• 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 12
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: Kvalifikacijske utakmice

pet okt 07, 2016 10:08 pm

Nema se ovdje sta traziti mi trebamo ganjati baraz mozda neko ludilo da se desi da Blegija kiksa mada tesko.

Opet nam preostaje dobiti kuci Belgiju, Grcku (u gostima nerjeseno) a ove drugo dvoje ako ne pobjedimo u dvomecima i ne treba nam baraz.

Ovo je kraj jedne generacije igraca, za buducnost i neke nove kvalfikacije smo jako tanki.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: Kvalifikacijske utakmice

pet okt 07, 2016 10:41 pm

slika
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3921
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: Kvalifikacijske utakmice

pet okt 07, 2016 10:45 pm

Ali Lulica oca mi, pa jel ono moguce.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: Kvalifikacijske utakmice

pet okt 07, 2016 10:51 pm

Protiv Kipra biti patnja, ne znam kakava je Grcka ali mi smo 0.
Zadnja izmjena: Elegant, dana/u pet okt 07, 2016 10:52 pm, ukupno mijenjano 1 put.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: Kvalifikacijske utakmice

pet okt 07, 2016 10:52 pm

Hurmasica je napisao/la:
Plava Porodica je napisao/la:Mi kad god smo nesto eksperimentisali, i naje.bali smo :ganja:
A baš vala :lol: . Ne znam, po meni je ovo 3-5-2 formacija.
:kafa:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: Kvalifikacijske utakmice

pet okt 07, 2016 10:54 pm

Plava Porodica je napisao/la:
Hurmasica je napisao/la:
Plava Porodica je napisao/la:Mi kad god smo nesto eksperimentisali, i naje.bali smo :ganja:
A baš vala :lol: . Ne znam, po meni je ovo 3-5-2 formacija.
:kafa:
Formacija izašla na teren, dok su igrači nažalost svih nas ostali u svlačionici...
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: Kvalifikacijske utakmice

pet okt 07, 2016 10:56 pm

Mesin poraz, ova kvazi forma nasih igraca je prevara za budale.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Kvalifikacijske utakmice

pet okt 07, 2016 11:00 pm

normalno da cemo zijanit kad se kvazi igrači guraju, cuj jajalo
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: Kvalifikacijske utakmice

pet okt 07, 2016 11:06 pm

Neka nama Stevanovica, samo mu treba da se uklopi u ovo sivilo.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: Kvalifikacijske utakmice

pet okt 07, 2016 11:07 pm

Hurmasica je napisao/la:
Plava Porodica je napisao/la:
Hurmasica je napisao/la:
A baš vala :lol: . Ne znam, po meni je ovo 3-5-2 formacija.
:kafa:
Formacija izašla na teren, dok su igrači nažalost svih nas ostali u svlačionici...
Yebes ti nasu buducnost u kojoj vidim Amira , Cimija, Memisevica i Bajica kao potencijalne dobre igrace pri smjeni generacija.
Sto se tice utakmice, taman da je Belegiji falio i Hazard i Karasko i Mertens jos,ne bi se osjetilo, koliko se nazalost osjetilo neigranje nama Besica.
Prvi tim klimav, a za ne daj Boze povrede nekih bitnih igraca, izgledali bi bas kao amateri.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: Kvalifikacijske utakmice

pet okt 07, 2016 11:09 pm

Koje brukanje jbt..

Temelj svake ekipe je odbrana a mi nemamo temelja..Spahić je svoje odsvirao i ne treba vise biti pozivan u reprezentaciju..Zukanović i Bičakčić nikakvog uticaja na igru nemaju das im loptu oni sve u rikverc vracaju..90 minuta osim sto nas ljudi trpaju gledam kako se nasi u odbrani dodaju..Odbrana citavu utakmicu unosi nervozu u citavu ekipu,ukopavaju vezni red sa teskim loptama i nije cudo sto primamo debilske golove..Nikavog zara i borbe,niko faul ne zna napravit kad treba,prave faulove kad Belgijanci udju u kazneni..Sudac je komotno mogao bar dva penala Belgijancima svirati ali jbg nije htio vise da nam soli ranu..Hazard se seta kroz odbranu kako hoce..Lukaku kod treceg gola se lagano namjesta a oko njega 5 nasih niko nista..Al najveca komedija je onaj Lulić..Majko moja mila koja je ono prevara..Pa njega ne bih ni na termin zvao da mi igra..Frajer je svaki dobar napad upropastio..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Kvalifikacijske utakmice

pet okt 07, 2016 11:12 pm

Ma ja skidam kapu Djuricu. Jako koristan ako je samo iskoristen kako treba. Vezni red su nam pojeli.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: Kvalifikacijske utakmice

pet okt 07, 2016 11:15 pm

A mi se smijemo kad teleca glava kaze da nemamo sta traziti u Belgiji haha..

slika
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: Kvalifikacijske utakmice

pet okt 07, 2016 11:16 pm

Memisevica umjesto bivseg kapitena u prvih 11, i puno cvrsce ce ovo izgledati!
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: Kvalifikacijske utakmice

sub okt 08, 2016 12:12 am

Dobro kaze moj amidza..Daj ti nama u grupu Lihtenstajne,Estonije,Luksemburg,San Marino i ostalu raju..Mozemo se sa njima gurati..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: Kvalifikacijske utakmice

sub okt 08, 2016 11:43 am

Protiv Kirpa ce biti mucenje i srljanje jer znaju da moraju pobjediti.

Do novembra Mesa dobro neka razmisli sta ce za gostovanje Grckoj, a igraci da prestanu biti curice, u klubovima ginu ovdje se sa loptom ne znaju sastaviti.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Kvalifikacijske utakmice

sub okt 08, 2016 2:02 pm

smjena generacija pod hitno..
 
Avatar
GoodisonPark
Postovi: 1495
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Kvalifikacijske utakmice

ned okt 09, 2016 1:50 am

To je to :palacgore:

Inače Željina 10-ka me razočarao kada je autoritet u pitanju, ohladi ba malo ove penzionere i daj (što prije) šansu momcima koji su budućnost ove repke jer mi trenutno nemamo boljih.

Da sam se ja pitao ja bih ove "zaebane kvalifikacije žrtvovao" i postepeno kroz ciklus faktički bezbolno uključio u igru momke koji su već odavno zaslužili pravu priliku, a opet ko zna možda bi i profitirali na tome pa otišli u Rusiju, a ako ništa imali bi bar fin kostur ekipe za evropske kvalifikacije. Ono što ne ide u prilog tome jeste da mi vodimo u nicaZe 4-0 i on gura Vedu da proradi i zabije kao da će ovaj igrati još 7 godina, ma daj..Ima li iko od vas osjećaj da se ova generacija fudbalera (zna se ko je okosnica Brazila) ponaša kao da joj ova repka nešto duguje pa ono kao Mi moramo biti tu još neko vrijeme. Otišo je i Barba, Miske, Zlatan, Rahima, ne vidim u čemu je problem staviti trkački jače igrače umjesto ovih starijih, pogotovo u situaciji kad Bešić nije tu... U nas sinoć nije imao ko da trči a i ono što se trčalo nije bilo sinhronizovano i nekako u prazno (ne mislim prazan prostor :mrgreen: ).

Taktika sinoć full amaterska, neda mi se ni čitati komentare.. Meša dozovi se svega ti zajedno sa savezom, nisi nikad bio marioneta pa nemoj ni pod stare dane. Jbg idemo dalje, iz ove kože se ne može ;)
Željo samo Željo!!!

Bekrija majstore goodison je uz tebe!

Europa League - We are coming!
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: Kvalifikacijske utakmice

ned okt 09, 2016 9:04 pm

Kad se zavrse ove kvalifikacije uspjesno ili ne ide smjena generacija, a mi nemamo adekvatne zamjene. To ce biti jedno sarenilo igraca iz europe i mislim po prvi put njih vise iz PL BiH. Trebat ce vremena samo da se probere ta nova garnitura a pocet ce kvalfikacije za ovaj posebni Euro 2020. sto se ne odrzava u jedno zemlji nego sirom europe - a valja nam to izboriti to ce biti grehota propustiti.

Nego da se vratimo u sadasnjost, preostaje nam uzeti Kipar kako znaju i umiju, a onda borba sa Grckom za drugo mjesto i baraz. U novembru je gostovanje Grckoj, sta Mesa planira za to i hoce li igraci knacno shvatiti tezinu igranja za reprezentaciju vidjet cemo. Yebes njihovu formu u klubovima kada za repku ne mogu meda, također ne znam sta Mesa ima eksperimentisati kada smo limitirani igracima i njihovim sposobnostima.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Kvalifikacijske utakmice

ned okt 09, 2016 10:40 pm

samo ovaj Tadic igra nevjerovatno.. Dvije tekme, 4 asistencije i 2 gola..
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 12

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija