Moderator/ica: storm_raider

 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 17, 2018 2:11 pm

milomir odović je klupu preuzeo prije mjesec i 20 dana, a mi kondicije u odlučujućim trenucima ni plana B (u dosta perioda nismo imali ni plana A) nemamo tri godine. i šta treba da kaže nego radićemo. ono što je moglo za mjesec dana urađeno je optimalno i vidjeli smo ako ništa lijepih napadačkih akcija kao za neka tri mjeseca zadnjih godina.

a šizofreniju u pogledu naše djece je više izlišno komentarisati, stvarno k'o rahmetlija do podne i od podne...
gradi željo boli te *****
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 17, 2018 2:15 pm

Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 17, 2018 2:19 pm

a ono počeo jedan momak od 19 godina koji je svakako u zadnjim utakmicama među najboljim na terenu. i opet bio među najboljim. ušao još jedan od 19 i jedan od 20. i kemo 21 - niti je šta zajebao, niti je više dijete i u jednom pogledu...
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 17, 2018 2:29 pm

ChWilla je napisao/la:
pon sep 17, 2018 2:19 pm
a ono počeo jedan momak od 19 godina koji je svakako u zadnjim utakmicama među najboljim na terenu. i opet bio među najboljim. ušao još jedan od 19 i jedan od 20. i kemo 21 - niti je šta zajebao, niti je više dijete i u jednom pogledu...
Adzem ih je uveo, a ako sve bude kako treba, Odovic ce ih sve isprofilisati u standardne prvotimce koji tu nece biti samo jer su nasi. Dovoljno je samo bilo vidjeti juce nasu klupu. Na takav kapital koji imamo dodati par jakih pojacanja tokom prelaznih rokova i imas respektabilnu ekipu na kojoj mozes strasno profitirati zbog mladih igraca koji ce biti nosioci igre, ali i napredovati u ligi i mozda u europi.

Vidi se itekako Odin pecat i kako se promijenio nacin igre. Itekako je do trenera. Jedan Chelsea koji godinama gaji destruktivan, neglediv fudbal se instant preporodio sa Sarrijem. To tako ide sa vrhunskim igracima, lako se prilagode na nove sisteme i na dobrog trenera. Ovdje ce kod nas ipak trebati vremena i strpljenja, bit ce oscilacija u igri, ali kada tokom utakmice mi drzimo loptu, vidi se nevjerovatna razlika u kompletnoj filozofiji fudbalske igre.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 17, 2018 2:30 pm

Uglavnom, Odovica ostaviti u Zelji kao Keka u Rijeci. Sta god da se bude desavalo. Od promjena nema hljeba, a i covjek je zasluzio da se iskupimo.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5846
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 17, 2018 2:33 pm

Ima li kakvih informacija za jezeve i hibrid ?
Stvarno nas stadion postaje prava bombonjera, juce nisam vidio go gledajuci u klupe :D

Btw pitari "cuvari casti Valter identiteta", a na ogradi zastave Dresdena :pljesak:
 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 17, 2018 2:35 pm

Oda je to zaslužio zbog mnogo toga...eto da sve na stranu stavimo, u ovih par utakmica smo vidjeli više smišljenog nego u prethodne 2-3 godine...i zaista se vidi pečat, ne trebaš biti stručnjak da to zaključiš...
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5204
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 17, 2018 2:41 pm

Masinovodja je napisao/la:
pon sep 17, 2018 12:10 pm
Brkoo je napisao/la:
pon sep 17, 2018 2:39 am
Ono sto me raduje je sigurnost kod Kjosevskog. Odmah je i odbrana sigurnija. Sabanadzovic je vec drugu utakmicu fenomenalan, samo nek nastavi ovako. Cak je i Sinisa bio odlican u ovoj utakmici, moram i njega pohvaliti.

Vise volim igraca poput Zajmovica koji ima muda do poda, koji ce pokusavati da nesto uradi, da nesto promijeni, za razliku od nekih koji se kriju po terenu, a navijaci ce onda vise kritikovati onoga sto pokusava i grijesi nego onoga sto se uopste ne vidi. Zec je krilo a ne moze proci protivnickog igraca, prvo u Sirokom ide na sporog stopera 1 na 1 i taj stoper ga hladno uzima, veceras ni Merajica a ni Radovica ne moze proci.

Ono sto me malo nervira je Odovic. Odovic je krivac i za kondiciju, on je sef, on je trebao direktno reci da je to problem, trebao je traziti pojacanja i u igrackom kadru. Zar je to toliko tesko? Ako ti ne mogu ispuniti to sto trazis, podneses ostavku i kazes ne mogu raditi u ovakvim uslovima. Nisu mi mogli ispuniti ono sto sam trazio i bez toga ne mogu titulu osvojiti. To je mnogo moralnije nego sutiti i klimati glavom, a onda ako ne daj Boze dodju losi rezultati vjerovatno tek tad pricati o tome. Poslije svake utakmice ide prica prostora za napredak ima, moramo popraviti ono, moramo ispraviti ovo.

Na nasoj klupi Fejza, Veseli i ostatak nasa djeca. Zar neko misli da se tako moze uzeti titula, sa djecom? Sta da smo ne daj Boze morali ganjati rezultat? Ne daj Boze da se Krpic povrijedi, tek onda bi vidjeli sta znaci ova zajebancija sa jednim klasicnim napadacem. Izmjene kasne mnogo.
Koncepcija drzanja lopte i dodavanja gdje smo totalno bez ideje u zadnjoj trecini terena i na kraju se desava to da krila ili bekovi centriraju loptu i traze Krpica. Bukvalno svi samo gledaju gdje je Krpic. To je nasa taktika. Imamo li plan B?

Mi nikome ne mozemo kontru istrcati, istrcati kao ekipa, da par igraca bude u zavrsnici,
kod nas obicno jedan uzme loptu i trci a ostali gledaju.
Ubjedljivo najbolji post poslije tekme,koji oslikava realno stanje!
Od rijeci,do rijeci.... bravo brate
Sa većinom posta dijelikm mišljenje, osim boldiranih dijelova.

- Odović je znao gdje dolazi i sa kakvim igračima raspolaže. Nije tačno da nije znao za fizičku spremu, jer istu je potencirao u više navrata i javno o fizičkoj spremi govorio. I nakon ove tekme je spomenuo taj segment. Rješenje? Otjerati Odovića :D :?:

- Djeca? Znamo li šta hoćemo? Što Čvila spomenu do podne jedno, od podne drugo. Naš tim je izbalansiran po pitanju starosne dobi. Imamo igrače tipa Bogičević, Vranješ, Stevanović, Ćurjurić, Blagi (stariji), pa onda Arežina, Krpić, Ramović, Bakrač, Veselinović, Pavić, Zajmović (srednje), te uslovno mlade...Veca, Rodin, Kemo i ove najmlađe Šabana, Hajdara, Dacića. Mislim da ova ekipa ima potencijala za titulu, s tim što se pod hitno mora naći rezervni špic igrač i možda još jedan bek. Floskula, spoj mladosti i iskustva, se rahat može primjeniti na našu ekipu.

- Priča kako ne možemo kontru istrčati sa više igrača je neutemeljena. Pa proriv Širokog smo istrčali dvije kontre prije gola, a u završnici je bilo pet naših igrača. Veseli oba puta fulio zicere. Ovo je samo jedan primjer, a ako pogledaš izvještaje naći ćeš još takvih situacija. Nije sve crno - bijelo. Niko ne spori da može i mora bolje.

@Brko, malo si pretjerao, a ako misliš da nisi, različito razmišljamo.
Zadnja izmjena: avlami97, dana/u pon sep 17, 2018 2:44 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 17, 2018 2:42 pm

storm_raider je napisao/la:
pon sep 17, 2018 2:15 pm
:palacgore:
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
nookey
Postovi: 2329
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:19 pm
Lokacija: Stolica F14
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 17, 2018 2:54 pm

Snimak sa istoka vrh!
 
GMAZ1921
Postovi: 64
Pridružen/a: sub jul 22, 2017 2:33 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 17, 2018 3:11 pm

Southboy je napisao/la:
pon sep 17, 2018 12:52 pm
3 bobe extra,igra slabija al' za dva dana kad se vidi tabela nece se niko sjecati..
Šaban igrac utakmice,pokupio je sve sto se moglo,izblokirao ulijetao Ćeli je spasavao ledja nekoliko puta kad je ovaj ispadao..samo nastavi mali dalje
Posjeta,ja sam znao da ce ovako biti,nedelja kasniji termin a i kosarka se igrala da je bio termin oko 5 sigurno sam da bi milja vise bila..

Jel jos neko primjetio onaj razglas je katastrofa živa bio ja na sjeveru nista nisam cuo...treba popraviti ono pod hitno da se ne bi obrukali kad repka bude igrala..
Po meni vrhunski odigrano 60 minuta,samo je realizacija falila za 2:0.Ostatak solidno.
Napredak očigledan,zalaganje na nivou,sa obzirom da je Ivan odigrao skoro pa cijelu utakmicu i tu se vidi pomak.
REZULTAT JE TREND,IDEAL JE VJEČAN
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 17, 2018 3:22 pm

nije ni u ostatku bila tolika panika kao protiv krupe. više nam je visio drugi gol protiv krupe nego juče prvi. ali raditi i popravljati se mora dalje.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 17, 2018 3:30 pm

Da nije bilo Krupe mi bi dosli kucama zadovoljniji bar 30%. Nego gledas tekmu i kontas opet se mucimo, opet cemo primit go i eto problema, nismo naucili nista... A u sustini Radnik je zaprijetio iz prekida i poslije jedne nase greske, nista strasno. Mi smo protiv Krupe cupali bod, a juce smo bez prevelikog srkleta uzeli 3, razlika je ipak. Ali da je odlicno, nije, i treba popravljati sta ne valja.
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5846
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 17, 2018 3:35 pm

Sudija je bio katastrofa juce, necu o tome da li je bio naklonjen jednoj strani, ali najsmjesnije situacije su kada daje zuti karton tek nakon reakcije publike, i onaj slobodnjak za Curjurica na kraju. Amaterizam zesci.
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5204
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 17, 2018 3:38 pm

Radnik je u cijeloj utakmici imao dvije šanse iz igre. Prvu na početku tekme i drugu, kada je onaj frajer izašao sam na Vecu i otišao u mrtvi ugao. Stvorili su nam problem i iz kornera (na postavljenu odbranu) kada je Šaban izbacio sa gol-linije. Evo preduhitri me @exbabilon, za korner. :D

Utakmicu smo morali riješiti ranije. Tek na ovom izvještaju vidim, kako je Zec loše reagovao na 3 m od njihovog gola - zicer. :roll:
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 17, 2018 3:41 pm

milion kontakata je svirao što se nigdje ne sviraju. ujednačeno, ali nebulozno.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
zubanovic89
Postovi: 829
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 17, 2018 3:51 pm

Update:
  • Narva Trans: 7603 ljudi; 63.568 KM
  • Apolon: 9.268 ljudi; 96.675 KM
  • Zrinjski: 4.483 ljudi; 24.263 KM
  • Sarajevo: 10.056 ljudi; 68.950 KM
  • Krupa: 3.017 ljudi; 14.897 KM
  • Radnik: 4.335 ljudi; 21.684 KM
  • Ukupno: 38.762 ljudi; 290.037 KM
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2719
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 17, 2018 3:56 pm

zubanovic89 je napisao/la:
pon sep 17, 2018 3:51 pm
Update:
  • Narva Trans: 7603 ljudi; 63.568 KM
  • Apolon: 9.268 ljudi; 96.675 KM
  • Zrinjski: 4.483 ljudi; 24.263 KM
  • Sarajevo: 10.056 ljudi; 68.950 KM
  • Krupa: 3.017 ljudi; 14.897 KM
  • Radnik: 4.335 ljudi; 21.684 KM
  • Ukupno: 38.762 ljudi; 290.037 KM
Zadnje dvije tekme vala sramota, sve idealno, borba za vrh, a posjeta razočaranje...
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
igla
Postovi: 3618
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 17, 2018 3:57 pm

Covjece, Odovic dosao nakon pocetka sezone, kako on moze biti imalo kriv za to? Covjek se ubi pricajuci o tome i govori da se radi na tome. Tesko je do polusezone nesto radikalno ispraviti.

Ovu utakmicu jesmo bili osakaceni raznim stvarima, pa je klupa bila juniorska, ali i tu tesko sta moze do polusezone. A i bolje Daciću minute nego Arezini.

Meni je sve ok, osim fizicke spreme. To i dva igraca na poluzezoni i sta bi vi?
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 17, 2018 4:02 pm

a jesu l' oni nas osakatili kad su ušli? svakako da ne.
gradi željo boli te *****

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot], Hole1982 i 69 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija