Moderator/ica: storm_raider

 
jovanmaksimovic
Moderator
Tema Autor/ica
Postovi: 5097
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Josip Projić (33)

sri jul 12, 2017 8:58 am

Josip Projić potpisao dvogodišnji ugovor sa FK Željezničar

slika

Josip Projić novi je član FK Željezničar sa kojim je potpisao dvogodišnji ugovor. Dvadesetdevetogodišnji lijevi bek je ponikao u Napretku iz Kruševca u kojem je za prvi tim debitovao još sa 17 godina i upravo iz tog kluba stiže na Grbavicu.

– Prvi put sam u Sarajevu i na Stadionu Grbavica i utisci su fenomenalni. Drago mi je da sam postao igrač velikog kluba kakav je Željezničar, prezadovoljan sam. Jedva čekam da počnem sa treninzima i da zaigram na ovom stadionu, kazao je Projić.

– Projić je provjeren igrač sa dosta međunarodnog iskustva i njegovim dolaskom smo puno dobili. Izuzimajući juniore u novu sezonu smo ušli sa samo dva beka, Stevanovićem i Stanićem i sigurno je da je za ovu sezonu u kojoj imamo velike ambicije to nije dovoljno. Sada trener Petrović ima širinu i na bekovskim pozicijama i na njemu je da to iskoristi što je bolje moguće, rekao je Aldin Čenan.

Nakon nekoliko sezona u Napretku, Projić je kasnije tokom karijere igrao za Volgu NN, Jagodinu, Voždovac, Levadiakos, Budapest Honved, a 2015. godine vratio se u Napredak u kojem je proveo posljednje dvije sezone uz ukupno 43 nastupa i jedan pogodak. Prvi trening sa ekipom Projić će odraditi večeras.

STATISTIKA:

Ukupno utakmica za Željezničar: 19
Ukupno golova za Željezničar: 0
Debitovao za Željezničar: 13.7.2017. ŽELJEZNIČAR - Aik 0-0

Ukupno utakmica u Premijer Ligi BiH za Željezničar: 15
Ukupno golova u Premijer Ligi BiH za Željezničar: 0
Debitovao u Premijer Ligi BiH za Željezničar: 24.7.2017. ŽELJEZNIČAR - Gošk 3-1

edit by JM
100/94/37/34 - i to je to!

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija