Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
omladina1921zeljina
Postovi: 595
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:26 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: Zeljo na FM-u

sri jul 26, 2017 10:24 pm

Oprostite na malom offtopicu, morao sam podijeliti ovo. Rekoh možda ima neko ko igra dugo menadžera ko ja pa da mu se desila slična situacija, pazite igrača:

slika


Pazite statistiku:

slika

Znači nešto slično mi se nije desilo nikad u toliko godina iskustva igranja menadžera...
avanti ragazzi di buda, avanti ragazzi di pest, studenti, braccianti, operai il sole non sorge piad est!

CN 1969

LOBOTOMCI 2016
 
Avatar
Bela_King
Postovi: 245
Pridružen/a: sri jul 27, 2016 3:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: Zeljo na FM-u

čet jul 27, 2017 12:39 am

omladina1921zeljina je napisao/la:Oprostite na malom offtopicu, morao sam podijeliti ovo. Rekoh možda ima neko ko igra dugo menadžera ko ja pa da mu se desila slična situacija, pazite igrača:

slika


Pazite statistiku:

slika

Znači nešto slično mi se nije desilo nikad u toliko godina iskustva igranja menadžera...
De slikaj mu ocjene, možda su ti skauti loši. Dešavalo se i meni sa Dragišom Komarčevićem. Redovno ga u Želju dovodio iz nekog tamo kluba gdje igra i stavlj'o ga na lijevo krilo i uvijek je imao beton statistiku. Mislim isto da je imao 2-2,5 current ability. Isto tako ti je i kad juniora ubaciš nekog koji ima isti takav trenutni ability, pa se raspuca.

Sent from my Metal using Tapatalk

:zeljeznicar1: Kad stane srce moje i Bog mi sklopi oči, zakucat će bar još jednom i s neba će za te doći :zeljeznicar1:
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: Zeljo na FM-u

čet jul 27, 2017 5:35 am

omladina1921zeljina je napisao/la:
sri jul 26, 2017 10:24 pm
Oprostite na malom offtopicu, morao sam podijeliti ovo. Rekoh možda ima neko ko igra dugo menadžera ko ja pa da mu se desila slična situacija, pazite igrača:

slika


Pazite statistiku:

slika

Znači nešto slično mi se nije desilo nikad u toliko godina iskustva igranja menadžera...
Ili su ti loši skauti, ili ti je liga slabija od naše federalne :D
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
omladina1921zeljina
Postovi: 595
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:26 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: Zeljo na FM-u

čet jul 27, 2017 6:00 pm

slika

Ocjene su mu bolesne, bar tehnički dio, bez passinga, mentalne ocjene su prosječne, a fizičke čak ispod prosjeka za igranje u Bundesligi.


Svi skauti izbacuju da mu je max dvije zvijezde. Primjer jednog od skauta (težim najboljim sakutima jer razvijam mlade igrače, to mi je fetiš :D ):

slika


U prošlom postu možete vidjeti ovog Alexa Calva, on mi je wonderkid, četiri zvijezde, ima isto strašnu statistiku, ali evo poređenja sa ovim likom:

slika


U svakom slučaju, mislim da ga je uhvatila neka luda, forma ekipe + njegova forma, da je on nekako eksplodirao. Ibretim se :D
avanti ragazzi di buda, avanti ragazzi di pest, studenti, braccianti, operai il sole non sorge piad est!

CN 1969

LOBOTOMCI 2016
 
Avatar
Bela_King
Postovi: 245
Pridružen/a: sri jul 27, 2016 3:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: Zeljo na FM-u

čet jul 27, 2017 8:41 pm

omladina1921zeljina je napisao/la:slika

Ocjene su mu bolesne, bar tehnički dio, bez passinga, mentalne ocjene su prosječne, a fizičke čak ispod prosjeka za igranje u Bundesligi.


Svi skauti izbacuju da mu je max dvije zvijezde. Primjer jednog od skauta (težim najboljim sakutima jer razvijam mlade igrače, to mi je fetiš :D ):

slika


U prošlom postu možete vidjeti ovog Alexa Calva, on mi je wonderkid, četiri zvijezde, ima isto strašnu statistiku, ali evo poređenja sa ovim likom:

slika


U svakom slučaju, mislim da ga je uhvatila neka luda, forma ekipe + njegova forma, da je on nekako eksplodirao. Ibretim se :D
Neloš igrač što se mene tiče. Vjerovatno bi u nekim Darmštatima, Kelnovima... bio s 3,5 zvjezdice što je priličan kvalitet. Ako imaš dobru ekipu i da ti Emir Obuća u farmerkama igra i on bi im'o dobru statistiku. Btw da je meni takvoga u Parisu nakon 5 sezona slika

Sent from my Metal using Tapatalk

:zeljeznicar1: Kad stane srce moje i Bog mi sklopi oči, zakucat će bar još jednom i s neba će za te doći :zeljeznicar1:
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2918
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: Zeljo na FM-u

pet avg 11, 2017 8:46 am

Danny Rose od uprave traži da dovedu neko veliko ime koje ne treba googlat da saznaš tko je.
Očito Danny ne igra Managera pa ne zna osjećaj kad dovedeš nekog anonimusa iz kukuruz lige koju skauti ni na mapi nemaju,ne znaš mu ime izgovorit dvije sezone al ti postane ikona kluba i donese ti titule.
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 15 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija