Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 29, 2016 6:37 pm

@LARSSON hoce mi moci biti dovoljno dvije gige da pregledam utakmicu?
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Whisperer
Postovi: 1457
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 2:55 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 29, 2016 6:37 pm

dino lj je napisao/la:
diego1921 je napisao/la:
mirsadmekic je napisao/la: zastoo se koldziii ne zabranii ulazzzz nprr, na stadion istom tom violinii , al ljudiiiiiii samoo daj boze da ne uticee na ekipuu vecerass na igracee same
Mirso nemoj pisati da moze uticati na ekipu,moze CARSONIO poceti da se sprda s tobom :rofl1:
Ovo nece uticati samo na one koji mrze Zelju !!

Ma normalno da ce uticati na mnoge u klubu kao i na nas navijace,mene licno strah da raja ne popizdi i pocne se fizicki obracunavati sa pojedincima,to treba sprijeciti pod svaku cijenu jer bi mnogi to jedva docekali i poceli okrivljivati ljude iz uprave.Situacija nije nimalo bezazlena i veoma lako moze izmaci kontroli.
Vedran Hatibovic, Goran Hatibovic, Violina i Mehicevic glavni krivci su za izgradnju istokaa i zapada treba njimaaaa stat u krajj jednom za sva vremena, podrskaa misketuuu i ovoj upravi u koju vjerujem da ce rjesitt ovaj problem :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pet apr 29, 2016 6:38 pm

ž'21 je napisao/la:
MrRiccoli je napisao/la:Ma istok svakako ne bi mogli osposobiti za evropu

Sent from my C5303 using Tapatalk
Jest, al na zapadu je sve, a ovim rješenjem se zabranjuje i gradnja na zapadu.
Editovo samp post slucajno objavih. Na zapadu je sve ozidano samo jos iznutra pa da vidimo ko ce nesto srusiti

Sent from my C5303 using Tapatalk
 
LARSSONN
Postovi: 785
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 29, 2016 6:39 pm

plavi kanarinac je napisao/la:@LARSSON hoce mi moci biti dovoljno dvije gige da pregledam utakmicu?

trebalo bi
 
Avatar
Hrasno1921'
Postovi: 268
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 10:31 am
Lokacija: Hrasno
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 29, 2016 6:39 pm

"Oni imaju problem sukoba između Sportskog društva Željezničar i FK Željezničar. I jedni i drugi polažu pravo na neke parcele i nikako ne mogu da to između sebe riješe. Prije nekoliko dana smo održali sastanak na kojem smo pokušali pomoći da se to riješi. Međutim, iako se načelno sve dogovore, u praksi to nikako da provedu. Jednostavno, nisu riješili imovinske odnose i ako sud bude to morao raditi, to će im jako dugo trajati", kazao je Koldžo za N1.
Kako fino prebacuje lopticu ...
Oko zemljista sve je jasno i tacno se zna cije je sta i tu nema nikakvih problema niti dilema, ali ocito da se isti umjetno proizvode.

A nakon toga i pranje krivice ...
"I jedna i druga strana polaže pravo na tu parcelu i to je problem. Poduzeli smo sve mjere da im pokušamo pomoći, ali to vrlo teško ide. Mi smo čak jučer na Općinskom vijeću donijeli odluku da podržimo projekat evropske Grbavice sa 100.000 KM. Ali ona mora biti legalna i to je suština cijele priče. Bilo kakvo rješenje da se da na nezakonit način će vrlo brzo pasti", dodao je Koldžo.
1921' :zeljeznicar1:

KOLDZO LOPOVE !!!!! J**** TI SVE !!!
 
Avatar
Dominic
Postovi: 1130
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 8:52 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pet apr 29, 2016 6:42 pm

MrRiccoli je napisao/la:
ž'21 je napisao/la:
MrRiccoli je napisao/la:Ma istok svakako ne bi mogli osposobiti za evropu

Sent from my C5303 using Tapatalk
Jest, al na zapadu je sve, a ovim rješenjem se zabranjuje i gradnja na zapadu.
Editovo samp post slucajno objavih. Na zapadu je sve ozidano samo jos iznutra pa da vidimo ko ce nesto srusiti

Sent from my C5303 using Tapatalk
Znamo to, ali frka je sto bez urbanisticke neces od Saveza dobiti licencu za stadion jer ce oni to imati u prilogu.
 
Avatar
Plavi orkestar
Postovi: 1784
Pridružen/a: sri mar 16, 2016 3:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 29, 2016 6:44 pm

cala je napisao/la:Kako mogu i jedni i drugi polagati pravo na istu parcelu ili dio parcele? Sta je to, 2 puta prodata ista zemlja?
Cala to je dugogodišnji problem koji se javio odmah poslije rata.Prijeratni SD je bio vlasnik,poslije rata od tog SD je ostalo samo ime i Zdenko Jelic kao njegov predsjednik.Tri knjige BiH mogao napisati o tim problemima i malverzacijama koje su se dešavale.Znam da se sve dogovorilo i potpisalo uz odredjene ustupke govnima.Bilo je tu i drugih vlasnika ali je i to završeno.
Zadnja izmjena: Plavi orkestar, dana/u pet apr 29, 2016 6:49 pm, ukupno mijenjano 1 put.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".
 
Avatar
irfo
Postovi: 1013
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:12 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 29, 2016 6:45 pm

E kakvi su to jadovi iz sportskog drustva pa za ne povjerovat, zamislite kad bi sportsko drustvo Barcelona tuzilo fudbalski klub zbog necega...... pa jel moguce da ima vakih jadova :psujem: , svi ljudi u svijetu su u sportskim drustvima iskljucivo iz ljubavi samo su kod nas iz osobne koristi :x
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 29, 2016 6:45 pm

LARSSON je napisao/la:
plavi kanarinac je napisao/la:@LARSSON hoce mi moci biti dovoljno dvije gige da pregledam utakmicu?

trebalo bi
jel imas kakav link provjeren, da neces ti nesto praviti da mogu u busu pratiti?

hvala ti gdje cuo i necuo
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 29, 2016 6:47 pm

Grbavica će se sagraditi kad tad,samo vjera u ove ljude,samo vjera u one koji su mi suze na oči tjerali više puta od zimskog perioda,te suze radosnice,te suze pune ponosa i prkosa.
Vakat je da se krene na utakmicu ako Bog da će zrinja pasti.A mi polahko krećemo u rat sa ovom stokom,pa niko nije ispred svetinje budalice jedne,naje.bali ste kratko i jasno :DD:

:zeljeznicar1:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Plavi orkestar
Postovi: 1784
Pridružen/a: sri mar 16, 2016 3:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 29, 2016 6:47 pm

LARSSON je napisao/la:
plavi kanarinac je napisao/la:@LARSSON hoce mi moci biti dovoljno dvije gige da pregledam utakmicu?

trebalo bi
LARSSONE ako imaš link pošalji jarane da ne trazim,zdravlje sam narušio trazeci,zivce pogubio,obnevidio...
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".
 
Format
Postovi: 414
Pridružen/a: uto mar 08, 2016 8:52 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 29, 2016 6:49 pm

Ljudi samo jako veceras,pokazimo kako se voli Željo,volio bi da sam tu ali sta jevtu je,srce je na jugu.

Sto se tice ovih debila,to je pokazatelj kakvi smo mi ljudi i u pravu su oni grobari treba ih samo udarat ne mozes drugacije sa bagrom

Ako neko ima link nek posalje :palacgore:
Zadnja izmjena: Format, dana/u pet apr 29, 2016 6:49 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
ž'21
Postovi: 1592
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 29, 2016 6:49 pm

Plavi orkestar je napisao/la:
LARSSON je napisao/la:
plavi kanarinac je napisao/la:@LARSSON hoce mi moci biti dovoljno dvije gige da pregledam utakmicu?

trebalo bi
LARSSONE ako imaš link pošalji jarane da ne trazim,zdravlje sam narušio trazeci,zivce pogubio,obnevidio...
http://live.robinwidget.com/livematches ... 09370.html" target="_blank to je Arena 2, inače gore idite na Football, ima dole u ponudi naša tekma, pa probajte više linkova.

http://livetv.sx/rs/" target="_blank

Probajte i ovdje.
 
Avatar
Plavi orkestar
Postovi: 1784
Pridružen/a: sri mar 16, 2016 3:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 29, 2016 6:50 pm

ž'21 je napisao/la:
Plavi orkestar je napisao/la:
LARSSON je napisao/la:

trebalo bi
LARSSONE ako imaš link pošalji jarane da ne trazim,zdravlje sam narušio trazeci,zivce pogubio,obnevidio...
http://live.robinwidget.com/livematches ... 09370.html" target="_blank to je Arena 2, inače gore idite na Football, ima dole u ponudi naša tekma, pa probajte više linkova.

http://livetv.sx/rs/" target="_blank

Probajte i ovdje.
Hvala ti!
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".
 
Whisperer
Postovi: 1457
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 2:55 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 29, 2016 6:51 pm

E kakvi su to jadovi iz sportskog drustva pa za ne povjerovat, zamislite kad bi sportsko drustvo Barcelona tuzilo fudbalski klub zbog necega...... pa jel moguce da ima vakih jadova :psujem: , svi ljudi u svijetu su u sportskim drustvima iskljucivo iz ljubavi samo su kod nas iz osobne koristi :x[/quote]
ama necee im ovo prociiiiiii nece nas da zaustavee jer za ovo smo zivili braco cekali smo sve ovoo u inat njima u inat svimaa igrace nas zeljo na grbavici.. :zeljeznicar1:
"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
dino lj
Postovi: 33
Pridružen/a: pon mar 28, 2016 9:01 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 29, 2016 6:52 pm

Hrasno1921' je napisao/la:
"Oni imaju problem sukoba između Sportskog društva Željezničar i FK Željezničar. I jedni i drugi polažu pravo na neke parcele i nikako ne mogu da to između sebe riješe. Prije nekoliko dana smo održali sastanak na kojem smo pokušali pomoći da se to riješi. Međutim, iako se načelno sve dogovore, u praksi to nikako da provedu. Jednostavno, nisu riješili imovinske odnose i ako sud bude to morao raditi, to će im jako dugo trajati", kazao je Koldžo za N1.
Kako fino prebacuje lopticu ...
Oko zemljista sve je jasno i tacno se zna cije je sta i tu nema nikakvih problema niti dilema, ali ocito da se isti umjetno proizvode.

A nakon toga i pranje krivice ...
"I jedna i druga strana polaže pravo na tu parcelu i to je problem. Poduzeli smo sve mjere da im pokušamo pomoći, ali to vrlo teško ide. Mi smo čak jučer na Općinskom vijeću donijeli odluku da podržimo projekat evropske Grbavice sa 100.000 KM. Ali ona mora biti legalna i to je suština cijele priče. Bilo kakvo rješenje da se da na nezakonit način će vrlo brzo pasti", dodao je Koldžo.
Prijatelju nije prebacivanje loptice i pranje krivice,problem su ljudi iz SD,zbog njihove opstrukcije opstina nece izdati saglasnost sve dok se to pravno ne dovede u red.
 
Avatar
HanibalTM
Postovi: 70
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 10:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 29, 2016 6:52 pm

slika
Željezničar über alles! :zeljeznicar1:
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 29, 2016 7:01 pm

Plavi orkestar je napisao/la:
ž'21 je napisao/la:
Plavi orkestar je napisao/la: LARSSONE ako imaš link pošalji jarane da ne trazim,zdravlje sam narušio trazeci,zivce pogubio,obnevidio...

E drug

http://torrent-tv.ru/torrent-online.php ... tion=11644" target="_blank

Eto tu imas link, a imas i dole "watch in another " da gledas na VLC-u ili ACE stream. Dobar skroz stream, ali moras imati ACE stream instaliran i pokrenut da uopce pokrenes stream!

Ne mogu da ti posaljem poruku pa moram ovako ;)
 
Avatar
Hrasno1921'
Postovi: 268
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 10:31 am
Lokacija: Hrasno
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 29, 2016 7:06 pm

dino lj je napisao/la:
Hrasno1921' je napisao/la:
"Oni imaju problem sukoba između Sportskog društva Željezničar i FK Željezničar. I jedni i drugi polažu pravo na neke parcele i nikako ne mogu da to između sebe riješe. Prije nekoliko dana smo održali sastanak na kojem smo pokušali pomoći da se to riješi. Međutim, iako se načelno sve dogovore, u praksi to nikako da provedu. Jednostavno, nisu riješili imovinske odnose i ako sud bude to morao raditi, to će im jako dugo trajati", kazao je Koldžo za N1.
Kako fino prebacuje lopticu ...
Oko zemljista sve je jasno i tacno se zna cije je sta i tu nema nikakvih problema niti dilema, ali ocito da se isti umjetno proizvode.

A nakon toga i pranje krivice ...
"I jedna i druga strana polaže pravo na tu parcelu i to je problem. Poduzeli smo sve mjere da im pokušamo pomoći, ali to vrlo teško ide. Mi smo čak jučer na Općinskom vijeću donijeli odluku da podržimo projekat evropske Grbavice sa 100.000 KM. Ali ona mora biti legalna i to je suština cijele priče. Bilo kakvo rješenje da se da na nezakonit način će vrlo brzo pasti", dodao je Koldžo.
Prijatelju nije prebacivanje loptice i pranje krivice,problem su ljudi iz SD,zbog njihove opstrukcije opstina nece izdati saglasnost sve dok se to pravno ne dovede u red.
Druze vratis se stranicu unazad pa vidis sta sam napisao, a tako i desetak stranica unazad pa vidis sta sam pisao, zivim u Hrasnom znam ko je i sta je Nedzad Koldzo a isto tako i nabrojani majmuni, znam sta se desava i sta je pojedincima cilj, odlicno sam upoznat sa svim, ovo sto Koldzo sada radi jeste prebacivanje krivice a odgovornosti, a isti ljudi iz SD. su Koldzini ljudi, Mehicevic godinama covjek Koldze za sve i svasta, a odnedavno i braca Hatibovic koji su izasli iz stranke Budimira, sve pare, sve interes, ako Zeljo tvrdi da su svi papiri cisti i da nema nikakvih problema, zasto onda opstina ne izda dozvolu? nije valjda da nas iz kluba lazu?
Kazem ti da nikakvih prepreka nema, izmisljaju se problemi od strane SD. koji rade po naredjenjima oni su obicni pijuni u rukama par mocnih pojedinaca iz Novog Sarajeva, ako ces konretnije Alete vlasnika Amko Komerca koji na tom mjestu iza istocne tribine zeli da gradi stambeno poslovni kompleks,a zamisli ko se sve ove godine dovodi kao suvlasnik Amko komerca? pa upravo Koldzo !!!
1921' :zeljeznicar1:

KOLDZO LOPOVE !!!!! J**** TI SVE !!!
 
ž'21
Postovi: 1592
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 29, 2016 7:09 pm

Kjosevski; S. Stevanović, Kosorić, Bogičević, Stanić, Zahirović, Blagojević, Bekrić, M. Stevanović, Memija, Lendrić.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija