Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Izlija
Moderator
Tema Autor/ica
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Dino Bevab (14)

pet jun 24, 2016 11:41 pm

"Zvao me Laštro dok sam bio u bolnici i ispričao se. Rekao je da me nije namjerno faulirao. Drago mi je da se javio i svjestan sam da to nije namjerno učinio, ali sad mi to ne znači mnogo jer je preda mnom dug oporavak. Ne znam ni hoću li biti spreman za ljetne pripreme. Mislim da bi se takve stvari trebale rigoroznije kažnjavati. On je dobio samo žuti karton, a ja neću igrati nogomet pola godine. Po mom mišljenju nogometaše bi za takve startove trebalo kažnjavati suspenzijom dok se igrač kojeg je ozlijedio ne oporavi.
Ostao bih bez stopala nakon brutalnog prekršaja da me liječnici nisu odmah operirali."

Nakon godinu dana ...

– Meni je veliko zadovoljstvo i jako sam sretan što sam došao u najtrofejniji klub u BiH. Nakon sedam godina se vraćam u Sarajevo. Od malih nogu navijam za Želju. Uprava je bila jako korektna, vidio sam veliki entuzijazam i želim biti dio ovog velikog projekta, riječi su Dine Bevaba.

Dino Bevab je rođen 13. januara 1993. godine u Sarajevu. Još kao kadet je iz Bubamare prešao u NK Zagreb. Nakon što je prošao kadetsku i juniorsku selekcije Zagreba, zaigrao je i za prvi tim ovog hrvatskog prvoligaša. Za Zagreb je odigrao ukupno 87 utakmica, od toga 72 u 1. HNL. U protekloj sezoni je odigrao ukupno 27 utakmica. Dvadesetrogodišnji lijevi bek je nastupao za kadetsku, juniorsku i mladu reprezentacije Bosne i Hercegovine.

[video]https://www.youtube.com/watch?v=l13IIueLsoQ[/video]

STATISTIKA:

Ukupno utakmica za Željezničar: 6
Ukupno golova za Željezničar: 0
Debitovao za Željezničar: 23.7.2016. ŽELJEZNIČAR - Sarajevo 1-1

Ukupno utakmica u Premijer Ligi BiH: 6
Ukupno golova u Premijer Ligi BiH: 0
Debitovao u Premijer Ligi BiH: 23.7.2016. ŽELJEZNIČAR - Sarajevo 1-1

edit by JM
イビチャ・オシム
 
Avatar
BHDragons
Postovi: 2214
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Dino Bevab

ned jul 31, 2016 2:27 am

Mislim da će on u budućnosti moći mnogo više, imao je tu tešku povredu, mada nisam ni nezadovoljan sa njim pod svim okolnostima.
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: Dino Bevab

ned avg 07, 2016 1:15 am

Bevab je danas bolji bio protiv Sirokog nego zadnje dvije utakmice. Okolnosti su takve da ispred sebe ima do sada igrace koji defanzivno uopste nisu angazirani (prvo kolo Pozder, drugo Blagoje, a trece Dzenis, koji jeste pozrtvovan, ali puno izlijece, uklizava i onda ispadne iz igre i ostavi Bevaba na milost i nemilost dva igraca).
Momku treba dati podrsku ,a ne pljuvati ga. Dize samopouzdanje polako, a vratit ce se i Husic. Zdrava konkurencija na poziciji lijevog beka ;)
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Dino Bevab

ned avg 07, 2016 10:15 am

Doci ce on na svoje. Plasi se povrede, ali cim stekne rutinu, bice to kako treba. Na treninzima stvarno odlican.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija