• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 11
 
Avatar
FaraonTM
Postovi: 911
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:26 pm
Lokacija: Z' guza na guz
Kontakt:
Status: Offline

Re: RIO 2016

uto avg 09, 2016 8:21 pm

Poprilično su Brazilci zaustavili Gasola, samo 5 poena u prvom poluvremenu. Nene odlično brani reket i niski post.

Vidjet ćemo kako će to izgledati u drugom poluvremenu :D
Željo je život, sve ostalo su sitnice!

Holy South!

Forza Milan!

Go Mavs!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: RIO 2016

uto avg 09, 2016 8:31 pm

Hmmm, sta kazes? :D
Željezničar ante portas !
 
Avatar
FaraonTM
Postovi: 911
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:26 pm
Lokacija: Z' guza na guz
Kontakt:
Status: Offline

Re: RIO 2016

uto avg 09, 2016 8:45 pm

Volio bih da ih uzmu Brazilci, Španaca ne mogu organski ali ipak mislim da će sada Španija prelomiti utakmicu čak bih možda rekao i sudije al' pošto je Brazil domaćin igara... :mrgreen:
Željo je život, sve ostalo su sitnice!

Holy South!

Forza Milan!

Go Mavs!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: RIO 2016

uto avg 09, 2016 8:48 pm

Sve kontam pophstit cw, al ne popustaju :D
Željezničar ante portas !
 
Avatar
FaraonTM
Postovi: 911
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:26 pm
Lokacija: Z' guza na guz
Kontakt:
Status: Offline

Re: RIO 2016

uto avg 09, 2016 9:12 pm

Bravoo Brazil! :klanjase2:
Željo je život, sve ostalo su sitnice!

Holy South!

Forza Milan!

Go Mavs!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: RIO 2016

uto avg 09, 2016 9:14 pm

:shisha:
Željezničar ante portas !
 
Avatar
FaraonTM
Postovi: 911
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:26 pm
Lokacija: Z' guza na guz
Kontakt:
Status: Offline

Re: RIO 2016

uto avg 09, 2016 9:17 pm

Gasol tragičar na kraju, puno je slobodnih bacanja promašio, nijedna trojka što je rijetkost u zadnje vrijeme za njega, dosta izgubljenih lopti, u odbrani mu je Lima radio probleme...

Dao je on na kraju 13 poena al' je to loš učinak sa obzirom na to da je on vođa ove Španije i bez njega su oni loši kao što rekoh bez obzira na to što poslije Amerikanaca i možda Francuza imaju najjači roster.
Željo je život, sve ostalo su sitnice!

Holy South!

Forza Milan!

Go Mavs!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: RIO 2016

uto avg 09, 2016 9:21 pm

Inal jos sta zaninljivo vcrs?
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Анарки
Acta, non verba
Tema Autor/ica
Postovi: 1922
Pridružen/a: sri feb 10, 2016 12:39 am
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: RIO 2016

uto avg 09, 2016 9:21 pm

FaraonTM je napisao/la:"Instaliraj browsec addon za chrome https://chrome.google.com/webstore/deta ... bgdodcjboh" target="_blank i onda će ti se pojaviti ikona za browsec u gornjem desnom uglu i klikneš tu i nađeš USA ili Uk i klikneš i prebaci ti na njihovu IP adresu i onda odeš na http://www.bbc.co.uk/iplayer/episode/b0 ... own-to-rio" target="_blank i tu imaš BBC sve kanale i snimke. NBC ti je na http://www.nbcolympics.com/live-stream-schedule" target="_blank. CBC na http://olympics.cbc.ca/online-listing/" target="_blank

Umjesto browseca možeš i sa dotvpn isto sve uraditi, https://chrome.google.com/webstore/deta ... lpinceiihk" target="_blank, tu imaš i kanadski IP, za CBC."

Uradite ovo gore, par minutica posla a možete gledati svaki događaj sa Olimpijade i to je odlična slika :D

A postavit ću ja i obične linkove al' sam stavio ovo da možete napraviti ako hoćete jer je bolji ugođaj.
:palacgore:
 
Avatar
FaraonTM
Postovi: 911
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:26 pm
Lokacija: Z' guza na guz
Kontakt:
Status: Offline

Re: RIO 2016

uto avg 09, 2016 9:28 pm

AsharaK je napisao/la:Inal jos sta zaninljivo vcrs?
Ima rukomet Brazil-Slovenija sada u 21:40, također u 12 večeras košarka Litvanija-Nigerija koja možda i nije toliko rezultatski zanimljiva al' košarkaše Litvanije je uvijek lijepo gledati pogotovo kada ih ide vanjski šut.

I izdvojio bih večeras kasno rukometaški i košarkaški duel Hrvatske i Argentine u 02:50h odnosno 03:30h. Ovaj košarkaški će biti izuzetno zanimljiv, nadam se da ću izdržati bar poluvrijeme da pogledam :)

Ovo su samo ekipni sportovi (jer ja pratim samo ekipne plus tenis i naravno naše takmičare u bilo kojem sportu) možda ima još nešto zanimljivo od individualnih, mislim da ima neko plivanje al' nisam siguran.
Željo je život, sve ostalo su sitnice!

Holy South!

Forza Milan!

Go Mavs!
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RIO 2016

uto avg 09, 2016 9:32 pm

e da mi je neko pricao da ce nekada Brazil odrzati cas u kosarci veliko Spaniji rekao bi mu da laze i prica gluposti...mada ovi Spanci su i na eurobasketu ovako lose poceli i na kraju osvojise...lisice su to :ganja:
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
Avatar
FaraonTM
Postovi: 911
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:26 pm
Lokacija: Z' guza na guz
Kontakt:
Status: Offline

Re: RIO 2016

uto avg 09, 2016 9:36 pm

Zeznuta im je sada situacija, prva četiri idu dalje a četvrti 99% ide na Ameriku u četvrtfinalu (jer će Amerika vjerovatno rutinski pobjediti svaku reprezentaciju u grupi), ako večeras trijumfuju Litvanija i Hrvatska šanse Španije za prva dva mjesta su minimalna i morat će da dobiju Argentinu do kraja jer će se vjerovatno napraviti krug tri repezentacije (Brazil, Argentina, Španija) i jedna od te tri će ispasti a to će ako izgube od Argentine biti Španci.

A i ako dobiju Argentinu opet će biti gori u međusobnom duelu od Brazila i tako kao četvrti idu na Ameriku i tu im je kraj :D

Ne mora biti ovako al' moje mišljenje je da nije nerealno.
Željo je život, sve ostalo su sitnice!

Holy South!

Forza Milan!

Go Mavs!
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RIO 2016

uto avg 09, 2016 9:43 pm

FaraonTM je napisao/la:Zeznuta im je sada situacija, prva četiri idu dalje a četvrti 99% ide na Ameriku u četvrtfinalu (jer će Amerika vjerovatno rutinski pobjediti svaku reprezentaciju u grupi), ako večeras trijumfuju Litvanija i Hrvatska šanse Španije za prva dva mjesta su minimalna i morat će da dobiju Argentinu do kraja jer će se vjerovatno napraviti krug tri repezentacije (Brazil, Argentina, Španija) i jedna od te tri će ispasti a to će ako izgube od Argentine biti Španci.

A i ako dobiju Argentinu opet će biti gori u međusobnom duelu od Brazila i tako kao četvrti idu na Ameriku i tu im je kraj :D

Ne mora biti ovako al' moje mišljenje je da nije nerealno.
ali ja garantujem zivotom da je Spanija jedina repka koju Amerika ne bi tako lako dobila :ganja:
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
Avatar
FaraonTM
Postovi: 911
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:26 pm
Lokacija: Z' guza na guz
Kontakt:
Status: Offline

Re: RIO 2016

uto avg 09, 2016 9:44 pm

Anarky je napisao/la:
FaraonTM je napisao/la:"Instaliraj browsec addon za chrome https://chrome.google.com/webstore/deta ... bgdodcjboh" target="_blank i onda će ti se pojaviti ikona za browsec u gornjem desnom uglu i klikneš tu i nađeš USA ili Uk i klikneš i prebaci ti na njihovu IP adresu i onda odeš na http://www.bbc.co.uk/iplayer/episode/b0 ... own-to-rio" target="_blank i tu imaš BBC sve kanale i snimke. NBC ti je na http://www.nbcolympics.com/live-stream-schedule" target="_blank. CBC na http://olympics.cbc.ca/online-listing/" target="_blank

Umjesto browseca možeš i sa dotvpn isto sve uraditi, https://chrome.google.com/webstore/deta ... lpinceiihk" target="_blank, tu imaš i kanadski IP, za CBC."

Uradite ovo gore, par minutica posla a možete gledati svaki događaj sa Olimpijade i to je odlična slika :D

A postavit ću ja i obične linkove al' sam stavio ovo da možete napraviti ako hoćete jer je bolji ugođaj.
:palacgore:
Ako vam ne radi na UK probajte na USA ip adresu prebaciti, meni recimo na ovom NBC-u nije htio sa UK ip adrese učitati video ali zato sa USA radi perfektno :)
Željo je život, sve ostalo su sitnice!

Holy South!

Forza Milan!

Go Mavs!
 
Avatar
FaraonTM
Postovi: 911
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:26 pm
Lokacija: Z' guza na guz
Kontakt:
Status: Offline

Re: RIO 2016

uto avg 09, 2016 9:48 pm

delinjo je napisao/la:
FaraonTM je napisao/la:Zeznuta im je sada situacija, prva četiri idu dalje a četvrti 99% ide na Ameriku u četvrtfinalu (jer će Amerika vjerovatno rutinski pobjediti svaku reprezentaciju u grupi), ako večeras trijumfuju Litvanija i Hrvatska šanse Španije za prva dva mjesta su minimalna i morat će da dobiju Argentinu do kraja jer će se vjerovatno napraviti krug tri repezentacije (Brazil, Argentina, Španija) i jedna od te tri će ispasti a to će ako izgube od Argentine biti Španci.

A i ako dobiju Argentinu opet će biti gori u međusobnom duelu od Brazila i tako kao četvrti idu na Ameriku i tu im je kraj :D

Ne mora biti ovako al' moje mišljenje je da nije nerealno.
ali ja garantujem zivotom da je Spanija jedina repka koju Amerika ne bi tako lako dobila :ganja:
Vjerovatno i ne bi, na prošloj Olimpijadi su se sastali u finalu, čini mi se da su Amerikanci dobili samo 7 razlike 107-100, Španija je bila u manje više ovakvom rosteru + Gasol mlađi i Ibaka sa tim da nije bilo Ricky Rubia tada (mada kako igra ovaj turnir sve mi se čini da bi više pomogao da nije tu). Amerika standardno jaka to ne treba ni pisati, tada su igrali Anthony, LeBron, Bryant, Harden, Love, Durant...
Željo je život, sve ostalo su sitnice!

Holy South!

Forza Milan!

Go Mavs!
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RIO 2016

uto avg 09, 2016 9:50 pm

FaraonTM je napisao/la:
delinjo je napisao/la:
FaraonTM je napisao/la:Zeznuta im je sada situacija, prva četiri idu dalje a četvrti 99% ide na Ameriku u četvrtfinalu (jer će Amerika vjerovatno rutinski pobjediti svaku reprezentaciju u grupi), ako večeras trijumfuju Litvanija i Hrvatska šanse Španije za prva dva mjesta su minimalna i morat će da dobiju Argentinu do kraja jer će se vjerovatno napraviti krug tri repezentacije (Brazil, Argentina, Španija) i jedna od te tri će ispasti a to će ako izgube od Argentine biti Španci.

A i ako dobiju Argentinu opet će biti gori u međusobnom duelu od Brazila i tako kao četvrti idu na Ameriku i tu im je kraj :D

Ne mora biti ovako al' moje mišljenje je da nije nerealno.
ali ja garantujem zivotom da je Spanija jedina repka koju Amerika ne bi tako lako dobila :ganja:
Vjerovatno i ne bi, na prošloj Olimpijadi su se sastali u finalu, čini mi se da su Amerikanci dobili samo 7 razlike 107-100, Španija je bila u manje više ovakvom rosteru + Gasol mlađi i Ibaka sa tim da nije bilo Ricky Rubia tada (mada kako igra ovaj turnir sve mi se čini da bi više pomogao da nije tu). Amerika standardno jaka to ne treba ni pisati, tada su igrali Anthony, LeBron, Bryant, Harden, Love, Durant...
ma imaju tih igraca sa NBA iskustvom plus ovi ostali su medju najboljim igracima u evropskoj kosarci ...ja njih nikada ne bi otpisao pa i protiv Amerike...naravno dobila bi Amerika ali ni malo to ne bi bilo lagano kao sto deru ovu ostalu nejac :ganja:
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
Avatar
FaraonTM
Postovi: 911
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:26 pm
Lokacija: Z' guza na guz
Kontakt:
Status: Offline

Re: RIO 2016

uto avg 09, 2016 9:57 pm

Španija i Francuska su praktično jedine reprezentacije koje ne bi bile razbijene od Amerike.

U punom sastavu i uz ludu utakmicu reprezentacije poput Srbije, Litvanije pa hajde eto možda Kanade i Australije (gledajući ovo prvenstvo) bi se mogle potući sa Amerikancima što bi na kraju značilo nekih 10, 15 poena razlike za USA.

Ima tu ova sadašnja generacija Argentine samo 12 godina mlađa je dobila tadašnju Ameriku i uzela zlato na Olimpijadi 2004-te.
Željo je život, sve ostalo su sitnice!

Holy South!

Forza Milan!

Go Mavs!
 
Avatar
FaraonTM
Postovi: 911
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:26 pm
Lokacija: Z' guza na guz
Kontakt:
Status: Offline

Re: RIO 2016

uto avg 09, 2016 10:10 pm

Lagano Slovenija vodi 12-6, nisam ni sumnjao da će stari lisac Vujović naći načina da riješi domaćine.
Željo je život, sve ostalo su sitnice!

Holy South!

Forza Milan!

Go Mavs!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: RIO 2016

uto avg 09, 2016 10:13 pm

Fali Spancima Ibaka itekako.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
FaraonTM
Postovi: 911
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:26 pm
Lokacija: Z' guza na guz
Kontakt:
Status: Offline

Re: RIO 2016

uto avg 09, 2016 10:17 pm

Ma Ibaka ili Gasol mlađi, da je bar jedan od njih tu bilo bi im puno lakše jer su slabi pod košem. Mislim nisu oni slabi kad pogledaš imena, tu im igra najbolji igrač Gasol i dobri Mirotić al' Gasol je loš u ove dvije tekme pogotovo ovu drugu, star je a nema dobru zamjenu a ni Mirotić nije ništa bolji od njega pogotovo mi se čini da je Nikola propuh u odbrani.

Neku noć Planinić i Šarić su carovali reketom a večeras povremeno Nene i Lima, da je tu Ibaka ili Gasol bilo bi to dosta drugačije sigurno.

Claver i Reyes ipak nisu taj kvalitet, pogotovo stari i istrošeni Reyes.
Željo je život, sve ostalo su sitnice!

Holy South!

Forza Milan!

Go Mavs!
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 11

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 21 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija