Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Omar500
Moderator
Tema Autor/ica
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Adi Mehremić (8)

sub dec 23, 2017 11:59 am

slika

Adi Mehremić novi fudbaler Željezničara


Sada već bivši fudbaler austrijskog St. Poltena, Adi Mehremić, potpisao je jednoipogodišnji ugovor sa FK Željezničar.


Adi Mehremić je rođen 26.04.1992. godine u Sarajevu. Prošao je Omladinsku školu Radnika iz Hadžića, a potom je u BiH igrao za Olimpic i Velež. Nakon toga je Adi igrao u slovačkom Ruzomberoku, latvijskom Spartaksu, češkom Frydek-Misteku, te ponovo za slovačke ekipe, Senica i Spartak Myjava. Posljednji klub za koji je Mehremić igrao je austrijski St. Polten.

– Moram priznati da mi je srce stvarno ispunjeno dolaskom u Želju. Velika čast, zadovoljstvo, ali i obaveza što ću nositi Plavi dres i grb na prsima. Želim opravdati očekivanja svih što vjeruju u mene, sportskog direktora, stručnog štaba, kluba i navijača. Želim pokazati ono najbolje na terenu, kazao je Adi Mehremić.

– Dobijamo igrača odličnih fizičkih mogućnosti. Može igrati na više pozicija u odbrani i očekujemo da donese dodatni kvalitet u našu igru, rekao je Saša Papac, sportski direktor FK Željezničar.

Mehremić igra na poziciji lijevog beka, a pokriva i poziciju centralnog defanzivca. Potpisao je ugovor do kraja naredne sezone.
phpBB [video]


STATISTIKA:

Ukupno utakmica za Željezničar: 16
Ukupno golova za Željezničar: 0
Debitovao za Željezničar: 17.2.2018. Krupa - ŽELJEZNIČAR 2-4

Ukupno utakmica u Premijer Ligi BiH: 12
Ukupno golova u Premijer Ligi BiH: 0
Debitovao u Premijer Ligi BiH: 17.2.2018. Krupa - ŽELJEZNIČAR 2-4

edit by JM
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija