ako izborimo evropu na zelenom terenu igrat cemo utakmice na Grbavici. Ne kontam vas fakat, ovo se jeste digla hajka i oni to sve pokusavaju da ospore ali sve ba ide po planu. Napisao vam je gore covjek kojem ja licno vjerujem sto posto.

Opustite se, da ih treba jebat, treba, al da ce uspjet, nece.
KAKO DA SE OPUSTIM?
1992 sam uzeo pušku da branim jednu ideju. Zapališe Grbavicu, pobiše ljude.... Pretvori se branjenje ideje u spašavanje glave jer postade sve dobar poso. Zavaljuju te na svakom koraku, trguje se ljudima ko sa stokom. Odlazak da sebi i porodici spasim glavu pretvorio se u ostanak u tuđini zbog ratnih profitera koji su sada ugledne ličnosti. Jedino što mi je još i za uvijek sveto je ŽELJO. I sada ta gamad hoče da uništi to malo lijepog što je ostalo. Ko mi može garantovati da neče uspjeti? KAKO DA SE OPUSTIM?
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Avatar
Hrasno1921'
Postovi: 268
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 10:31 am
Lokacija: Hrasno
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 02, 2016 10:07 pm

Prije svega cisto sumnjam da ce na press konferenciju moci uci onaj ko nije novinar, jer cisto poznavajuci Koldzu on nece dopustiti da ga neko pred novinarima isprovocira ili dovede u nezgodnu situaciju,a dokaz tome jeste i neobavljivanje tacnog termina odrzavanja press konferencije.
Po dobro uhodanoj semi bit ce pozvani novinari koji se inace pozivaju na konferencije, a vjerovatno zbog velikog interesovanja javnosti bitce tu i novinara koji inace ne prate rad opstine.
Na ulazu bit ce obezbjedjenje opstine, pred opstinom policijska patrola ko da gledam ...
Sto se tice okupljanja pred opstinom i to je po meni pod upitnikom zbog zakona o odrazavnju protesta, da su to neke nane i dede koji protestuju zbog nestasice vode, pasa lutalica pa i nekako, ali u ovom slucaju doslo bi par stotina navijaca koji bi blokirali ulicu ipred opstine, tu bi autom, bili i specijalci itd.

Sa druge strane veliku ulogu po meni bi trebalo odigrati novinari koji su veliki Zeljovci i koji se kunu u Zelju pocev od Samira Sisica, Jasmina Ligate, Adisa Hadzica, Mirze Kolara i dr. koji bi svi trebali doci na konferenciju i onako posteno, sa dokazima jasno i glasno konfrontirati Koldzu, postavljati mu neugodna pitanja, jednostavno da se pogubi, ali je opet pitanje smiju li i imaju li poledjinu za takvu nesto, prvi Ligata na konferencijama zna provocirati Edisa, a kada treba da reaguje kao Zeljovac i Manijak nigdje ga ...

Ja se stvarno iskreno nadam da se momci ispred udruzenja, sa tribine, raja sa orga i dr. vec dogovaraju i nesto planiraju, jer akcija i djelovanje je potrebno, baneri, plaketi, prozivanje, grafiti, ma samo ostro !!!

Jer morate znati da je ovo Koldzi ozbiljan problem, izbori su u oktobru a prvi put u njegovom vladanju dugog vise od 10.tak godina on pred sobom ima ozbiljan problem, enorman pritisak javnosti, navijaca, mozete zamisliti kako je bilo njemu i njegovim ukucanima kada je u petak 10.000 ljudi skandiralo protiv njega !? a njegova kuca tik do pomocnog igralista, kako je bilo i njemu i ukucanima mu, nebih mu bio u kozi, sve ovo on moze rijesiti, hoce li ili nece ostaje nam da vidimo ...
1921' :zeljeznicar1:

KOLDZO LOPOVE !!!!! J**** TI SVE !!!
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 02, 2016 10:08 pm

a ko bilo šta može garantovati u životu? opusti se.
gradi željo boli te *****
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 02, 2016 10:10 pm

Hrasno1921' je napisao/la:
Jer morate znati da je ovo Koldzi ozbiljan problem, izbori su u oktobru a prvi put u njegovom vladanju dugog vise od 10.tak godina on pred sobom ima ozbiljan problem, enorman pritisak javnosti, navijaca, mozete zamisliti kako je bilo njemu i njegovim ukucanima kada je u petak 10.000 ljudi skandiralo protiv njega !? a njegova kuca tik do pomocnog igralista, kako je bilo i njemu i ukucanima mu, nebih mu bio u kozi, sve ovo on moze rijesiti, hoce li ili nece ostaje nam da vidimo ...
zato je ovo ovako i urađeno. nećeš na lijepe i kako treba, a mogao si...hajd' da vidimo, možda hoćeš ovako. a možda ćemo sačekati i novog načelnika koji nam hoće dati dozvole.
gradi željo boli te *****
 
baxuz87
Postovi: 445
Pridružen/a: sri feb 10, 2016 10:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 02, 2016 10:12 pm

Danas je momku koji je poveo kcerkicu sa sobom pred Općinom napisana kazna od 200KM zato sto je imao papir na kojem pise Koldzo lopove!
"Sarajevski Željezničar je novi-stari prvak, slijede ostale vijesti." -Dnevnik FTV
 
Avatar
Hrasno1921'
Postovi: 268
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 10:31 am
Lokacija: Hrasno
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 02, 2016 10:14 pm

ChWilla je napisao/la:
Hrasno1921' je napisao/la:
Jer morate znati da je ovo Koldzi ozbiljan problem, izbori su u oktobru a prvi put u njegovom vladanju dugog vise od 10.tak godina on pred sobom ima ozbiljan problem, enorman pritisak javnosti, navijaca, mozete zamisliti kako je bilo njemu i njegovim ukucanima kada je u petak 10.000 ljudi skandiralo protiv njega !? a njegova kuca tik do pomocnog igralista, kako je bilo i njemu i ukucanima mu, nebih mu bio u kozi, sve ovo on moze rijesiti, hoce li ili nece ostaje nam da vidimo ...
zato je ovo ovako i urađeno. nećeš na lijepe i kako treba, a mogao si...hajd' da vidimo, možda hoćeš ovako. a možda ćemo sačekati i novog načelnika koji nam hoće dati dozvole.
Vidjet cemo sve u srijedu, ali ja ko da gledam znam na sta ce liciti to, bit ce "ja,pa ja", sta je dosada ulozeno u stadion od strane opstine, sta se planira, on ce se ogradjivati, prebacivati lopticu itd.
Zato kazem na presicu trebaju biti "nasi" novinari a hvala bogu ima ih bruku, jedan dvojica neka postave pitanje sto bi se reklo "u sridu: dovoljno je ...
1921' :zeljeznicar1:

KOLDZO LOPOVE !!!!! J**** TI SVE !!!
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3921
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 02, 2016 10:14 pm

slazem se da po prvi put u 10. godina njemu se trese stolica i on to zna, jer u politickim krugovima najbolje je biti ova sitna riba poput nacelnika jer su ti najveci kriminal i lopovluk, ne treba njemu nista vise od ovog sto ima, niti on planira da napreduje nesto u politici. Njemu je ovo dovoljno, i taman da moze ukrast koliko hoce. Sad dolazi u pitanje njegova nacelnicka pozicija i on je toga svjestan.

EDIT: Hrasno, njemu odma od tih novinara laznih neko sa vrata odma treba postaviti pitanje, kako jedna javna licnost pred 10 hiljada ljudi moze obecati nesto i to ne ispuniti. Pa svakoj normalnoj drzavi on bi bio smjenjen, al kontam onda kaku mu jos njegov nadlezni obeca 100 hiljada radnih mjesta pred 5 miliona stanovnika, i onda skontam **** ti ovo sve.
Zadnja izmjena: Tryg, dana/u pon maj 02, 2016 10:16 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!
 
Avatar
Hrasno1921'
Postovi: 268
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 10:31 am
Lokacija: Hrasno
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 02, 2016 10:15 pm

baxuz87 je napisao/la:Danas je momku koji je poveo kcerkicu sa sobom pred Općinom napisana kazna od 200KM zato sto je imao papir na kojem pise Koldzo lopove!
Pojedinac sam uvijek naj*** to ti je tako, ali kada bi doslo par stotina ljudi pred opstinu, povesti zenu, djecu, uglavnom da ne lici na tipican skup navijaca vjerujem da bi bila drugacija situacija 100%
1921' :zeljeznicar1:

KOLDZO LOPOVE !!!!! J**** TI SVE !!!
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5109
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 02, 2016 10:16 pm

baxuz87 je napisao/la:Danas je momku koji je poveo kcerkicu sa sobom pred Općinom napisana kazna od 200KM zato sto je imao papir na kojem pise Koldzo lopove!
zamisli da to uradi masa ljudi istovremeno... ne bi policija imala muda da napise kazne... samo je bitno da sto vise ljudi pokaze do cega im je stalo i da imenom i prezimenom kazu ko je lopov u ovom sporu... yebite im majke svima tamo :psujem:
100/94/37/34 - i to je to!
 
Avatar
ellaxaz
Postovi: 1027
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 4:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 02, 2016 10:21 pm

baxuz87 je napisao/la:Danas je momku koji je poveo kcerkicu sa sobom pred Općinom napisana kazna od 200KM zato sto je imao papir na kojem pise Koldzo lopove!
Samo na sudsko odlucivanje.
"Ona raja na jugu, to je ono što ja nosim, nosim tu, duboko. Oni i ne znaju to."

F.K. Željezničar prvak Bosne i Hercegovine 1946. godine.
 
damirfile
Postovi: 3365
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 02, 2016 10:22 pm

Kaznu mu zbog toga napisali.
Sve je to Koldzino maslo kako bi sprijecio veca okupljanja.
Svi trebamo ustati i pred opstinu .
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 02, 2016 10:23 pm

ovo je za njega potpuno nova situacija. on se u ovih deset godina nije susreo ni sa kakvim otporom, ni sa kakvom ozbiljnom opozicijom iz bilo kojeg razloga, pa je umislio da je feudalni doživotni gospodar. i vjerovatno će praviti greške.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 02, 2016 10:27 pm

U svom ovom grotlu oko Koldze... jedno drugo pitanje :D

Jeli 100 % da Diadora oblaci ekipu iduce sezone? Bilo bi lijepo kad bi mogli potpisati ugovor sa nekom kompanijom koja ce praviti dresove i odjelo za juniore/kadete/pa cak mozda i jos mladje selekcije... :) Ove godine smo napokon posla mnogo godina imali bas dobre dresove od dizajna do fonta brojeva i imena. Nadam se da cemo iduce godine imati jos vise sexi dresove...jer ce biti :karanje:
Zadnja izmjena: sajo10, dana/u pon maj 02, 2016 10:28 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
Hrasno1921'
Postovi: 268
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 10:31 am
Lokacija: Hrasno
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 02, 2016 10:27 pm

Bolan covjek pobjedjivao na izborima sa 1.500 do 2.000 glasova vise od konkurenta, sada mu 10.000 navijaca u glas j*** sve po spisku, trebaju momci iz udruzenja i sa tribine jasno i glasno reci sta planiraju, ovako svi blejimo po forumima i drustvenim mrezama, to jeste jedan vid protesta ali za nase drustvo kakvo je uredjeno nedovoljno, u slucaju da se nesto organizuje ja prvi idem, evo nas na forumu ima samo min. 15.-20. koji bi vjerujem dosli ...

Do tada cekam zapovjed ...

KOLDZO LOPOVE !!!!
1921' :zeljeznicar1:

KOLDZO LOPOVE !!!!! J**** TI SVE !!!
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 02, 2016 10:30 pm

Svi bi mi voljeli otic pred opstinu, pa ako nam se ne svidi sto kaze , polupat sve na opstini, ali budite realni svi bi kazne fasovali zbog neorganizovanog skupa, narusavanja javnog reda i mira i slicno. Svi znamo kolko se tesko zivi tako da bi tih 200 300 km bas bilo so na ranu. Draze mi je otici u zenicu i bodriti momke do nove pobjede.
I JOS NESTO. Mnogo vece sile su krenule na moj grad i moj Klub, pa su polozili oruzje, zato nece uspijeti ni ovi pederi !!
Zadnja izmjena: Minjore, dana/u pon maj 02, 2016 10:31 pm, ukupno mijenjano 1 put.

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 54 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija