Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 24, 2018 1:32 pm

Vortex je napisao/la:
sri okt 24, 2018 12:46 pm
Plava Porodica je napisao/la:
sri okt 24, 2018 11:25 am
e vidiš radi ovih postupaka bi im oduzeo i maksimalno što je moguće platu i za ovaj mjesec.. pa da vidimo ko će na kraju udarat glavom u zid..
Šta ti ja rekoh poslije one tekme u Doboju. Pa još poslije toga ko kec na desetku Sloboda i Gošk. Jasno ko dan da je kurcobolja a ne nekvalitet. Ok nismo Barcelona i imamo limitiranih igrača znam, al sad je jasno ko dan zašto smo od one 4 tekme kad smo morali osvojiti 12 bodova, mi jedva osvojili 5.
Žalosno je sve ovo, a i sad je više nego jasno koliko je to kvarna roba u pitanju. Čast pojedincima!
Inače kvarna roba je sklona brzom kvarenju, zato se drži pod specijalnim nadzorom i kontrolom u protivnom brzo se kvari.
Sad našla stoka da se preserava.
Za ove stvari Amar je bio bog otac. Kod je njega je stajala lova pa nek stisnu.
Otprilike je to išlo ovako ko da gledam:
Ne dam ti ovaj mjesec pola plate. Što? šta sam radio? Nisi ništa al da se ne bi usudio ubuduće. Ili : Sinoć mi se nije digo, odbiću ti 30 %, ili Lutvo laje cijelu noć, e sad ću vam j.bat znanje svima i ukinuti po 20% plate.
Ja bi za svakog od njih nabavio po jednog Lutvu i napucko kad je trening da trče ispred njega, Usain Bolt bi im zavidio na brzini i kondiciji, koja je to bagra.
Ma u pravu si ti bio brate 100%, podsvjesno uvijek imaš u vidu da nije stvar u (ne)kvaliteti već o njihovom pristupu i dogovoru taj dan, ali se nadaš da je to bio loš dan protiv MDK. pa protiv slobode se nadaš da je to loša forma i kriza iz koje ćemo izaći. a onda protiv goška vidiš, gdje te ljudi iz 4 pasa izbace, da to nije ni do nekvaliteta, ni do forme, već do kurcobolje. nije se gošk pretvorio u apollon preko noći, a izgledali su isto.
i onda vidiš koliko im je stalo do kluba i rezultata "slavljem" gola u mostaru. k'o da su ga na terminu zabili a ne trostrukom uzastopnom prvaku.
Amar je bio mangup. I tu sva priča staje. I gospodin i mahalac. Ovi to nisu niti će ikada biti. Postali smo taoci svog kluba, a kad se to desi,ništa dobro ne može isplivati.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 24, 2018 1:34 pm

ponosannavas je napisao/la:
sri okt 24, 2018 1:20 pm
Ne mogu da vjerujem da nemamo pravilnik. TO je osnovno. Nemojte molim vas ovdje svašta lupati.
Okej. Necu onda vise nista lupati. Svi sve znate.
 
Avatar
Budi Željo
Postovi: 830
Pridružen/a: čet jul 14, 2016 11:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 24, 2018 1:41 pm

azbaha je napisao/la:
sri okt 24, 2018 1:21 pm
E sada na 1921 pisu da bojkotuje i strucni stab, wtf?
Pa zajedno su svi u ovome. Igraci i strucni stab.
Za mene si uvijek najbolji 1921!!!!
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3028
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 24, 2018 1:44 pm

Ako strucni stab bojkotuje, onda je tu predvodnik Zeba. Ne mogu da vjerujem sta su sebi umislili, ako treba rastjerati sve i ostatak do zime igrati sa juniorima
Alea iacta est!
 
djoxxx1921
Postovi: 1295
Pridružen/a: ned apr 16, 2017 9:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 24, 2018 1:47 pm

Je.bem li im mame!! Zasto grupa nista ne organizuje? Da im jeb.emo i dalje od majke?
 
Premier
Postovi: 812
Pridružen/a: sri maj 23, 2018 4:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 24, 2018 1:52 pm

Ja nesto kontam da ima dosta Zebe, dugo je tu i mozda ciljano se radi ovo da se otjera Oda i on da dode na njegovo mjesto
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 24, 2018 1:52 pm

Prije će forum organizovati zajednički odlazak pred prostorije kluba, nego grupa.
U takvom je stanju. Nažalost. Ali biće bolje.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Mikula Mali
Postovi: 20
Pridružen/a: pon jan 22, 2018 11:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 24, 2018 1:55 pm

adi172 je napisao/la:
sri okt 24, 2018 1:28 pm
boccaccio je napisao/la:
sri okt 24, 2018 1:22 pm
adi172 je napisao/la:
sri okt 24, 2018 12:15 pm
Prije rata nije bilo para, igrači u strajk. Ribar trener izveo juniore peotiv Pelistera Pehli i company ako ne grijesim. Zijanimo 1 0 jedva golom iz slobodnog pred kraj tekme. Tako da treba ove sve otjerati u tri lijepe i juniore izvesti. A vi sto bi samarali i pucali neka nemojte.
Protiv Proletera u Zrenjaninu. Primili smo gol odmah na pocetku. Ali odigrali odličnu utakmicu.
Jeste aaaaaa u pravu si i protiv proletera isto bilo, a na Grbavici protiv Pelistera zavuko ga makedonac iz slobodnog na go na južnoj strani ko da sad gledam. Premda mi sad drug govori da nije bio strajk zbog para vec zbog Ribara sto im je dušu vadio na treninzima i psovao im je sve i svašta.
Mislim da su juniori igrali i protiv Slobode u Tuzli. Rezultat 2:0 čini mi se.
 
Avatar
Ch.Willa1986
Postovi: 524
Pridružen/a: uto jan 17, 2017 9:00 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 24, 2018 1:56 pm

Ne kontam kako mislite da Zeba moze doci na njegovo mjesto, covjek nema ni A licencu a ne Pro da bi bio trener. O cemu pricamo? Kada dobijemo sluzbene informacije iz kluba znat cemo o cemu se radi, ovako mozemo samo nagadjati i pisati gluposti i spekulacije.
 
djoxxx1921
Postovi: 1295
Pridružen/a: ned apr 16, 2017 9:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 24, 2018 1:56 pm

Plava Porodica je napisao/la:
sri okt 24, 2018 1:52 pm
Prije će forum organizovati zajednički odlazak pred prostorije kluba, nego grupa.
U takvom je stanju. Nažalost. Ali biće bolje.
Ako je tako, tuga... A neko mora, pa makar i forum
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 24, 2018 1:57 pm

Biće protiv Zvijezde dvije baklje i jedan blic u znak negodovanja na novonastalu situaciju...
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 24, 2018 1:59 pm

Budi Željo je napisao/la:
sri okt 24, 2018 1:41 pm
azbaha je napisao/la:
sri okt 24, 2018 1:21 pm
E sada na 1921 pisu da bojkotuje i strucni stab, wtf?
Pa zajedno su svi u ovome. Igraci i strucni stab.
Koliko god mozda smijesno bilo, meni je drago sto su se igraci napokon ujedinili. Ako uprava bude znala moze ovo biti i pozitivna stvar. Ista stvar se desava zadnjih par godina jer niko nije imao muda da jednom presijece za sva vremena. Uprava mora biti pametna, sad im udovoljiti uz uslov da moraju dobiti Zvijezdu i Sarajevo ali na pauzi moraju napokon odstraniti tumor. Ako npr. 10 igraca bojkotuje i remeti atmosferu zahvaliti im se svima i dovesti kvalitetne i prije svega karakterne igrace. Isto vrijedi i za strucni stab..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23654
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 24, 2018 2:02 pm

Jeste, i strucni stab je. Napisali su nekakvo zajednicko pismo.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2217
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 24, 2018 2:05 pm

Neka odjebu svi zajedno na celu sa ss
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 24, 2018 2:07 pm

Sve je ovo iz šupljeg u prazno dok se ne obestini sta je u pitanju, sto ovo bojkotoju, stoji li neko iz vana iza njih kao nalogodavac, ma sta god da je u pitanju.

Isto tako i sa strane uprave prema njima.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 24, 2018 2:07 pm

Povreda Zubanovića kod juniora, odvezen kolima hitne pomoći
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 24, 2018 2:10 pm

Tisimojazakletva1921 je napisao/la:
sri okt 24, 2018 1:54 pm
MrkiMedo je napisao/la:
sri okt 24, 2018 11:53 am
Sto puta sam ovdje lijepio link sta Kostic poslije utakmice sa Vitezom govori. Drhti frajeru glas, al jok, ne bi nasi igraci nikad. Nisu oni ni svjesni da mi bodrimo Zelju, a ne njih. Zaboli me ona stvar hoce li igrati Lendric, Stevanovic, Messi, Ronaldo, Mujaga, Muric, ja dolazim zbog Zelje.
A ako navijaci, jug, navijacka tribina, imaju ikakve veze sa ovim u vidu podrske igracima, a ja vjerujem i uvjeren sam da imaju, onda smo bas pali nisko. Goni nas u *****, vrati violinu, srusi istok, daj antene. Oni nas prave budalama kad kiksaju protiv GOSKa, a prije toga odigraju par vrhunskih utakmica. Da bog da slagirani ostali i vi i svi oni koji vam daju podrsku u ovome sta radite
Fuj bijednice, treba ti prilaz stadionu zabranit i takvim kao ti. Cijeli jug te **** u supak dabogda. Imaš obraz reci nešto protiv momaka koji daju život za Zeljeznicar, i kod kuće i kilometrima dalje. Šta si ti dao za tog istog platiš kartu 10 km i misliš najpametniji i dozvoljavaš sebi za pravo komentarisat, JUG i pljuvat po njemu. Ja sam uvjeren da takvi kao ti i ne idu na tekme. Ti se krijes iza foruma dok momci ginu za jug.
Sta cu ici na utakmice kad lars napravi hd stream i gledam rahat
 
Zeljo1921
Postovi: 291
Pridružen/a: sri mar 09, 2016 10:58 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 24, 2018 2:10 pm

Dobro bi bilo da se objavi to pismo sto su navodno napisali, a poslije toga bi se i navijaci trebali obratiti igracima sa jednim pismom. Greske su napravljene sto se nije vodilo racuna kakvi se karakteri dovode i koje menadzer igracima. Nista nije slucajno, ni bojkot, ni ova pobjeda, ni poraz od Goska. Sada sam se sjetio i one Bekriceve izjave kako su se dogovorili da napadnu Zrinjski i kako smo pobjedili 4:0. Igraci se dogovaraju i rade sta hoce.
 
Avatar
Vortex
Postovi: 580
Pridružen/a: pet maj 12, 2017 11:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 24, 2018 2:10 pm

E pa eto danas ćemo valjda saznati sve šta je bilo i kako. Vakat je više. Bolje da jednom pukne i da se neki novi putevi otvore.
Šta god da se desi sigurno je da je s nekim razlogom i da će na kraju bar neko dobro iz svega ovoga isplivati.
Postalo je više frustrirajuće ići na tekmu i kontati koji je danas igrač obolio od kurcobolje ili strijepiti posljednih 20 min protiv nižerazrednih ekipa.
Tako je to kad 3- igrača igraju i daju maximum a ostali šetaju terenom i kontaju kako praviti čarlame i zajebavati sve redom!
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5233
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 24, 2018 2:11 pm

Svaka čast igračima i SS. Konačno su višegodišnji bijeli štrajk, pretvorili u pravi-otvoreni. Ovaj štrajk traje, najkasnije od utakmice u Krupi, kada smo trebali osvojiti titulu. Bijeli štrajk (periodično) traje već dugo.

Nabijem vas na spolovilo.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 234 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija