Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
bogi
Moderator
Tema Autor/ica
Postovi: 2918
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Analize protivnika za sezonu 2018/2019, 2019/2020

sub avg 18, 2018 11:41 pm

Na dopuštenje administracije, a moje oduševljenje :D, pokrećemo temu "Analize protivnika kroz sezonu 2018/2019."
Razmjena mišljenja o taktičkoj postavci, mentalnoj pripremljenosti i manama i vrlinama narednog protivnika Željezničara će biti predstavljene na ovoj temi.
Uz pomoć video materijala koje dostavlja @Lars moći ćemo pristupiti svakom protivniku i svakoj njegovoj utakmici, kako bi što više o istom protivniku saznali.
Za početak.
Idući protivnik je : FK Tuzla City.
vs GOŠK Gabela : https://stream.moe/db2d878a56d3b444
vs Sloboda : https://stream.moe/a95f7640170f85d1
vs Mladost Doboj - Kakanj : https://stream.moe/fe23329679230c33
vs Radnik : https://stream.moe/93196b2f3fe347c6
vs Široki Brijeg : https://stream.moe/27cfa90291e1e3f2

U toku noći, nadam se da ću stići makar pogledati protiv Goška i iznijeti neke činjenice koje su postojale u njihovoj igri u toku pomenute utakmice.
Mi smo Željini, Željo je naš.
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Avatar
bogi
Moderator
Tema Autor/ica
Postovi: 2918
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: Analize protivnika za sezonu 2018/2019

ned avg 19, 2018 12:52 am

Tuzla City protiv GOŠK Gabele:
- Istrčali da odigraju agresivni "geggenpressing" preko cijelog terena, ekipa im nije izdržala do kraja takav tempo, te je na momente izgledala prebahato.
- U ofanzivi najviše kreiraju i rade preko Stojčeva on je okidač svake akcije, ukoliko ne dadnu neki sretni gol, Stojčev ili daje key pass ili asistenciju.
- U defanzivi previše loše brane centaršuteve i dopuštaju preveliki broj istih.

FAZA DEFANZIVE :

slika

Na gore slici vidimo želju za istrčanim geggenpressingom, te sužavanjem prostora za manevar protivniku, u visokoj 4-1-3-2 formaciji, koja se ustvari stvorila kao deformacija sistema u želji za što prije osvojenom loptom.

slika

Pored pomenute deformacije njihova "originalna formacija" jeste 4-4-2, sa krilima široko postavljenim, i branjenjem prostora, ukoliko postignu prvi gol za očekivati je da će se ovako braniti, s tim da će ova krila biti još više defanzivno orijentirana.

slika

Vraćanje u početnu deformaciju, sa jednim osiguračem, i praktički plejmejkerom eventualne kontre, u slučaju kontre Tuzla dobija prednost sa 5 igrača u navalnom redu na 4 u defanzivnom redu.

slika

Završna faza tog agresivnog presinga, jeste uski romb sa ciljem što većeg suzimanja prostora.

slika

U branjenju kontre sužavaju defanzivni bedem, čime ostavljaju prostor za bekove ili krila za eventualni centaršut, što bi nama moglo biti izuzetno korisno.

slika

Branjenje kornera je čovjek na čovjeka sa jednim zonskim u sredini, naš plan bi trebao biti da kroz "košarkaške" blokove Krpić izgradi sebi priliku za udarac sa najnižim njihovim igračem. A tu su i Bogičević, Rodin, Bakrač, Zajmović i Jazvić kao mogući igrači za izgrađivanje prilika.

slika

Situacija gdje potpuno isprazne lijevu stranu tako omogućavajući centaršut igrača koji utrčava u prostor, prije toga Gošk je kroz dva pasa stvorio sebi ovu polušansu.

slika

Lutanje štopera, koje ostavlja prazan prostor, GOŠK to nije iskoristio.

FAZA NAPADA :

slika

Skoro svaki napad počinju sa široko postavljenim štoperima i pasom do njih uglavnom Kostića, odakle kreću graditi napad.

slika

Pokušavaju često preskakati sredinu i poslati dijagonalu ka krilnim igračima. Obratite pažnju na lijevo krilo na slici.

slika

Kada imaju priliku da pozicioniraju svoj napad uglavnom svode na istu stvar to je da čiste jednu stranu tj. jedno krilo ulazi u sredinu, pogledajte lijevog beka gore, koji sad ima čitavu stranu samo za sebe, i 3 igrača u 16ercu za centaršut, tako da brzo promjene tu stranu, ostatak ekipe osim štopera i aktera dodavanja, čeka neki odbijanac koji želi pospremiti u mrežu, 3 za centaršut 2 za odbijana u brojčanom smislu.

slika

Kao što sam rekao njihova ofanzivna ideja uglavnom se svela na Stojčeva, koji će sigurno imati veliki motiv protiv nas, plus još ima par trikova u rukavu. Ova gore situacija gdje lagano izbacuje napadača u dobru poziciju, pokazuje da i danas na jako visokom nivou čita igru.

PRIMLJENI GOLOVI

slika

Kroz blokove igrača narušena odbrana čovjek na čovjeka, loše postavljena zonska odbrana dovodi do vodstva za GOŠK 1:0

slika

Opet loše branjenje prostora, na ivici šesnaesterca odlična dubinska lopta i utrčavanje gdje će pas na drugu stativu dovesti do 2:0. Izdvojio sam ovakvu situaciju jer vjerujem da će Čurjurić imati prilika da dadne upravo ovakvu loptu.

slika

Niko nije izašao da blokira čovjeka na nekih 20ak metara od gola, ovaj "vanjskim flešom" fino pogađa malu mrežicu, baš ovakve pasove djeli Čurjurić. Uglavnom ukoliko ne izlaze da blokiraju šut kao na ovoj slici, imamo i mi "bombardera" koji to mogu kazniti.

NJIHOVI GOLOVI.

Bukvalno ni iz čega. Penal i odbijena lopta koja je lobova golmana.
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
19tm87
Postovi: 650
Pridružen/a: pon jun 27, 2016 2:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Analize protivnika za sezonu 2018/2019

ned avg 19, 2018 12:55 pm

Po meni nezgodna ekipa koja je nagomilala dosta igraca i to jos nije uigrano. Mislim da ce sve opasniji biti prema naprijed kako prvenstvo bude odmicalo.
I ove do sad utakmice su im bile cvrste na jedan gol osim ove u Gabeli gdje je Gosk zabio relativno dva brza gola. Predpostavljam (nisam gledao) da je uzrok utakmice sa 5 golova upravo ovo sto su visoko izasli.
Protiv nas ocekujem cvrstu i organizovanu odbranu sa dosta faula i grube igre.

Ps: svaka cast na analizi :palacgore:
 
Avatar
bogi
Moderator
Tema Autor/ica
Postovi: 2918
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: Analize protivnika za sezonu 2018/2019

ned avg 19, 2018 1:02 pm

Također za očekivati je da budu imali ogromne bonuse za naše uslove od strane njihovog vlasnika.
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
19tm87
Postovi: 650
Pridružen/a: pon jun 27, 2016 2:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Analize protivnika za sezonu 2018/2019

ned avg 19, 2018 1:08 pm

bogi je napisao/la:
ned avg 19, 2018 1:02 pm
Također za očekivati je da budu imali ogromne bonuse za naše uslove od strane njihovog vlasnika.
To 100% protiv nas a pogotovo protiv sarajeva...
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: Analize protivnika za sezonu 2018/2019

ned avg 19, 2018 2:26 pm

Bravo Bogi!
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5096
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: Analize protivnika za sezonu 2018/2019

ned avg 19, 2018 3:10 pm

bravo bogi! samo nastavi tako analizirati! tema ide u sticky, da je svi mogu odmah vidjeti!
100/94/37/34 - i to je to!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23605
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Analize protivnika za sezonu 2018/2019

ned avg 19, 2018 4:20 pm

jovane, ako mozes ikako pomozi bogiju molim te.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
bogi
Moderator
Tema Autor/ica
Postovi: 2918
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: Analize protivnika za sezonu 2018/2019

pon avg 20, 2018 2:17 pm

VIDEO MATERIJAL ZA KRUPU JE TU :
Krupa Čelik - https://stream.moe/e9e4b21871fec59a
Krupa Široki - https://stream.moe/303e72c292fb59a2
Radnik Krupa - https://stream.moe/8c48f6c9c14136d1
Krupa Mladost - https://stream.moe/5e52be655c89ab69
Sloboda Krupa - https://stream.moe/84bfeeb9be788d50
Krupa GOŠK - https://stream.moe/8480173b406562bd

Vjerovatno bi najbolje bilo da se uzme utakmica protiv GOŠKa jer su tu pružili najbolju partiju ove sezone :D
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Avatar
bogi
Moderator
Tema Autor/ica
Postovi: 2918
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: Analize protivnika za sezonu 2018/2019

sri avg 22, 2018 11:58 pm

Evo dvije analize sa tm prije analize utakmice protiv GOŠKa.

https://www.transfermarkt.com/spielberi ... ht/3035116

Njihov bunker protiv naše ekipe, svejedno smo ih nadigrali bili svih 90 minuta.

Šta se desilo kad su pokušali napasti :
https://www.transfermarkt.com/spielberi ... ht/3035117

Na sličan način smo ih raskovali 4:1 i 4:2 u istoj sezoni i imali poraz u gostima i jednu minimalnu pobjedu kući. Mentalno nestabilna ekipa, ali ovo sve uzeti sa rezervom, trener se promijenio kao i puno fudbalera u ekipi.
Uskoro analiza utakmice protiv GOŠKa.
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Avatar
bogi
Moderator
Tema Autor/ica
Postovi: 2918
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: Analize protivnika za sezonu 2018/2019

čet avg 23, 2018 1:20 am

ANALIZA EKIPE : FK Krupa na Vrbasu
Nakon što je na klupu sjeo Branislav Krunić bivši trener FK Željezničar Sport Team u kojem je imao pristojne rezultate za manji banjalučki klub, dobio je poziv od Ilića da preuzme napušteno kormilo od strane Slobodana Starčevića. Ako se po jutru dan poznaje, Slobodan je napravio grešku sudeći po rezultatima Tuzla Citya, nije nemoguće da se tu dugo ne zadrži.
Ekipa koja je svaki put poražena na Grbavici od 6 mečeva koji su igrali. Ekipa koja je ili unakažena ili tvrd orah, mentalno nestabilna ekipa reklo bi se. Ukoliko bi naši momci došli do ranog gola, mislim da drugi i treći gol ne bi bili upitni u nekoj ranijoj fazi igre. Krupa igra lopte, pokušava da igra sa kadrom kakav ima. Prije nego što bacimo oko na njihove najbolje pojedince, idemo pogledati par situacija u zadnjoj utakmici gdje su trijumfovali protiv GOŠKa rezultatom 3:0.

Krupa je ušla u meč od samog početka pokazujući da se ne šali, ofanzivno postavljeni za 4-3-3, sa visokim presingom i širokim građenjem napada, tražeći priliku gdje bi kapiten Milanović našao prostor za neku loptu koju će uputiti najboljem strijelcu lige Koljiću. Naspram svog visokog presinga koji su igrali na protivničkoj polovini na svojoj su se držali koliko toliko disciplinovano i igrali usko, čime su otvarali prostor za utrčavanja.

Par situacija pressinga, koji je Krupino najjače oružje bio u meču protiv GOŠKa :

slika
Na slici se vidi puni presing ekipe što uključuje i zadnju liniju gdje vidimo Nikodijevića kako prati svoje krilo, tkzv. markirani pressing.

slika
Na ovoj situaciji presing se ispratio do samog golmana, koji loptu daje Krupi nabijajući je u aut.

slika
Još jedna situacija, gdje presing se prati sve do golmana, presing su uglavnom vršili u formaciji 4-2-3-1 gdje je desetka imala ulogu secondary strikera više nego plejmejkera.

slika
Onemogućavanje dodavanja štoperu presingom kod gol auta.

slika
Na kraju da napomenem, da ovakav presing najvjerovatnije nećemo gledati na Grbavici, već tipično branilačku igru, ali ove ovdje slike su samo dokaz da itekako mogu igrati taj presing, kao u pomenutoj utakmici gdje su odigrali skoro čitavo prvo poluvrijeme čekajući grešku protivnika, i stvaranju brzih i neplaniranih šansi. Također presing vrše vrlo visoko što bi značilo da naša krila moraju koristiti mane njihovih bekova, i uzimati ih na brzinu i foru, te da ukoliko se desi da izlaze ovoliko visoko jedna dijagonala, Blagojevića, Rodina ili Bakrača bi mogla biti pola gola.

FAZA DEFANZIVE :
Vezano za defanzivu vrijedi istaći da su u formaciji 4-2-3-1, kako sam već rekao, klasična desetka je više SS nego AP/PM. Treba reći da po boku ostavljaju puno prostora, pa bi tu Pavić i Siniša mogli dobiti "dulum zemlje" samo za sebe. Uska postavka i zgusnuta jeste radi lakšeg branjenja tog prostora, te eventualno loptu na suprotnu stranu teško brane, a mi možemo se pohvaliti majstorom kakav je Čurjurić koji mjenja strane napada na vrhunskom nivou.

slika
Evo kako im izgleda da formacija u defanzivi 4-2-3-1

slika
Kako je visoki izlazak, i visoko skup ukoliko se pogriješi, također vidimo tu usku postavku koja ostavlja prostora, zamisliti da je ovakvu loptu uputio Ivan ka Jazviću ili Zajmoviću sa njihovim dugim korakom, i nadajmo se preciznom završnicom automatski smo u prednosti.

slika
Kako usko braniti prostor i koliko prostora ostavljaju na drugoj strani, za jednu loptu koja mjenja prostor napada u završnoj fazi.

slika
Obratite pažnju koliko prostora je ostalo po stranama, uz ofanzivno orijentisane bekove ovakve situacije je lako eksploatirati, i dobrim centaršutom na Krpića svi znamo, šta dobijamo :D

FAZA OFANZIVE
Vrijedi istaći široko građenje napada, široku postavku koja uglavnom liči ili na 4-3-3 ili na 4-2-1-3, gdje se dubinskim loptama i dijagonalama traže Marjanović i Milanović na bokovima ili lopte krpićevski spušta Koljić ka veznom redu.

slika
Široko građenje napada od samog početka, što bi našim efikasnim presingom moglo biti kažnjeno.

slika
Široki polazak sa centra i traženje rupe za slanje dijagonale za krila ili na građenje pozicije za Koljića.

slika
Dokaz da se dobrim presingom, ovaj široki polazak odnosno početak gradnje napada mogao lako kazniti protiv nas.

slika
Jedini njihov plan B, ili ako uzimamo presing kao plan A, onda plan C jesu centaršutevi na Koljića, koje vrlo manje koriste za razliku od igre pod Slobodanovom palicom, 4:1 Koljićev gol u zadnjim minutama na Grbavici.

GOLOVI
Golovi su manje više bili plod rastrčanih kontri, treba napomenuti da su nakon 2 gola odlučili igrati pod ručnom, te ne riskirati toliko rezultat, što je možda glavni razlog manjeg broja slika. Mislim mogao sam ja vama i 45 slika postaviti, ali sve se svodi na isto.

slika
1. gol plod rastrčane kontre i Koljićevog pravovremenog utrčavanja. Jazviću gledaj kako se radi, nemoj u ofsajd opet :D

slika
2. gol, gol Crnova me podsjetio na onaj njegov gol na Tušnju dok je nosio sveti dres, samo što ovdje nije dubinska lopta, već dijagonalna poslata u pravovrijeme. Crnova koliko god podcijenili trebamo i respektirati, imat će veliki motiv za dokazivanje publici koja ga je otpisala, ali mislim da od njega kao od igrača jedino što je ostalo jeste ovo pravo vremeno ubacivanje između dva igrača i da je to jedini način na koji može ugroziti našu odbranu.

slika
3. gol, još jedan plod rastrčane kontre na onako umtrvljenu odbranu GOŠKa, gdje Milanović povratnu loptu lagano šalje u dalji ugao. Ono što je presudilo u ovoj kontri jeste brojčana nadmoć, jednostavno jedan igrač je morao biti sam.

IGRAČ PAŽNJE
Na @stormov prijedlog evo i te kategorije igrač pažnje gdje ćemo reći nešto više o njihovom najboljem igraču, i naravno da ovdje većina već zna da će biti riječ o Koljiću, želim ipak da skrenem pažnju na još par igrača koji su iznimno važni kotačići ove ekipe. To su Makitan, koji se nameće kao njihov ponajbolji defanzivni igrač, Handžić njihov box to box igrač, ako neko zna što im nije bilo Dujakovića i Redžića protiv GOŠKa volio bih reći, krila Marjanović i Milanović i na kraju šlag na tortu Koljić.
Visok 1,91m, napadač Krupe je zadao noćne more svim odbranama koje su se do sad sa njim srele, pored golova i već spomenutog krpićevskog spuštanja lopti, istaknuo bih njegovu fenomenalnu skok igru, i ukupni timski dojam, on im je lider na terenu iako nije kapiten. Jedna sezona u poljskoj provedena više u bolnici nego na zelenoj travi je sigurno unaprijedila njegov napadački arsenal, odlično istrčane kontre, odlična skok igra, te sigurno jako dobra pas igra i sudjelovanje u istoj jesu jasno upozorenje i Rodinu i Bakraču i Osmankoviću i Bogičeviću, da na igrača sa brojem 7 najviše obrate pažnje.

Toliko za ovaj put.
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Analize protivnika za sezonu 2018/2019

čet avg 23, 2018 2:11 am

Dujaković nije igrao zbog kartona, a Redžić se vratio nakon dugog odsustva zbog povrede.
 
Avatar
bogi
Moderator
Tema Autor/ica
Postovi: 2918
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: Analize protivnika za sezonu 2018/2019

čet avg 23, 2018 4:04 am

LARSSON je napisao/la:
čet avg 23, 2018 2:11 am
Dujaković nije igrao zbog kartona, a Redžić se vratio nakon dugog odsustva zbog povrede.
Živ bio
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Avatar
Simply Blue
Postovi: 2128
Pridružen/a: pet mar 04, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Analize protivnika za sezonu 2018/2019

čet avg 23, 2018 12:39 pm

Bogi, ne računajući gore što si pisao da se manje služe centaršutevima kao rezervnim planom...ima li neki značajnih razlika u igri koju koristi Krunic u odnosu na Starčevića..
Pogledao sam gol što je postigao Pavlović što si ga spominjao iz Olimpika, imao je još jedan dobar udarac na pregledu, ima dobru tehniku kada šuta, čini se i dug korak..mogao bi ispasti zanimljiv igrač,zanimljivo da grije klupu Jusufiju :ganja:
Treba poraditi na realizaciji...
NO ODA, NO PARTY
 
Avatar
bogi
Moderator
Tema Autor/ica
Postovi: 2918
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: Analize protivnika za sezonu 2018/2019

čet avg 23, 2018 12:44 pm

Simply Blue je napisao/la:
čet avg 23, 2018 12:39 pm
Bogi, ne računajući gore što si pisao da se manje služe centaršutevima kao rezervnim planom...ima li neki značajnih razlika u igri koju koristi Krunic u odnosu na Starčevića..
Pogledao sam gol što je postigao Pavlović što si ga spominjao iz Olimpika, imao je još jedan dobar udarac na pregledu, ima dobru tehniku kada šuta, čini se i dug korak..mogao bi ispasti zanimljiv igrač,zanimljivo da grije klupu Jusufiju :ganja:
Zasto je Jusufi u prvih 11 nije za foruma i neka ostane misterija svemira :D
Izgleda da ne dozvoljava zatvaranje vec igra otvoreni fudbal, Slobodan je protiv nas uglavnom sa 5 pozadi igrao i cim se malo otvori 4 komada primi, ovaj forsira slicno kao Oda da se igra, ali nemaju neku Bog zna kombinatorku uglavnom se svodi igra na prostor u odbrani ga sužavaj u napadu ga širi.
Pavlović je odigrao utakmicu života jer je znao je jedan covjek sa Larsove teme poslao svoje skaute na tu tekmu hahahah :D
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Avatar
Simply Blue
Postovi: 2128
Pridružen/a: pet mar 04, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Analize protivnika za sezonu 2018/2019

čet avg 23, 2018 12:51 pm

Na CityTV ima snimak protiv Viteza, ali je igrao na suprotnoj strani od kamere, pa se ništa ne može skontati, protiv Igmana nisu ni objavili..I protiv Viteza je mijenjao Jusufija i to u isto vrijeme..izgleda naš Meldin mora jedno poluvrijeme odraditi, doktor mu prepisao
Treba poraditi na realizaciji...
NO ODA, NO PARTY
 
Avatar
bogi
Moderator
Tema Autor/ica
Postovi: 2918
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: Analize protivnika za sezonu 2018/2019

čet avg 23, 2018 1:19 pm

Za sad je 45 najbolji igrač Olimpika kako ce se razviti vidjet cemo.
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
19tm87
Postovi: 650
Pridružen/a: pon jun 27, 2016 2:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Analize protivnika za sezonu 2018/2019

čet avg 23, 2018 10:16 pm

Imam osjecaj da bi mogli igrati nesto slicno sto je Sloboda radila prosle sezone .Organizovana odbrana sa izbijanjem prema naprijed u ovom slucaju na Koljica i onda svi trce na protivnicku polovinu pa sta se izrodi.
 
Avatar
bogi
Moderator
Tema Autor/ica
Postovi: 2918
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: Analize protivnika za sezonu 2018/2019

čet avg 23, 2018 10:19 pm

19tm87 je napisao/la:
čet avg 23, 2018 10:16 pm
Imam osjecaj da bi mogli igrati nesto slicno sto je Sloboda radila prosle sezone .Organizovana odbrana sa izbijanjem prema naprijed u ovom slucaju na Koljica i onda svi trce na protivnicku polovinu pa sta se izrodi.
Moguce nisu jednodimenzionalna ekipa vidi se da imaju neki plan i smjer u kojem igrajj i razvijaju igru.
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23605
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Analize protivnika za sezonu 2018/2019

pet avg 24, 2018 8:17 am

E svaka ti cast majstore!
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 209 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija