Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
godrina
Postovi: 1421
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 29, 2016 5:31 pm

Ma pobjedit cemo mi ovu bitku, ovoj upravi vjerujem k'o ocu svom. Preko 90 godina nas politika koci ali pobjedjujemo tako cemo i sad.
Jbt grob sta imamovic uradi u tz a vidi ovih debila, tacno nmg da vjerujem.
uvjek uz tebe i ti to dobro znas, tebe volim ja za tebe navijam :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
boro elcic: igrac ne smije trcat direktno na gol protivnika jer time opstruise igru i ugrozava njenu regularnost
 
Alipasino
Postovi: 230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:48 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 29, 2016 5:32 pm

Seljacine znate li ko je Zeljo.Znate li sta radite.
 
Avatar
salle86
Postovi: 5132
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 29, 2016 5:33 pm

Ja još ne vjerujem, sve kontam da je nekakva šala. Nema teorije da smijemo dozvoliti ovo ako je zakon na našoj strani.

Molim sve one koji znaju bilo šta o tome više od nas običnih smrtnika da bar u pm mi napišu, ja jednostavno ne znam da li imam snage večeras izdržati na utakmici a da znam da postoji šansa da nam je sve pod znakom pitanja..

Ovo mora biti prolazna faza, mora ko već sutra izaći saopštenje da se radovi nastavljaju...
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Tavas1921
Postovi: 209
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 11:07 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 29, 2016 5:38 pm

Idemo sad jako podrzat naseg Zelju, otpjevat iz sveg glasa nasu Grbavicu!!! Ja jedva cekam. Niko nas sad ne moze zaustaviti, bitno je samo da stanemo uz ovu upravu i Zelju vise nego ikada. Idemo po pobjedu veceras. NAPRIJED ŽELJO LJUBAVI MOJA
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 29, 2016 5:38 pm

Dominic je napisao/la:Je li vama, ljudi, u obrazlozenju odbijenice, zapalo za oko da ta hanuma ne izdaje urbanisticku saglasnost prije svega jer smo zapoceli radove na Zapadu a da nismo prije toga dobili 'zeleno svjetlo' od njih!? :?
usmeno je obećano da će se hitno dati saglasnosti i rečeno da se može početi.
gradi željo boli te *****
 
Whisperer
Postovi: 1457
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 2:55 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 29, 2016 5:38 pm

fanaticZeljin je napisao/la:Majke mi sam znao da cim se ovoliko odugovlaci sa istokom da nije nesto uredu. E jesam sjeban u p.m. :cry:
jel to znacii da ipakk evropskee utakmiceee opet na kosevu igramo ili nema vezee istok s evropskim tekmama na grbavici ??
"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
LARSSONN
Postovi: 785
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 29, 2016 5:40 pm

mirsadmekic je napisao/la:
fanaticZeljin je napisao/la:Majke mi sam znao da cim se ovoliko odugovlaci sa istokom da nije nesto uredu. E jesam sjeban u p.m. :cry:
jel to znacii da ipakk evropskee utakmiceee opet na kosevu igramo ili nema vezee istok s evropskim tekmama na grbavici ??
Istok nema veze, ali zapad ima
 
Whisperer
Postovi: 1457
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 2:55 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 29, 2016 5:42 pm

LARSSON je napisao/la:
mirsadmekic je napisao/la:
fanaticZeljin je napisao/la:Majke mi sam znao da cim se ovoliko odugovlaci sa istokom da nije nesto uredu. E jesam sjeban u p.m. :cry:
jel to znacii da ipakk evropskee utakmiceee opet na kosevu igramo ili nema vezee istok s evropskim tekmama na grbavici ??
Istok nema veze, ali zapad ima
znacii ne ginee nam kosevoo opettttt puu kojaa govnaa gamadd valjda ce ovi iz upravee uspjet to rjesittttt ,, radii nas koji zelimo tekme na grbavici radii ljudii koji su ulagali u evropsku grbavicu
"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
mamaSmurf
Postovi: 151
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 29, 2016 5:43 pm

Samo nastaviti sa radovima na zapadu, papire ganjati uporedo.
Ovi iz opštine, fakat, nisu svjesni šta rade.
Ovo je samo pokušaj da se usporimo na putu prema cilju, da prestanu donacije pristizati.
Sad trebamo pokazati od čega smo sazdani.

Sent from my E6553 using Tapatalk
Jer stojimo, prkosimo,
U srcima te našim nosimo! <3
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 29, 2016 5:45 pm

Moze li neko konkretno napisati koji dijelovi sjevera su u vlasnostvu SD. Ovo mi nije jasno i nisam znao da je FK vlasnik zemljista gdje je plavi zamak, a majmuni kontali tu hotel praviti. Ovim putem koristim priliku da j.ebem svima u SD i nedzadu koldzi sve redom da ne nabrajam

Sent from my C5303 using Tapatalk
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 29, 2016 5:45 pm

phpBB [video]


phpBB [video]


phpBB [video]


phpBB [video]


Ovo sve lijepo nema sanse da se sad zaustavi! Necete moci OLOŠI, jadni ste s tim pokusajima! Hajmo Manijaci sad iz inata da vcrs navijamo kao nikad, da se pokaze Koldzi i kompaniji sta je Zeljo i da se s nama ne moze igrati! :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
 
LARSSONN
Postovi: 785
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 29, 2016 5:47 pm

https://www.facebook.com/bkljuco?fref=ts" target="_blank

jel to ta ksafu
 
Avatar
nikson
Postovi: 1007
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 12:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 29, 2016 5:55 pm

Da mi je sresti bilo kojeg u ovom trenu, robiju bih potpisao a nisam ni mangup ni klosar al me ovo pravo boli...pravo....I **** me otac ako ikad iko iz moje porodice bude glasao za SDA...za mene ne postoje!
Ovdje znaju reci da svaka pizda s brda moze zapaliti Sarajevo, medjutim samo ga Zeljeznicar moze pobjediti!

Zeljeznicar za zivot cijeli!
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3954
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 29, 2016 5:56 pm

obice im se sve ovo o glavu, dobro zapamtite, nema zajebavanja sa zeljeznicarom i manijacima
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Avatar
Vrag
Postovi: 2005
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 29, 2016 5:57 pm

Sjeme im se zatrovalo. ***** li im majku napravi istok silom, pa cemo vidjeti ko ce ga srusiti. Svezat cu se za njega srusit ga neces. Treba ih sve pogaziti.
**** Evropu, titulu, kup. Svu energiju na govna preusmjeriti pa da vidimo ko ce prvi oplakati.
 
staaarinavijac
Postovi: 609
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:17 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 29, 2016 6:02 pm

Pa je l' moguće ???

Tolika kampanja pa i euforija za evropsku Grbavicu i onda tropa...

Ne bih se čudio da osim uvlačenj sopstvenih interesa ovih iz SD da se otkrije da neko izvana ( s druge strane grada ) pomaže u sabotiranju stvaranja evropske Grbavice ...

Ako uspiju da zaustave naš projekt , onda vala ne treba više dobro ništa očekivati ... dovoljno je što se moraš nositi sa lopinašima- sudijama , kojekakvim puncima, , sad još i ovo ...

Da li bi bilo mudro , makar ovaj put sa ovima što hoće, a očito i mogu , da opstruiraju da se napravi neki deal , samo da Željo proigra Evropu na Grbavici ?
 
Avatar
HanibalTM
Postovi: 70
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 10:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 29, 2016 6:06 pm

Treba na izborima pokazati jesu li glupi oni :guz: ili mi.

Volim te Željo ,jer si jaci od svega.
 
Blueworld21
Postovi: 341
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 29, 2016 6:06 pm

I kažu dusmani protiv nas ovo ono niko nas na svijetu ne voli. Eto kakav smo mi narod sami sebi najveći dusmani niko nam drugi ne treba. U ovoj državi sve sto je lijepo minut traje jer seljaci su sve uništili i posrali. Dabogda im se sve ovo vratilo kad im najviše bude trebalo
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 29, 2016 6:08 pm

ZAUSTAVIT NAS NIKO NECE !
 
Avatar
Southboy
Postovi: 390
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 11:55 pm
Lokacija: dolina čupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 29, 2016 6:12 pm

Necemo im dati da nam ovo urade,100% garantujem vam životom da ima pojedinaca koji smo spremni svašta uraditi za ovaj klub...


Majku vam mrtvu je*em usta..necemo dopustiti par pic*urina da uniste nam ovo sto smo zapoceli

Idemo sad na tekmu braco svi,kasnije cemo o ovome..al bice dobro ovo(ja vjerujem),nemaju oni muda tolika da nam stanu na put..
Zadnja izmjena: Southboy, dana/u pet apr 29, 2016 6:12 pm, ukupno mijenjano 1 put.

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 32 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija