Moderator/ica: storm_raider

  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 13
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3878
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar - Omladinske selekcije

sub jun 24, 2017 9:17 pm

Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar - Omladinske selekcije

sub jun 24, 2017 9:22 pm

Jebiga. Jučer nam je jedan igrač dobio crveni karton, ne znam koliko je bio bitan za ekipu...
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar - Omladinske selekcije

sri jul 12, 2017 3:01 pm

Haris Alihodžić novi direktor Omladinske škole FK Željezničar

https://fkzeljeznicar.ba/haris-alihodzi ... car/27154/
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
BHDragons
Postovi: 2214
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar - Omladinske selekcije

sri avg 02, 2017 1:02 am

Zna li neko šta je sa onim Meldinom Jusufijem? Je li još u klubu?
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2918
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar - Omladinske selekcije

sri avg 02, 2017 1:10 pm

BHDragons je napisao/la:
sri avg 02, 2017 1:02 am
Zna li neko šta je sa onim Meldinom Jusufijem? Je li još u klubu?
u Olimpicu
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Avatar
BHDragons
Postovi: 2214
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar - Omladinske selekcije

sri avg 02, 2017 5:13 pm

bogi je napisao/la:
sri avg 02, 2017 1:10 pm
BHDragons je napisao/la:
sri avg 02, 2017 1:02 am
Zna li neko šta je sa onim Meldinom Jusufijem? Je li još u klubu?
u Olimpicu
Hvala, nekad je obećavao, izgleda ništa od toga
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2918
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar - Omladinske selekcije

sri avg 02, 2017 6:28 pm

BHDragons je napisao/la:
sri avg 02, 2017 5:13 pm
bogi je napisao/la:
sri avg 02, 2017 1:10 pm
BHDragons je napisao/la:
sri avg 02, 2017 1:02 am
Zna li neko šta je sa onim Meldinom Jusufijem? Je li još u klubu?
u Olimpicu
Hvala, nekad je obećavao, izgleda ništa od toga
ako mene pitaš i nije bio neki igrač
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar - Omladinske selekcije

čet avg 03, 2017 1:45 pm

„U-19“ reprezentacija Bosne i Hercegovine u sklopu priprema za kvalifikacije za Evropsko prvenstvo okupiće se u ponedjeljak, 7. avgusta u Trening centru NS/FS BiH u Zenici.

Naši juniori će tokom ove reprezentativne akcije odraditi 4 treninga, a za 9. avgust u 17:30 sati zakazana je prijateljska utakmica sa TOŠK-om u Tešnju. Na ovaj način bh „U-19“ selekcija će uveličati jubilej tešanjskog kluba koji slavi 90 godina postojanja.

Selektor Toni Karačić je pozvao sljedećih 25 igrača:

Filip Vasilj (Lokomotiva Zagreb, Hrvatska), Saša Perić (Crvena Zvezda, Srbija), Amar Beširević (Željezničar), Jasmin Čeliković (Rijeka, Hrvatska), Amir Velić (Željezničar), Milan Mirić (Partizan, Srbija), Ševkija Resić (Sarajevo), Stefan Kovač (Crvena Zvezda, Srbija), Tomas Dadić (Dinamo Zagreb, Hrvatska), Demirel Veladžić (Sarajevo), Edis Smajić (Sloboda), Elvin Kovač (Freiburg, Njemačka), Nedim Hadžić (Sarajevo), Anel Šabanadžović (Željezničar), Nikola Vuletić (Inter Zaprešić, Hrvatska), Luka Knežević (Široki Brijeg), Rijad Sadiku (Sarajevo), Predrag Vladić (Partizan, Srbija), Denis Omić (Roma, Italija), Amar Ćatić (PSV Eindhoven, Holandija), Amar Beganović (Sloboda), Filip Božić (Partizan, Srbija), Nermin Hajdarević (Zrinjski), Jusuf Gazibegović (Red Bull Salzburg, Austrija), Halid Šabanović (Sarajevo).

Reprezentativci će prvi trening odraditi 7.8. u 18:00 sati.
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar - Omladinske selekcije

ned avg 06, 2017 9:31 pm

(FOTO) Željo deklasirao Velež

Pročitajte više na: http://sport1.ba/omladinski-fudbal/foto ... elez/90860
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar - Omladinske selekcije

čet avg 10, 2017 1:32 pm

Pionirski reprezentativci Bosne i Hercegovine okupila se juče u Trening centru NS/FS BiH u Zenici gdje su već odradili dva treninga.

Selektor Zoran Erbez o ovoj reprezentativnoj akciji kaže:

„Planirali smo jedno ovakvo okupljanje u ovom periodu, da provjerimo još kandidata za „U-15“ selekciju, jer nisu mogli svi dobiti šansu prošli put kada smo igrali sa Hrvatskom i SAD-om. Narednog mjeseca ćemo najvjerovatnije imati i dvije prijateljske utakmice. Tako ćemo imati potpunu sliku o ovoj selekciji, a već se vidi da oni imaju kvalitet.“

Selektor još dodaje:

„Očekujem da ćemo pripremiti ove momke za kadetsku selekciju, gdje smo sa prethodne dvije generacije napravili izuzetne rezultate, t.j. dva puta smo učestvovali na Evropskom prvenstvu. Nastavićemo taj kontinuitet u radu sa selektorima starijih selekcija Malkočevićem i Karačićem. Hvala i NS/FS BiH što posvećuje mnogo pažnje „U-15“ selekciji, a to će sigurno dati rezultate u budućnosti.“

Erbez je na ovaj kamp pozvao sljedećih 27 igrača:

Đorđe Vuković (Borac), Benjamin Ćosić (Sarajevo), Halid Džanko (Željezničar), Faruk Duraković (Željezničar), Mate Lasić (Široki Brijeg), Elmedin Kečanović (Sarajevo), Milan Božičković (Borac), Alen Seković (Čelik), Hamza Gasal (Sarajevo), Amar Musić (Željezničar), Tarik Pehilj (Velež), Tomislav Pehar (Zrinjski), Sergej Kalabić (Željezničar ST Banja Luka), Salih Husić (Željezničar), Amar Drina (Željezničar), Slobodan Vujmilović (Borac), Srđan Đurić (Zvijezda 09), Bakir Hukić (Sloboda), Stefan Stojčić (Borac), Amer Hrustanović (Mladost DK), Kristijan Radinović (Rudar Prijedor), Petar Zovko (Široki Brijeg), Mihajlo Živković (Borac), Marko Kujundžić (Borac), Armin Trkić (Wiener Linien, Austrija), Edvin Kovačević (Sloboda), Amar Tahrić (Krupa).
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar - Omladinske selekcije

sub avg 26, 2017 6:24 pm

(FOTO) Pioniri Željezničara minimalno slavili protiv Radnika

Pročitajte više na: http://sport1.ba/omladinski-fudbal/foto ... nika/92905

(FOTO) Kadeti Željezničara savladali Radnik

Pročitajte više na: http://sport1.ba/omladinski-fudbal/foto ... dnik/92921
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar - Omladinske selekcije

pon sep 04, 2017 11:21 am

Kadetski reprezentativci Bosne i Hercegovine će u oktobru ove godine učestvovati na turniru kvalifikacija za Evropsko prvenstvo.

Kvalifikacioni turnir će biti održan u Makedoniji od 2. do 8. oktobra, a osim domaćina protivnici bh timu biće još Moldavija i Slovačka.

Kako bi što spremnije dočekali kvalifikacije, izabranici Sakiba Malkočevića će ove sedmice odraditi pripreme u Vogošći i Zenici.

Malkočević je za ovu reprezentativnu akciju pozvao sljedeće igrače:

Luka Kačavenda (Vojvodina, Srbija), Andrej Đokanović (Sarajevo), Dino Islamović (Sarajevo), Elvir Muminović (Sion, Švajcarska), Stefan Rankić (OFK Beograd, Srbija), Ivan Šarčević (Wolfsburg, Njemačka), Edin Mujić (Željezničar), Dragan Matković (Vojvodina, Srbija), Kristijan Stanić (Zrinjski), Ajdin Hasić (Dinamo Zagreb, Hrvatska), Robert Voloder (Koln, Njemačka), Belmin Dizdarević (Sarajevo), Nemanja Nikolić (Sarajevo), Denil Badžak (Bayern, Njemačka), Ermin Kadrić (Sarajevo), Leon Tarik Čerkez (Heidenheim, Njemačka), Bakir Hukić (Sloboda), Elmin Herić (Koln, Njemačka), Miloš Daraboš (OFK Beograd, Srbija), Harun Hadžić (Bochum, Njemačka), Mirza Avdičević (Sesvete, Hrvatska), Nikola Turanjanin (Borac), Stefan Nestorović (Crvena Zvezda, Srbija), Toni Anić (Široki Brijeg).

Bh kadeti će se okupiti danas u hotelu „Park“ u Vogošći, a pripreme završavaju u petak, 8. septembra. U ovom periodu Malkočevićevi izabranici će odraditi 8 treninga – četiri u Trening centru u Zenici (od 4. do 7. septembra u 17:00 sati) i četiri na stadionu „Hakija Mršo“ u Vogošći (od 5. do 8. septembra u 10:00).
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar - Omladinske selekcije

sub sep 09, 2017 6:04 pm

(FOTO) Pioniri Željezničara slavili protiv Krupe u gostima

Pročitajte više na: http://sport1.ba/omladinski-fudbal/foto ... tima/94355
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar - Omladinske selekcije

ned sep 10, 2017 6:14 pm

(FOTO) Juniori Plavih savladali Zvijezdu 09, Dacić dvostruki strijelac

Pročitajte više na: http://sport1.ba/omladinski-fudbal/foto ... elac/94487
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar - Omladinske selekcije

pet sep 22, 2017 2:05 pm

Kadetska reprezentacija Bosne i Hercegovine će od 2. do 8. oktobra ove godine u Skoplju učestvovati na turniru kvalifikacija za Evropsko prvenstvo.

Pored domaće selekcije Makedonije, protivnici našem timu će biti još Moldavija i Slovačka.

Okupljanje reprezentacije je zakazano za ponedjeljak, 25. septembar u Trening centru u Zenici. Selektor Sakib Malkočević je na pripreme pozvao 25 igrača, dok će konačan spisak od 20 putnika za Makedoniju biti objavljen pred polazak na turnir.

SPISAK:

Luka Kačavenda (Vojvodina, Srbija), Elvir Muminović (Sion, Švajcarska), Dino Islamović (Sarajevo), Dragan Matković (Vojvodina, Srbija), Stefan Rankić (OFK Beograd, Srbija), Robert Voloder (Koln, Njemačka), Edin Mujić (Željezničar), Andrej Đokanović (Sarajevo), Kristijan Stanić (Zrinjski), Ajdin Hasić (Dinamo Zagreb, Hrvatska), Denil Badžak (Bayern, Njemačka), Belmin Dizdarević (Sarajevo), Nemanja Nikolić (Sarajevo), Asim Muratović (Sloboda), Miloš Daraboš (OFK Beograd, Srbija), Ivan Šarčević (Wolfsburg, Njemačka), Leon Tarik Čerkez (Heidenheim 1846, Njemačka), Ajdin Mujanović (Stuttgart, Njemačka), Elmin Herić (Koln, Njemačka), Armin Šarić (Sarajevo), Danijel Jović (Radnik), Toni Anić (Široki Brijeg), Vedad Muftić (Željezničar), Viktor Vrebac (Krupa), Miljan Odžaklić (Radnik).

Bh kadeti će se u Zenici spremati do 30.9. kada polaze za Skoplje.

Raspored utakmica reprezentacije BiH:

BiH-Makedonija (2.10.2017. 15:00)

BiH-Moldavija (5.10.2017. 15:00)

Slovačka-BiH (8.10.2017. 15:00)
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar - Omladinske selekcije

sub sep 30, 2017 6:06 pm

U 11. kolu pionirskog šampionata BiH, Željezničar je na pomoćnom terenu stadiona Grbavica pobijedio zenički Čelik rezultatom 5:0.

Pročitajte više na: http://sport1.ba/omladinski-fudbal/foto ... elik/96570

Kadeti Željezničara su u 11. kolu prvenstva BiH bili ubjedljivi protiv Čelika, bilo je 6:0.

Pročitajte više na: http://sport1.ba/omladinski-fudbal/foto ... lika/96596
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar - Omladinske selekcije

ned okt 01, 2017 8:53 pm

Omladinska Premijer liga: Rutinska pobjeda juniora u Zenici

https://fkzeljeznicar.ba/omladinska-pre ... ici/28487/
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar - Omladinske selekcije

pet okt 06, 2017 10:47 am

FOTO: Edin Džeko ambasador Omladinske škole FK Željezničar

https://fkzeljeznicar.ba/foto-edin-dzek ... car/28549/
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar - Omladinske selekcije

pet okt 13, 2017 12:50 pm

Juniorske selekcije Bosne i Hercegovine i Makedonije odigraće dvije prijateljske utakmice u Trening centru NS/FS BiH u Zenici. Prvi meč će biti odigran 17. oktobra u 15:00 sati, a drugi 19. oktobra u istom terminu.

Selektor Toni Karačić je za ove utakmice pozvao sljedeća 22 igrača:

Adnan Kanurić (SC Fortuna Köln, Njemačka), Ševkija Resić (Sarajevo), Jusuf Gazibegović (Red Bull Salzburg), Jasmin Čeliković (Rijeka, Hrvatska), Amir Velić (Željezničar), Amar Beširević (Željezničar), Benjamin Hadžić (Stuttgart, Njemačka), Stefan Kovač (Crvena Zvezda, Srbija), Nedim Hadžić (Sarajevo), Demirel Veladžić (Sarajevo), Edis Smajić (Sloboda), Elvin Kovač (Freiburg, Njemačka), Amar Beganović (Sloboda), Anel Šabanadžović (Željezničar), Milan Mirić (Sloboda Užice, Srbija), Amar Ćatić (PSV Eindhoven, Holandija), Alen Mustafić (Sarajevo), Rijad Sadiku (Sarajevo), Luka Knežević (Široki Brijeg), Vladan Danilović (Borac), Halid Šabanović (Sarajevo), Nikola Kosanić (HSV, Njemačka).

Igrači će se okupiti u nedjelju, 15.10.2017. u Trening kampu.
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar - Omladinske selekcije

uto okt 24, 2017 11:30 am

Juniori Željezničara će u drugom kolu Lige prvaka igrati sa zagrebačkom Lokomotivom koju sa klupe predvodi nekadašnji fudbaler Dinama i reprezentacije Hrvatske Jerko Leko.

Pročitajte više na: http://sport1.ba/evropska-takmicenja/u- ... roci/99116
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 13

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 75 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija