Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Izlija
Moderator
Tema Autor/ica
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Jovan Blagojević (11)

pet jun 24, 2016 11:35 pm

slika

Jovan Blagojević produžio ugovor do ljeta 2018. godine

slika

– Sretan sam što su moje dobre igre i zalaganje na treninzima prepoznati i što su mi stručni štab i rukovodstvo Kluba odlučili ponuditi novi ugovor. U Sarajevu mi je jako lijepo, imam odličan odnos sa navijačima i zaista želim biti dio ovog projekta koji Klub trenutno realizira. Vjerujem da u narednom periodu i Klub i ja možemo zajedno napredovati i zaista nije bilo razloga da ne nastavimo saradnju. Zahvaljujem se na povjerenju i potrudit ću se da se svojim odnosom prema plavom dresu odužim, rekao je nakon potpisa ugovora Blagojević.

Blagojević je rođen 15. marta 1988. godine u Beogradu. Prije dolaska u Željezničar igrao je za beogradski Železničar, Sinđelić, Čukarički, Srem, te mostarski Velež. Za Plave sa Grbavice je do sada odigrao 33 utakmice i postigao je jedan pogodak.

Na liniji novog modela poslovanja, Fudbalski klub Željezničar je osim potpisivanja novog ugovora ujedno postao i zastupnik Jovana Blagojevića te je u potpunosti preuzeo odgovornost za njegovu buduću karijeru. Prema istom principu, Klub je preuzeo odgovornost i za karijeru Kerima Memije.

phpBB [video]


STATISTIKA:

Ukupno utakmica za Željezničar: 129
Ukupno golova za Željezničar: 7
Debitovao za Željezničar: 30.6.2015. Balzan - ŽELJEZNIČAR 0-2

Ukupno utakmica u Premijer Ligi BiH: 132
Ukupno golova u Premijer Ligi BiH: 8
Debitovao u Premijer Ligi BiH: 1.3.2014. Olimpic - VELEŽ 0-1

Ukupno utakmica u Premijer Ligi BiH za Željezničar: 94
Ukupno golova u Premijer Ligi BiH za Željezničar: 5
Debitovao u Premijer Ligi BiH za Željezničar: 26.7.2015. Borac - ŽELJEZNIČAR 1-0

edit by JM
イビチャ・オシム
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: Jovan Blagojević

ned avg 07, 2016 1:18 am

Okosnica naseg veznog reda. I danas protiv Sirokog odigrao odlicnu partiju, a prijasnju protiv Olimpica na poziciji lijevog veznog slao odlicne dijagonale Stevanovicu, te dobre pasove drugim igracima i tako zadavao nocne more igracima Olimpica. Veoma pozrtvovan, ne krasi ga ogromna trka, jer nije takav tip igraca, ali danas ukliza dvaput i tako spasi loptu i sprijeci mogucnost stvaranja kontre-polukontre
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23650
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Jovan Blagojević

ned avg 07, 2016 10:14 am

Kakva je ovo igracina, radilica prava. Mozak ekipe definitivno, opasan ofanzivno koliko i defanzivno. Kada izgubi loptu uvijek je isprati i nerijetko uzme u svoj posjed. Sve sa loptom zna.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija