Moderator/ica: storm_raider

 
djoxxx1921
Postovi: 1295
Pridružen/a: ned apr 16, 2017 9:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 6:33 pm

Bravo za ove "ultrase" sa juga. Na sta ste vi srozali daleko najjacu navijacku grupu u drzavi... Svaka vam cast! U velikoj sam dilemi da li ste gori vi ili ove pickurine na terenu
 
Premier
Postovi: 812
Pridružen/a: sri maj 23, 2018 4:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 6:34 pm

Placenici s juga!! Kako vas nije stid, ni jedan navijac ne moze podrzati bacanje baklji na teren koji je bio pod opsadom a sada najbolji u drzavi...momak 97 godiste vodi navijanje i oni predstavljaju Manijake? Sramota oni ce nekog tjerati, saka klosarcica.Svi na sjever navijati za ŽELJU sljedecu tekmu.svaka cast za ovo na kraju pjevanje, pokazali smo da je zeljo iznad svake koristi
 
Avatar
Refa1921
Postovi: 461
Pridružen/a: uto jan 10, 2017 4:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 6:34 pm

Nije Odović džabe otjeran prošli put. zbog njega nismo ni u evropu otišli. Vakat je vala Odoviću, nije problem ni to što si se pogubio kolko su ti svi drugi za nešto krivi. Ni drugi treneri nisu imali bolje igrače al se nisu brukali ovoliko na Grbavici.
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2213
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 6:34 pm

e cuj tuzla siti hahahahahahahahhah zvijezda 09 etno selo stanisici gosk gabela. E MOJ ZELJEZNICAREEEEEE
 
Zeljo1921
Postovi: 291
Pridružen/a: sri mar 09, 2016 10:58 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 6:35 pm

Svi koji se nesta pitaju a imaju obraza imalo veceras bi trebali ponuditi ostavke. Od portira preko igrača i SS do Misimovića.

Sent from my LG-H870 using Tapatalk

 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1834
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 6:36 pm

Nikolaj je napisao/la:
ned nov 11, 2018 6:32 pm
***** sudiji mater za nepostojeći penal, opet šutanja pitarskih portala za ovu krađu, a njima sinoć i danas po sto članaka o Bjelici. Osmanović i Zilić odlični prvo poluvrijeme, drugo ništa jer imaju retarda na klupi. Hajde molim te daj ostavku više, izgubiš od Zvijezde, GOŠK-a i Tuzle i opet trener i to sve kući, halo grob ga ****, pa u Somaliji bi otkaz dobio **** ga tito mrtvi. Daj ostavku više da te ne gledam očima. Vrati Adžema više umjesto ovog lika, Bože sačuvaj, toliko utakmica izgubiti i ostati na klupi je van svake pameti
Sve ok,ali je.bo te Adzem zvani "iznenadilo nas to sto smo ostali s igracem vise"...Pustiti se vise raznih pokusaja od trenera.Nama treba covjek koji ima plan razvoja na klupi i koji ce tu biti njamanje 2 god,a ne likovi koji su "vatrogasci",likovi koji ne vide dalje od svog nosa i likovi koji ne znaju 2 formacije uigrati.
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6649
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 6:38 pm

Nema spavanja Odovicu, odlazi sada odmah na pressu
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 6:41 pm

Skupstina u decembru pa onta sve nakon toga !
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
fcz
Postovi: 4091
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 6:41 pm

vinston.cercil je napisao/la:
ned nov 11, 2018 6:30 pm
Bilo je i gore
Ja sam tu na svom mjestu skoro 25 godina i nije nikad bilo gore. Za prije ne znam, moguce.

Za mene ce biti uspjeh ako Zeljo doceka 100. godisnjicu. Sve vise od toga je luda mastarija.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
19tm87
Postovi: 650
Pridružen/a: pon jun 27, 2016 2:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 6:42 pm

Ja stvarno nemam rijeci...pa i najgore ekipe u svojim ligama znaju UZET BOD bar...stvarno ne znam sta da kazem mozda dok malo ispusem nesto pametnije napisem...
 
Avatar
boja mora
Postovi: 438
Pridružen/a: sub maj 07, 2016 12:27 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 6:43 pm

Sa ovim igračima kako god okreneš titulu ne bi uzeli. Sreča pa smo treči i sa realnim šansama za Europu. Sad probati preko pauze spustiti tenzije, odigrati što bolje mpžemo do kraja prvog dijela i pojačat se i to je to. Nema nam druge.
 
Nikolaj
Postovi: 184
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 6:43 pm

NEZALAGANJE je napisao/la:
ned nov 11, 2018 6:36 pm
Nikolaj je napisao/la:
ned nov 11, 2018 6:32 pm
***** sudiji mater za nepostojeći penal, opet šutanja pitarskih portala za ovu krađu, a njima sinoć i danas po sto članaka o Bjelici. Osmanović i Zilić odlični prvo poluvrijeme, drugo ništa jer imaju retarda na klupi. Hajde molim te daj ostavku više, izgubiš od Zvijezde, GOŠK-a i Tuzle i opet trener i to sve kući, halo grob ga ****, pa u Somaliji bi otkaz dobio **** ga tito mrtvi. Daj ostavku više da te ne gledam očima. Vrati Adžema više umjesto ovog lika, Bože sačuvaj, toliko utakmica izgubiti i ostati na klupi je van svake pameti
Sve ok,ali je.bo te Adzem zvani "iznenadilo nas to sto smo ostali s igracem vise"...Pustiti se vise raznih pokusaja od trenera.Nama treba covjek koji ima plan razvoja na klupi i koji ce tu biti njamanje 2 god,a ne likovi koji su "vatrogasci",likovi koji ne vide dalje od svog nosa i likovi koji ne znaju 2 formacije uigrati.
VINKO MARINOVIĆ, dati mu pare koje hoće i pustiti ga da radi
 
stankozza
Postovi: 42
Pridružen/a: uto jun 12, 2018 12:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 6:44 pm

Mrš Odoviću
 
Avatar
mirsad94
Postovi: 423
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 6:45 pm

Jedni ce otici a doci ce drugi da spase naseg Zelju odnosno da ga zakopaju, naseg Zelju..
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6649
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 6:47 pm

Na pitanje o eventualnoj ostavci, kazao je:

“Sve što budu odlučili ljudi u klubu, prihvatit ću, a nije isključeno ni to. Ja ću prihvatiti i to. Mnogo ima disfunkcije između nekih segmenata. Znat će ljudi koji vode klub učiniti ono što je najbolje za Željezničar.”

Plavi zaostaju devet bodova za gradskim rivalom Sarajevom…

“Oporavit će se neki igrači. Možda nekim čudom osvojimo bodove u posljednje dvije utakmice i uhavatimo priključak. Moramo sagledati sve na pauzi i dovesti jedan veći broj igrača koji ce na proljeće nositi igru Željezničara.”

Odlazi ubleho
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 6:49 pm

Odovicu glupane, ubacujes Hajdarevica, mali pojma nema, boze sacuvaj kako glupe izmjene. Idi molim te, za jug nemam komentara, i ja sam za neke promjene al ono sto su uradili, odron. A IGRACI ***** LI VAM SVU FAMILIJU, POGINULI SVI NA PUTU KUCI PICKE JEDNE, TO NIKO NEMA MUDA DA PRIDJE SUDIJI, NA KRAJU SE JOS VUKU PO TERENU, HODAJU ***** LI VAM SVE
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
Avatar
fcz
Postovi: 4091
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 6:49 pm

Odovicu volim te i svakako si legenda Zelje, ali jebes ti i sebe i klub vodjenjem prvog tima. Postujem te previse pa te ne mogu vrijedjati ali si pokazao da si nazalost jako intelektualno ogranicen. Mi smo trenutno najgori tim u ligi i to niko ne moze osporiti.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 6:50 pm

I za kraj, Osmanovic je klasa i za Sabana i za onog glupana Hajdara. Momak mora igrati svaku tekmu, nadam se da nije ozbiljnija povreda. Svaka cast momcino, isto tako Zilicu svaka cast
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
Avatar
godrina
Postovi: 1421
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 6:51 pm

da li bi savez dao Marinovicu da radi i kao selektor i kao nas trener ?
ja sam bio uz Odu, nadao se necem normalnom ali ovo je preslo sve granice
uvjek uz tebe i ti to dobro znas, tebe volim ja za tebe navijam :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
boro elcic: igrac ne smije trcat direktno na gol protivnika jer time opstruise igru i ugrozava njenu regularnost
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3911
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 6:51 pm

Muka mi je od ovih laznih profila na fb. KLOSARI! Mrs u historiju na dozu!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot], TheBlue i 66 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija