Moderator/ica: storm_raider

 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 23, 2016 3:24 pm

jeste tako kako ti kažeš, manjak nije dug nego osnovica za obračun, ali fali ti još par stavki, nije ti sve tu.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
vrbanjusa
Postovi: 1658
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 23, 2016 3:28 pm

@chwilla i fkz1921

Koristio sam podatke iz prezentacije sa pressa gdje su i prezentovani.
Ne sumnjam da imamo vrhunske pravnike u klubu, samo me interesovalo na koji način su ovi iz PU obračunavali "dug". Očito da i poreznici imaju neke skrivene motive :DD:
Također ne sumnjam da smo na nuli i prije predviđenog roka.
Hvala na odgovorima obojici.
21 10 4

Petrović Slavko
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 23, 2016 3:31 pm

Karte za utakmicu u nedelju pocet ce se najvjerovatnije prodavati u subotu na nekoliko mjesta u gradu.Naravno ako sta nepredvidjeno iskrsne...
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
Vrag
Postovi: 2005
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 23, 2016 3:37 pm

**** dug, koji veliki klub nije u dugovima. Nema takvog
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 23, 2016 3:38 pm

phpBB [video]

Ma igraaaaaaaaaaaaaaj naprijeeeeeeeeeeeeed eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
 
FKZ1921
Postovi: 603
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 10:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 23, 2016 3:42 pm

cipiripi je napisao/la:Ovu sadasnju Upravu treba uokviriti i spomenike im dici. Ljudi su uradili Sizifovski posao u zadnjih nekoliko godina, uz konstataciju najvaznijeg dijela a to je da Klub nismo prodali jer MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ
Ne trebamo pretjerivati...Ne treba ni jednu upravu uokvirivati niti glorifikovati. Ljudi svojski rade u intersu kluba i svaka im cast.
Ali trebamo znati da su mnoge stvari puno ranije uradjene kako treba i sad su dosle na naplatu. A posebno od 2009.godine. To nije bilo tako davno i sjeticemo se skoro svi. Tad smo bili u pravom smislu rijeci na dnu. I rezultatski i u svakom drugom pogledu.Bez icega. Ovo sad je bilo mila majka.I od tad stvari pocinju da se redaju. Neke dobro(omladinski pogon),neke odlicno(rezultati),neke slabo(sistemsko upravljanje) .
Ovo sad je odlicna nadogradnja svemu prethodnom. Ali i kontinuitet. Ulazimo u jednu novu fazu izgradnje kluba,sa izvrsnim predispozicijama i ljudima koji znaju i hoce. Imamo razloga biti optimisticni...Ali da malo spustimo loptu. I da ne budemo nestrpljivi. U nedjelju je jako vazna utakmica,ali nikako sudbonosna. Vec sljedece subota je nova utakmica ni malo manje vazna od ove. Samo je utakmica sa manje naboja...
 
TIAGO FARIAS
Postovi: 22
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:04 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 23, 2016 3:44 pm

Hoce li biti dns jos kakvih novosti?
 
ublehas
Postovi: 1032
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 23, 2016 3:50 pm

FKZ1921 je napisao/la:
cipiripi je napisao/la:Ovu sadasnju Upravu treba uokviriti i spomenike im dici. Ljudi su uradili Sizifovski posao u zadnjih nekoliko godina, uz konstataciju najvaznijeg dijela a to je da Klub nismo prodali jer MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ
Ne trebamo pretjerivati...Ne treba ni jednu upravu uokvirivati niti glorifikovati. Ljudi svojski rade u intersu kluba i svaka im cast.
Ali trebamo znati da su mnoge stvari puno ranije uradjene kako treba i sad su dosle na naplatu. A posebno od 2009.godine. To nije bilo tako davno i sjeticemo se skoro svi. Tad smo bili u pravom smislu rijeci na dnu. I rezultatski i u svakom drugom pogledu.Bez icega. Ovo sad je bilo mila majka.I od tad stvari pocinju da se redaju. Neke dobro(omladinski pogon),neke odlicno(rezultati),neke slabo(sistemsko upravljanje) .
Ovo sad je odlicna nadogradnja svemu prethodnom. Ali i kontinuitet. Ulazimo u jednu novu fazu izgradnje kluba,sa izvrsnim predispozicijama i ljudima koji znaju i hoce. Imamo razloga biti optimisticni...Ali da malo spustimo loptu. I da ne budemo nestrpljivi. U nedjelju je jako vazna utakmica,ali nikako sudbonosna. Vec sljedece subota je nova utakmica ni malo manje vazna od ove. Samo je utakmica sa manje naboja...
Potpis od, do...
:pljesak: :pljesak:
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 23, 2016 3:52 pm

FKZ1921 je napisao/la:
Plava Porodica je napisao/la:Svi ste se raspisali o utakmici,a mene zanima dokle je spor za novi dug od PU? Ulozili smo zalbu koliko znam,da li se sud oglasio?Koje su šanse da nam smanje ovaj novi dug? I kad bi se to trebalo znati?
Žalbeni postupak je u toku. Do kad će trajati, ko ce znati. Zalba kluba ce djelimicno biti uvazena i doci ce do korekcije utvrđene obaveze od 2,2 mil.Procjena je na 1,5 mil. Klub ima nekoliko spremnih rješenja za stavljanje tačke na ukupan dug prema državi. Šta znači spremnih rješenja? Znači spreman novac,odvojen na stranu. U ovom momentu možemo konstatirati da je ukupan dug FK Zeljeznicara prema drzavi apsolviran i samo je stvar modalitete po kojima će se to sa poreznom završiti.
:klanjase2: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
H-beg
Postovi: 26
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 3:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 23, 2016 3:54 pm

phpBB [video]

Nisam vidio da je neko postavio..
jel' ovo Ligata na kraju postavio pitanje?
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga, u mom' srcu jedna ljubav i ne postoji druga, volim te Željo, tvoj Manijak s' Juga !!!
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 23, 2016 4:02 pm

"..na poziv gospodina Senada Misimovića iz Zeljezničara smo se odazvali.."
Sve ostalo je historija. :kafa:

Emir: "Odgovor mozeš dobiti poslije press konferencije Jasmine, nikakav problem ! " :klanjase2:

Ustani iz groba Strahinja, ustani Allaha ti kad već imamo posao za tebe..
Zadnja izmjena: Ajzea, dana/u uto feb 23, 2016 4:05 pm, ukupno mijenjano 2 puta.
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3057
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 23, 2016 4:03 pm

H-beg je napisao/la:
phpBB [video]

Nisam vidio da je neko postavio..
jel' ovo Ligata na kraju postavio pitanje?
I meni se cini da je Ligata na kraju pokusao malo da isprovocira ali su mu nasi po ko zna koji put kulturno suknuli.
Alea iacta est!
 
neroazzuro
Postovi: 1924
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 23, 2016 4:04 pm

A **** majku, pa opet ovaj LJigata...
A jes frajer uporan, u p.m.!
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 23, 2016 4:05 pm

Koji maloumnik pa to je nevjerovatno :lol:
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
SWRA_1921
Postovi: 1597
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 23, 2016 4:06 pm

Samo mala ispravka, ja koliko znam dug se umanjuje za 30% ako se uplatio do kraja prosle godine, ili do septembra prosle godine sto su jufke uradile. Cisto sumnjam da mogu donijeti nesto mimo tog zakona o reprogramu dugova, pa se ne bih previse nadao sa te strane, iako je i njima u interesu da odmah dobiju pare, samo ako bi neko imao da to malo progura. Ne sumnjam u ovu upravu i ove ljude da ce se to pokusati i na kraju i rijesiti na najbolji moguci nacin po Zelju.
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 23, 2016 4:09 pm

Ajzea je napisao/la:"..na poziv gospodina Senada Misimovića iz Zeljezničara smo se odazvali.."
Sve ostalo je historija. :kafa:
tacno mi dodje da si muda pojedem sto sam srao protiv covjeka. :oops1:
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
nookey
Postovi: 2332
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:19 pm
Lokacija: Stolica F14
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 23, 2016 4:12 pm

Ljigata :rofl1:
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 23, 2016 4:16 pm

Ajzea je napisao/la:"..na poziv gospodina Senada Misimovića iz Zeljezničara smo se odazvali.."
Sve ostalo je historija. :kafa:

Emir: "Odgovor mozeš dobiti poslije press konferencije Jasmine, nikakav problem ! " :klanjase2:

Ustani iz groba Strahinja, ustani Allaha ti kad već imamo posao za tebe..
Normalno da su se odazvali, pa ne postoji nijedan igrac na svijetu koji se ne bi odazvao na poziv Misketa, pa samo kad bi i pomislio da se ne odazoves ides da slazes palete u Megamix-u :karanje: :ganja: :zeljeznicar1:
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
pile87
Postovi: 3188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

uto feb 23, 2016 4:17 pm

H-beg je napisao/la:
phpBB [video]

Nisam vidio da je neko postavio..
jel' ovo Ligata na kraju postavio pitanje?
Pa jel ovog ligatu moraju popisati na svakoj presici :)
Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 23, 2016 4:19 pm

Je'bo me svako ako pojedini novinari negdje u ladicama cuvaju spremne tesktove da blate i lupetaju ali cekaju prvi kiks Zelje i ispad uprave na neki nacin.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija