Moderator/ica: storm_raider

 
jovanmaksimovic
Moderator
Tema Autor/ica
Postovi: 5097
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Asim Zec (6)

uto jun 27, 2017 1:55 pm

slika
Asim Zec novi fudbaler Željezničara

Bosanskohercegovački napadač, Asim Zec, novi je fudbaler FK Željezničar. Zec je potpisao trogodišnji ugovor.

Asim Zec je rođen 23. januara 1993. godine u Bugojnu. Karijeru je počeo u bugojanskoj Iskri, a već kao junior je otišao u češki Hradec. Nakon dvije godine u Češkoj vratio se u BiH gdje je igrao za Olimpic, Čelik, Velež, Travnik i Slobodu.

U prošloj sezoni je odigrao 29 utakmica za Slobodu, a postigao je devet golova. Za mladu reprezentaciju je odigrao dvije utakmice, a nosio je dres i kadetske i juniorske reprezentacije. Ovaj dvadesettrogodišnjak pored pozicije centralnog napadača, igra i obje krilne pozicije. Zec je dostavio brisovnicu Fudbalskog saveza Tuzlanskog kantona što potvrđuje da je slobodan igrač, te nema smetnji za registraciju fudbalera.

– Osjećam sam veoma sretno, zadovoljan sam što sam došao u najveći klub u BiH. Dobio sam priliku da napredujem dalje u mojoj karijeri i mislim da je ovo bio logičan slijed događaja. Znam da je ovo pravi potez i mogu samo obećati da ću na svakom treningu i u svakoj utakmici dati maksimum, kazao je Zec.

– Doveli smo mladog igrača koji će svojim tehničkim kvalitetima i brzinom donijeti puno našem timu. Nastavljamo ciljano dovođenje igrača, kockicu po kockicu slažemo ekipu za narednu sezonu, rekao je Aldin Čenan.
LINKOVIslikaslikaslikaslikaslikaslikaslika
STATISTIKA:

Ukupno utakmica za Željezničar: 79
Ukupno golova za Željezničar: 18
Debitovao za Željezničar: 29.6.2017. ŽELJEZNIČAR - Zeta 1-0

Ukupno utakmica u Premijer Ligi BiH: 136
Ukupno golova u Premijer Ligi BiH: 32
Debitovao u Premijer Ligi BiH: 1.3.2014. OLIMPIC - Velež 0-1

Ukupno utakmica u Premijer Ligi BiH za Željezničar: 63
Ukupno golova u Premijer Ligi BiH za Željezničar: 12
Debitovao u Premijer Ligi BiH za Željezničar: 24.7.2017. ŽELJEZNIČAR - Gošk 3-1

edit by JM
GALERIJA
slika
100/94/37/34 - i to je to!
 
jovanmaksimovic
Moderator
Tema Autor/ica
Postovi: 5097
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: Asim Zec

uto jun 27, 2017 2:21 pm

phpBB [video]
100/94/37/34 - i to je to!

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija