Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Izlija
Moderator
Tema Autor/ica
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Emir Ćutahija (40)

pet jun 24, 2016 11:12 pm

slika

Kadeti našeg Željezničara odlično su otvorili sezonu i iz četiri utakmice imaju maksimalnih 12 bodova. U nastavku ćemo predstaviti našeg kadeta Emira Ćutahiju koji, također, nastupa i za kadetsku reprezentaciju BiH.

– Ja sam Emir Ćutahija. Rođen sam 02.08.1997 u Sarajevu. Trenutno pohađam srednju školu “Peta gimnazija” i treći sam razred. Fudbal sam počeo trenirati sa svojih šest godina u Olimpicu, da bih nedugo nakon toga prešao u Želju.

Prema Emirovom mišljenju, pozicija golmana je najbitnija i najodgovornija u ekipi.

– Na početku svoje karijere, ako je tako mogu nazvati, kao i večina djece, želio sam postati popularni golgeter, sjajni centarfor. Tek nakon par godina treninga, uz nagovor trenera Gordana Ušanovića, stao sam među stative i ovim putem mu se zahvaljujem zbog toga. Pozicija golmana je najodgovornija pozicija u timu. Golman mora biti fokusiran svih 90 minuta utakmice, jer čak i mali pad koncentracije može dovesti do katastrofalnih grešaka zbog kojih ispašta cijela ekipa.

Željo kao Željo, prva ljubav!

– Neki kažu da je to samo sport. Naravno, samo za one koji nikad nisu iskusili patnju priprema i gorak poraz. Fudbal je, kratko rečeno, smisao života. Stvarno ne znam na šta bih trošio vrijeme da nema fudbala. Željo kao Željo, prva ljubav. Tata me je vodio po utakmicama od malih nogu, tako se rodila ljubav, ljubav koju se ne može opisati ljubomornoj djevojci (smijeh).

STATISTIKA:

Ukupno utakmica za Željezničar: 0
Ukupno golova za Željezničar: 0
Ukupno utakmica bez primljenog gola: 0
Ukupno primljenih golova: 0
Debitovao za Željezničar: bez nastupa

Ukupno utakmica u Premijer Ligi BiH: 0
Ukupno golova u Premijer Ligi BiH: 0
Ukupno utakmica bez primljenog gola u Premijer Ligi BiH: 0
Ukupno primljenih golova: 0
Debitovao u Premijer Ligi BiH: bez nastupa

edit by JM
イビチャ・オシム
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: Emir Ćutahija

ned jul 31, 2016 10:21 am

Momak na posudbi u Velezu, sretno.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: Emir Ćutahija

ned avg 07, 2016 1:21 am

Nadam se da ce igrati u Velezu, mnogo od njega ocekuju navijaci, volio bih da se istakne kao prva opcija. Odlicna prilika za stjecanje seniorskog iskustva i za vracanje u formu nakon povrede. Sretno!
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija