Avatar
Анарки
Acta, non verba
Postovi: 1922
Pridružen/a: sri feb 10, 2016 12:39 am
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: Edin Džeko

sri feb 17, 2016 5:02 pm

http://sport1.ba/liga-prvaka-bosanski-t ... neov-real/" onclick="window.open(this.href);return false;

lec gou bh. repko :titula: :mrgreen:
 
Avatar
FaraonTM
Postovi: 911
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:26 pm
Lokacija: Z' guza na guz
Kontakt:
Status: Offline

Re: Edin Džeko

sri feb 17, 2016 5:21 pm

Više šansi dajem da počinje sa klupe.
Željo je život, sve ostalo su sitnice!

Holy South!

Forza Milan!

Go Mavs!
 
Avatar
Cartmo
Postovi: 75
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Edin Džeko

čet feb 18, 2016 10:03 am

Dobio je naviku da u svakoj tekmi barem jedan zicer promasi. To nas je izmedju ostalog kostalo i EP-a i osmine finala SP-a.
 
Avatar
crozzer
Postovi: 244
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:59 pm
Lokacija: www.fcsarajevo.ba
Kontakt:
Status: Offline

Re: Edin Džeko

čet feb 18, 2016 10:14 am

Cartmo je napisao/la:Dobio je naviku da u svakoj tekmi barem jedan zicer promasi. To nas je izmedju ostalog kostalo i EP-a i osmine finala SP-a.
:rofl: :rofl:
Da podigneš do visina, pehar ti na rukama....
 
Avatar
Špekac1921
Postovi: 445
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:08 pm
Lokacija: Palata Šen Brun
Kontakt:
Status: Offline

Re: Edin Džeko

čet feb 18, 2016 2:05 pm

Cartmo je napisao/la:Dobio je naviku da u svakoj tekmi barem jedan zicer promasi. To nas je izmedju ostalog kostalo i EP-a i osmine finala SP-a.
Kako misliš on nas koštao EP-a?
Kad nikog nema znaj da tu sam ja, da ti pjevam i za te da se lemam...
Samo tebe volim ja, tebe volim ja..
 
Avatar
Cartmo
Postovi: 75
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: Edin Džeko

čet feb 18, 2016 2:08 pm

Špekac1921 je napisao/la:
Cartmo je napisao/la:Dobio je naviku da u svakoj tekmi barem jedan zicer promasi. To nas je izmedju ostalog kostalo i EP-a i osmine finala SP-a.
Kako misliš on nas koštao EP-a?
Nije on sam, ali njegovi promasaji protiv Kipra, Velsa i slabe partije protiv Irske su nas itekako kostale. Nije nas ni jednom izvadio iz govana.

Sent fra min SM-G900F via Tapatalk
 
Avatar
Špekac1921
Postovi: 445
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:08 pm
Lokacija: Palata Šen Brun
Kontakt:
Status: Offline

Re: Edin Džeko

čet feb 18, 2016 2:12 pm

On je najmanji krivac za neuspjeh u baražu, jedini je nešto pokušavao i kad ne ide, protiv Irske je bio najbolji pojedinac u dvomeču.
Ali stoji da to više nije Džeko koji preuzima odgovornost, to se vidi evo sada i u Romi, nažalost po nas, ali jednostavno, ne možemo od njega ni očekivati jer je on samo jedan od onih klasičih napadača koji treba imati s kim da igra.
Kad nikog nema znaj da tu sam ja, da ti pjevam i za te da se lemam...
Samo tebe volim ja, tebe volim ja..
 
Avatar
Dominic
Postovi: 1130
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 8:52 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: Edin Džeko

čet feb 18, 2016 4:26 pm

Spaletti kao da brusi autoritet na Edinu. Bojim se da ne dobije priliku ni u Madridu dok u ligi mora ici ofanzivno jer nemaju vise sta kalkulisati. Dize se Roma, a valjda s njom i Dzeko pokaze da zna.
 
Avatar
FaraonTM
Postovi: 911
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:26 pm
Lokacija: Z' guza na guz
Kontakt:
Status: Offline

Re: Edin Džeko

čet feb 18, 2016 4:27 pm

U baražu on kao pojedinac nije sigurno kriv za naš neuspjeh. Bio je najbolji na terenu u dvomeču iako nije imao bukvalno nijedne prilike (to dovoljno govori kakvi su onda bili ostali) da postigne pogodak.

A što se tiče kvalifikacija tu je bilo dosta dosta faktora koji su uticali na loš rezultat a Džeko nije jedan od najvećih sigurno.
Željo je život, sve ostalo su sitnice!

Holy South!

Forza Milan!

Go Mavs!
 
Avatar
Cartmo
Postovi: 75
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Edin Džeko

čet feb 18, 2016 5:37 pm

Špekac1921 je napisao/la:On je najmanji krivac za neuspjeh u baražu, jedini je nešto pokušavao i kad ne ide, protiv Irske je bio najbolji pojedinac u dvomeču.
Ali stoji da to više nije Džeko koji preuzima odgovornost, to se vidi evo sada i u Romi, nažalost po nas, ali jednostavno, ne možemo od njega ni očekivati jer je on samo jedan od onih klasičih napadača koji treba imati s kim da igra.
Sta je tacno probao? Ja sam samo vidio da je izgubio gotovo svaki duel protiv Clarka i Keogha. Dva u najboljem slucaju prosjecna stopera. On je javnosti zamazao oci onim govorom nakon utakmice. On u utakmicama nije uradio apsolutno nista. Ni kao kapiten ni kao najveca zvijezda. Pogotovo u Dublinu je bio vrlo slab.

Nas su u citavim kvalifikacijama izdali najbolji igrac. Onda smo dosli do toga da igraci poput Visce i Djurica moraju nosit teret, a oni to ne mogu. Protiv Izraela i Kipra mogu, ali Irske ne. Kad Brady stane ispred Visce, on jednostavno njega ne moze proc. Nema teorije.

Redom:
Asmir Begovic: Nekoliko kardinalnih gresaka, na Kipru napravio totalni haos od utakmice sa svojom nesigurnom igrom. U svojoj jedinoj dobroj utakmici kvalifikacija, Belgija u Zenici, je napravio isto tako pacersku gresku.
Muhamed Besic: Kada je igrao bio je nas najbolji pojedinac, ali ono sto je uradio protiv Andore je nevidjeno i nedopustivo.
Edin Dzeko: Vec smo pricali o tome.
Miralem Pjanic: Bio je bolji nego sto vecina misli, ali je u barazu morao prezuet vecu odgovornost.

Onda su tu jos naravno Ibisevic, Lulic, Medunjanin i ostala polu-velika imena od kojih nikad nista pozitivno ne ocekujem svakako.

Da ne bude da branim Spahu, nije ni on nista ekstra odigrao. Ali nije ni lose. Jedino mu zamjeram sto je se povukao nakon SP. Sa njim bi vjerovatno Kipar dobili.

Dodajmo na to jednog katastrofalnog trenera, i jednog vrlo limitiranog i onda je jasno kako smo od nikad lakseg posla napravili apsolutni debakl.
 
Avatar
Špekac1921
Postovi: 445
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:08 pm
Lokacija: Palata Šen Brun
Kontakt:
Status: Offline

Re: Edin Džeko

čet feb 18, 2016 7:27 pm

Jako je nezahvalno sad o nečemu što je prošlo, to prvo.
Kao drugo, Džeko je jedinu šansu koju je imao spakovao u mrežu, izvlačio se, nudio, pokušavao, ali nije išlo pored nikakvih saigrača.
Nije mogao sam, napisao sam u prethodnom postu da nije takav tip igrača i to moramo prihvatiti.

Za ostale igrače se slažem, Bešić nam je falio, Pjanić je bio jedan od boljih, ostali šareno, Višća je bljesnuo, kao i Đurić i to je to.
Kad nikog nema znaj da tu sam ja, da ti pjevam i za te da se lemam...
Samo tebe volim ja, tebe volim ja..
 
Avatar
Cartmo
Postovi: 75
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Edin Džeko

čet feb 18, 2016 9:25 pm

Špekac1921 je napisao/la:Jako je nezahvalno sad o nečemu što je prošlo, to prvo.
Kao drugo, Džeko je jedinu šansu koju je imao spakovao u mrežu, izvlačio se, nudio, pokušavao, ali nije išlo pored nikakvih saigrača.
Nije mogao sam, napisao sam u prethodnom postu da nije takav tip igrača i to moramo prihvatiti.

Za ostale igrače se slažem, Bešić nam je falio, Pjanić je bio jedan od boljih, ostali šareno, Višća je bljesnuo, kao i Đurić i to je to.
Ali je bio takav igrac jarane. Sjeti se gola Belgiji kad je bilo 4:2, gol Francuskoj, asistencija Ibisevicu u Litvaniji, kad je slozio dva latvijska igraca jednom fintom i tako dalje. Pa onda bezbroj golova u Wolfsburgu. Bio je igrac koji je mogao sam i koji je mogao povuc repku. Vise nije. I sam je kriv za to.

Postao je target man koji samo stoji i ide u duele i sposoban je spremit samo apsolutne zicere.
 
Avatar
Špekac1921
Postovi: 445
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:08 pm
Lokacija: Palata Šen Brun
Kontakt:
Status: Offline

Re: Edin Džeko

čet feb 18, 2016 9:36 pm

Cartmo je napisao/la:
Špekac1921 je napisao/la:Jako je nezahvalno sad o nečemu što je prošlo, to prvo.
Kao drugo, Džeko je jedinu šansu koju je imao spakovao u mrežu, izvlačio se, nudio, pokušavao, ali nije išlo pored nikakvih saigrača.
Nije mogao sam, napisao sam u prethodnom postu da nije takav tip igrača i to moramo prihvatiti.

Za ostale igrače se slažem, Bešić nam je falio, Pjanić je bio jedan od boljih, ostali šareno, Višća je bljesnuo, kao i Đurić i to je to.
Ali je bio takav igrac jarane. Sjeti se gola Belgiji kad je bilo 4:2, gol Francuskoj, asistencija Ibisevicu u Litvaniji, kad je slozio dva latvijska igraca jednom fintom i tako dalje. Pa onda bezbroj golova u Wolfsburgu. Bio je igrac koji je mogao sam i koji je mogao povuc repku. Vise nije. I sam je kriv za to.

Postao je target man koji samo stoji i ide u duele i sposoban je spremit samo apsolutne zicere.
Nažalost brate, uvijek sam govorio da je on jedini igrač koji je WC ili blizu WC u našoj reprezentaciji vjerovatno ikada i znam ja to sve što si naveo, bio je to, ali nažalost više nije.
I dalje će biti glavna uzdanica sve dok bude igrao za reprezentaciju, jer boljeg ni nemamo, niti nam treba, da su ostali na nivou ne bismo mi pričali sada o tome, bili bismo na EPu.
Da je Džeko jedini problem ili najveći, lahko bismo mi i to sam htio da ti objasnim.
Kad nikog nema znaj da tu sam ja, da ti pjevam i za te da se lemam...
Samo tebe volim ja, tebe volim ja..
 
Avatar
Špekac1921
Postovi: 445
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:08 pm
Lokacija: Palata Šen Brun
Kontakt:
Status: Offline

Re: Edin Džeko

pet feb 19, 2016 5:07 pm

"Znam ga veoma dobro iz vremena dok je igrao u Bundesligi. Edin ima izvanrednu tehniku, posjeduje instinkt za postizanje golova i mislim da može biti veoma koristan za Romu", izjavio je Löw.
Kad nikog nema znaj da tu sam ja, da ti pjevam i za te da se lemam...
Samo tebe volim ja, tebe volim ja..
 
Avatar
braco
Postovi: 123
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Edin Džeko

ned feb 21, 2016 9:16 pm

A jel moguće da je ovo promašio :shock:

Ovo je smiješno postalo. :lol:

Odma me demantovao, svaka čast majstore, ali ono je bila umjetnost za promašit.
 
Jose Mourinho
Postovi: 100
Pridružen/a: sri feb 10, 2016 3:03 am
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: Edin Džeko

ned feb 21, 2016 9:22 pm

(VIDEO) Nevjerovatan promašaj Džeke, a zatim sjajan gol

http://sport1.ba/video-nevjerovatan-pro ... jajan-gol/" onclick="window.open(this.href);return false;
Per aspera ad astra
 
Avatar
Špekac1921
Postovi: 445
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:08 pm
Lokacija: Palata Šen Brun
Kontakt:
Status: Offline

Re: Edin Džeko

ned feb 21, 2016 10:32 pm

Tako je.
Kad nikog nema znaj da tu sam ja, da ti pjevam i za te da se lemam...
Samo tebe volim ja, tebe volim ja..
 
dell21
Postovi: 2333
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Edin Džeko

ned feb 21, 2016 10:33 pm

Bravo dzeko.
 
vela46
Postovi: 67
Pridružen/a: sri feb 10, 2016 10:38 pm
Lokacija: MOSA ŠIP!
Kontakt:
Status: Offline

Re: Edin Džeko

ned feb 21, 2016 10:33 pm

Vrijeme je da te krene pasa.
Avanti Valentino46!
 
terabajt
Postovi: 376
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Edin Džeko

ned feb 21, 2016 10:34 pm

Tako je dijamantu nas.

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija