Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
chile
Postovi: 1375
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 26, 2016 9:16 pm

cikazubo je napisao/la: Pa samo 4 utakmice je odigrao jer vjerovatno nije zelio produziti, ili je u nekom konfliktu, cim je vec potpisao sa nama, a zimus ga dogovorili ovi iz Slobode, ne treba ga ni hvaliti ni traziti mu neke mane sada, kad dodje vidjecemo na cemu smo s njim.. :zeljeznicar1:
Naravno pozeliti momku dobrodoslicu i nadati se najboljem, dobro je sto je doveden za deficitarnu poziciju.
I kao sto @Rodom s mejtaša napisa itekako bi nam trebao bar jedan igrac koji ce biti pojacanje za ovaj tim.
Po meni kreator igre i stoper nam fale pod moranje, ali o tome trebamo nakon ove cetiri utakmice.
Svaka naredna nam je vaznija jedna od druge a isto tako i od prethodnih. Iz utakmice u utakmicu ici sad sve imao u svojim rukama i ne moramo ocekivati kikseve konkurenata dok oni nas prizeljkuju. :zeljeznicar1:
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije !
 
Avatar
pile87
Postovi: 3188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 26, 2016 9:18 pm

Rodom s mejtaša je napisao/la:Vala raja mislite o meni šta hoćete, ali ja bih ovu svu trojicu što smo doveli dao za jednog pravog igrača koji će donositi prevagu na našim terenima. Ako su nam ovo pojačanja za Evropu i narednu sezonu onda smo opet na istom u odnosu na jače ekipe. Btw, meni ni dolazak ovog momka iz Borca nije jasan osim što to znači da ga je naš Dino pušno. Sve se nadam da je ovo samo zagrijavanje pred prave igrače na 4 pozicije gdje nam škripi.
Za ovog iz Borca, Zola ide na kraju sezone jer je posudjen... po misljenju ljudi kojima je fudbal hljeb momak je jedan od dva najjaca igraca na njegovoj poziciji u nasoj ligi.
Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.
 
Avatar
rios
Postovi: 436
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 26, 2016 9:22 pm

Pozdravljam blagovremeno rjesavanje igrackog kadra za iducu sezonu.Sto se tice Husica meni je totalna nepoznanica pa cu sa nekim ocjenama sacekati da ga vidim na djelu.U svakom slucaju dobrodosao :palacgore:

Obzirom da sam ja danas malo pisao o igracu mjeseca,sezone i sl.,evo da napisam za koga bih ja glasao kad su mjeseci u pitanju :mrgreen:
Ona jedna u februaru + mart - Lendric!
April - Stevanovic Miroslav!
Igraca polusezone je jos rano birati po meni,imamo jos vaznih utakmica do kraja..
Zeljeznicar za zivot cijeli !!!

Miralem Pjanic !!

Mirza Teletovic !

Damir Dzumhur !
 
LARSSONN
Postovi: 785
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 26, 2016 9:23 pm

"Potpisao sam na tri godine i drago mi je što ću biti dio sjajne ekipe kao što je Željezničar. U petak ću doći u Sarajevo da gledam utakmicu protiv Zrinjskog. Nadam se pobjedi svog novog kluba i dobroj atmosferi"

Zadnji put kad je pozder gledao nije fino ispalo
 
Avatar
krajisnik87
Postovi: 528
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 10:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 26, 2016 9:26 pm

"Potpisao sam na tri godine i drago mi je što ću biti dio sjajne ekipe kao što je Željezničar. U petak ću doći u Sarajevo da gledam utakmicu protiv Zrinjskog. Nadam se pobjedi svog novog kluba i dobroj atmosferi"

"Jedini bh. klub u kojem bih igrao je Željezničar. O Želji se sve zna, a i Manijacima. Bio sam oduševljen kada su igrali protiv Ferencvaroša u Mađarskoj, išao sam na tu utakmicu".

Kaže da mu neće biti teško da se adapitra na novu sredinu..

"Bit će mi lako. Poznajem većinu igrača, s nekima sam igrao u mladoj reprezentaciji. Jedva čekam da im se pridružim. Uvjeren sam da ćemo imati dobar odnos".

Bojiš li se konkurencije?

"Klub kao što je Željezničar mora da ima jaku konkurenciju, ali ja nemam čega da se plašim. Ne bih dolazio u Želju da mislim kako neću igrati. Dat ću sve od sebe i šta bude".

Poruka za navijače?

"Vrhunski navijači, tu se nema šta dodati. Ginut ću u Željinom dresu za svaku loptu", istakao je na kraju.
ŽELJEZNIČAR ÜBER ALLES !
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 26, 2016 9:29 pm

pile87 je napisao/la:
Rodom s mejtaša je napisao/la:Vala raja mislite o meni šta hoćete, ali ja bih ovu svu trojicu što smo doveli dao za jednog pravog igrača koji će donositi prevagu na našim terenima. Ako su nam ovo pojačanja za Evropu i narednu sezonu onda smo opet na istom u odnosu na jače ekipe. Btw, meni ni dolazak ovog momka iz Borca nije jasan osim što to znači da ga je naš Dino pušno. Sve se nadam da je ovo samo zagrijavanje pred prave igrače na 4 pozicije gdje nam škripi.
Za ovog iz Borca, Zola ide na kraju sezone jer je posudjen... po misljenju ljudi kojima je fudbal hljeb momak je jedan od dva najjaca igraca na njegovoj poziciji u nasoj ligi.
ne treba biti veliki fudbalski znalac pa da iz samo par utakmica skontas o kakvom se igracu radi.
boga molim da je u glavi poslozen u istoj mjeri u kojoj je poslozen u nogama. stvarno imam velika ocekivanja od njega...
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 26, 2016 9:30 pm

krajisnik87 je napisao/la:"Potpisao sam na tri godine i drago mi je što ću biti dio sjajne ekipe kao što je Željezničar. U petak ću doći u Sarajevo da gledam utakmicu protiv Zrinjskog. Nadam se pobjedi svog novog kluba i dobroj atmosferi"

"Jedini bh. klub u kojem bih igrao je Željezničar. O Želji se sve zna, a i Manijacima. Bio sam oduševljen kada su igrali protiv Ferencvaroša u Mađarskoj, išao sam na tu utakmicu".

Kaže da mu neće biti teško da se adapitra na novu sredinu..

"Bit će mi lako. Poznajem većinu igrača, s nekima sam igrao u mladoj reprezentaciji. Jedva čekam da im se pridružim. Uvjeren sam da ćemo imati dobar odnos".

Bojiš li se konkurencije?

"Klub kao što je Željezničar mora da ima jaku konkurenciju, ali ja nemam čega da se plašim. Ne bih dolazio u Želju da mislim kako neću igrati. Dat ću sve od sebe i šta bude".

Poruka za navijače?

"Vrhunski navijači, tu se nema šta dodati. Ginut ću u Željinom dresu za svaku loptu", istakao je na kraju.

to je tooo
GINEM GINEM DA TI SKINEM HALJINU ŠTO ŠUŠTIIII
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 26, 2016 9:32 pm

Joj al' ćemo imati ovih igrača za ratište naredne sezone.. :mrgreen:
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
tm8782
Postovi: 1920
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:13 pm
Lokacija: Dolina Cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

uto apr 26, 2016 9:33 pm

Hurmasica je napisao/la:Joj al' ćemo imati ovih igrača za ratište naredne sezone.. :mrgreen:
Kako će se tek onda žaliti, pojedini. **** Travnik kako ćemo biti domaćini...a i gosti...

Poslano sa mog U7 PRO koristeći Tapatalk
Ovo je važan trenutak u historiji Kluba. Tribinu ne grade pojedinci. Tribinu gradi porodica Željo. Gradnja tribine neće biti po modelu javno privatnog partnerstva niti po modelu koncsesije. To će ... podrazumijevati vlasništvo Kluba nad tribinom
 
Avatar
HanibalTM
Postovi: 70
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 10:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 26, 2016 9:35 pm

pile87 je napisao/la:
Rodom s mejtaša je napisao/la:Vala raja mislite o meni šta hoćete, ali ja bih ovu svu trojicu što smo doveli dao za jednog pravog igrača koji će donositi prevagu na našim terenima. Ako su nam ovo pojačanja za Evropu i narednu sezonu onda smo opet na istom u odnosu na jače ekipe. Btw, meni ni dolazak ovog momka iz Borca nije jasan osim što to znači da ga je naš Dino pušno. Sve se nadam da je ovo samo zagrijavanje pred prave igrače na 4 pozicije gdje nam škripi.
Za ovog iz Borca, Zola ide na kraju sezone jer je posudjen... po misljenju ljudi kojima je fudbal hljeb momak je jedan od dva najjaca igraca na njegovoj poziciji u nasoj ligi.
Jasno je meni da je Uglješa odlican igrac i da ce on uz Blagojevica praviti sjane stvari na sredini, pomoci ce da nasa igra uznapreduje, i bice ljepša za gledati. Al ja cekam to lijevo krilo, e za tu poziciju bi želio top igraca, znaci klasu neku.
#Goran Zakaric
#Haris Hajradinovic
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

uto apr 26, 2016 9:35 pm

tm8782 je napisao/la:
Hurmasica je napisao/la:Joj al' ćemo imati ovih igrača za ratište naredne sezone.. :mrgreen:
Kako će se tek onda žaliti, pojedini. **** Travnik kako ćemo biti domaćini...a i gosti...

Poslano sa mog U7 PRO koristeći Tapatalk
Neka neka, nema sa Željom zajebancije. Davno reče naš Milan Ribar: "Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci i to nek vam je jasno dok ovdje igrate!" ;)
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Rodom s mejtaša
Postovi: 1141
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 26, 2016 9:35 pm

pile87 je napisao/la:
Rodom s mejtaša je napisao/la:Vala raja mislite o meni šta hoćete, ali ja bih ovu svu trojicu što smo doveli dao za jednog pravog igrača koji će donositi prevagu na našim terenima. Ako su nam ovo pojačanja za Evropu i narednu sezonu onda smo opet na istom u odnosu na jače ekipe. Btw, meni ni dolazak ovog momka iz Borca nije jasan osim što to znači da ga je naš Dino pušno. Sve se nadam da je ovo samo zagrijavanje pred prave igrače na 4 pozicije gdje nam škripi.
Za ovog iz Borca, Zola ide na kraju sezone jer je posudjen... po misljenju ljudi kojima je fudbal hljeb momak je jedan od dva najjaca igraca na njegovoj poziciji u nasoj ligi.
Ma i to za Zolu mi nije jasno, gdje će. Pa može jedino opet na posudbu pa bolje da ostane kod nas i ne bih ga dao za tri Radinovića ako uopšte igraju istu poziciju jer ja nešto nisam tog momka upratio.
Bojim se gomilanja igrača, a nigdje prevage.
 
Format
Postovi: 414
Pridružen/a: uto mar 08, 2016 8:52 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 26, 2016 9:37 pm

Il Ermin Zec to bi bio posao
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3921
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 26, 2016 9:37 pm

Izgleda postajemo prava ISIL ekipa. Upakovat ce to Sablja da ginemo kako treba.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!
 
Avatar
Jaozinho22
Postovi: 2746
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:09 pm
Lokacija: Baza
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 26, 2016 9:38 pm

Rodom s mejtaša je napisao/la:
pile87 je napisao/la:
Rodom s mejtaša je napisao/la:Vala raja mislite o meni šta hoćete, ali ja bih ovu svu trojicu što smo doveli dao za jednog pravog igrača koji će donositi prevagu na našim terenima. Ako su nam ovo pojačanja za Evropu i narednu sezonu onda smo opet na istom u odnosu na jače ekipe. Btw, meni ni dolazak ovog momka iz Borca nije jasan osim što to znači da ga je naš Dino pušno. Sve se nadam da je ovo samo zagrijavanje pred prave igrače na 4 pozicije gdje nam škripi.
Za ovog iz Borca, Zola ide na kraju sezone jer je posudjen... po misljenju ljudi kojima je fudbal hljeb momak je jedan od dva najjaca igraca na njegovoj poziciji u nasoj ligi.
Ma i to za Zolu mi nije jasno, gdje će. Pa može jedino opet na posudbu pa bolje da ostane kod nas i ne bih ga dao za tri Radinovića ako uopšte igraju istu poziciju jer ja nešto nisam tog momka upratio.
Bojim se gomilanja igrača, a nigdje prevage.
Prevagu već imaš u Lendriću i Stevanoviću...Lijevo krilo i desetka još ako budu prevaga to će biti TOP. Pa ni Real nema više od 4-5 igrača koji mogu napravit prevagu...previše igramo FM-a u real lifeu.... Evo ko je to u Zrinji prevaga ? u Sarajevu ? u Širokom ? u Slobodi ? Jedan-dva maximalno igrača....
Usput evo Hareta gost na BHT1 :ganja:
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.
 
Avatar
sofronije
Postovi: 581
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 26, 2016 9:39 pm

Ugljesa je po meni slican Jovanu....zna je povuc naprijed a dobar je defanzivno.
:zeljeznicar1:
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3921
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 26, 2016 9:40 pm

Mejtas, Radinovic je za Zolotica Modric.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!
 
Whisperer
Postovi: 1457
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 2:55 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 26, 2016 9:41 pm

HanibalTM je napisao/la:
pile87 je napisao/la:
Rodom s mejtaša je napisao/la:Vala raja mislite o meni šta hoćete, ali ja bih ovu svu trojicu što smo doveli dao za jednog pravog igrača koji će donositi prevagu na našim terenima. Ako su nam ovo pojačanja za Evropu i narednu sezonu onda smo opet na istom u odnosu na jače ekipe. Btw, meni ni dolazak ovog momka iz Borca nije jasan osim što to znači da ga je naš Dino pušno. Sve se nadam da je ovo samo zagrijavanje pred prave igrače na 4 pozicije gdje nam škripi.
Za ovog iz Borca, Zola ide na kraju sezone jer je posudjen... po misljenju ljudi kojima je fudbal hljeb momak je jedan od dva najjaca igraca na njegovoj poziciji u nasoj ligi.
Jasno je meni da je Uglješa odlican igrac i da ce on uz Blagojevica praviti sjane stvari na sredini, pomoci ce da nasa igra uznapreduje, i bice ljepša za gledati. Al ja cekam to lijevo krilo, e za tu poziciju bi želio top igraca, znaci klasu neku.
#Goran Zakaric
#Haris Hajradinovic
uzee mi iz ustaa za tu dvojicuu , ja bi licnoo volio da uprava pojaca strucni stabb
"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
sergejevic
Postovi: 685
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:13 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 26, 2016 9:42 pm

pile87 je napisao/la:
Rodom s mejtaša je napisao/la:Vala raja mislite o meni šta hoćete, ali ja bih ovu svu trojicu što smo doveli dao za jednog pravog igrača koji će donositi prevagu na našim terenima. Ako su nam ovo pojačanja za Evropu i narednu sezonu onda smo opet na istom u odnosu na jače ekipe. Btw, meni ni dolazak ovog momka iz Borca nije jasan osim što to znači da ga je naš Dino pušno. Sve se nadam da je ovo samo zagrijavanje pred prave igrače na 4 pozicije gdje nam škripi.
Za ovog iz Borca, Zola ide na kraju sezone jer je posudjen... po misljenju ljudi kojima je fudbal hljeb momak je jedan od dva najjaca igraca na njegovoj poziciji u nasoj ligi.
Nisam ni ja nesto upratio Radinovica, ali kada se poceo s nama povezivati obratio sam paznju na igre u Borcu i stvarno je jako zanimljiv igrac. Ne znam bas za Zolinu poziciju, meni on vise djeluje poput Jovana. Mnogo trci, agresivan, dobar na lopti, fin pregled i evo u zadnjim utakmicama sam cupa Borac. Bilo bi strasno spojiti njega i Blagojevica na sredini jer bas trce, a gore dodati jos jednog napadaca, ili Zahu na zadnjeg veznog, zavisi od utakmice. Svidja mi se sto se otvaraju nove opcije. Mi trenutno nemamo zamjenu za Jovana, a mislim da ce to biti Radinovic, jer je bolji od Zole naprijed, a nesto losiji nazad. Tu mozda gurnuti Dinu vise u igru.
 
Avatar
vrbanjusa
Postovi: 1658
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 26, 2016 9:45 pm

Obzirom da trenutno imamo nekoliko neupotrebljivih igraca, nama treba jos koji solidan igrac da pojaca konkurenciju. Znaci ni Pozder ni Radinovic ni Husic nisu pojacanja nego zaostravanje konkurencije i dobijanje sirine.
Klasno lijevo krilo i/ili klasna 10-ka koje donosi prevagu jeste potrebno ali su potrebni i igraci tipa gore nabrojani.
21 10 4

Petrović Slavko

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 18 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija