Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Zeljo na FM-u

pet mar 03, 2017 1:33 am

Plava Porodica je napisao/la:
pet mar 03, 2017 1:28 am
Ja sta frajer zvezdi uradi :klanjase2:
Jao pojacanja.. Aferim leone, ove sezone vala glat titulu uzimas.
Hvalaa :ganja:
Ma sta sam im uradio, pokupio njihovu buraniju sto ne moze igrat :placeodsmijeha: :rofl: :rofl:
Bit ce zanimljivo u Evorpi vidjet sta mogu .. :karanje: :karanje:

@Bela :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
Iovako sam knap s strancima, morat cemo kombinovat svasta..
Sutra aBd ide nova sezona i Evropa.. Sportski pozdrav braco menadjeri :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
 
Avatar
Bela_King
Postovi: 245
Pridružen/a: sri jul 27, 2016 3:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Zeljo na FM-u

pet mar 03, 2017 1:37 am

Imas prilicno dobar sastav, ja ocekujem minimum grupnu fazu EL, osim ako ti Celtic ne dodje. Onda cu biti zadovoljan i s playoffom

Sent from my Metal using Tapatalk

:zeljeznicar1: Kad stane srce moje i Bog mi sklopi oči, zakucat će bar još jednom i s neba će za te doći :zeljeznicar1:
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: Zeljo na FM-u

pet mar 03, 2017 4:47 pm

Raja pomagajte :D
Imam jos koji dan prelaznog, a UO me zguzio bas. Lendru trazilo 50-tak klubova, i pusti ba UO za 240k eura u Kotrijk. Dosla mi ponuda istanbula 500k za Miru i UO bez pitanja je prihvati. Uz to sam prodao malog Besirevica za 160k eura u AEK plus bonusi plus 50% od sljedeceg transfera, a sve u svemu odigrao mi nekih 6-7 utakmica u ovoj polusezoni.
Doveo sam Koljica iz Krupe za 200k eura, dogovorio sve sa Obradovicem i dodje u zadnji cas ponuda od Standarda i predje tamo. Tako da sam pod hitno morao napadaca naci.
Treba mi jos jedan free a dobar napadac, preporuka mi treba.
Treba mi jos jedno desno krilo, ostao sam samo na Djelmi. Preporuka :D
I po mogucnosti neki lijevi bek, i advanced ili deep lying playmaker.
Naravno, pod uslovom da hoce pregovarat sa mnom.
Htio sam dovesti onog crnca iz Hajduka, napadac 23.godine,na ljeto bi bio slobodan ali nece da pregovara sa mnom. A bio bi yebena zvijer.

Sto se tice tabele prvi sam sa 3.boda vise od Zrinjskog.. Sad mi pocinju pripremne.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Zeljo na FM-u

pet mar 03, 2017 4:49 pm

Kajkut
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: Zeljo na FM-u

pet mar 03, 2017 4:56 pm

LARS1921 je napisao/la:
pet mar 03, 2017 4:49 pm
Kajkut
:rofl1:
Nije nesto.. Umalo da dogovorim sa Jocom na ljeto da mi dodje..dobre ocjene ima. Ali eto odustah u posljednjem trenutku :D
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Zeljo na FM-u

pet mar 03, 2017 5:18 pm

Probaj Kuzmanovica dovesti ili Pecu. Ja sam bio dogovorio s Pecom sve za 150k da dodje, al nestalo mi na kraju para dok sam sve ove igrace platio.
Za Beka lijevo ja ti preporucujem onog iz Zrinjskog Blaica. Kod mene bio najbolji asistent lige.
A od veznjaka ni sam ne znam sta ima u ovoj nasoj ligi, a vidio si koga sam ja doveo poslije. Ne znam ni koliko para imas... Petrak i Toma postaju slobodni na ljeto, probaj za sitne pare dovest ako mozes, fakat ne znam za tu poziciju.
 
Avatar
Bela_King
Postovi: 245
Pridružen/a: sri jul 27, 2016 3:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: Zeljo na FM-u

pet mar 03, 2017 6:09 pm

Plava Porodica je napisao/la:Raja pomagajte :D
Imam jos koji dan prelaznog, a UO me zguzio bas. Lendru trazilo 50-tak klubova, i pusti ba UO za 240k eura u Kotrijk. Dosla mi ponuda istanbula 500k za Miru i UO bez pitanja je prihvati. Uz to sam prodao malog Besirevica za 160k eura u AEK plus bonusi plus 50% od sljedeceg transfera, a sve u svemu odigrao mi nekih 6-7 utakmica u ovoj polusezoni.
Doveo sam Koljica iz Krupe za 200k eura, dogovorio sve sa Obradovicem i dodje u zadnji cas ponuda od Standarda i predje tamo. Tako da sam pod hitno morao napadaca naci.
Treba mi jos jedan free a dobar napadac, preporuka mi treba.
Treba mi jos jedno desno krilo, ostao sam samo na Djelmi. Preporuka :D
I po mogucnosti neki lijevi bek, i advanced ili deep lying playmaker.
Naravno, pod uslovom da hoce pregovarat sa mnom.
Htio sam dovesti onog crnca iz Hajduka, napadac 23.godine,na ljeto bi bio slobodan ali nece da pregovara sa mnom. A bio bi yebena zvijer.

Sto se tice tabele prvi sam sa 3.boda vise od Zrinjskog.. Sad mi pocinju pripremne.
DL(C) Milos Zlatkovic, Blaic, Kvesa (tim redom)
AMR Mico Kuzmanovic, Bahrudin Ataic
AMC(L) Babunski!


Sent from my Metal using Tapatalk

:zeljeznicar1: Kad stane srce moje i Bog mi sklopi oči, zakucat će bar još jednom i s neba će za te doći :zeljeznicar1:
 
Avatar
Bela_King
Postovi: 245
Pridružen/a: sri jul 27, 2016 3:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Zeljo na FM-u

pet mar 03, 2017 11:01 pm

slika
Završih drugi u Ligi, osvojih Kup i počasti me uprava sa dodatna 2,5 miliona. :klanjase2:


slika
Komšije uzeše titulu. Zeznuo me prvi dio jer sam baš loš bio.


slika
Malo statistike Želje i ova 2-3 kluba :rofl1:

slika
Ukupno 25 golova u sezoni :pljesak:
:zeljeznicar1: Kad stane srce moje i Bog mi sklopi oči, zakucat će bar još jednom i s neba će za te doći :zeljeznicar1:
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: Zeljo na FM-u

pet mar 03, 2017 11:10 pm

E cuj pitari ti titulu uzeli. Meni se za opstanak bore :D i na fm16 isto :D
A lazes da su ti dali 2,5 miliona :klanjase2:

Inace poceo je proljetni dio sezone, pobjeda u Krupi u 92-oj minuti Husidic za 2:1.. Te teska pobjeda protiv Mladosti opet u 91-oj za 1:0 strijelac Koljic. Bjezim 4.bobe mostarcima.

Nego neki su boomovi odjeknuli pred sami kraj prelaznog, uskoro opsirnije :kafa:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Bela_King
Postovi: 245
Pridružen/a: sri jul 27, 2016 3:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: Zeljo na FM-u

pet mar 03, 2017 11:13 pm

Plava Porodica je napisao/la:E cuj pitari ti titulu uzeli. Meni se za opstanak bore :D i na fm16 isto :D
A lazes da su ti dali 2,5 miliona :klanjase2:

Inace poceo je proljetni dio sezone, pobjeda u Krupi u 92-oj minuti Husidic za 2:1.. Te teska pobjeda protiv Mladosti opet u 91-oj za 1:0 strijelac Koljic. Bjezim 4.bobe mostarcima.

Nego neki su boomovi odjeknuli pred sami kraj prelaznog, uskoro opsirnije :kafa:
Hajde, hajde jedva cekam boomove.

A uzese, odigrase strasno. Ubio Duljevic. Protiv mene iz jednog jedinog suta zabi gol iz slobodnjaka za pobjedu na Grbavici, znacio ubio ih. Vala ako iducu sezonu ne osvojim prodajem kompjuter, monitor cu vjerovatno sakom da razvalim i odustajem od svih managera do 2045.
:zeljeznicar1: Kad stane srce moje i Bog mi sklopi oči, zakucat će bar još jednom i s neba će za te doći :zeljeznicar1:
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: Zeljo na FM-u

pet mar 03, 2017 11:19 pm

Bela_King je napisao/la:
pet mar 03, 2017 11:13 pm
Plava Porodica je napisao/la:E cuj pitari ti titulu uzeli. Meni se za opstanak bore :D i na fm16 isto :D
A lazes da su ti dali 2,5 miliona :klanjase2:

Inace poceo je proljetni dio sezone, pobjeda u Krupi u 92-oj minuti Husidic za 2:1.. Te teska pobjeda protiv Mladosti opet u 91-oj za 1:0 strijelac Koljic. Bjezim 4.bobe mostarcima.

Nego neki su boomovi odjeknuli pred sami kraj prelaznog, uskoro opsirnije :kafa:
Hajde, hajde jedva cekam boomove.

A uzese, odigrase strasno. Ubio Duljevic. Protiv mene iz jednog jedinog suta zabi gol iz slobodnjaka za pobjedu na Grbavici, znacio ubio ih. Vala ako iducu sezonu ne osvojim prodajem kompjuter, monitor cu vjerovatno sakom da razvalim i odustajem od svih managera do 2045.
Hahahahahaa a isti sam sto se toga tice :D
Nego ko ti to slobodnjak dade? :11: :karanje:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Bela_King
Postovi: 245
Pridružen/a: sri jul 27, 2016 3:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: RE: Re: Zeljo na FM-u

pet mar 03, 2017 11:20 pm

Plava Porodica je napisao/la:
Bela_King je napisao/la:
pet mar 03, 2017 11:13 pm
Plava Porodica je napisao/la:E cuj pitari ti titulu uzeli. Meni se za opstanak bore :D i na fm16 isto :D
A lazes da su ti dali 2,5 miliona :klanjase2:

Inace poceo je proljetni dio sezone, pobjeda u Krupi u 92-oj minuti Husidic za 2:1.. Te teska pobjeda protiv Mladosti opet u 91-oj za 1:0 strijelac Koljic. Bjezim 4.bobe mostarcima.

Nego neki su boomovi odjeknuli pred sami kraj prelaznog, uskoro opsirnije :kafa:
Hajde, hajde jedva cekam boomove.

A uzese, odigrase strasno. Ubio Duljevic. Protiv mene iz jednog jedinog suta zabi gol iz slobodnjaka za pobjedu na Grbavici, znacio ubio ih. Vala ako iducu sezonu ne osvojim prodajem kompjuter, monitor cu vjerovatno sakom da razvalim i odustajem od svih managera do 2045.
Hahahahahaa a isti sam sto se toga tice :D
Nego ko ti to slobodnjak dade? :11: :karanje:
Duljevic Haris. Piric k'o krampa na golu.

Sent from my Metal using Tapatalk

:zeljeznicar1: Kad stane srce moje i Bog mi sklopi oči, zakucat će bar još jednom i s neba će za te doći :zeljeznicar1:
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: RE: Re: Zeljo na FM-u

pet mar 03, 2017 11:23 pm

Bela_King je napisao/la:
pet mar 03, 2017 11:20 pm
Plava Porodica je napisao/la:
Bela_King je napisao/la:
pet mar 03, 2017 11:13 pm

Hajde, hajde jedva cekam boomove.

A uzese, odigrase strasno. Ubio Duljevic. Protiv mene iz jednog jedinog suta zabi gol iz slobodnjaka za pobjedu na Grbavici, znacio ubio ih. Vala ako iducu sezonu ne osvojim prodajem kompjuter, monitor cu vjerovatno sakom da razvalim i odustajem od svih managera do 2045.
Hahahahahaa a isti sam sto se toga tice :D
Nego ko ti to slobodnjak dade? :11: :karanje:
Duljevic Haris. Piric k'o krampa na golu.

Sent from my Metal using Tapatalk
Zapamti to ime jako dobro :karanje:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Zeljo na FM-u

sub mar 04, 2017 10:07 am

Bela_King je napisao/la:
pet mar 03, 2017 11:01 pm
slika
Završih drugi u Ligi, osvojih Kup i počasti me uprava sa dodatna 2,5 miliona. :klanjase2:


slika
Komšije uzeše titulu. Zeznuo me prvi dio jer sam baš loš bio.


slika
Malo statistike Želje i ova 2-3 kluba :rofl1:

slika
Ukupno 25 golova u sezoni :pljesak:

Joj kad vidim da su oni uzeli nije mi dobro, al hajd oprosteno :D
Budjet ti je strasan, sta vise reci. Imas dovoljno para da napravis dar mar sad na prelaznom. Ocekujemo neke detonacije da se cuje do Ilidze :D

Sta si mi ovo Sinisu prodao :( ?
PlavaPorodica isti Edis Mulalic, nazor dobija tekme :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
Miske ga pita sta treba da se ekipa osvjezi, kaze : Premije :ganja:
 
Avatar
Bela_King
Postovi: 245
Pridružen/a: sri jul 27, 2016 3:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: Zeljo na FM-u

sub mar 04, 2017 10:56 am

Leon_Professional je napisao/la:
Bela_King je napisao/la:
pet mar 03, 2017 11:01 pm
slika
Završih drugi u Ligi, osvojih Kup i počasti me uprava sa dodatna 2,5 miliona. :klanjase2:


slika
Komšije uzeše titulu. Zeznuo me prvi dio jer sam baš loš bio.


slika
Malo statistike Želje i ova 2-3 kluba :rofl1:

slika
Ukupno 25 golova u sezoni :pljesak:

Joj kad vidim da su oni uzeli nije mi dobro, al hajd oprosteno :D
Budjet ti je strasan, sta vise reci. Imas dovoljno para da napravis dar mar sad na prelaznom. Ocekujemo neke detonacije da se cuje do Ilidze :D

Sta si mi ovo Sinisu prodao :( ?
PlavaPorodica isti Edis Mulalic, nazor dobija tekme :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
Miske ga pita sta treba da se ekipa osvjezi, kaze : Premije :ganja:
Bilo je itekakvih boomova. Uskoro malo vise o tome.

Glupo mi je jer zaista gubim neke glupe utakmice. Tipa igram u 3 sedmice 4 utakmice s Goskom, 2 u ligi i 2 u kupu. U ligi odigram nerijeseno u Gabeli, a izgubim na Grbavici, a u Kupu im 8 komada uvalim. Ja bolje igram s ovim velikim ekipama u BiH, ja se na Vitezu, Krupi, Mladosti, Gosku... redovno okliznem.

Sent from my Metal using Tapatalk

:zeljeznicar1: Kad stane srce moje i Bog mi sklopi oči, zakucat će bar još jednom i s neba će za te doći :zeljeznicar1:
 
Avatar
Bela_King
Postovi: 245
Pridružen/a: sri jul 27, 2016 3:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Zeljo na FM-u

ned mar 05, 2017 1:07 am

Vrlo tužnva vijest jutros je osvanula u sarajevskim medijima. Naime, 23-godišnja zvijezda Željezničara, te najbolji igrač lige Vahid Hambo nije produžio ugovor sa klubom, te je zbog klauzule u prošlom ugovoru klub napustio za svega £170k te se pridružio ekipi Port Valea.

slika

Međutim ni šef stručnog štaba Plavih s Grbavice, Bela_King, ovog ljeta nije sjedio skrštenih ruku, te se bacio u šoping. U nastavku ćemo vam predstaviti nova imena koja su pristigla u Plavi salon na Grbavici. (Prije nego što nastavite čitate, savjetujemo vam da se ne obraćate svom ljekaru ili farmaceutu nego da uzmete čašu vode i kocku šećera, te laganim pokretima kašičicom - čajnom- u smjeru kazaljke na satu miješate emulziju, te je potom eksirate.)

6. slika
U Željezničar dolazi kao slobodan igrač iz ekipe Red Bull Salzburga u nadi da će uz Bilbiju, te još jedno novo ime u Željezničaru uspješno zamijeniti Vahida Hambu.

5. slika
Jedan od ponajboljih igrača Slobode u prošloj sezoni, pa čak i cijele lige, privukao je pažnju Bela_Kinga, te ja za odštetu od £150k postao igrač Plavih sa Grbavice.


4. slika
Igrač koji je i ranijih serijala surađivao sa Bela_Kingom opet je postao njegova akvizicija, te će postati, uz Bilbiju, prva igla napada Željezničara. Stigao je iz Zline za £54k.

:baklja: :baklja: :baklja: :baklja: :baklja: :baklja: :baklja: :baklja: :baklja: :baklja: :baklja: :baklja: :baklja: :baklja:

3. slika
Reprezentativac Bosne i Hercegovine, stameni štoper, nije bio zadovoljan statusom u Stuttgartu. Tu situaciju iskoristio je Bela_King, te je za cijenu od svega £43k Tonija preselio u glavni grad Bosne i Hercegovine.


A njegov transfer nalazi se "tek" na trećem mjestu ove godine...

:baklja: :baklja: :baklja: :baklja: :baklja: :baklja: :baklja: :baklja: :baklja: :baklja: :baklja: :baklja: :baklja: :baklja: :baklja:
:baklja: :baklja: :baklja: :baklja: :baklja: :baklja: :baklja: :baklja: :baklja: :baklja: :baklja: :baklja: :baklja: :baklja: :baklja:

2. slika
Još jedan reprezentativac Bosne i Hercegovine stigao je u Željezničar, Njegova bivša ekipa Tom ispala je u niži rang ruskog šampionata, te Ogi nije želio produžiti ugovor sa njima. U tom trenutku kao svjetlo na kraju tunela dolazi uprava Željezničara, koja na čelu sa B_K dovodi Zmaja u svoje redove. Zajedno sa Tonijem činit će granitnu odbranu najboljeg kluba na svijetu.

:baklja: :baklja: :baklja: :baklja: :baklja: :baklja: :baklja: :baklja: :baklja: :baklja: :baklja: :baklja: :baklja: :baklja: :baklja:
:baklja: :baklja: :baklja: :baklja: :baklja: :baklja: :baklja: :baklja: :baklja: :baklja: :baklja: :baklja: :baklja: :baklja: :baklja:
:baklja: :baklja: :baklja: :baklja: :baklja: :baklja: :baklja: :baklja: :baklja: :baklja: :baklja: :baklja: :baklja: :baklja: :baklja:

1. slika
Vjerovatno najtalentovaniji igrač sa BH pasošem u igri pristao je da iz redova Borussie iz Dortmunda preseli u redove Željezničara za nevjerovatnih £2,4m ( £1,5m odmah + mjesečne rate i bonusi).Dvadesetogodišnji Dženis će ove sezone biti glavni kreator igre tima sa Grbavice, pa se nadamo da će time zavrijediti poziv u reprezentaciju Bosne i Hercegovine i srcem odlučiti da će zaigrati u svetom dresu.


Prelazni rok na Grbavici je nedavno minuo. Međutim vrlo brzo nakon toga pojavila se priča o mogućem povratku jednog donedavnog igrača Željezničara na zimu. Pregovori su u toku, a ostaje nam da vidimo da li će biti išta od tog historijskog transfera. Stay tuned.


U međuvremenu odigranu su utakmice u pretkolima Evropa Lige gdje je Željezničar prošao ovako...

slika

U 8 odigranih utakmica ubilježili su isto toliko pobjede uz nevjerovatnu gol razliku od čak 36-5. Najzapaženiju ulogu u ekipi Želje odigrali su Nemanja Bilbija (9 golova, 3 asistencije),
Bahrudin Atajić (6g, 5a), Goran Zakarić (5g, 3a), te neponovljivi Mathias Gehrt sa 9 golova i 4 asistencije.


Izvršeno je i žrijebanje grupne faze Evropa Lige gdje je Željezničar dobio prilično tešku grupu.


slika

Slijedi domaća Liga i borba za dugo željeni trofej prvaka, te borba za prolazak dalje u Evropa Ligi. Naravno tu je i domaći Kup koji je također cilj osvojiti. Uprava Željezničara obećala je nova velika imena možda već i na zimu.
:zeljeznicar1: Kad stane srce moje i Bog mi sklopi oči, zakucat će bar još jednom i s neba će za te doći :zeljeznicar1:
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: Zeljo na FM-u

ned mar 05, 2017 1:16 am

Yebes ti mene yebes. Kako bolan kakoooooo :klanjase2:

Vranjesa, Sunjica i Burnica alal ti vjera bracoo.

Inace ide jedan moj report poslije dok zavrsim prelazni rok.. Zavrsena je sezona :karanje:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Bela_King
Postovi: 245
Pridružen/a: sri jul 27, 2016 3:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: Zeljo na FM-u

ned mar 05, 2017 1:23 am

Plava Porodica je napisao/la:Yebes ti mene yebes. Kako bolan kakoooooo :klanjase2:

Vranjesa, Sunjica i Burnica alal ti vjera bracoo.

Inace ide jedan moj report poslije dok zavrsim prelazni rok.. Zavrsena je sezona :karanje:
Da znas da su sva trojica na gu*ove dosli, ali ne kajem se sto sam se toliko peglao. Posto je ostalo jos love, evo u pregovorima sam s jos dvojicom bivsih Zeljovaca i njihovim klubovima. Nadam se pozitivnim rezultatima. Imena necu otkrivati, ali su mlade nade BH fudbala.

Hajde, hajde. Jedva cekam report.

Nego, jesi li mozda primijetio da mi jos liga nije pocela i da nema rasporeda utakmica? Vec je 1. septembar, a nisam odigrao niti jedan mec u ligi slika Malo me brine sta je reci za to.

Sent from my Metal using Tapatalk

:zeljeznicar1: Kad stane srce moje i Bog mi sklopi oči, zakucat će bar još jednom i s neba će za te doći :zeljeznicar1:
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: Zeljo na FM-u

ned mar 05, 2017 2:02 am

Au brate ne mogu se trenutno osvrtat na druge dijelove posta transferi su u toki fakat.
Ali to ti je bug neki brate. Evo 2.jul kod mene trenutno i izvlacenje parova za ligu.
Koja ti je to sezona?
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Bela_King
Postovi: 245
Pridružen/a: sri jul 27, 2016 3:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: Zeljo na FM-u

ned mar 05, 2017 2:03 am

Plava Porodica je napisao/la:Au brate ne mogu se trenutno osvrtat na druge dijelove posta transferi su u toki fakat.
Ali to ti je bug neki brate. Evo 2.jul kod mene trenutno i izvlacenje parova za ligu.
Koja ti je to sezona?
Treca

Sent from my Metal using Tapatalk

:zeljeznicar1: Kad stane srce moje i Bog mi sklopi oči, zakucat će bar još jednom i s neba će za te doći :zeljeznicar1:

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 21 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija