Moderator/ica: storm_raider

 
Daris_
Postovi: 421
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 12:29 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 25, 2018 5:49 pm

oj pa sta se onda ono sve uradilo u akciji evropska grbavica kad je ostalo tih djavola toliko..jesmo zapustili stadion bokte..(bili zapustili)
 
Avatar
Ch.Willa1986
Postovi: 524
Pridružen/a: uto jan 17, 2017 9:00 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 25, 2018 5:56 pm

Ma kako god, mi smo lideri u BiH kad je infrastruktura u pitanju. Ustvari mi smo mislim jedini da imamo nesto svoje. Ako iko dobije slijedecu kategoriju u ovoj drzavi, onda cemo to biti mi :)

Sent from my MI 6X using Tapatalk

 
Daris_
Postovi: 421
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 12:29 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 25, 2018 5:57 pm

Ch.Willa1986 je napisao/la:
uto sep 25, 2018 5:56 pm
Ma kako god, mi smo lideri u BiH kad je infrastruktura u pitanju. Ustvari mi smo mislim jedini da imamo nesto svoje. Ako iko dobije slijedecu kategoriju u ovoj drzavi, onda cemo to biti mi :)

Sent from my MI 6X using Tapatalk
ma meni je sad stadion super..samo krov i dosta za sad :)...ma bit ce ova treca sad
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24757
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 25, 2018 5:59 pm

Dodani još novih artikala u online shop

http://shop.fkzeljeznicar.ba
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3883
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 25, 2018 6:05 pm

Elegant je napisao/la:
uto sep 25, 2018 5:44 pm
Daleko smo prilicno do cetvrte:

- treba veci kapacitet stadiona sa krovom (sto ce se dobiti novim jugom)
- treba veci parking za posjetioce, veci parking za VIP posjetioce (iza istoka plato u planu da se radi),
- treba vise VIP mjesta na zapadu + VIP zona, prostorije.
- određene prostorije tipa za medicinski tim, sudije, jos neke pratece prostorije,
- vise mjesta za novinare i njihovu opremu
- studio za TV prenose i opremu (mislim da i ovo treba)
- fan zone, totalno sređeni mokri cvorovi i WC na svim tribinama
- sigurnosni uslovi
- uslovi na stadionu za osobe sa poteskocama

Eto samo par stvari a ima dosta da se uradi.
Novi zapad će riješiti većinu tih problema. Naš financijski udio u toj tribini bi otprilike bio isti kao i u južnoj tribini, možda malo veći. Za zapad možemo dobiti pare od uefe, čini mi se 50% da je model na 1921.ba forumu govorio, za jug teško.
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3883
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 25, 2018 6:07 pm

Daris_ je napisao/la:
uto sep 25, 2018 5:49 pm
oj pa sta se onda ono sve uradilo u akciji evropska grbavica kad je ostalo tih djavola toliko..jesmo zapustili stadion bokte..(bili zapustili)
Zadovoljili su se slični zahtjevi kao i sad što se traže, samo manjeg kapaciteta, tj. (lupam) 30 mjesta za novinare, sad treba 100, pa za VIP mjesta isto, itd.
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 25, 2018 6:08 pm

Zapad je posebna prica to je glavna tribina i bice duplo skuplja od novog juga zajedno sa krovom, dobro bi bilo kad bi se UEFA ukljucila.

Sto se tice juga to je do nas, vlasti (politika), onda tek partnera-sponzora i svih ostalih koji su voljni pomoci. Nije to daleko od realizacije, samo malo manje zli u politici da se pojave.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
damirfile
Postovi: 3365
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 25, 2018 6:14 pm

Kad se za nekoliko mjeseci natkrije istok biće to sasvim drugi stadion vizuelno, ne mogu dočekati. A sa Jugom bi to bio hram futbala.
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 25, 2018 6:20 pm

Plava Porodica je napisao/la:
uto sep 25, 2018 5:14 am
sutra ćemo opet biti isprebijani, tako da bi najbezbolnije bilo bar kojeg fajtera ubaciti.
ja rekoh da ako se ponovi češće pristup ko protiv zrinje gdje smo izgledali ko 11 majk tajsona da ćemo se prepišati po konkurenciji, ali belaj je što se takav pristup eto ponekad pojavi, da ne kažem u jednoj od deset utakmica.
sutra šabana ostaviti na tribine da košpice prodaje.
Veca-Siniša-Bakrač-Rodin-Pavić-Hajdarević-Blagojević-Čurjurić-Zec-Zajmović-Krpa.
šta je tu je. Ako Hajdar nije spreman, Osmanovića od prve minute.
i Oda nemoj opet izmjene ko inače prve praviti oko 70 i neke, već čim crkne Ivan, a to je plafon 55 minuta ubacuj Dacića. Isto tako ako Zec nastavi sa svojim fulama ili izgubljenim loptama još na poluvremenu ga vadit i ubaciti Šehića. e samo je belaj što nikako nemamo zamjenu za seosku varalicu zajmovića.
Sramotan post, niko ne valja, standardno ...
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Bosanski lonac
Postovi: 524
Pridružen/a: ned avg 21, 2016 11:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 25, 2018 6:28 pm

igla je napisao/la:
pon sep 24, 2018 11:49 pm
Moje misljenje je da ce se tesko ikada ponoviti uspjesno akcija kao za istok.

Vise je razloga.
Jedan je da su mnogi zli jezici to predstavili kao sadaku, sto je nasjeo i dobar dio nasih debila.
Drugi je sto je ovo doba trendova vise nego ikad. Uplate za istok je akcija koja je do tada bila nevidjena, nesto novo, sto je mnoge zainteresovalo koje mozda u nekoj drugoj situaciji i ne bi. Pricalo se o tome, a firme su vidjele sansu da se kroz to i promovisu.

Sve dalje slicno tome ce biti "vec vidjeno", ne kazem da nema nikakve sanse za uspjeh, ali bi bilo troduplo teze i trebalo bi vise vremena. Treba smisljati nove nacine.
Ja sam ubijeđen da će akcija za jug biti uspješnija nego za istok.
Sa Željom do groba, života mi moga!!
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 25, 2018 7:00 pm

Ja mislim da ćemo sutra biti razočarani posjetom... Moja prognoza oko 1800 do 2000 gledalaca
Ma možda je i tako bolje, izgleda da ovi naši najbolje igraju pred praznim tribinama... A nama će biti dobro na tribinama, tih stalnih 2 hiljade budala :)
Kjosevski, Stevanović, Bakrač, Rodin, Pavić, Blagojević, Hajdarević, Dacić, Čurjurić, Zajmović, Krpić. Sastav koji očekujem.
A rezultat 0:0
Znači 100% pobjeda, jer kad god se ne nadam i ne očekujem mi pobjedimo... :D
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 25, 2018 7:04 pm

Zimska jakna spremna za sutra. :D
1987
 
Avatar
Occasionally
Postovi: 447
Pridružen/a: pet jul 13, 2018 4:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 25, 2018 7:12 pm

Daris_ je napisao/la:
uto sep 25, 2018 5:26 pm
Sta donosi treca kategorija..evo Grbavica je blizu te kategorije..kakve se utakmice mogu igrati osim repke?
Da li bismo mogli igrati Grupnu fazu na Grbavici ?
Da, možemo igrati Grupnu fazu. Ne vjerujete?
"Regulations of the UEFA Champions League 2010/11"
http://www.uefa.com/MultimediaFiles/Dow ... WNLOAD.pdf
VIII
Stadiums and Match Organisation
Article 13
Stadium categories

Exceptions to a structural criterion
13.02 The UEFA administration may grant an exception toa specific structural criterion for the stadium category in question in cases of particular hardship and upon reasoned request, for instance
owing to the current national legislation or if the fulfilment of all the required criteria would force a club to play its home matches on the territory of another national association. An exception can be granted for one or more matches in the competition or for the whole duration of the competition.
Such decisions are final.

Slobodan prevod kaže da UEFA može odobriti iznimku za određeni strukturni kriterij za dotičnu kategoriju stadiona u slučajevima posebnih teškoća i na obrazloženi zahtjev, na primjer ako bi ispunjavanje svih potrebnih kriterija prisililo klub da igra domaće utakmice na teritoriju druge države. Izuzetak se može dodijeliti za jednu ili više utakmica takmičenja ili za cijelo trajanje takmičenja. Takve odluke su konačne. Ključna riječ je na obrazloženi zahtjev.
Hajde da to sada potkrijepimo u praksi. Nećemo daleko. Grbavica prošlog ljeta,
https://fkzeljeznicar.ba/stadion-grbavi ... olo/27221/
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 25, 2018 7:27 pm

Sve i da nije radni dan i ovaj kasni termin ne bi bilo vise od 3-4.000.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Daris_
Postovi: 421
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 12:29 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 25, 2018 7:28 pm

Treba raditi ove tri domace utakmice i na gol razlici..napokon da se natrpa neko..a sad imas tri tekme..pa da kad imas isti broj bodova mozes biti prvi radi gol razlike..bar radi umjetnickog dojma nekog..sto da ne protiv Goska i Celika nabiti nekih plus 5 bar...ovako mi se ovi kurce prvi..a isto bodova..
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1846
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 25, 2018 7:30 pm

plavi kanarinac je napisao/la:
uto sep 25, 2018 6:20 pm
Plava Porodica je napisao/la:
uto sep 25, 2018 5:14 am
sutra ćemo opet biti isprebijani, tako da bi najbezbolnije bilo bar kojeg fajtera ubaciti.
ja rekoh da ako se ponovi češće pristup ko protiv zrinje gdje smo izgledali ko 11 majk tajsona da ćemo se prepišati po konkurenciji, ali belaj je što se takav pristup eto ponekad pojavi, da ne kažem u jednoj od deset utakmica.
sutra šabana ostaviti na tribine da košpice prodaje.
Veca-Siniša-Bakrač-Rodin-Pavić-Hajdarević-Blagojević-Čurjurić-Zec-Zajmović-Krpa.
šta je tu je. Ako Hajdar nije spreman, Osmanovića od prve minute.
i Oda nemoj opet izmjene ko inače prve praviti oko 70 i neke, već čim crkne Ivan, a to je plafon 55 minuta ubacuj Dacića. Isto tako ako Zec nastavi sa svojim fulama ili izgubljenim loptama još na poluvremenu ga vadit i ubaciti Šehića. e samo je belaj što nikako nemamo zamjenu za seosku varalicu zajmovića.
Sramotan post, niko ne valja, standardno ...
Ovo je stvarno jadno da se neko predstavlja za navijaca Zelje,a ovako pise o pojedinim igracima.I hajde da su to neke ublehe tipa Crnov,vec se radi o mozda nasem trenutno najskupljem igracu(Saban) i jedinom igracu u nasem rosteru koji moze napraviti visak driblingom(Zajmovic). :oops1: :oops1:
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 25, 2018 7:31 pm

plavi kanarinac je napisao/la:
uto sep 25, 2018 6:20 pm
Plava Porodica je napisao/la:
uto sep 25, 2018 5:14 am
sutra ćemo opet biti isprebijani, tako da bi najbezbolnije bilo bar kojeg fajtera ubaciti.
ja rekoh da ako se ponovi češće pristup ko protiv zrinje gdje smo izgledali ko 11 majk tajsona da ćemo se prepišati po konkurenciji, ali belaj je što se takav pristup eto ponekad pojavi, da ne kažem u jednoj od deset utakmica.
sutra šabana ostaviti na tribine da košpice prodaje.
Veca-Siniša-Bakrač-Rodin-Pavić-Hajdarević-Blagojević-Čurjurić-Zec-Zajmović-Krpa.
šta je tu je. Ako Hajdar nije spreman, Osmanovića od prve minute.
i Oda nemoj opet izmjene ko inače prve praviti oko 70 i neke, već čim crkne Ivan, a to je plafon 55 minuta ubacuj Dacića. Isto tako ako Zec nastavi sa svojim fulama ili izgubljenim loptama još na poluvremenu ga vadit i ubaciti Šehića. e samo je belaj što nikako nemamo zamjenu za seosku varalicu zajmovića.
Sramotan post, niko ne valja, standardno ...
e nek' si mi reko :prst:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 25, 2018 7:34 pm

šaban je naš najveći talenat, a zadnjih nekoliko utakmica prije ove u kaknju i "akutno" među najboljim igračima, ali sutra je bolje da počne hajdarević. i zbog umora i zbog stila igre. a zajm pravi višak, da, ali šta napravi kad ga napravi? prečesto ništa. baš prečesto. u širokom je zvjerski odigrao i to mu je možda najbolja partija u želji. ali ostalo, pretežno velik promet, mala zarada...
gradi željo boli te *****
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3953
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 25, 2018 7:35 pm

phpBB [video]

phpBB [video]

phpBB [video]

phpBB [video]

phpBB [video]

phpBB [video]

phpBB [video]
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 25, 2018 7:43 pm

ChWilla je napisao/la:
uto sep 25, 2018 7:34 pm
šaban je naš najveći talenat, a zadnjih nekoliko utakmica prije ove u kaknju i "akutno" među najboljim igračima, ali sutra je bolje da počne hajdarević. i zbog umora i zbog stila igre. a zajm pravi višak, da, ali šta napravi kad ga napravi? prečesto ništa. baš prečesto. u širokom je zvjerski odigrao i to mu je možda najbolja partija u želji. ali ostalo, pretežno velik promet, mala zarada...
evo ti to upakuješ da ne bude sramotno.
o tome pričam.
protiv fajtera i seljadije šaban nema šta tražiti. a to svakako jesu sloboda, čelik, MDK, simpatična Krupa. pogotovo ne na strani. Hajdar i Osmanović ako nastavi ono što je odigrao i na pecari a i onih 15tak minuta u kaknju.
danas sam pisao za zajima. šestoricu naniže i šta dobijemo. u koliko se zicera nađe u utakmici? i onda seremo po zecu. pa tiago je nizao igrače ali je i zabijao. pravio je sam sebi šanse. ovom svaki napad nakon prodora isto završi, očajnim ubačajem.
10.kola je prošlo, u dva kola je valjao. derbi i pecara. 4.utakmice evrope. i 1 utakmica kupa.
nadam se veselinoviću što prije. najbolja partija krila ove sezone je bila protiv zvijezde kad su veselinović i zec igrali. i protiv apolona su dobri bili.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 48 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija