Aragon
Postovi: 58
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:46 am
Status: Offline

Re: RE: Re: Izbor selektora

čet jan 04, 2018 6:58 pm

LeBlue je napisao/la:Ako ima moderatora da ovo citaju, molim vas da banujete ovog, neznam sta drugo nazvati nego, idiota. Vrijedan legendu poput Ivice Osima bez ikakve osnove.
Napisi sta je laz, sam cu se banovati.
A ti me demantuj.

Robi dobro dosao!!!

Sent from my HUAWEI GRA-UL00 using Tapatalk

 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Izbor selektora

čet jan 04, 2018 7:04 pm

LeBlue je napisao/la:
čet jan 04, 2018 6:58 pm
Ako ima moderatora da ovo citaju, molim vas da banujete ovog, neznam sta drugo nazvati nego, idiota. Vrijeda legendu poput Ivice Osima bez ikakve osnove.
Glumi bumbara
 
Aragon
Postovi: 58
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:46 am
Status: Offline

Re: Izbor selektora

čet jan 04, 2018 7:05 pm

Neka me neko demantuje i navede sta nije istina.

Evo cekam.

Sent from my HUAWEI GRA-UL00 using Tapatalk

 
Avatar
sejo
Postovi: 511
Pridružen/a: uto jun 27, 2017 9:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Izbor selektora

čet jan 04, 2018 7:15 pm

Ustati pa reci Ivica Osim!
Najveca legenda bosanskohercegovackog fudbala
 
Aragon
Postovi: 58
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:46 am
Status: Offline

Re: RE: Re: Izbor selektora

čet jan 04, 2018 7:25 pm

sejo je napisao/la:Ustati pa reci Ivica Osim!
Najveca legenda bosanskohercegovackog fudbala
Niti blizu. Legneda Zelje i ex yu ok, BiH ni na 101 mjesti.

I dalje cekam da me neko demantuje za receno.

Sent from my HUAWEI GRA-UL00 using Tapatalk

 
Avatar
Izlija
Moderator
Tema Autor/ica
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: Izbor selektora

čet jan 04, 2018 7:34 pm

PratimsamoPlave je napisao/la:
čet jan 04, 2018 7:27 pm
Vijest koja je obilježila dan , Prosinečki selektor . Itekako je stvar našeg kluba , tako da je to tema koja se veže itekako za Željezničar i ovu temu . Amar Osim je Željo !
Sam izbor je tekao tako , da se znalo Amar Osim ne smije biti selektor . Pa onda lažna hajka " prijatelja " sve u " korist " Osima .Priča Amara Vojvdoina traži , a Standard Prosinečkog . Amar je zaslužio da bude selektor ,ali to je priča nek nije Željo prvak . Pa osjetimo oduševljenje komšija kad nas Široki natambura, u Vrapčićima " Biće Željo ***** šampion " nema veze što im je Zrinski ne rival , nego neprijatelj broj 1 . Pa čovjeku lakše otići u Lukavicu i Banja Luku ( mržnja prema državi koju voliš ) nego u Zenicu i Tuzlu . Tako i velike patriote Tuzlaci,Zeničani,Mostarci ( čast izuzetcima ) podržaše velikog Robija i tri prsta mu halališe ( zato Tifi i sličnima ne opraštaju ) , ne može čovjeku da ne smeta ta dvolilčnost . Zbog Amara opet bolje da ne doživljava svakve uvrede , nakon izbora osjetim odmah manji pritisak , da je Amar izabran haos bi nastao ko da mu je protivnik bio Murinjo , a ne Robert . Ne smijemo sebi dopustiti da budemo kao oni , da vrijeđamo Prosinečkog,Sušića i da ne navijamo za repku ( da je drugi izbor , to bi bio još jedan ciklus gdje bi svi oni navijali za protivnike ) , jer jebi ga mrze Željezničar . Primjer terena na Grbavici umjesto da su svi kivni na savez , oni ismijavaju klub ( ne gledaju u svoje dvorište, jer jednostavno ga nemaju a mržnja ih zaslijepila )
Prosinčekom sretno , odvedi nas selektore,izborniče na sva sljedeća takmičenja , svakako ligu ovu niko ne jebe 5% , a što se tiče Želje mi nećemo puno osjetiti . Opet će biti osuđeni da gledaju našu djecu . Jer njihovi najbolji igraju u Paoku i Mariboru Slogi Simin Han . Nek mrze Željezničar šta ćemo im .
MI moramo stati iza kluba biti ujednijeni kao nikad , naš klub igra na dva fronta , igra protiv Atletika jebote . To njih boli najviše , jebat ih !
イビチャ・オシム
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Izbor selektora

čet jan 04, 2018 8:32 pm

Aragorn ili ti ga Evander, je banovan za stalno. Istina je da je Ivica dao otkaz nakon mjesec dana granatiranja Sarajeva. Svi smo tada mislili da ce to ludilo potrajati mjesec-dva, a jednom prilikom kada smo pricali, kleo se da je i on tako mislio. Kada je vidio da je vrag odnio salu, uradio je ono sto je bilo moralno. I to javno, pred kamerama, placuci. Vise je time uradio za Sarajevo nego neki koje on smatra legendama. Takodjer, Ivica je prije par godina se zalozio da oni dobiju dozvolu za Europu, samim tim im je pomogao vise nego sto su im mnoge legende pomogle. Da ne spominjem konstantno forsiranje Papeta u reprezentaciji, i kao igrac, a i kao selektor,...

Znam da mu je zelja bila da dobije ban, pa da moze na nekom desetom mjestu kukati o lobotomiji. Ako je lobotomija to gdje ne damo da se legende pljuju, onda - neka je. Cao, sretno, ali ovdje vise neces moci prici. Ni ti, ni takvi. Ovdje ima mnogo dobre, pismene pitarske raje (da ih ne nabrajam) i oni su uvijek dobrodosli, kao i ostala raja koja se nije registrovala (za koga god da navijaju). Isto tako da je neko neko gluposti pisao za Haseta, da se razumijemo, koji je isto tako legenda, prosao bi identicno.

Ostali, hvala vam sto ste se izdigli iznad ove diskusije i niste dopustili da se spustate na ovaj nivo.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: Izbor selektora

čet jan 04, 2018 9:27 pm

Tuzno je da neko ima obraza ovakvo nesto i pomisliti o Ivici, a pogotovo napisati. Ja njih tamo mrzim iz dna duse, ali o njihovoj rahmetli legendi nikad nista slicno ne bih rekao.
Na stranu to, svakom njegovo. Mene sada samo interesuje stav Fanaticosa i stav svih onih koji su prozivali Tifu. Fanaticosi moraju istupiti, a ako ne onda neka sami zapale svoj transparent ''nas niko ne moze kupiti''. Daleko vam kuca od Grbavice bila, nadam se da nikad necete vise krociti na nju.
I jako mi je zao sto se samo jednom ove sezone na Grbavici skandiralo ''savez napolje''. Zbog tog saveza navijaci godinama svasta trpe na gostovanjima u raznim selima. Zbog tog saveza nam je liga takva kakva jeste, tereni su takvi kakvi jesu, omladinski pogoni u vecem dijelu drzave su takvi kakvi jesu. Tuzno je sto Srbija, Hrvatska i Slovenija iz godine u godinu rastu i napreduju u svim poljima sporta, a samo mi zaostajemo jer nas nogometni, rukometni i kosarkaski Beusi, Begici i slicna banda vracaju unazad. Zbog svega ovog reprezentaciju ne pratim vec 4-5 godina, a i u rijetkim situacijama kad se obradujem to onda bude zbog rahmetli sugradjana Vildana Pehlica i druge dvojice momaka Hasiba i Almira.
Samo se mozemo nadati da ce biti bolje, a izbog Prosineckog je trenutno najmanji problem u nasem nogometu.
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Izbor selektora

čet jan 04, 2018 9:41 pm

Ma neće ovaj kraj godine na klupi dočekati, bezveze se ložimo. Prvi koraci razgovor sa Vedom i Lulićem, ma hajde, to je smjena generacija i podmlađivanje ekipe. Kako napisah, previše se dopustilo Misimoviću i Spahiću, smradovi su to opasni. Krajnji cilj je da savez preuzmu, ali ovi glupani na čelu sa Begićem ne kontaju. I nadam se da će se Švabo napokon skloniti od ovog cirkusa, a nikad mu halalit neću što im sredi da Europu igraju, klošarčinama, a pljuju ga gdje stignu...
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: Izbor selektora

čet jan 04, 2018 10:04 pm

phpBB [video]


I da grmi ovo na bilinom polju ako bog da
 
arctg
Forumaš godine 2017
Postovi: 1033
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 11:13 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Izbor selektora

čet jan 04, 2018 11:19 pm

Šteta što je banovan, nisam stigao da mu odgovorim. Dobar dio onoga što bih mu rekao je napisao moj prijatelj storm_raider, sa kojim se ne bih složio oko rahmetli "legende". Ali, činjenica je da je Evander promašio sve što se dalo promašiti na ovu temu, uz to još navija za tzv. FK Sarajevo, pa osjećam najiskrenije žaljenje za njega.
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2918
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: Izbor selektora

sub jan 06, 2018 3:09 pm

i za kraj : TI SI ZVEZDIN ***** ROBERTE :D
Baš kao i ti Bogičeviću, školo zvezdina, **** te Bogičević i škola zvezdina debilu.
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Izbor selektora

sub jan 06, 2018 4:12 pm

kaze jedni od najboljih u europi HAHAHAHAHAHAHAAHAHHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAH
ma mrs HAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Izbor selektora

sub jan 06, 2018 4:36 pm

Cestitke Prosineckom na poziciji selektora. Kakve ce nam rezultate donijeti mislim da niko nemoze da zna, ali osoba koja je odbila platu 1,5 mio eura godisnje na klupi Azerbejdzana da vodi nasu reprezentaciju gdje ce imati oko 150.000 godisnje mora se respektirati.
 
Avatar
BHDragons
Postovi: 2214
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Izbor selektora

uto jan 09, 2018 12:44 pm

Dokazao je već da će biti samo formalno selektor, a da će tim krojiti razni menadžeri kao i dosad.
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!
 
Avatar
BlwD
Prijatelj foruma
Postovi: 2237
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Izbor selektora

uto jan 09, 2018 1:10 pm

 
Avatar
avlami97
Postovi: 5202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: Izbor selektora

sub jun 09, 2018 10:53 pm

Na Željinoj temi spomenuh Grana Peraka (bivši igrač Želje) i da malo proguglam ovo mi izbaci https://www.index.hr/sport/clanak/goran ... 70470.aspx


Goran Perak: Prosinečki me razočarao
prije 13 godina
1

DOŽIVOTNI ugovori s mladim i perspektivnim igračima sve su češći. Hrvatski nogomet prati trendove ulaganja novca u mlade igrače koji bi se trebao, nakon što igrači postanu zvijezde, mnogostruko vratiti. Međutim, neki menadžeri ne poštuju dogovorene uvijete, a kako sam Mamić kaže, neki igrači nikada ne uspiju vratiti u njih uložen novac.

Mladi osječki reprezentativac Goran Perak prošle je godine tužio Roberta Prosinečkog i agenciju International sport zbog nepoštivanja ugovora potpisanog 2001. godine.

19-godišnji Goran s roditeljima i bratom živi u Vuki pokraj Osijeka, a 7 500 eura, koliko je dobio prilikom potpisivanja ugovora, te još tridesetak tisuća eura koliko je trebao dobiti, njegovoj obitelji i karijeri puno znači.

No, kako piše Večernji list, u zadnje tri godine nisu ispunjene stavke iz ugovora, njegova obitelj podigla je tužbu od 500.000 eura zbog nepoštivanja, odnosno raskidanja ugovora.

"Ne odbija se kad vam netko ugovorno potvrdi materijalnu sigurnost, a posebno 15-godišnjaku godi da ga još prati igračka legenda kao Robert Prosinečki. Ali kasnije sam se razočarao." - rekao je Goran.


Prva rasprava u predmetu zakazana je za rujan. Tužba je uručena Robertu Prosinečkom, a njegova agencija više nije na prijavljenoj adresi niti u registru tvrtki.

Trend doživotnih ugovora kod nas raste, a sve više se ulaže u što mlađe perspektivne nogometaše. Zdravko Mamić ima najviše igrača, čak 44, a kako piše Večernji list, uredno plaća svoje igrače. Po ugovornim obvezama s njima, Mamić godišnje izdvaja više od 360.000 eura.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
Bosnia365
Postovi: 5
Pridružen/a: pet nov 22, 2019 2:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Izbor selektora

sub nov 23, 2019 9:52 pm

Robert Prosinečki je 12. selektor fudbalske reprezentacije Bosne i Hercegovine. Zanimljiv video o procentualno najuspješnijim selektorima na klupi našeg nacionalnog tima

https://www.youtube.com/channel/UCi-yWq ... 0F3-pp8pwg
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Izbor selektora

ned nov 24, 2019 6:29 pm

Bosnia365 je napisao/la:
sub nov 23, 2019 9:52 pm
Robert Prosinečki je 12. selektor fudbalske reprezentacije Bosne i Hercegovine. Zanimljiv video o procentualno najuspješnijim selektorima na klupi našeg nacionalnog tima

https://www.youtube.com/channel/UCi-yWq ... 0F3-pp8pwg
Ima li interesa da pravis statistiku BH Premijer Lige?
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Bosnia365
Postovi: 5
Pridružen/a: pet nov 22, 2019 2:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Izbor selektora

pon nov 25, 2019 10:57 pm

Svih vremena ili na šta tačno misliš @storm_rider?

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija