Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
salle86
Postovi: 5138
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

sri mar 23, 2016 5:50 pm

Po svemu sudeći ja se selim na istok :)
Jbg kupio sam sebi tu stolicu hhhh
A šala na stranu, 30 kuka imam, na tekme već vodim potomke :D i već je vrijeme da se prestane gurati u kop hhhh
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 23, 2016 5:50 pm

Virtu4L je napisao/la:
Dominic je napisao/la:Ne mogu da vjerujem da ce se, kao sto gore neko natipka, potpuno porusiti postojeci Istok pa graditi nova tribina, u nekom skromnijem obimu, na koju bi se nastavili nekad radovi u cijelosti za novi stadion!? Bile bi to velike pare, ne vjerujem, iskreno.
U građevini je rušenje pa pravljenje iznova u većini slućajeva jeftinije od rekonstrukcije i sanacije.
To je moja struka :ganja: , i mogu reci da nije u vecini slucajeva, ali kad se radi o necemu manjem kao sto je ova nasa tribina, msm da je bolje ako ce se vec praviti nesto ozbiljnije.
Kad se bude pravila nova Grbavica valjda i ja do tad zavrsim pa iz ljubavi prema Zelji besplatno cu odraditi projekat :ganja:
 
Avatar
salle86
Postovi: 5138
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

sri mar 23, 2016 5:52 pm

:zeljeznicar1:
FKZ1921 je napisao/la:Jedna sitnica,ali vrlo simpaticna i znakovita...Od nastavka ovog dijela sezone,svaka ekipa koja gostuje na Grbavici,ima nakon utakmice uzinu,voce i sokove od naseg kluba. Najave prije utakmice sta zele za uzinu i to im se pripremi i dostavi u svlacionicu.
Obraz nije guzica
Ovako se "kupuje" poštovanje
Aferim
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 23, 2016 5:57 pm

Po meni bi najbolje bilo napraviti neki "kavez" u zdenci na sjeveru.
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
psihopata
Postovi: 958
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 23, 2016 5:59 pm

Grbavica je napisao/la:Po meni bi najbolje bilo napraviti neki "kavez" u zdenci na sjeveru.
i skinuti krov sa tog dijela obavezno. :mrgreen:
tajne misli violine: http://postimg.org/image/k6gp7mo01/
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 23, 2016 6:02 pm

U svakoj varijanti stavljanja istoka u funkciju trenutno stanje se mora "poravnati" odnosno praviti na novo. Koliko god se uloži biće malo kad i ako uđemo u projekat izgradnje stadiona,odnosno kompleksa. Ako imaš projekat od 290 mio km šta ti znači npr 200-300 hiljada koje bi sada uložio? Sa druge strane investicija u stadion ima svoju matematiku, i iza nje sigurno stoji i projekcija povrata investicije. Ja iskreno ne znam detalje, ali predpostavljam da ovi inteligentni momci lijepo iskalkulišu i izračunaju sve projekte prije početka realizovanja istih.
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 23, 2016 6:02 pm

Većinom ce raja sa sjevera preci na istok tako da ce na sjeveru biti mjesta za goste.. I onako ih ne dolazi puno osim kad je derbi i dovoljan bi im bio onaj dio izmedju slova O i zdenke.. Istok ce biti najtrazenija tribina ako se uradi kako treba i šteta bi bila da je gosti koriste..
Zadnja izmjena: Hadzijalagic, dana/u sri mar 23, 2016 6:02 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 23, 2016 6:03 pm

ma lako će se to skontati ako sve prođe kako treba.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
salle86
Postovi: 5138
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

sri mar 23, 2016 6:04 pm

Veteran je napisao/la:U svakoj varijanti stavljanja istoka u funkciju trenutno stanje se mora "poravnati" odnosno praviti na novo. Koliko god se uloži biće malo kad i ako uđemo u projekat izgradnje stadiona,odnosno kompleksa. Ako imaš projekat od 290 mio km šta ti znači npr 200-300 hiljada koje bi sada uložio? Sa druge strane investicija u stadion ima svoju matematiku, i iza nje sigurno stoji i projekcija povrata investicije. Ja iskreno ne znam detalje, ali predpostavljam da ovi inteligentni momci lijepo iskalkulišu i izračunaju sve projekte prije početka realizovanja istih.
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
bilo bi glupo raditi istok a ne pokušati u njega ugraditi neki poslovni prostor već samo skrkati beton i hasta la vista baby
a da bi se to ostvarilo, mora se poravnati sa betonskim igralištem
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
HanibalTM
Postovi: 70
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 10:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 23, 2016 6:04 pm

Secekat cu da uprava izadje sa obrazloženjem u uvezi sa istocnom tribinom,pa cu komentarisati. Al po mom mišljenju, volio bih da se odluce za izgradnju velike tribine ,velikog kapaciteta, i naravno koja ispunjava sve potrebne evropske uslovne.
Željezničar über alles! :zeljeznicar1:
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 23, 2016 6:04 pm

psihopata je napisao/la:
Grbavica je napisao/la:Po meni bi najbolje bilo napraviti neki "kavez" u zdenci na sjeveru.
i skinuti krov sa tog dijela obavezno. :mrgreen:
Ma ne skidat krov ni slučajno :DD: :DD: :DD: naplatiti im duplu tarifu...sa grijanjem....malenim posebno...

:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Avatar
SWRA_1921
Postovi: 1596
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 23, 2016 6:06 pm

Odlično prepoznavanje pravog momenta od strane kluba za akciju vršenja radova na Grbavici, prikupljanja pomoći od navijača, itd. :palacgore: :palacgore: :palacgore:
Meni se nekako čini da kako koji dan odmiče mi odmičemo još brže, jednostavno se vidi napredak u svim sferama kluba. :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
 
Avatar
Dominic
Postovi: 1130
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 8:52 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 23, 2016 6:06 pm

Veteran je napisao/la:U svakoj varijanti stavljanja istoka u funkciju trenutno stanje se mora "poravnati" odnosno praviti na novo. Koliko god se uloži biće malo kad i ako uđemo u projekat izgradnje stadiona,odnosno kompleksa. Ako imaš projekat od 290 mio km šta ti znači npr 200-300 hiljada koje bi sada uložio? Sa druge strane investicija u stadion ima svoju matematiku, i iza nje sigurno stoji i projekcija povrata investicije. Ja iskreno ne znam detalje, ali predpostavljam da ovi inteligentni momci lijepo iskalkulišu i izračunaju sve projekte prije početka realizovanja istih.
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Razumijem, ali moze li iko zamisliti ovdje koja je to lova, odakle nam, te da nema govora da se takvo sto zavrsi za nekih 65 dana, osim ako je ne misle praviti do kraja godine, nevezano za licencu!?
Pa da samo srusis, uredis teren, maknes lokomotivu i pocnes raditi treba finih dana a bogme i para. Ne znam, jako sam zbunjen.
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

sri mar 23, 2016 6:11 pm

Hadzijalagic je napisao/la:Većinom ce raja sa sjevera preci na istok tako da ce na sjeveru biti mjesta za goste.. I onako ih ne dolazi puno osim kad je derbi i dovoljan bi im bio onaj dio izmedju slova O i zdenke.. Istok ce biti najtrazenija tribina ako se uradi kako treba i šteta bi bila da je gosti koriste..
Ma ne bih se ja kladio jer mnogi nece htjeti da kisnu ili da im sunce bije u oci tako da bice raje i na sjeveru sigurno ali ce dosta zavisiti od vremena

Sent from my C5303 using Tapatalk
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

sri mar 23, 2016 6:16 pm

MrRiccoli je napisao/la:
Hadzijalagic je napisao/la:Većinom ce raja sa sjevera preci na istok tako da ce na sjeveru biti mjesta za goste.. I onako ih ne dolazi puno osim kad je derbi i dovoljan bi im bio onaj dio izmedju slova O i zdenke.. Istok ce biti najtrazenija tribina ako se uradi kako treba i šteta bi bila da je gosti koriste..
Ma ne bih se ja kladio jer mnogi nece htjeti da kisnu ili da im sunce bije u oci tako da bice raje i na sjeveru sigurno ali ce dosta zavisiti od vremena

Sent from my C5303 using Tapatalk
Za ta dva problema, vidim dva jednostavna riješenja.
slika
slika
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: RE: Re: FK Željezničar

sri mar 23, 2016 6:17 pm

Ajzea je napisao/la:
MrRiccoli je napisao/la:
Hadzijalagic je napisao/la:Većinom ce raja sa sjevera preci na istok tako da ce na sjeveru biti mjesta za goste.. I onako ih ne dolazi puno osim kad je derbi i dovoljan bi im bio onaj dio izmedju slova O i zdenke.. Istok ce biti najtrazenija tribina ako se uradi kako treba i šteta bi bila da je gosti koriste..
Ma ne bih se ja kladio jer mnogi nece htjeti da kisnu ili da im sunce bije u oci tako da bice raje i na sjeveru sigurno ali ce dosta zavisiti od vremena

Sent from my C5303 using Tapatalk
Za ta dva problema, vidim dva jednostavna riješenja.
slika
slika
Hahaha dobra i jednostavna...

Sent from my C5303 using Tapatalk
 
Avatar
Djulaga_
Postovi: 283
Pridružen/a: čet mar 03, 2016 10:38 pm
Lokacija: Melbourn
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 23, 2016 6:17 pm

Nisam nesto upucen u to kako se planira raditi istok, ali mislim da to nece biti lahko.
Mozda je najbolje da se raja ne bavi s tim, nego da svi uplate koliko ko moze.
Vjerovati ljudima da ce to sve dobro odraditi.

Pethodnih dana se pisalo oko Mehuljica, vidio sam komentare kako nije kakav igrac. Boga mi, ja sam misljenja da ce on napraviti strasnu karijeru. Mozda jedina greska koja se napravila.
"Sa Željom sam se dogovorio u dvije minute.Jedva čekam obući dres najboljeg kluba u Bosni i Hercegovini.Velika čast i obaveza prema upravi, treneru i naravno navijačima.Uvjeren sam da ću im uzvratiti na ukazanom povjerenju" ; Ivan Lendrić
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 23, 2016 6:17 pm

Ma skupicemo ako treba i za krov poput onog na zapadu :mrgreen:
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 23, 2016 6:18 pm

Kad zagalami objektivna publika sa istoka.. :ganja:
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
DR.HOUSE
Postovi: 478
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:31 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 23, 2016 6:19 pm

Okolele je napisao/la:Kad zagalami objektivna publika sa istoka.. :ganja:
pomocni sta gledas beep beeep beeep naocale kupi beep beeep ......... :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :rofl: :rofl: :rofl1: :rofl1:
UPRAVA NAPOLJE(otisli)
I POVEDITE SPORTS DIRECTORA(zaboravili povesti)

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 29 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija