Moderator/ica: storm_raider

  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 13
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar - Omladinske selekcije

sri okt 25, 2017 3:32 pm

„U-15“ reprezentacija Bosne i Hercegovine će od 31. oktobra do 4. novembra u Parizu učestvovati na turniru „Četiri nacije“.

Osim naše selekcije i domaćina Francuske, na turniru će se takmičiti još Japan i Maroko.

Selektor Zoran Erbez je pozvao sljedećih 18 igrača:

Faris Krkalić (Sarajevo), Sergej Kalabić (Željezničar ST Banja Luka), Halid Džanko (Željezničar Sarajevo), Faruk Duraković (Željezničar Sarajevo), Mate Lasić (Široki Brijeg), Rijad Šuta (Zrinjski), Hamza Gasal (Sarajevo), Bakir Hukić (Sloboda), Tarik Pehilj (Velež), Amer Hrustanović (Mladost), Ajdin Jusupović (Radnik Hadžići), Nikola Miličević (Željezničar), Mihajlo Živković (Borac), Alen Seković (Čelik), Amar Drina (Željezničar), Armin Trkić (Linien, Austrija), Din Cviko (Eupen, Belgija), Amar Tahrić (Krupa).

Bh pioniri će se okupiti 28. oktobra u Trening centru NS/FS BiH u Zenici, a istog dana u 14:00 sati polaze za Pariz.

Raspored utakmica reprezentacije BiH:

31. 10. 2017. 16:00 Francuska-Bosna i Hercegovina
02. 11. 2017. 14:00 Bosna i Hercegovina-Japan
04. 11. 2017. 14:00 Maroko-Bosna i Hercegovina
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar - Omladinske selekcije

sub okt 28, 2017 10:15 pm

Pioniri Željezničara ispratili Vitez s devet golova

Pročitajte više na: http://sport1.ba/omladinski-fudbal/pion ... lova/99540

U 14. kolu kadetskog prvenstva BiH Željezničar je deklasirao Vitez, bilo je 7:0.

Pročitajte više na: http://sport1.ba/omladinski-fudbal/foto ... itez/99524
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
BlwD
Prijatelj foruma
Postovi: 2237
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar - Omladinske selekcije

sri nov 08, 2017 8:51 pm

bogi je napisao/la:
sri avg 02, 2017 6:28 pm
Vidim da pratis Olimpic a zalagao si se i za Hajdarevica (i on je bio u Olimpicu) pa da pitam ako znas. Kakav je Anes Demirovic, moze li nesto od njega biti? Mane, prednosti? Moze li se racunati na njega tj moze li bar pojacati konkurenciju za lijevo krilo u narednim sezonama?
Skoro je u Jelahu cini mi se dao 4 gola za B tim, to je sve sto znam a zanima me jer nije tako jednostavno dati 4 gola nikome...
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2918
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar - Omladinske selekcije

čet nov 09, 2017 6:50 pm

BlwD je napisao/la:
sri nov 08, 2017 8:51 pm
bogi je napisao/la:
sri avg 02, 2017 6:28 pm
Vidim da pratis Olimpic a zalagao si se i za Hajdarevica (i on je bio u Olimpicu) pa da pitam ako znas. Kakav je Anes Demirovic, moze li nesto od njega biti? Mane, prednosti? Moze li se racunati na njega tj moze li bar pojacati konkurenciju za lijevo krilo u narednim sezonama?
Skoro je u Jelahu cini mi se dao 4 gola za B tim, to je sve sto znam a zanima me jer nije tako jednostavno dati 4 gola nikome...
Lijevo igra, ako se ne varam, iskren da ti budem, nisam ga nešto baš zapazio, ispratio sam ove juniore sad Velić, Šaban, Beširević, Hasanović(00), Dujmović, Kršić, Šehići sva trojica, i ima onaj štoper Zilić tako nekako, i Mujarića sam dobio na ludogoretsu te Hajdarević kojeg lično stavljam kao najvećeg potencijala što se vidi haha :D
Jeste on je taj koji je dao 4 gola, ali opet to je Jelah, ne kažem da je lako, Adžem ga svakako najbolje zna :D
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar - Omladinske selekcije

pet nov 10, 2017 2:30 pm

Hadžialagić: Kruna igračke karijere su utakmice protiv Gullita, Maldinija, Van Bastena

https://fkzeljeznicar.ba/hadzialagic-kr ... ena/29342/
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar - Omladinske selekcije

sub nov 18, 2017 11:39 pm

Joldić: Priželjkujem pozitivan rezultat na Grbavici (VIDEO)

Pročitajte više na: http://sport1.ba/omladinski-fudbal/jold ... deo/101468
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar - Omladinske selekcije

pon nov 20, 2017 11:01 pm

Prodaja ulaznica za susret sa Lokomotivom sutra od 12 do 18 sati

https://fkzeljeznicar.ba/prodaja-ulazni ... ati/29540/
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2918
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar - Omladinske selekcije

sub nov 25, 2017 7:58 pm

Al ih Hasanović napuni danas :D
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar - Omladinske selekcije

sri nov 29, 2017 3:43 pm

Pionirska reprezentacija Bosne i Hercegovine će u Trening centru NS/FS BiH u Zenici odigrati dvije prijateljske utakmice sa odgovarajućom selekcijom Crne Gore. Prvi meč je na programu 5. decembra u 13:00 sati, a drugi dva dana poslije u 11:00 sati.

Selektor Zoran Erbez je za ovaj dvomeč pozvao 22 igrača:

Luka Damjanović (Borac), Benjamin Ćosić (Sarajevo), Faruk Memić (Čelik), Eldin Džafić (Sarajevo), Tibor Puškar (Borac), Kenan Salčin (Velež), Eldar Mulaosmanović (Željezničar), Danijel Šunić (Borac), Ed Nezirović (Sarajevo), Ivan Grgić (Sarajevo), Irman Sejmenović (Sarajevo), Faruk Dalipagić (Sarajevo), Mihajlo Jovašević (Borac), Antonio Ljubić (Široki Brijeg), Alksej Golijanin (Crvena Zvezda, Srbija), Admir Bristrić (Zvijezda Gradačac), Boro Erić (Sarajevo), Džafo Hadžić (Krupa), Amar Musić (Željezničar), Dženit Hajdarević (Sloboda), Tomislav Krstanović (Široki Brijeg), Faruk Hodžić (Sarajevo).

Reprezentativci će se okupiti u nedjelju, 3. decembra u Trening centru u Zenici.
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar - Omladinske selekcije

sub dec 02, 2017 8:02 pm

Omladinska Premijer liga: Kadeti i pioniri ostvarili pobjede u Bijeljini

https://fkzeljeznicar.ba/omladinska-pre ... ini/29763/
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar - Omladinske selekcije

uto dec 05, 2017 7:03 pm

(FOTO) Pioniri Željezničara u finišu stigli do boda

Pročitajte više na: http://sport1.ba/omladinski-fudbal/foto ... oda/103089

(FOTO) Kadeti Željezničara bolji od vršnjaka iz Širokog Brijega

Pročitajte više na: http://sport1.ba/omladinski-fudbal/foto ... ega/103099
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar - Omladinske selekcije

pet jan 05, 2018 12:34 pm

U Trening centru NS/FS BiH u Zenici će od 8. do 11. januara biti održan kamp za talentovane igrače rođene 2002. godine.

Selektor Sakib Malkočeviće je za ovo okupljanje pozvao sljedećih 30 igrača:

Faris Krkalić (Sarajevo), Mihajlo Živković (Borac), Halid Džanko (Željezničar), Faruk Duraković (Željezničar), Mate Lasić (Široki Brijeg), Elvedin Kečanović (Sarajevo), Hamza Gasal (Sarajevo), Bakir Hukić (Sloboda), Patrik Bošnjak (Zrinjski), Amer Hrustanović (Mladost Doboj Kakanj), Ajdin Jusupović (Radnik Hadžići), Petar Zovko (Široki Brijeg), Luka Janković (Zvijezda 09), Riad Šuta (Zrinjski), Amar Drina (Željezničar), Amar Dedić (Red Bull Salzburg, Austrija), Đorđe Nišić (Krupa), Marko Vuković (Leotar), Sergej Vintonji (Zvijezda 09), Samir Mujkanović (Sturm Graz, Austrija), Edvin Kovačević (Sloboda), Nikola Miličević (Željezničar), Silvio Ilinković (Široki Brijeg), Bakir Bašić (Velež), Armin Trkić (Linien Wiener, Austrija), Amar Đuderija (Sarajevo), Danilo Teodorović (Željezničar ST Banja Luka), Rusmir Ćehajić (SC Kalsdorf, Austrija), Dean Peco (Bayer 05 Uerdingen, Njemačka), Amar Tahrić (Krupa).

Igrači će za četiri dana kampa odraditi 6 treninga, a prvi je zakazan za ponedjeljak, 8.1.2017. u 15:00 sati.
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar - Omladinske selekcije

pet jan 12, 2018 3:55 pm

Kadetski reprezentativci Bosne i Hercegovine će se okupiti 15. januara u Trening centru NS/FS BiH u Zenici gdje će u četiri dana odraditi 6 treninga.

Selektor Sakib Malkočević je na ovo okupljanje pozvao 32 igrača:

Luka Kačavenda (Vojvodina, Srbija), Elvir Muminović (Sion, Švajcarska), Dino Islamović (Sarajevo), Dragan Matković (Vojvodina, Srbija), Stefan Rankić (OFK Beograd, Srbija),Robert Voloder (Koln, Njemačka), Denil Badžak (Bayern, Njemačka), Armin Šarić (Sarajevo), Elmin Herić (Koln, Njemačka), Ajdin Hasić (Dinamo Zagreb, Hrvatska), Kristijan Stanić (Zrinjski), Belmin Dizdarević (Sarajevo), Nemanja Nikolić (Sarajevo), Mirza Avdičević (Sesvete, Hrvatska), Ermin Kadrić (Sarajevo), Harun Hadžić (Bochum, Njemačka), Edin Mujić (Željezničar), Amar Jašarević (Sarajevo),Nikola Ćetković (Željezničar ST Banja Luka), Nenad Nikić (Radnik), Brane Vištica (Široki Brijeg), Asim Muratović (Sloboda), Danijel Jović (Radnik),Vedad Radonja (Dinamo Zagreb, Hrvatska), Strahinja Đurđić (Rad, Srbija), Farid Baćevac (Koln, Njemačka), Emel Halilović (Sandhausen, Njemačka), Hamza Gigović (Vasalunds IF, Švedska), Ognjen Obradov (Rad, Srbija), Miloš Daraboš (OFK Beograd, Srbija), Gabrijel Čoko (Zrinjski), Tarik Hasančić (Sarajevo).

Prvi trening bh kadeti će odraditi u 15.01. u 15:00 sati.
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar - Omladinske selekcije

sub jan 13, 2018 3:06 pm

Juniori Želje na pripremama u Makarskoj, dogovorena pripremna utakmica sa predstavnikom Srbije u LP

Pročitajte više na: http://sport1.ba/omladinski-fudbal/juni ... -lp/106455
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar - Omladinske selekcije

uto jan 30, 2018 12:46 pm

Kamp za „U-15“ reprezentativce Bosne i Hercegovine biće održan od 31. januara do 2. februara u Trening centru NS/FS BiH u Zenici.

Selektor Zoran Erbez je za ovu reprezentativnu akciju pozvao sljedeće igrače:

Luka Damjanović (Borac), Benjamin Ćosić (Sarajevo), Mihajlo Jovašević (Borac), Eldin Džafić (Sarajevo), Amar Musić (Željezničar), Nedžib Sibalo (Čelik), Admir Bistrić (Zvijezda Gradačac), Enis Beča (Velež), Ivan Grgić (Sarajevo), Boro Erić (Sarajevo), Aleksej Golijanin (Crvena Zvezda), Džafo Hadžić (Krupa), Ed Nezirević (Sarajevo), Tibor Puškar (Borac), Irman Sejmenović (Sarajevo), Eldar Mulaosmanović (Željezničar), Azur Mehmić (Čelik), Faruk Dalipagić (Sarajevo), Tomislav Krstanović (Široki Brijeg), Petar Šetka (Široki Brijeg), Faruk Hodžić (Sarajevo), Dženit Hajdarević (Sloboda), Milan Milunović (Slavija), Obren Kljajić (Australija), Muhamed Šahinović (Sarajevo), Danijel Šunjić (Borac), Đorđe Đogić (Zrinjski), Salih Viteškić (Sarajevo), Ervin Gigović (Helsingborgs IF, Švedska), Vedad Ćosić (SV Donau, Austrija), Haris Raščanin (Admira Wacker, Austrija), Benjamin Kanurić (SV Deutz 05, Njemačka), Radoje Gvozdenović (Zvijezda 09).

Bh pioniri će za tri dana priprema odraditi 4 treninga, a prvi je na rasporedu sutra u 15:00 sati.
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar - Omladinske selekcije

sub feb 10, 2018 11:04 pm

Pioniri: Hajduk – Željezničar 3:2

Kadeti: Hajduk – Željezničar 6:1
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar - Omladinske selekcije

sri feb 14, 2018 4:50 pm

Kadetska reprezentacija Bosne i Hercegovine će u Skoplju odigrati dvije prijateljske utakmice sa odgovarajućom selekcijom Makedonije.



Susreti će biti odigrani u Trening centru Fudbalske federacije Makedonije, a prvi je na programu 20. februara u 13:00 sati. Dva dana poslije sa početkom u 11:00 biće odigran i drugi meč.

Selektor Sakib Malkočević je za ovu reprezentativnu akciju pozvao sljedeće igrače:

Luka Kačavenda (Vojvodina, Srbija), Nemanja Nikolić (Sarajevo, Miloš Daraboš (OFK Beograd, Srbija), Dragan Matković (Vojvodina, Srbija), Stefan Rankić (Union Berlin, Njemačka), Hamza Gigović (Vasalunds, Švedska), Belmin Ridžad (Abano Calcio, Italija), Armin Šarić (Sarajevo), Mate Čolak (Široki Brijeg), Ajdin Hasić (Dinamo Zagreb, Hrvatska), Kristijan Stanić (Zrinjski), Belmin Dizdarević (Sarajevo), Asim Muratović (Sloboda), Mirza Avdičević (Sesvete), Ermin Kadrić (Sarajevo), Zlatan Ramić (Željezničar), Edin Mujić (Željezničar), Vedad Radonja (Dinamo Zagreb, Hrvatska), Brane Vištica (Široki Brijeg), Emel Halilović (SV Sandhausen, Njemačka), Edin Muratović (Sonderjyske, Danska), Slobodan Tomić (Zvijezda 09).

Bh kadeti u Skoplje kreću 18. februara.
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar - Omladinske selekcije

sub feb 17, 2018 11:05 pm

(FOTO) Kadeti Željezničara ubjedljivo savladali Krupu

Pročitajte više na: http://sport1.ba/omladinski-fudbal/foto ... upu/109831

(FOTO) Ćutahija i Behlulović doveli pionire Željezničara do pobjede nad Krupom

Pročitajte više na: http://sport1.ba/omladinski-fudbal/foto ... pom/109813
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar - Omladinske selekcije

pon feb 19, 2018 12:11 pm

Pet fudbalera na spisku U-17 i U-19 reprezentacija

https://fkzeljeznicar.ba/pet-fudbalera- ... ija/30878/
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar - Omladinske selekcije

pon feb 19, 2018 1:45 pm

Juniorski tim Željezničara je jesenji dio Premijer omladinske U-19 lige Bosne i Hercegovine završio na drugom mjestu na tabeli sa 28 bodova.

Aktuelni bh prvaci su nakon 13 kola ostvarili 8 pobjeda, 4 remija i 1 poraz uz gol razliku 42:14.

Šef stručnog štaba „U-19“ ekipe Željezničara Omer Joldić o prvom dijelu takmičenja kaže:

„Igrali smo na dva fronta, u prvenstvu i u UEFA Ligi prvaka. Generalno možemo biti zadovoljni našim nastupima. Jedino nas je Zrinjski pobijedio u prvenstvu i to u susretu nakon Ludogoretsa kada smo bili i emotivno i fizički ispražnjeni. Uz malo više sreće mogli smo i do pobjeda protiv Viteza i Širokog Brijega gdje smo remizirali. Zaostajemo 6 bodova za Sarajevom i nadam se da ćemo stići taj zaostatak, iako će to biti veoma teško jer i oni imaju kvalitetnu ekipu. Mi ćemo dati sve od sebe da ponovo budemo prvaci.

Joldić je zadovoljan radom igrača na pripremama:

„Zbog play offa UEFA Omladinske lige sa pripremama smo krenuli nešto ranije u odnosu na ostale timove. Jedan dio smo odradili u Makarskoj, a i u Sarajevu nas je vrijeme poslužilo. Odigrali smo i nekoliko jakih utakmica, kao što je protiv splitskog Hajduka koji su prvi u U-19 ligi Hrvatske. Nemamo povrijeđenih igrača i to nas posebno raduje. Spremni smo za nastavak takmičenja.“

Omer Joldić se osvrnuo i na nastupe svog tima u UEFA Omladinskoj ligi prvaka:

„To je bilo zaista fantastično iskustvo. Ko god da bude prvak ove sezone želim mu da postigne i bolje rezultate i ljestvicu podigne na još viši nivo. Pokazalo se još jednom da je ovo podneblje bogato talentima i jedina kočnica u razvoju mladih sportista je loša infrastruktura. To je već nešto što Savez i klubovi teško mogu sami riješiti, tu se moraju uključiti i lokalne zajednice.“

Najbolji strijelac Željezničara ove jeseni je Semir Dacić sa 11 pogodaka, dok je samo jedan manje postigao Ahmed Hasanović. Amar Beširević je postigao 5, Anes Demirović i Eldar Šehić po 4, a Ismar Midžić i Kemal Mujarić po 2 gola. Bilal Brajlović, Tarik Karišik, Alen Nuhanović i Dženan Osmanović su se po jednom upisali u strijelce.
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 13

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 50 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija