Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Izlija
Moderator
Tema Autor/ica
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Ajdin Mujagić (24)

pet jun 24, 2016 11:39 pm

Juniorski bh. reprezentativac Ajdin Mujagić u narednim danima će trenirati s mladom selekcijom Rome. Na adresu FK Željezničar je stigao poziv iz Rome kojim je zatraženo da Ajdin Mujagić boravi na probnom radu od 2. do 6. maja u centru Fulvio Bernandini, a sa Grbavice nisu željeli stvarati probleme svom perspektivnom napadaču koji je odmah otputovao u Rim.

slika

Ajdin Mujagić je rođen 3. januara 1998. godine. Nastupao je za mlađe selekcije Borca iz Jelaha, a na Grbavicu je stigao u selekciju kadeta. Sa kadetima i juniorima našeg Željezničara ima osvojene titule prvaka, a nastupao je i za mlade selekcije naše reprezentacije. U junu prošle godine je potpisao ugovor sa našim Klubom.

U okviru 13. kola Premijer lige BiH, Željo je savladao Čelik sa 4:0, a u 75. minuti je u igru ušao Mujagić. Pred sami kraj susreta je talentovani napadač Plavih na asistenciju Blagojevića matirao gostujućeg golmana i postigao svoj prvi gol za seniorski tim.

– Bila je to teška utakmica, teren je bio težak. Prvo poluvrijeme smo odigrali nešto lošije, ali drugi dio smo odigrali mnogo bolje, baš onako kako smo dobili upute. Što se tiče mog nastupa, ne znam šta da kažem. Još uvijek sam po utiscima, ali drago mi je naravno i zahvaljujem se svima na podršci i ukazanom povjerenju, rekao je Ajdin Mujagić.

STATISTIKA:

Ukupno utakmica za Željezničar: 16
Ukupno golova za Željezničar: 3
Debitovao za Željezničar: 25.10.2015. ŽELJEZNIČAR - Čelik 4-0

Ukupno utakmica u Premijer Ligi BiH: 12
Ukupno golova u Premijer Ligi BiH: 2
Debitovao u Premijer Ligi BiH: 25.10.2015. ŽELJEZNIČAR - Čelik 4-0

edit by JM
イビチャ・オシム
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: Ajdin Mujagić

sri avg 09, 2017 8:47 pm

Ajdin Mujagic potpisao novi ugovor

Talentovani fudbaleri Željezničara, Denis Žerić i Ajdin Mujagić, potpisali su danas nove, trogodišnje ugovore.


Oba fudbalera su produkt Omladinske škole FK Željezničar. Devetnaestogodišnji Žerić je za prvi tim debitovao prije tri sezone, a do sada je sakupio 11 nastupa. U ovoj sezoni je igrao na tri utakmice. Također deventaestogodišnji Mujagić je sakupio 14 nastupa u Plavom dresu, a postigao je četiri gola.

– Želim se zahvaliti na ukazanom povjerenju i obećati da ću dati sve od sebe da opravdam svaki minut koji dobijem na terenu, rekao je Mujagić.
slika
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija